Page 6 of 22 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 540

Thread: Basketball Euroleague 2014/2015

  1. #126
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    A ne bih ja sad to izjednačavao sa Turskom.Pazi sto se izdesava sinoc kod nas u grad nijesmo odmakli ako bi to neko mjerilo bilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znas kako, kad bude nasa policija bacila jednoj inostranoj grupi navijaca suzavac i dimnu bombu kako bi svjesno stvorila priliku domacim navijacima da ulete sa boka i sa ledja stranoj grupi smatracu da smo divlja drzava.
    Kada nasi navijacu budu boli sa ledja tudje navijace dok se dave u suzavcu a policija to nijemo posmatra smatracu da smo divlja drzava.
    Kada nasi navijaci budu vristali i drali se na minut cutanja zbog nekog koga su ubili smatracu da smo divlja drzava.

    Do tad cu smatrati da je Turska divlja drzava.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #127
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A da su tih minut odcutali pokazali bi da mozda i nisu toliki divljaci, ali ovime su pokazali zasto se turska smatra divljom drzavom i necivilizovanom, a turci divljacima....
    Isto tako je na stotine grobara javno podržalo osuđene za ubistvo onog Francuza. Po čemu se to razlikuje od zviždanja ovih stotina divljaka? Bi li onda povukao istu paralelu i sa srpskim narodom?
    Svuđe ima divljaka, i ako ćemo po njima da sudimo o cijelim narodima onda smo svi u tom društvu

  3. #128
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Naši navijaci ne bodu druge bodu se medjusobno.Grobari su u svoj vakat pravili saljive parole na račun ubijenog navijaca Vojvodine vjerovatno se sjecas posto vidim da si navijač Zvijezde.Sam znaš koliko je navijaca i pucano i izbodeno na relaciji Grobari-Delije.Apsolutno je za osudjivanje i jedno i drugo i klosara i necivilizovanih ima tamo koliko i odje.Ali sto se mene tice za očekivat je da se bar taj munt cutanja ispostuje ko god da je u pitanju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #129
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Naši navijaci ne bodu druge bodu se medjusobno.Grobari su u svoj vakat pravili saljive parole na račun ubijenog navijaca Vojvodine vjerovatno se sjecas posto vidim da si navijač Zvijezde.Sam znaš koliko je navijaca i pucano i izbodeno na relaciji Grobari-Delije.Apsolutno je za osudjivanje i jedno i drugo i klosara i necivilizovanih ima tamo koliko i odje.Ali sto se mene tice za očekivat je da se bar taj munt cutanja ispostuje ko god da je u pitanju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Izvini ali pogrijesio si temu, ja Srbiju ne smatram za svoju drzavu niti sam na nju mislio prilikom svog proslog posta, samim tim ti ne vrijedi pominjanje grobara i delija. Svoju Crnu Goru ne smatram za divlju drzavu i kada u Crnoj GOri se bude desilo ovo sto sam nabrojao onda cu je smatrati divljom drzavom. Sta se desava u srbiji i je li srbija divlja drzava apsolutno me ne zanima... valjalo bi da je stabilna kao sto je sada cisto da ne bude kakvog rata...

    Da ponovim, dok u CG ne bude ovo sto sam nabrojao smatram da je Tusrska divlja i necivilizovana drzava.


    P.S.
    Last edited by lucke91; 23-11-14 at 19:59.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #130
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja racunam da tu navijačku scenu smatraš za svoju s obzirom koji ti je avatar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Procitah sinoc nedje da su ovog momka proglasili drugim Milosem Obilicem.
    Boze me sacuvaj
    Who let the dogs out

  7. #132
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    I to je izaslo iz usta svestenika...

  8. #133
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Jadni li su oni koji zvizde na minut cutnje za ubijenog momka od 25 godina, i dodao bih još jadniji ovi ovdje koji to pokušavaju opravdati.

    Danas u Tuzli su ljudi odali postu nastradalom navijacu CZ:
    http://www.avaz.ba/clanak/148171/tuz...-crvene-zvezde

  9. #134
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakvi bolesnici .

  10. #135
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Bolesnici divlji pih...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #136
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbi su gori od njih...

    Neka s njima pokazu muda a ne s nekim zapadnim homicima.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #137
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Commando View Post
    Srbi su gori od njih...

    Neka s njima pokazu muda a ne s nekim zapadnim homicima.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zasto moraju da pokazu muda i kome?
    Onda oni cine istu gresku i svrstavaju se u ubice i pizde koje se bockaju nozevima... srbi su previse castan narod da bi uz pomoc policije suzavaca i dimnih bombi napali inostrane navijace... u sred beograda nedavno je bilo 1500 navijaca besiktasa pa im dlaka sa glave nije falila... i kako su oni gori? Ne zezaj casti ti...
    Tome zapadnom homicu Tatonu kojeg pominjes niko nista nije uradio, kamere snimaka pokazuju da je sam skocio u provaliju od straha ali pod pritiskom zapada su postojale presude... tome tatonu su svi minut cutanja mirovali i ispostovali, zbog tog tatona je bio dan zalosti u srbiji, dobio je naziv ulice u sred beograda po njemu... i srbi su ti gori jel?
    Daj malo argumenata prije nego kazes da je bilo ko gori od divlje necivilizovane turske ...
    Last edited by lucke91; 24-11-14 at 08:59.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #138
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidi onog pacijenta poremećenog što se opet javlja

    ti baš voliš da dalješ svoje izbljuvke od komentara na temama sa kojima nemaš ama baš nikakve veze, samozvani "komando"
    Last edited by Miss_Lucifer; 24-11-14 at 09:50.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Stoka jedna bolesna. Da je srece ovi sto drze ovaj transparent bi bili poapšeni i strpani u zatvor bez ikakvog sudjenja.

  15. #140
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Vidi onog pacijenta poremećenog što se opet javlja

    ti baš voliš da dalješ svoje izbljuvke od komentara na temama sa kojima nemaš ama baš nikakve veze, samozvani "komando"
    U pitanju je pacijent koji dobije ban zbog vrijedjanja iz širenja mrznje, potom otvori novi profil i sve ispocetka. Definitivno je za hospitalizaciju u odgovarajucu ustanovu.

  16. #141
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Zasto moraju da pokazu muda i kome?
    Onda oni cine istu gresku i svrstavaju se u ubice i pizde koje se bockaju nozevima... srbi su previse castan narod da bi uz pomoc policije suzavaca i dimnih bombi napali inostrane navijace... u sred beograda nedavno je bilo 1500 navijaca besiktasa pa im dlaka sa glave nije falila... i kako su oni gori? Ne zezaj casti ti...
    Tome zapadnom homicu Tatonu kojeg pominjes niko nista nije uradio, kamere snimaka pokazuju da je sam skocio u provaliju od straha ali pod pritiskom zapada su postojale presude... tome tatonu su svi minut cutanja mirovali i ispostovali, zbog tog tatona je bio dan zalosti u srbiji, dobio je naziv ulice u sred beograda po njemu... i srbi su ti gori jel?
    Daj malo argumenata prije nego kazes da je bilo ko gori od divlje necivilizovane turske ...
    e ovo je meni najvise retardirano od svega. svako malo nekog od delija ili grobara ili nekih drugih izbodu. pustite to licemerje. tuga za mladog momka.
    ali ovo baljezgarenje po foruma je retardirano.

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    e ovo je meni najvise retardirano od svega. svako malo nekog od delija ili grobara ili nekih drugih izbodu. pustite to licemerje. tuga za mladog momka.
    ali ovo baljezgarenje po foruma je retardirano.
    Budu njih li oni ne bodu... kad uspijes da dokazes da su delije i grobari uradile sve sto sam naveo sa su turci , turska policija i navijaci galate uradili zadnjih dana onda cu reci da si u pravu.. navijaci klubova srbije, bih i crne gore su ovog vikenda jasno pokazali ko su i sta su kroz jasnu solidarnost kroz poruke i transparente o jedinstvu i osudjivanju kukavickog ubistva marka... dok to opovrgnes kroz konkretne argumente i dokaze kao sto sam ja uradio u zadnjih nekoliko postova ne mlatinjaj odje provokatoru...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #143
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Budu njih li oni ne bodu... kad uspijes da dokazes da su delije i grobari uradile sve sto sam naveo sa su turci , turska policija i navijaci galate uradili zadnjih dana onda cu reci da si u pravu.. navijaci klubova srbije, bih i crne gore su ovog vikenda jasno pokazali ko su i sta su kroz jasnu solidarnost kroz poruke i transparente o jedinstvu i osudjivanju kukavickog ubistva marka... dok to opovrgnes kroz konkretne argumente i dokaze kao sto sam ja uradio u zadnjih nekoliko postova ne mlatinjaj odje provokatoru...
    Meč nakon sto su Grobari ubili Dejana Lonca navijaca Vojvodine desilo se ovo.


    Tzv. navijači iz Beograda su pokazali svoje pravo lice veličajući ubistvo i ubicu Dejana Dimitrijevića. Parole "Završićete svi u crno-belom loncu" i "Polupani lončići, šerpe i poklopčići" svedočiće ko su i šta su. Zašto policija nije intervenisala, zašto je delegat ćutao i dozvolio da ovakva gadost bude okačena na istočnoj tribini?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Idemo u off ali objasni mi dje to navijaci nisu ispostovali minut cutanja, dje to je bilo kom inostranom navijacu i grupi uradjeno u srbiji ovo sto je uradjeno zadnjih dana od strane policije turske i navijaca galate... posle ovoliko dokaza , slika, komentara mnogo forumasa ti i jos 2 forumasa pokusavate da spinujete cijelu pricu i okrenete tako da ne izgleda strasno ubistvo uz pomoc policije, divljanje na minut cutanja, skandal izjave Atamana, pozivi na ubistvo drugih navijaca itd jos mnogo toga pogledaj zadnje 2 stranice topika... sram vas bilo pokusavate da relativizujete smrt mladog momka i opravdate ovakvo ponasanje jedne divlje drzave, policije i naroda... sram vas bilo... to je to sto se tice ove teme od mene.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #145
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja dosao rekoh neko nesta napisao u vezi sa temom kad ono 2 strane neke teske price o momku koji je poginuo u tuci navijaca.Morate li svaki topic zagaditi nekim losim trolovanjem i pricom koja veze sa temom nema? Imate temu za Srbiju i srpske klubove u svim sportovima, otvorite i topic Navijaci pa tamo razglabajte jesu li Turci stoka, zasto su zvizdali na minutu cutanja, treba li se sprovesti nad njima teror u narednih 500 godina da se vrate neki dugovi, da li se ovaj momak treba kanonizovati, da li treba prekinuti sve diplomatske i trgovacke veze sa njima i sve ostalo sto vam padne na pamet.Ali ako boga znate, ostavite nam bar ove opste kosarkaske teme na miru, ugledajte se na NBA topic foruma, mozda nesta i naucite o nekoj forumskoj kulturi, umjesto sto vas vecina uskace kad se desi nekakav ovakav skandal koji veze nema sa kosarkom.

  21. #146
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nema spinovanja sa more strange no sam cim sam vidio dosao I napisao kako su pregadni sa njihovim zvizdanjem sinoc.Nakon toga si to napisao kako je Turska necivilizovana I divlja i da ih svi tako smatraju radi ovoga.E sa time se ne slažem jer ako bi se postupci navijackih grupa uzimali za neko ogledalo države ne vidim tu koja bi bila civilizovana.A evo ti dajem primjer iz komsiluka dje su se ljudi na pun stadion sprdali na račun momka kojeg su ubili pola godine prije toga.Ne vidim razliku između toga i ove parole navijaca Galatasaraja.Delije i Grobari glibavi treba da uce nekoga kako da se ponašaju i sto da radi a svake godine u medjusobnim sukobima bude smrtnih slučajeva sto od pistolja sto od noza.Ka sto ne mogu kroz njih da gledam Srbe i Srbiju tako je i ovo u vezi Turske.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #147
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja dosao rekoh neko nesta napisao u vezi sa temom kad ono 2 strane neke teske price o momku koji je poginuo u tuci navijaca.Morate li svaki topic zagaditi nekim losim trolovanjem i pricom koja veze sa temom nema? Imate temu za Srbiju i srpske klubove u svim sportovima, otvorite i topic Navijaci pa tamo razglabajte jesu li Turci stoka, zasto su zvizdali na minutu cutanja, treba li se sprovesti nad njima teror u narednih 500 godina da se vrate neki dugovi, da li se ovaj momak treba kanonizovati, da li treba prekinuti sve diplomatske i trgovacke veze sa njima i sve ostalo sto vam padne na pamet.Ali ako boga znate, ostavite nam bar ove opste kosarkaske teme na miru, ugledajte se na NBA topic foruma, mozda nesta i naucite o nekoj forumskoj kulturi, umjesto sto vas vecina uskace kad se desi nekakav ovakav skandal koji veze nema sa kosarkom.
    Prastaj prijatelju Twister malo sam se zanio , ovi glavasi su nam temu navijaci zaključali


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #148
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Prastaj prijatelju Twister malo sam se zanio , ovi glavasi su nam temu navijaci zaključali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad mogu postojati teme poput Kettlebella i "Koje biciklo vozite" moze se valjda naci mjesta i za Navijace

  24. #149
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ljudi zalosno je sve to sto se desilo s tim momkom i ne ponovilo se, ali topik je odrzavan postovima nas dvoje-troje dok se ova tragedija nije desila i sad je boom na forum. Otvorite novi o trenutnoj temi da bi mi mogli ovdje pisat o tematici naslova..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  25. #150
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Basketball Euroleague 2014/2015

    Lucke, ne znam brate, ispadoh sad sovinista i nacionalista, evo znamo se licno toliko godina pa se ne sjecam da smo ikad imali jedan sitan nesporazum, mislim nije frka samo mi nije jasno za ovu lucifer i ovog drugog (padobranca koji je juce stigao na forum) sa jurnjavom i vrijedjanjem a ipak se ne znamo licno da bi isli toliko dalkeko...
    A ne secam se da sam ikad ikog odje licno vrijedjao.( kakav sam licemjer cc)

    To sto su grobari i delije muda navijaci pa kad dobiju batine od albanaca ili turaka mi samo mozemo to prokomentarisati kako stvari stoje bez ljutnje i vrijedjanja...

    Zao mi izgubljenog zivota, ali tamo se ljudi vazda kolju, pali su i englezi, naravno da ce i srbi ako to budu trazili...

    Tako je kako je..

    Evo se odjavljujem, jos malo mi istice kazna...

    Gasi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 6 of 22 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 09-09-15, 23:05
  2. Work & travel 2014/2015
    By Pekmen in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-09-14, 22:00
  3. Euroleague 2013/2014
    By Jakuza in forum Ostali sportovi
    Replies: 243
    Last Post: 10-07-14, 12:25
  4. Euroleague basketball - 2010/2011
    By BlackVelvet in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 17-04-11, 15:46
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •