Page 7 of 22 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 540

Thread: Basketball Euroleague 2014/2015

  1. #151
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Nidje te ja uvrijedio nisam niti sam ista tebi porucio osim poruke dje sam odgovorio direktno tebi i pritom citirao tvoju poruku... ovo u ostalim porukama se nisam tebi obracao tako da nema problema
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #152
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Idemo u off ali objasni mi dje to navijaci nisu ispostovali minut cutanja, dje to je bilo kom inostranom navijacu i grupi uradjeno u srbiji ovo sto je uradjeno zadnjih dana od strane policije turske i navijaca galate... posle ovoliko dokaza , slika, komentara mnogo forumasa ti i jos 2 forumasa pokusavate da spinujete cijelu pricu i okrenete tako da ne izgleda strasno ubistvo uz pomoc policije, divljanje na minut cutanja, skandal izjave Atamana, pozivi na ubistvo drugih navijaca itd jos mnogo toga pogledaj zadnje 2 stranice topika... sram vas bilo pokusavate da relativizujete smrt mladog momka i opravdate ovakvo ponasanje jedne divlje drzave, policije i naroda... sram vas bilo... to je to sto se tice ove teme od mene.
    Ti reče da se Taton, koji je pio piće u pabu, ustvari sam ubio iz čista mira. Ne zato što su ih iz čista mira divljaci napali, šutirali, palili lica bakljama. Ispadoše ovi divljaci iz alkatraza nevinašcad. Ovdje ti relativizuješ stvar zaslijepljen vlastitim nacionalnim osjećajem i primitivnim navijačkim strastima, a rekao bih i petovjekovnim traumama. Niko ne relativizuje smrt. Svako će osuditi te divljake iz Turske i ponašanje policije. Ali tu bi se trebalo zaustaviti i ne širiti na čitav narod, kao da si iz Pobjede devedesetih.

    Kakva ti je to priča "uz pomoć policije".Jeste, ultrasi i policija su imali koordinaciju, unaprijed skovan plan kako da se stvori situacija za ubistvo. Smijurija. A Delije sve uzorni momci kojima pravljenje nereda gdje god odu i konflikti sa policijom nije kao dobar dan. Pa pogledaj samo insajder i dešavanja u dvorištu koje očigledno doživljavaš kao svoje, pa onda pravi paralele sa narodima. To je jedino na šta se ovdje skreće pažnja. Uostalom, vaš penicilin, dr Dule je fino rekao na zadatu temu:
    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=927681

  3. #153
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ti reče da se Taton, koji je pio piće u pabu, ustvari sam ubio iz čista mira. Ne zato što su ih iz čista mira divljaci napali, šutirali, palili lica bakljama. Ispadoše ovi divljaci iz alkatraza nevinašcad. Ovdje ti relativizuješ stvar zaslijepljen vlastitim nacionalnim osjećajem i primitivnim navijačkim strastima, a rekao bih i petovjekovnim traumama. Niko ne relativizuje smrt. Svako će osuditi te divljake iz Turske i ponašanje policije. Ali tu bi se trebalo zaustaviti i ne širiti na čitav narod, kao da si iz Pobjede devedesetih.

    Kakva ti je to priča "uz pomoć policije".Jeste, ultrasi i policija su imali koordinaciju, unaprijed skovan plan kako da se stvori situacija za ubistvo. Smijurija. A Delije sve uzorni momci kojima pravljenje nereda gdje god odu i konflikti sa policijom nije kao dobar dan. Pa pogledaj samo insajder i dešavanja u dvorištu koje očigledno doživljavaš kao svoje, pa onda pravi paralele sa narodima. To je jedino na šta se ovdje skreće pažnja. Uostalom, vaš penicilin, dr Dule je fino rekao na zadatu temu:
    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=927681

    Nesrecni Taton je sam skocio u provaliju napravi razliku izmedju toga kad odjes da ubijes nekog i da prebijes nekog . Sto se tice navijackog svijeta tuce su ceste . Al eto odosmo u off.
    Sto se tice "comanda" sitni albanski provokator totalno nebitna licnost ..

    On topic:
    Po meni viliams najbolji plej koji je igrao na prostorima ex yu kad su u pitanju ameri. Koliko sam upucen mogao je napravit odlicnu nba karijeru ali imao je nekih problema sa srcem ne znam koliko je tacna ova info.

  4. #154
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Nesrecni Taton je sam skocio u provaliju napravi razliku izmedju toga kad odjes da ubijes nekog i da prebijes nekog . Sto se tice navijackog svijeta tuce su ceste . Al eto odosmo u off.
    Sto se tice "comanda" sitni albanski provokator totalno nebitna licnost ..

    On topic:
    Po meni viliams najbolji plej koji je igrao na prostorima ex yu kad su u pitanju ameri. Koliko sam upucen mogao je napravit odlicnu nba karijeru ali imao je nekih problema sa srcem ne znam koliko je tacna ova info.
    Smrtni ishod je svakako uzrokovan nasiljem. To da li je sam skočio ili su ga gurnuli, stvar je suda, a na sudu je bio svjedok koji je tvrdio da su ga gurnuli. Koliko je samo prebijanja kao rezultat imalo smrtni ishod. To je uvijek svjestan rizik. Da, tuče i ovakve stvari su česte u primitivnom navijačkom svijetu. Problem je kad se taj polusvijet pokušava predstaviti kao dostojan reprezent jednog naroda.

  5. #155
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Commando View Post
    Lucke, ne znam brate, ispadoh sad sovinista i nacionalista, evo znamo se licno toliko godina pa se ne sjecam da smo ikad imali jedan sitan nesporazum, mislim nije frka samo mi nije jasno za ovu lucifer i ovog drugog (padobranca koji je juce stigao na forum) sa jurnjavom i vrijedjanjem a ipak se ne znamo licno da bi isli toliko dalkeko...
    A ne secam se da sam ikad ikog odje licno vrijedjao.( kakav sam licemjer cc)

    To sto su grobari i delije muda navijaci pa kad dobiju batine od albanaca ili turaka mi samo mozemo to prokomentarisati kako stvari stoje bez ljutnje i vrijedjanja...

    Zao mi izgubljenog zivota, ali tamo se ljudi vazda kolju, pali su i englezi, naravno da ce i srbi ako to budu trazili...

    Tako je kako je..

    Evo se odjavljujem, jos malo mi istice kazna...

    Gasi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pricas o necemu o cemu pojma nemas. Nije to bila obicna navijacka tuca. Milicija je napravila haos u kojem se nije ni trudila da zastiti strane navijace , sto bi kod nas bio prioritet da nam ne zamjere ambasadori.

    Lik pred milicijom macetu , sto se dobro vidi na jednom klipu , delije prolaze pored hale bez ikakvog zalijetanja jer nisu uzimali za ozbiljno tu grupu turaka , i vidi se da su najobicnije smrde na tom klipu koji ti nisi ni pogledao vjerovatno , vec seres neinformisan.

  6. #156
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Smrtni ishod je svakako uzrokovan nasiljem. To da li je sam skočio ili su ga gurnuli, stvar je suda, a na sudu je bio svjedok koji je tvrdio da su ga gurnuli. Koliko je samo prebijanja kao rezultat imalo smrtni ishod. To je uvijek svjestan rizik. Da, tuče i ovakve stvari su česte u primitivnom navijačkom svijetu. Problem je kad se taj polusvijet pokušava predstaviti kao dostojan reprezent jednog naroda.
    Ovo te iskljucuje iz svake rasprave o navijacima. A takodje vidi se da nisi informisan kako se sudilo u slucaju nesrecnog francuza a da jesi znao bi da je bilo momaka koji su nevini osudjeni. Naravno pritisak iz Evrope je na to uticao. U svakom slucaju zalosno je kad jedan sportski dogadjaj ostane u sjenci zbog ubistva. Ova tema ode u off tako da se ja iskljucjem iz rasprave .

  7. #157
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ovo te iskljucuje iz svake rasprave o navijacima. A takodje vidi se da nisi informisan kako se sudilo u slucaju nesrecnog francuza a da jesi znao bi da je bilo momaka koji su nevini osudjeni. Naravno pritisak iz Evrope je na to uticao. U svakom slucaju zalosno je kad jedan sportski dogadjaj ostane u sjenci zbog ubistva. Ova tema ode u off tako da se ja iskljucjem iz rasprave .
    Uh neka đaole, nemoj me ti diskvalifikovat iz diskusije o tom tvom krem društvu. A to što su nevini osuđeni, mačku o rep. Svi koji su bili u tom društvu i išli da prebijaju zaslužuju kaznu. Junačine iz čopora.

  8. #158
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lučke brate srbine pa nidje ne rekoh da sam se nasao uvrijedjenim od tebe naprotiv, htjedoh reci kako s tobom takodje i sa mnogim ostalim srbima, crnogorcima, bosnjacima, dukljanima itd imam odlicne odnose samo me ovdje nazivaju nacionalistom iz neznAnja, a ja cu uvjek braniti albance i turke sve dok nisu krivi...

    Ne moram da gledam klip, navijaci zvezde i partizana, hajduka su poznati navijaci... Zna se sta oni traze kad gostuju nedje....

    Naravno neka je sramota na policiju turske ako nisu radili svoj posao. Sto se ne moze reck za njihove kolege iz Srbije.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Commando; 24-11-14 at 22:16.

  9. #159
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ova tema ode u off
    Lako je ovo regulisati- neka moderatori obrišu sve postove koji su od petka veče bili vezani za ubistvo navijača i za navijačko-nacionalno prepucavanje.
    Ja sam zvezdaš, ali sam pokrenuo temu zbog košarke, pa zato nisam komentarisao ovo što se van terena desilo u Turskoj, jer što čovjek ovđe specijalno može reći i praviti se pametan...

  10. #160
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam đe je prava tema, pa ću ovdje:

    Može li sjutra PAOK savladati Zelen Goru? Može, a?

    Čekam ga za neke novce. Tiket tipa ''sa euro'', a sve prođe, i prije vidim da je ovo sjutra.

  11. #161
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Ja ne znam đe je prava tema, pa ću ovdje:

    Može li sjutra PAOK savladati Zelen Goru? Može, a?

    Čekam ga za neke novce. Tiket tipa ''sa euro'', a sve prođe, i prije vidim da je ovo sjutra.
    "Možda" na temu kladionica?

  12. #162
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Commando View Post
    Lučke brate srbine pa nidje ne rekoh da sam se nasao uvrijedjenim od tebe naprotiv, htjedoh reci kako s tobom takodje i sa mnogim ostalim srbima, crnogorcima, bosnjacima, dukljanima itd imam odlicne odnose samo me ovdje nazivaju nacionalistom iz neznAnja, a ja cu uvjek braniti albance i turke sve dok nisu krivi...

    Ne moram da gledam klip, navijaci zvezde i partizana, hajduka su poznati navijaci... Zna se sta oni traze kad gostuju nedje....

    Naravno neka je sramota na policiju turske ako nisu radili svoj posao. Sto se ne moze reck za njihove kolege iz Srbije.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    O ti i dalje nastavljas da seres. Jes navijaci Zvezde , Hajduka i Partizana idu na gostovanja a ti znas sto traze noz u ledja... aj ne prdi vise ovdje da te zamolim

  13. #163
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default



    postoji mogućnost da se galata i zvezda ponovo nadju zajedno u TOP 16 (grupa E) D2/D4 !

  14. #164
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Basketball Euroleague 2014/2015

    Quote Originally Posted by 1987pg View Post
    O ti i dalje nastavljas da seres. Jes navijaci Zvezde , Hajduka i Partizana idu na gostovanja a ti znas sto traze noz u ledja... aj ne prdi vise ovdje da te zamolim
    Vidji ovog mangupa nevaspitanog...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    588
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    dejan 'a sta je to time out?' radonjic.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #166
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kako je Vilijams bolesan igrac. Umjetnik.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #167
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kakve pasove podijeli Bobi ovo je nemoguce

    Gasi Bobi.

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    588
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    spock u stilu marca gasola - asist sa visokog posta, asist iz driblinga, kradja... zamisli jos da moze da se odvoji od zemlje.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  19. #169
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Strasno zahvalan i inteligentan igrac.

    Aoooo ovo je bas fenomenalno sto rade, jos da rijese taj problem guste zavrsnice i moze ova ekipa daleko. Steta sto ce ih Radonja sputat'.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #170
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ali osilacije su ogromne, -19 napravit je previse.

  21. #171
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Bobi 24 poena 12 skokova
    Jaka Blazic 19 poena 8 skokova.

  22. #172
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Olimpijakos i Real totalno opusteno

  23. #173
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovaj Real je jedna smijesna ekipa da ne kazem raspad.Prvu rundu su se provlacili i zasluzili da izgube ali sto zbog nekog sudijskog guranja sto zbog ludila pojedinaca uspjevali su nekako da dobiju.Ovaj Uniks ih je i u Kazanju nagrdio, vodlo citavu utakmicu da bi na kraju prosuli pobjedu nekim sutevima nerezonskim.Ne moze ekipa kojoj je najbolji igrac u zadnjim utakmicama bio Serhio kikirez Ljulj i dje je on neki clutckher da se racuna kao ekipa od koje se treba plasiti.44 poena primis za 15 minuta to nije ni Muti Nikolicu uspjelo sa Radnickim.

  24. #174
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zvezda nazalost ne moze daleko dogurat' jer ima jedan veliki problem, a to je Radonjic. Koliko smo ispastali njegovim pogresnim odlukama, pakao. I ovo sto je uradjeno je uradjeno zbog dobrog igrackog kadra. Volio bih da grijesim, ali mislim da sam u pravu.

  25. #175
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ovaj Real je jedna smijesna ekipa da ne kazem raspad.Prvu rundu su se provlacili i zasluzili da izgube ali sto zbog nekog sudijskog guranja sto zbog ludila pojedinaca uspjevali su nekako da dobiju.Ovaj Uniks ih je i u Kazanju nagrdio, vodlo citavu utakmicu da bi na kraju prosuli pobjedu nekim sutevima nerezonskim.Ne moze ekipa kojoj je najbolji igrac u zadnjim utakmicama bio Serhio kikirez Ljulj i dje je on neki clutckher da se racuna kao ekipa od koje se treba plasiti.44 poena primis za 15 minuta to nije ni Muti Nikolicu uspjelo sa Radnickim.
    Briga Pereza za KK, da ga interesuje smijenio bi onu prevaru od trenera nakon onako divne prošle sezone.

Page 7 of 22 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 09-09-15, 23:05
  2. Work & travel 2014/2015
    By Pekmen in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-09-14, 22:00
  3. Euroleague 2013/2014
    By Jakuza in forum Ostali sportovi
    Replies: 243
    Last Post: 10-07-14, 12:25
  4. Euroleague basketball - 2010/2011
    By BlackVelvet in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 17-04-11, 15:46
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •