Page 11 of 22 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 540

Thread: Basketball Euroleague 2014/2015

  1. #251
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Radonjic je rekao da nece se dovoditi igrac, al ko zna... Za Slotera se nema para, jedino ako ce za kiki riki da igra kao sto igraju ovi u Partizanu. Zvezdi i Radonji ovo treba da bude skola...14 izuzetnih meceva.

  2. #252
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Idemo jos malo o finansijama FMP-a. Kaze Covic zaradili od karata 700 hiljada eura. Ne znam samo kako neko ko realno razmislja moze da da povjeruje u to. Prostim sabiranjem , a uz to sam jos i nategao cifre , uz njihove nategnute cifre o broju gledalaca dosao sam do cifre od pola miliona eura. Znaci plafon , iako sigurno nije ni toliko. Dakle , laz br. 1.
    Dalje , kaze Covic budzet za plate igracima 2 miliona. Samo nije rekao da li u to ulazi i plata Vilijamsa koju placa predsjednik FK Cukaricki , ali ajde da racunamo da ne ulazi. Predrag Samardziski je tuzio klub zbog neisplacenih zarada , plata sitnica 35 hiljada mjesecno , 420 hiljada godisnje. Dakle , u timu od prije dvije godine , koji je bio slabiji , a i jeftiniji , imali su igraca koji je tada primao petinu sadasnjeg budzeta. Prostom logikom , tada je budzet bio preko 2 miliona za plate , jer ako jedan tip prima 420 hiljada , a bio je rezervni centar , onda su medju ostalih 11 igraca sigurno bilo i onih koji su primali vece novce , pa se onako zdravorazumski moze pretpostaviti da budzet za plate nije bio manji od 2 ipo miliona. Ako je tada budzet bio toliki , mozemo tek zamisliti koliki je ove godine. Jovic , Kalinic vicesampioni svijeta , Dzenkins , Blazic reprezentativac , Cirbes , Marjanovic , pa na osnovu plate Samardziskog vjerujem da svi vjerujem da svi ovi pobrojani , primaju makar priblizno kao on , pa onda ispada da pola tima vec prima skoro 2 i po miliona godisnje , ostalu petoricu evo da svedemo na minimum , pa nek bude budzet za plate 3 miliona i to bez Vilijamsa.
    Dakle laz br. 2. I to bas debela.
    Bas bih volio i ostale timove sa ovih prostora da vidim kako projektuju i da vidim koliko bi slagali u toj projekciji.

  3. #253
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Idemo jos malo o finansijama FMP-a. Kaze Covic zaradili od karata 700 hiljada eura. Ne znam samo kako neko ko realno razmislja moze da da povjeruje u to. Prostim sabiranjem , a uz to sam jos i nategao cifre , uz njihove nategnute cifre o broju gledalaca dosao sam do cifre od pola miliona eura. Znaci plafon , iako sigurno nije ni toliko. Dakle , laz br. 1.
    Dalje , kaze Covic budzet za plate igracima 2 miliona. Samo nije rekao da li u to ulazi i plata Vilijamsa koju placa predsjednik FK Cukaricki , ali ajde da racunamo da ne ulazi. Predrag Samardziski je tuzio klub zbog neisplacenih zarada , plata sitnica 35 hiljada mjesecno , 420 hiljada godisnje. Dakle , u timu od prije dvije godine , koji je bio slabiji , a i jeftiniji , imali su igraca koji je tada primao petinu sadasnjeg budzeta. Prostom logikom , tada je budzet bio preko 2 miliona za plate , jer ako jedan tip prima 420 hiljada , a bio je rezervni centar , onda su medju ostalih 11 igraca sigurno bilo i onih koji su primali vece novce , pa se onako zdravorazumski moze pretpostaviti da budzet za plate nije bio manji od 2 ipo miliona. Ako je tada budzet bio toliki , mozemo tek zamisliti koliki je ove godine. Jovic , Kalinic vicesampioni svijeta , Dzenkins , Blazic reprezentativac , Cirbes , Marjanovic , pa na osnovu plate Samardziskog vjerujem da svi vjerujem da svi ovi pobrojani , primaju makar priblizno kao on , pa onda ispada da pola tima vec prima skoro 2 i po miliona godisnje , ostalu petoricu evo da svedemo na minimum , pa nek bude budzet za plate 3 miliona i to bez Vilijamsa.
    Dakle laz br. 2. I to bas debela.
    Bas bih volio i ostale timove sa ovih prostora da vidim kako projektuju i da vidim koliko bi slagali u toj projekciji.
    Ne bi tebe glava boljela da je to FMP

  4. #254
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Komplexi ne daju mirno spavat
    Forever young, i want to be forever young

  5. #255
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Isak boli li te glava uvece?

  6. #256
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Idemo jos malo o finansijama FMP-a. Kaze Covic zaradili od karata 700 hiljada eura. Ne znam samo kako neko ko realno razmislja moze da da povjeruje u to. Prostim sabiranjem , a uz to sam jos i nategao cifre , uz njihove nategnute cifre o broju gledalaca dosao sam do cifre od pola miliona eura. Znaci plafon , iako sigurno nije ni toliko. Dakle , laz br. 1.
    Dalje , kaze Covic budzet za plate igracima 2 miliona. Samo nije rekao da li u to ulazi i plata Vilijamsa koju placa predsjednik FK Cukaricki , ali ajde da racunamo da ne ulazi. Predrag Samardziski je tuzio klub zbog neisplacenih zarada , plata sitnica 35 hiljada mjesecno , 420 hiljada godisnje. Dakle , u timu od prije dvije godine , koji je bio slabiji , a i jeftiniji , imali su igraca koji je tada primao petinu sadasnjeg budzeta. Prostom logikom , tada je budzet bio preko 2 miliona za plate , jer ako jedan tip prima 420 hiljada , a bio je rezervni centar , onda su medju ostalih 11 igraca sigurno bilo i onih koji su primali vece novce , pa se onako zdravorazumski moze pretpostaviti da budzet za plate nije bio manji od 2 ipo miliona. Ako je tada budzet bio toliki , mozemo tek zamisliti koliki je ove godine. Jovic , Kalinic vicesampioni svijeta , Dzenkins , Blazic reprezentativac , Cirbes , Marjanovic , pa na osnovu plate Samardziskog vjerujem da svi vjerujem da svi ovi pobrojani , primaju makar priblizno kao on , pa onda ispada da pola tima vec prima skoro 2 i po miliona godisnje , ostalu petoricu evo da svedemo na minimum , pa nek bude budzet za plate 3 miliona i to bez Vilijamsa.
    Dakle laz br. 2. I to bas debela.
    Bas bih volio i ostale timove sa ovih prostora da vidim kako projektuju i da vidim koliko bi slagali u toj projekciji.
    Mozes samo da postavis link gdje je to Covic izjavio, ili tebe da pitam je li pricao samo za Evroligu ili ukupno do sada? I izvor za Samardzinskog koji je potpisao ugovor cini mi se na 6 mjeseci, ugovori koji su po pravilu uvijek veci. Jovic i Kalinic dosli iz Radnickog u Zvezdu, iz Kragujevca u Beograd da igraju evroligu pred 20000, u takvim situacijama ne treba mnogo para. Blazic je dosao iz Olimpije i nije u prvu petorku Slovenije, Cirbes dosao iz Brose-a koji igra evrocup i reprezentativac je velesile Njemacke. Sta reci o Marjanovicu koji je dosao iz Mega Vizure, a to sto on igra kako igra i sto je tako dominantan to je druga stvar. Jedino koji ima jaku platu je Vilijams i koliko toliko Dzenkins. Vjerujem da sve ovo znas ali sto neko rece gore boli glava. Inace i ja bi volio da ostali timovi pricaju transparentno kao Covic. Pozdrav.

  7. #257
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nije ovo tema o Zvezdinom budzetu, pa ne vidim neku potrebu o to.e da se prica.
    Dovoljno je reci da je prosjek godina Zvezde 22.7...ubedljivo najmladji tim u EL...a u tom 16 najmladji posle njih je Efes sa proajeko 25.8.

    Meni je prvenstveno drago zbog Radonica, za kojeg sam uvijek govorio da je ogroman potencijal, da moze dosta, brzo uci, prepoznaje situacije.

  8. #258
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Sto bi mene glava boljela ? Vazda fino spavam ka' beba. Samo sam analizirao ovaj finansijski pamflet i konstatovao kako bih volio da i ostali klubovi urade isto pa da ih slatko ismijavam , jer vrijedjaju inteligenciju. Za Samardziskog imas presudu BAT-a na Fibinom sajtu , a za Covicevu pricu o budzetu imas intervju u Blicu od prije 4 dana.

  9. #259
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mislim, potpuno je glupo ali motam..hahahah...420k sto si rekao Samardziski. Da li znas Janga sto igra u Galatu? Uazno dobra cetvorka, snaznih ruka, zvijer. Taj momak ima ugovor 400k sa Galatom. Eee sad ti vidji sam sta si rekao..

    Sto se tice prihoda od ulaznica ovo je tacno. No vjerovatno si zanemario sezonce, pa aba ligu... Nije Covic pricqo o EL samo. Obzirom da citas i informises se iz Blica, moguce da su oni to tako interpretirali. Kao sto su onu pricu oko "viska" od 2m hahahah...

    Ali cim zoves Zvezdu Fmp, ja osjetim sa kakvim tipom posla imam. 16 godina deckic, Duleta davitelja sledbenik..hahaha pitaj dje su njima pare od 13godina igranja EL i monopolisanja na ovim prostorima. Ne blamiraj se...

  10. #260
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Nemam 16 , nego 21 . Ne mogu komentarisati budzet Partizana , kada nema nigdje tih podataka. Ne informisem se iz Blica , vec sam slucajno naletio na taj intervju u tim novinama skupljajuci po kuci iz novina raznorazne vijesti za novinarski zadatak na faxu. A za ovo Fmp - Zvezda ako dosad nijesi svjestan kakva je to tvorevina , ko sam onda ja da ti to objasnjavam.

  11. #261
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koga boli ***** kolikav je budzet ekipi X ili ekipi Y? Ako imas pare i spreman si da ih potrosis da napravis kompetitivnu ekipu zasto to ne uraditi? Sa platama,budzetom i ostalim glupostima vezane za pare se samo besposleni Srbi zanimaju i niko vise i to je samo zbog nedostatka transparentnosti pa to ostavlja prostor za brojne spekulacije na obje strane a obicno ni jedni ni drugi nijesu u pravu.Podvig je recimo uspjeti napraviti konkuretnu ekipu sa manje para ali niko nece reci da je recimo uspjeh Fenerbahcea,Reala,Barselone ili CSKA manji zbog toga sto imaju vise novca na raspolaganju od ostalih ekipa.Na kraju uvijek pobjedi ekipa koja najvise zeli to nezavisno od budzeta, svakako da vise para moze da ti kupi vise talenta u ekipi ali imas bezbroj primjera dje su se ekipe koje ulazu svake godine mnogo u svoju ekipu(Real) prosipaju se iz godine u godinu jer jednostavno nemaju sampionski karakter i generalno su bezmudi kad je bitno bez obzira na budzet i talenat i sve sto novac moze kupiti.

  12. #262
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Dulo je reka da je to istina, tako da to mora bit istina...
    Forever young, i want to be forever young

  13. #263
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Onaj Anderson je bio u 12 freshman of the year izbor dok je igra' NCAA U Sparse se nije snasa ali se sjecam da je prosle godine u Filadelfiju fino igra. Jednom prilikom je protiv Hjustona zabio 35p i kos za pobjedu. Odlican igrac za Euroleague, moze povuc taj Zalgiris protiv bilo koga.

    Na kraju ispade Uniks, jedva su se i plasirali za takmicenje tako da ih je sad stiga taj problem koji definitivno muci ekipu. Imaju pare, igrace uslove, ali nesto fali..
    sto bi coeku da dodje u kaunas? on je imao dobru minutazu u nba, 10p prosjek, 80 utakmica prosle sezone. jes zalgiris klub sa tradicijom, stabilan evroligas, ali mi je bas cudno da je tamo posao. a za mi je uniks stvarno. pratio sam ih vala cijelu prvu fazu i moram priznat da nijesu zasluzili da prodju u top16, al opet steta jer imaju bruka dobru ekipu. definitivno im je falio bolji dzerels. meni je on totalno drugi igrac u odnosu na proslu sezonu kad je gazio u armani.
    1993-2020

  14. #264
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Uniks grupa placenika. Potpuno je nevjerovatno da takva ekipa nije prosla u top 16.

  15. #265
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    partizan prodje i sa 3 pobjede prosle godine a uniksu i 5 malo, mada mi je draze da gledam rocestija u top 16

  16. #266
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    sto bi coeku da dodje u kaunas? on je imao dobru minutazu u nba, 10p prosjek, 80 utakmica prosle sezone. jes zalgiris klub sa tradicijom, stabilan evroligas, ali mi je bas cudno da je tamo posao. a za mi je uniks stvarno. pratio sam ih vala cijelu prvu fazu i moram priznat da nijesu zasluzili da prodju u top16, al opet steta jer imaju bruka dobru ekipu. definitivno im je falio bolji dzerels. meni je on totalno drugi igrac u odnosu na proslu sezonu kad je gazio u armani.
    Nije dobio normalnu ponudu ovog ljeta od nba tima. Najvise je moga izvuc da igra u neki slabiji tim i da ga sele u filijale razvojne lige. Mislim da je dolaskom u Zalgiris napravio dobar potez, manje para a puno vise minuta, prava ekipa dje ce bit vodja i poslije njih ce samo u neki bolji tim..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #267
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Misko rekao da su propali pregovori sa Makabijem oko Slotera. Ako Zvezda nadje pare za njega ide na TOP 8.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #268
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Veceras cemo vidjet koliko je Zvezda ozbiljna za TOP 8, iako ova utakmica nista ne odlucuje naravno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #269
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Info za one koji imaju sat tv.

    Veceras na Canal+Deportes na satelitu najavljen prenos C.Zvezda - Real M u 19h.

    Who let the dogs out

  20. #270
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default



    Voli vas voli
    deuscroix

  21. #271
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,604
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    I diva izvorska durmitorska voda

  22. #272
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Koliko grijese, ovo nije normalno. edit: gazi Djenka, grizi, cupaj breee.
    Last edited by technus; 02-01-15 at 18:30.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #273
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    zivce mi pokidase..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #274
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Sta radi sudija majku mu yebem raspalu..
    Forever young, i want to be forever young

  25. #275
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Rudi, rak te napa.
    Forever young, i want to be forever young

Page 11 of 22 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 09-09-15, 23:05
  2. Work & travel 2014/2015
    By Pekmen in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-09-14, 22:00
  3. Euroleague 2013/2014
    By Jakuza in forum Ostali sportovi
    Replies: 243
    Last Post: 10-07-14, 12:25
  4. Euroleague basketball - 2010/2011
    By BlackVelvet in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 17-04-11, 15:46
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •