Results 1 to 14 of 14

Thread: Administratoru misim da je vakat da reagujete a ??

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Administratoru misim da je vakat da reagujete a ??

    Durden
    Junior Member Join Date: Feb 2006
    Location: PG




    --------------------------------------------------------------------------------

    qq, koli si ti ljaksa j*bote, em sto veze sa pravopisom nemas, em sto vaspitanja nemas... ma pogledaj sliku svoju jadan http://img174.exs.cx/img174/7417/kopiaavp10100300ko.jpg
    qq, zar ovakvi jos postoje...

    smrad postavlja moju sliku po forumu ,misim da je vakat da ga brisete i opomenete a ?
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zajebajes li se ti to
    evo topika dje ti je taj tip to reka

    http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=15763

    pa nek ljudi vide sta si tek ti prica

    ja bi te banova

    ps. obojica ste katastrofa ali ti odavno gadis mnogim ljudima ovaj forum
    Last edited by The Answer; 06-03-06 at 00:52.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Durden
    Junior Member Join Date: Feb 2006
    Location: PG




    --------------------------------------------------------------------------------

    qq, koli si ti ljaksa j*bote, em sto veze sa pravopisom nemas, em sto vaspitanja nemas... ma pogledaj sliku svoju jadan http://img174.exs.cx/img174/7417/kopiaavp10100300ko.jpg
    qq, zar ovakvi jos postoje...

    smrad postavlja moju sliku po forumu ,misim da je vakat da ga brisete i opomenete a ?
    S obzirom da si sam Ti postavio tu sliku na Sve i svašta, foto-album, druga strana i samim tim činom prihvatio pravila ovog foruma da sve što objaviš je javno, ako nije zaštićeno od strane trećih lica (u tom slučaju tebe gone i terete) i samim tim prihvataš da tu sliku svako ima pravo upotrebiti (pa čak i protiv tebe), nemaš pravo da se žalš.

    Žao mi je ali ako na javnom forumu nešto izjaviš ili postaviš svoju sliku ta stvar je za javnu upotrebu i tako to ide.

    Pazi drugi put dje što stavljaš i ne bi trebalo bit problema.

    TO TO JE LJEPOTA SVIH JAVNIH FORUMA UKLJUČUJUĆI I Cafe del Montenegro.


    Pazi drugi put i nema ljutiš jer prihvativši da budeš dio ovog foruma i postujući bilo što u njemu postoji mogućnost da te neko ospori ili nešto što si ti reko ili prikazao (u ovom slučaju svoju sliku postavljenu javno na gornje navedenom topicu) upotrebi protiv tebe.

    Nema ljutnje, i svako ko to upotrebi protiv tebe ima potpuno legalno pravo da to napravi (što opet ne znači da je ta osoba pametnija i bolja od tebe)

    Moj savijet, udri po njemu argumentovano, a ne tužakanje koje je (iako llegalno) beskorisno, s obzirom da on ima pravo upotrebiti protiv tebe sve što si postavio na ovom forumu.

    Komunizam je davno prošlo vrijeme i ljepota demokratije je upravo u tome, da i najveća budala ima pravo reć svoje mišljenje, i još uz to svaki pametan lik ima pravu da to zanemari.

    Zivio mi ti!!!!!

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Hint, Javni domen, što ovi forum jes, (neka me isprave Admini ako sam u krivu, mada mi se nešto ini da nisam)

    http://www.cafemontenegro.com/forum/...?t=6331&page=2
    Last edited by funestis; 06-03-06 at 01:15.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iha iha nije stvar u ilegalnosti u ovom sluchaju no u neefikasnosti moderatora koji nisu brisali durden-a chiji je doprinos temi bio da se svadja sa Zvekom i da ga omalovazhava...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Ebiga, nisu svi admini i Moderi uvijek on-line. Imaju i oni neka druga posla osim da samo vise na netu, pogotovu što je (bar za moderiranje znam) ovo volonterski poso, kojeg ipak i sa oduševljenjem većina od nas modera obavlja sa entuzijazmom kakav je priličan forumu ovog tipa.

    A Zvek bi ipak ponekad trebao promislit kako i što napisat da ne izazove neku budalu koja će napisat i veće gluposti no i on sam.


    Gluposti u tom smislu da iako se sa dosta stvari slažem sa Zvekom ipak ne treba bit isključiv i ne vrijedjat drugu stranu i što je najvažnije ne bit pun sebe da ti se ne desi da te ne izasmiju gori od sebe.

    Zvek vrijedja neistomišljenike u dosta navrata (i ja to nekad radim iako nenamijerno) namijerno, a tako se ne reklamiraju svoja mišljenja.

    S ovim sam završio komentar ovog topika i više o ovome neću pisat ništa.

    Slobodni ste da me vrijedjate, mene baš briga.

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Last edited by funestis; 06-03-06 at 01:35.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Funesits gooooofno jedno Vala sam i ja zajedno s tobom zavrshio no mi je samo gadno bilo kako spopadoshe chojeka onamo svi kolko ih je bilo

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Funesits gooooofno jedno Vala sam i ja zajedno s tobom zavrshio no mi je samo gadno bilo kako spopadoshe chojeka onamo svi kolko ih je bilo


    AAAAAA ebiga, čovijek (uključujući i mene) je vlasnik svog mišljenja dok ga ne izrekne javno. Onda je toga vljasnik onaj ko je to čuo.

    To je reko neko pametan u nekom drugom sljedu rijeći i u nekom drugom kontekstu.

    Bio je u pravu.

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    :twist:

    idem sad :zzz:

    vakat je što bi Zvek reko (i bio u pravu).

    svima

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To jes ali to ne daje za pravo nekom da to mishljenje zloupotrijebi i da ga koristi da bi te vrijedjao

    Aj laku noc moreplovac...

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ne mogu oni ništa Zveku
    Kako Vaša bolest ?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Ja ti jedino zamijeram shto ne vozish kola na CT table tamo dje si...



    Mademoiselle.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    p.s. Obrisala sam postove, a ti Zvek sljedeci put isqliraj slichne provokacije... Dati si pametniji od mnogih koji mogu da ti upute komentare nalik onima?

    Bona notte ragazzi...



    Mademoiselle.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve je to OK Funestis i Kikice neka klape kolko im je godj milo ali slike misim da se nebi trebalo postavljat tudje ni u kojem kontekstu ! Zamislite kad bi neko turio slike odjenako kad bi svako se kretenisa njima po forumu ,nikad zato to treba sankcionirat prije no eskalira u grdje ! A sa ovijem partizanima je lasno izac na kraj mene ,tako da nema potrebe dalje ckrabat odje vise o ovome .....KLJUC !


    ps. Nikollaki
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto je Zvek jadan... Pusti price... Owo ti je jedna od ljepsih slika...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #14
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by funestis
    S obzirom da si sam Ti postavio tu sliku na Sve i svašta, foto-album, druga strana i samim tim činom prihvatio pravila ovog foruma da sve što objaviš je javno, ako nije zaštićeno od strane trećih lica (u tom slučaju tebe gone i terete) i samim tim prihvataš da tu sliku svako ima pravo upotrebiti (pa čak i protiv tebe), nemaš pravo da se žalš.

    Ovo je pravilo kojeg se pridrzavamo. Ovo je javni forum i postavljanje slika na njega podrazumijeva odredjene stvari.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •