Results 1 to 9 of 9

Thread: Kladionica dojave !!!

  1. #1
    Join Date
    May 2012
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kladionica dojave !!!

    Kladionicari, profesionalci, amateri, svi oni koji su prevareni i svi oni koji i dalje vjeruju da je moguce dobiti pravu dojavu nekog meca, molim vas da sa nama obicnim smrtnicima podijelite vase iskustvo i kazete da li je mit ili istina da su pojedini kladionicarski sajtovi koji su preplavili internet zapravo lazni ili da ipak ima nekih koji zaista imaju prave informacije. Znamo da ima onih koji naveliko salju i postavljaju neke utakmice koje su oni kao izanalizirali ili dobili od nekog Kavasakija iz Japana ili Goungakaoua iz Kenije, ali ima i onih koji 101% tvrde da je to namjesten mec i da imaju kvotu koja je vec unaprijed dogovorena ali da prvo traze da se uplati odredjena svota novca (npr. 50-1000 eura) pa da ce onda dobiti siguran fix.


    https://www.facebook.com/pages/Pravi..._rdr=p&fref=nf
    https://www.facebook.com/pages/Tumbo...c_location=ufi


    Evo recimo dva profila na FB koji funkcionisu tim principom. Da li se neko uopste "upecao" na ovo? Da li je neko ovako uzeo pare? Da li je ovo ljudi tacno? Znam da ima mnogo nacina da se neko prevari sa druge strane "zice" i svi znamo da je tesko doci do dojave ali ne i nemoguce.


    http://www.kolektiv.me/49921/kladion...anama-namjeten


    Dakle, svaka informacija je korisna za svakoga ko je u zabludi tako da vas molim da ih nesebicno podijelite sa svima nama.


    Ako zaista postoji neko "provjeren" mozemo razmijeniti informacije u inbox.


    Hvala svima unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Prva dojava koju sam dobio japanska druga liga s drugom po 20e na kvotu 9 sam dobio 180e,momak je trazio pare posle mece poslate su mu vise se nije javljao i ja vise nisam naisao na nijedan pouzdan info to je bilo 2012 godine cini mi se... Ono sto pouzdano znam jeste da ima ekipa koje saradjuju pa ko je bolje upucen moze uzeti pare ali ni oni nisu uvjek ocigledni da bude 3 za 3 tako da bude pauziranja na covjek moze da kiksa ali opet bolje ista nego nista
    Satelitski resiveri/oprema

  3. #3
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    e mene bi bilo interesantno da oni koji poslije meča znaju da je neki rezultat naše lige unaprijed dogovoren, da iznesu ovdje informacije da se i mi obični neupućeni smrtnici oparimo malo

  4. #4
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prava dojava ne moze kostati 50, 100, 200 ili 500 eura. Prava dojava kosta mnogooo vise, i prava dojava se ne "dojavljuje" svakih 7-8 dana. Razmislite malo i ne padajte na te fore.

    Prije tacno 5 godina, nadjem ja nekog lika, mislim da nije na fb bilo nego na neki forum, tip se zvao MIRCE SEKULOVSKI, makedonac, kazem zvao jer postoji mogucnost da ga je neko ucmekao ili da se tip odselio za Ugandu usled prevara koje je pocinio. Sticajem okolnosti moj prijatelj je tada studirao u MK, pa se i on raspitivao, ali nista.
    I ajde da vidimo za tu dojavu, trazi on 100e za dojavu ja mu posaljem 100 eura, i uplatim tiket iz 2 u 1. I dan danas imam kopiju tog tiketa nedje po kompjuteru.
    Cekam 90 minuta, istice, utakmica ne ide na 2-1. Dolazi zadnji minut prvog produzetka, utakmica dolazi. On sav srecan kako je pogodio kako mi je reko da mu vjerujem bla bla bla...
    Uplatim ja oko 40 e i dobijem oko 1000 - 1200 eura, kvota je bila 29-30, Premier kladionica.
    Salje on meni poruku "Ocemo li opet da saradjujemo?" Ja kazem ocemo, posaljem mu opet 100e kad ono trt, zajeba me i vise se nikad nije javio.
    Te dojave... to je samo SRECA. Ne mozete vi dojavu kupiti za 100e.
    Niko zaradio hleba nije na kladionice.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Dojave do nas obicnih smrtnika ne dolaze, ne zamlacujte se sa tim!
    carpe diem!!!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A cudo gore poslao si mu 100e i posle toga puko u plus si 1000e i opet mlatis. Kako god bilo toga ima ali je jako tesko doc do toga
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  7. #7
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da,toga ima al ih je tesko dokuciti...uglavnom prevare. evo jedan sajt http://www.dojavax.com/
    skupimo se nas 15 po 10e da zadovoljimo znatizelju.kvota navodna 70.
    Last edited by xxl; 15-07-15 at 11:13.
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  8. #8
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kotoranin View Post
    A cudo gore poslao si mu 100e i posle toga puko u plus si 1000e i opet mlatis. Kako god bilo toga ima ali je jako tesko doc do toga
    Druze, lagano sa rijecima, kao prvo. Ja tebe ne znam i ne bih ti reko da mlatis. Molim te, biraj rijeci.

    Svrha moje price je bila da to nije bila dojava, nego puka sreca.

  9. #9
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa sto placas nesto u sto sam ne vjerujes?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. lazne dojave
    By cookie in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 08-05-08, 11:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •