Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 540

Thread: Basketball Euroleague 2014/2015

  1. #26
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako lijepo igra Dubljevic vs Zvezde samo da se ne forsira sad nakon oporavka od povrede moze lagano biti jedan od glavnih igraca u ovu Valensiju u EL.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kakav je majstor Vilijams sve je smijesno. Ubjedljivo najbolji Amer koji je igrao na ovim prostorima.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #28
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Kakav je majstor Vilijams sve je smijesno. Ubjedljivo najbolji Amer koji je igrao na ovim prostorima.
    Treba ga platiti koliko trazi, samo da ostane. Genijalac totalni.

  4. #29
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,848
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Nema boljeg od mek kejleba


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #30
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Viktor Sanikidze je jedan od najpotcjenjenijih igraca Evrolige.. Ne znam gleda li ko Uniks u kontinuitetu, momak radi sve sitne timske stvari..
    gledam ja. po pravilu se muce prvo pol. u drugo gaze. pomeli su sasari za par minuta. kako ispustise real ono je za ne vjerovat, a bas je protiv njih sanikidze imao ludih momenata, on ih je i pokrenuo sa onim kosevima poslije ofanzivnih skokova. nego, kako je vilijams izdominira sa asistencijama nocas, bruka. sve cestitke na pobjedu, zasluzeno da hebe oca. sad svi vole deshu, prvi sljedeci poraz desha napolje, hahhaha! tek sad je ogroman onaj kiks iz litvanije. dobra cz ove godine casti mi.
    1993-2020

  6. #31
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva klasa

  7. #32
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Last edited by ILEW; 31-10-14 at 10:44.
    1993-2020

  8. #33
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    U svaku raspravu o najboljem evropskom kosarkasu svih vremena ladno ga mozes spomenut i da se ne zastidis..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #34
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    U svaku raspravu o najboljem evropskom kosarkasu svih vremena ladno ga mozes spomenut i da se ne zastidis..
    kakav je to genije... nidje ga cio mec protiv cz prosle god. u pionir, ubode dvije trojke kad treba, podijeli masu asistencija, i aj zdrao... procenat suta vidimo se... gad mali
    1993-2020

  10. #35
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Meni bolji Spanulis, ustvari on mi je najbolji u evropskoj kosarci i sa nevjerovatnom lakocom igra.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #36
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Igrao bih i ja sa lakocom da iza sebe imam marketinsku masineriju koja me forsira kao najboljeg evropskog pleja godinama.Spanulis je jedan vrlo precjenjen igrac.Koristi situaciju sto ga u Evropi gledaju ko da je u najmanju ruku Lebron pa mu se svakakve gluposti sviraju kao faulovi u njegovu korsit dok mu se kroz prste gleda mnogo toga.Zadnji slucaj minut do kraja nerjeseno egal utakmica,u zadnjem kolu vs Valensije, pravi ociglednu nesportsku licnu daje mu se samo obicna licna.Ne kazem da je neka kesurina, ima stvari koje fino radi, igra pametno i zna da pogodi za tri ali nije jedini plej u evropskoj kosarci koji to radi.Na 13 suteva po utakmici postize 15 poena velika stvar u pm.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nesto ti je stao na zulj tacno vidim

    Ja volim takve igrace, ti koji izvode stvari koje se tesko uce. Ona asistencija juce Vilijamsa, generalno njegov pregled igre i cijepanje odbrane, genijalnost Teodosica i Spanulisa. Milos je cesto katastrofalan za svoje ekipe, ali to sto on moze da izvede malo ko moze. Ali je Spanulis sto se konstantnosti tice ipak jedan nivo iznad. A jbg da je otac u Evroligi jeste, to dokazuju i silne nagrade koje je pokupio, zasluzio je respekt, tako to u kosarci ide.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #38
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Volim i ja da gledam atraktivne igrace koje izvode stvari koje ne mozes ni nakon 10 minuta da skontas kako su to odradili ali Spanulis po meni nije takav igrac.Gledas ga kako davi i carini loptu 15-20 sekundi da bi je na kraju uvalio Lojeskom u cosku kojem ne ostaje nista drugo vec da sutira preko ruke na kraju napada i naravno promasuje, slicna situacija par minuta kasnije davljenje lopte po perimetru i pas u reket za Danstona koji je udvojen i gubi loptu, nedje kasnije on uzima sut sa poludistance i vidi da nece da udje i baca se na mrcenog Ribasa i dobija faul i 2 bacanja, ne znam stvarno sto je tu atraktivno samo se iznerviram kad vidim ko se smatra vrhunskim igracem u Evropi.Pregled igre mu je ogranicen jer za kolicinu defanzivne paznje koju dobija od ekipa trebao bi bar iole bolje da cita udvajanja i pronalazi ljudima otvorene suteve.Teodosic,Huertas i DD su Rubio licno sto se tice pregleda igre u odnosu na Spanulisa.

    Gledao sam i Teodosica i izgleda da je kod njega nesta kliknulo prije SP i da sad izgleda konstantnije masu.Neka moja teorija je da je on najefektivniji kad je lopta u njegovim rukama i kad nema bojazni da ce neko doci da uzme loptu i igra izolaciju dok on gleda u koji ce cosak da ode.Svih ovih godina dok je bio u CSKA dovodili su igrace koji su mu uzimali loptu(Weems,Shved,Aaron Jackson,Pargo), nikad to nije bio njegov tim dje se ocekivalo od njega da bude glavni, da kreira za druge i za sebe vec je bio sidekick raznim drugim igracima koji nijesu bili nista bolji od njega.Sad kad je konacno bez povreda i dobio malo vecu ulogu time sto je pokazao na SP sta sve moze kad mu se da lopta i odgovornost, rezultati dolaze, pregazise proslogodisnje prvake EL i rutinirase Albu.Poenta je da ako se da Teodosicu ista sloboda i minutaza koju ima Spanulis u Oliju, prakticno dobijes istog ako ne i boljeg igraca.

  14. #39
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pa ne znam bas. Pratim Evropsku kosarku prilicno, vise nego NBA. Mozda ti ne volis Spanulisa, ali rezultati govore u njegovu korist. Nazad nekoliko godina najbolji je plej Evrope.

    Sto se tice Tea, imao je on loptu, ali je vise tu loptu koristio za sebe. Neko cudo se desilo sa njim ovog ljeta na tim pripremama reprezentacije. Podredio je svoj kvalitet u potpunosti timu. Ne forisira previse, odmjereniji je u svim aspektima igre. I ako si ispratio mogao si da vidis da je partije sa SP prenio i sada u CSKA. Najbolji je asistent Ruskog prvenstva, najbolji je asisten EL i ubedljivo najbolji igrac CSKA. Citav tim dosta bolje izgleda od kako je on proigrao. Valjda se nalozio da konacno uzme EL.

  15. #40
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Spanoulis precijenjen igrač... Što nećemo pročitati! LOL
    Najbolji igrač Eurolige zadnjih par godina, rezultati i nagrade samo potvrđuju to. Da nije bilo njega Olympiakos nikad ne bi osvojio 2 titule. Ko gleda njihova finala play-offa, vidi se koliko znači ovom timu.

  16. #41
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    kakav je to genije... nidje ga cio mec protiv cz prosle god. u pionir, ubode dvije trojke kad treba, podijeli masu asistencija, i aj zdrao... procenat suta vidimo se... gad mali
    Ali odbrana! Toliko stvari covjek radi da se slabo kad prica o njegovoj odbrani koju najvjerovatnije i najbolje radi. Toliko puta je bio najbolji defanzivac Evrope.

    Spanunis ima cojones a cim ima to ne moze bit precijenjen, to je moje misljenje. Nekako ga ne volim od kad je presa iz Pao-a u u Oly, ali je mudovina. Evo nocas jes odigra zadnji napad kako ne treba ali je pogodio trojku za izjednacenje u zadnji min i onda onu prvu u produzetak,

    Inace Makabi fino izgura Albu u goste, nimalo jednostavno..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #42
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Koliko su mi fino izgledali u prvi mec kad su se vratili protiv Sasarija sa -20, toliko mi je Njizni sad tako neubjedljiv, prava prosjecna eurocup ekipa..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  18. #43
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nema im kinsija cini mi se eo dvije utakmice, pa su dosta slabiji. inace je to sasvim fina ekipa. kuci su sa efesom igrali, tesko su tu mogli sta uradit. u goste sa realom i nikad boljim zalgirisom. onaj anderson je zvijer, sta je sad radio u zadnju utakmicu, bruka. dje ga nadjose...
    1993-2020

  19. #44
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako sipa Gaudlok sve je smijesno, nerealan covjek 10-13 trojke sutirao.

  20. #45
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    jbt ovakvu igru zvezdu ja ne pamtim kad sam zadnji put odgledao.znači oduševljen sam.svaka čast svim igračima i naravno treneru radonjiću
    žao mi je jovića,nadam se da nije teška povreda u pitanju.

    BRAVO ZVEZDO BRAVO !!!

    Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

  21. #46
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    e da što se tiče naše grupe,očekivane pobjede olimpijakosa i neptunasa.sada držimo sami drugo mjesto.sledeće nedelje idemo u tursku protiv galatasaraja,neptunas dočekuje kuću laboral a olimpijakos valensiju.TOP16 je veoma veoma blizu 😀


    Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    je li neko vidio kako su se sudije usrale u malagu? ajde sve nekako ali tehnicka zbog flopinga a covjek dobio nogu direktno u jaja to je neprevazidjeno!

  23. #48
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sta je kontinuitet. Dali su Radonji da nastavi pricu i vec sad Zvezda izgleda ozbiljno jako. Opet, tek je pocetak lige jbg..ali nevjerovatno dobro djeluju. Ako se uzme u obzir da su tri meca koja su dobili vodili i po 25 razlike...brutalno.

  24. #49
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Najvise me nervira sto i posle ovakvih igara posle prvog sledeceg poraza odma ce neko trazit ostavku Radonje...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #50
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Pa taj Radonjic je najveci problem Zvezde vrijeme ce pokazat.On nije trener za evroligasa.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 09-09-15, 23:05
  2. Work & travel 2014/2015
    By Pekmen in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-09-14, 22:00
  3. Euroleague 2013/2014
    By Jakuza in forum Ostali sportovi
    Replies: 243
    Last Post: 10-07-14, 12:25
  4. Euroleague basketball - 2010/2011
    By BlackVelvet in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 17-04-11, 15:46
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •