Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 161

Thread: Da 'obnovimo'

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default Da 'obnovimo'

    Topic bez kojeg se ne mozhe..Tiche se nas samih..Mozhda nekome dosadno, ali zanimljivo
    Shta mislite o chlanovima foruma?Ko vam je simpatichan, drag, odvratan :?: Ko vas nervira, orapsolozhi, rastuzhi (shto postovima, shto prichom) :?: ..Mozhete i da 'bachite' po koji 'psiholoshki profil' forumasha po vashem izboru..Udrite :!:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nerviraju me tri djevojke: Indijanka, La_Bambola i Boyanna.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mene niko ne nervira.....
    ...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo cool
    Open your minD

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema neuroze, nema priteiska i tako tih staffova.
    Nasmijem se ponekad dobroj fori ili izjavi.
    Ja nemogu sastavit profil ovih mi doma a kamoli da sastavljam profil forumasa (ima gi raznizh).
    :shock:
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bih navodio ali ima par osoba sto mi stvarno tragicno idu na q...
    inace SKORO cijela ekipa foruma sport (narocito onih mojih istomisljenika) su mi omiljeni likovi na forumu ... 8)

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sport je najjaci dio foruma i svi likovi su tamo na mjestu i ne bih ih mijenjao za 3 druga (mislim, tri drugacije, a ne tri prijatelja)... ajde Krki, znam da je sustina topica da mi pokazemo koliko te volimo, pa evo, VOLIM KRKNU, pa ima tu dosta ok likova, zippy recimo je simpaticna, ovi zenski mapetovci na sexu i tako to... sto znam...
    a nerviraju me politicari, ali skroz na skroz...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    zippy recimo je simpaticna...
    simpaticna, recimo simpaticna????
    ajde nek mu neko objasni gresku da ne zapocinjem opet svadju odje :P
    Ima onih koji me masu $ekiraju, ali ima lijek i za to, cim od nekoga procitam par gluposti "previdim" svaki sledeci post :mrgreen:
    a od extrema ludim, pa se ponekad zaletim i udjem u raspravu... no ajde nije tako cesto pa mi se moze oprostit
    Redovno me oraspoloze Marfi, ice, MIKELI moj ( no je odavno nema), kefalo, tebe Krle necu ni da pominjem... da mi je tebe i Marfuljana da sastavim i da se krivim od smijeha cijelo vrijeme , a mogla bih i kamericu nabavit u te svrhe pa da zaradim neke pare, znas koji bi to bum bio ...
    Ne zna sto vas nerviraju sexy ladies (Indijanka i La_Bambola), opustene i iskusne dame, za svaku pohvalu :wink:
    Ljude koje volim da procitam redovno su: McLaren^Girl, Shiney, ShaggWell ( ni njega nema odavno), cupka, Krkna ( i u ovu ozbiljnu grupu), Mikelly, Hombre...
    a ima ih jos sigurno...
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    Quote Originally Posted by Sofronije
    zippy recimo je simpaticna...
    simpaticna, recimo simpaticna????
    ajde nek mu neko objasni gresku da ne zapocinjem opet svadju odje :P
    Ima onih koji me masu $ekiraju, ali ima lijek i za to, cim od nekoga procitam par gluposti "previdim" svaki sledeci post :mrgreen:
    a od extrema ludim, pa se ponekad zaletim i udjem u raspravu... no ajde nije tako cesto pa mi se moze oprostit
    Redovno me oraspoloze Marfi, ice, MIKELI moj ( no je odavno nema), kefalo, tebe Krle necu ni da pominjem... da mi je tebe i Marfuljana da sastavim i da se krivim od smijeha cijelo vrijeme , a mogla bih i kamericu nabavit u te svrhe pa da zaradim neke pare, znas koji bi to bum bio ...
    Ne zna sto vas nerviraju sexy ladies (Indijanka i La_Bambola), opustene i iskusne dame, za svaku pohvalu :wink:
    Ljude koje volim da procitam redovno su: McLaren^Girl, Shiney, ShaggWell ( ni njega nema odavno), cupka, Krkna ( i u ovu ozbiljnu grupu), Mikelly, Hombre...
    a ima ih jos sigurno...
    eh kakvi su ti ljudi... ti nekom kazes da ti je simpaticna, a ona tebe poslije iskusno preskoci da pohvali... eh... 8)

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto, zaboravih, mada i nisi zasluzio posle ovog komplimenta
    Sofronije, covjek vazda raspolozen za svadju, neumoran, ne voli da prizna da grijesi... (:P ) ... ali ipak nekako simpatican
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    eto, zaboravih, mada i nisi zasluzio posle ovog komplimenta
    Sofronije, covjek vazda raspolozen za svadju, neumoran, ne voli da prizna da grijesi... (:P ) ... ali ipak nekako simpatican
    ko voli da se svadja? Ja? Jesi li ti normalna? Povuci rijec! Ja nisam svadjalica i da to nikad vise nisi rekla! A da sam simpatican - jesam ... samo toliko, ja sam skroman momcov...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    da mi je tebe i Marfuljana da sastavim i da se krivim od smijeha cijelo vrijeme , a mogla bih i kamericu nabavit u te svrhe pa da zaradim neke pare, znas koji bi to bum bio ...
    Ti bi da zaradish na meni sram te bilo...osjecam se trafikovano
    cmok vonjagla

    Chiko Marfi vas voli sve od reda, ne smijem nabrajati jer cu nekoga definitivno zaboraviti, pomenucu samo malu slatku McLaren^Girl jer je to osoba koju je strashno lako zavoljeti...:loveU: machak
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh... KRKNA - Vazda joj se presmijem i na chatu i odje na forumima. Cura koja zna da posavjetuje (ovo znam iz iskustva), koja zna da nasmije, koja zna da saslusha... Krle :love:

    Shiney Kralj... jedna od pametnijih cura na forumu 8)

    chupka Chiro mali, ludi, kako ona zna "da ga spushti" to niko ne zna, mada chitam rado njene postove 8) bipppppppppp mala :wink:

    Hari Krisna Vazda rado chitam postove koji nikad nijesu dosadni.

    Naravno tu je i neizostavna ekipa sa foruma Sport , tu ne pravim izuzetke, svi su mi dragi, i najbolji je forum ubjedljivo :yipiiii:

    Ova mala zippy zna da bude zanimljiva kad oce 8)

    Meklarenka Interesantno cheljade, mozhe se dosta nauchiti od nje :!:

    Eto ovo su ljudi chije postove uvijek chitam sa uzhivanjem. Pozdrav za ekipu :!: :wink:
    Io ci credo!

    Welcome



  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NE ZNAM
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a slobodno kayite da sam dosadan...necu wam se ljutit... :twisted:

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    In Front Of My PC
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sale i Metalac su najveci mafijashi-sve znaju.....(o computerima)......Ova La_bambola mi se chini simpatichna,ali ne poznajem je tako da.........zaboravih i Mugija,i on zna dosta da pomogne kad zatreba ...i josh Fabia_Elegance,svaka chast,razumije se u kola i automobilizam (tamo i najvishe post-uje).Ali zato ima odje i likova koji misle da su "popili svu pamet svijeta",ali necu sad da ih imenujem..... :wink:
    :respect:

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by zippy
    eto, zaboravih, mada i nisi zasluzio posle ovog komplimenta
    Sofronije, covjek vazda raspolozen za svadju, neumoran, ne voli da prizna da grijesi... (:P ) ... ali ipak nekako simpatican
    ko voli da se svadja? Ja? Jesi li ti normalna? Povuci rijec! Ja nisam svadjalica i da to nikad vise nisi rekla! A da sam simpatican - jesam ... samo toliko, ja sam skroman momcov...
    nemoj dragu da mi nerviras :wink:

    stvarno sto veli sofronije ekipa na sport je lOOdilo, dalje iggy, az, zippy naravno, 8putnik ...


    ne nervira me vala niko jer ja ne dozvoljavam sebi da me nervira neko sa foruma i chata ...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pozdrav

    ma tu sam nego sam malo 'sputan' zadnjih mjeseci....

    meni je simpaticna ova zippy :P 8)
    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pozdravim ekipu sa sporta...
    da ne nabrajam jer mog'o bi nekoga, ne daj boze, slucajno da izostavim! :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Samo da pozdravim ekipu sa sporta...
    da ne nabrajam jer mog'o bi nekoga, ne daj boze, slucajno da izostavim! :wink:
    istoooo
    svi sa sporta rulzzzzzz

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bjeshe jedno davno ovakav topic, dodushe mnogo interesantniji jer su padali raznorazni (shto Krle rece) "psiholoshki profili" sa svih strana... interesantno je vidjeti kako vas narod zamislja...

    licno, volim da procitam postove mase ljudi... tako da cu ih poredati u kategorije

    najsmjeshniji - naravno KRKNA kojoj treba dati titulu administratora jer redovno padnem sa stolice od smijeha (i to vazda u punoj biblioteci, ali vrijedi ), shto ne znaci da nema fenomenalne poglede na svijet... svaka cast!
    onda Mr_MARFI, macak moj najbolji... u kombinaciji sa Krletom very lethal

    zenske - zippy em zbog ludovanja, em zbog pameti, em zbog karaktera
    cvrchak kojoj skidam kapu na svemu
    Shiney jer je josh uvjek onakva kakvom sam je zamishljala prije 2 + godine

    "novokompanovani" mushki - Argonaut, naravno neizbjezan, zbog inteligencije i shala i smicalica i price
    Desert Eagle mi je sve simpaticniji i simpaticniji jer ima dosta trezvene poglede na neke stvari... naravno, shale nikad na odmet

    "starosedeoci" - udarna cetvorka pessoa (mada njega sad rijetko rijetko rijetko ima), Mikelly, Hombre i ShaggWell (svaki put me prijatno iznenadi kad izroni iz ilegale )
    i tu je film crew me_myself_and_I, big giant head i requiem_for_a_dream, njima svaka cast na fenomenalnim ukusima


    ps
    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    pomenucu samo malu slatku McLaren^Girl jer je to osoba koju je strashno lako zavoljeti...:loveU: machak
    :loveUbackmore: :oops:
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  22. #22
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ~~~~Za par dana cu vam reci...
    Dok upoznam i procitam mnoge postove,nisam odavno bio na forume a vidim stari je zatvoren.
    Tako da se javim uskoro...~~~~
    ~~~~Ukus jagode je isto sto i ukus limuna,
    samo sto ima razlicit ukus~~~~

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iz dana u dan- jer ga volim...
    tastatura- nisam vjerovala da me neko mozhe ovako nasmijati
    monte- jako jako zanimljiv lik...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan post sa ove teme mi je obrisan bez ikakvog objasnjenja...
    Pa da preformulisem--- Mislim da je ovo topic za zavlacenje u guzicu!
    Osim ovoga topica na ovome forumu je bilo i topica tipa najnick, najpotpis, najavatar... i tu se narod ponizava tako sto se odusevljava nekim glupostima. Ovo je moje misljenje i nemojte mi zamjerit...mozda i grijesim.. mozda bi i ja to radio da mi se recimo svidja neka djevojka sa foruma... A opet sve se to moze zavrsit preko 'private mesagge'.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svi se topic-i ponavljaju....naj ovaj, naj onaj...ali evo da se i ja na jedan javnem...cisto protiv uroka

    u sustini citam sve postove..i tek kada procitam pogledam ko je napisao...
    ali cu izdvojiti nekoliko njih...

    Mc^Laren-ka i Shiney, stavih ih u isom kalupu jer valjda sto imaju(mo) isti pogled na neke (mnogo) stvari...uvijek kada se pominje prica o skolama, vracanju kuci i uopste zivotu u CG, uvijek me preduhitre i postave isto sto sam i ja imala na umu tako da se uvijek samo nadovezem ili prokomentarisem nekim osobama sto misle suprotno nama..(isto osobe koje bih bas voljela da upoznam licno )

    La_bombola i Indijanka, cure su Ok. ali ponekad prenagle sa komentarima sto se sex-a tice...nista protiv njih ali su mi nekako isuvise otvorene...idu mnogo u detalje...da li se lijepe ili ne...i tome slicno 8) nekako su mi bez dlake na jeziku...

    cupka...samo ona moze da me nagrdi pred svima...(samo ona moze da me oraspolozi i posavjetuje...a ja (ne)cu poslusati...(mada se ovo vise tice chat-anja sa njom))

    Lexus, momak koji je veoma intelegentan(barem sam po postovima to zakljucila) i koji je dosta korektan u mnogo cemu...mada ga mnogo rijetko srecem da komentarise...

    Mikelly i Hombre. Njihove postove uvijek sa zadovoljstvom procitam...imam osjecaj da su super momci...Jer da glume realnost na svakom postu evo 2 god koliko ih pratim ipak nije tako lako.

    Krkna i Mr_Marfi...uvijek se dobro ismijem na njihove komentare...jednom mi se cak i desilo da sam morala sa casa da izadjem i kada se ismijem da se vratim...Samo sto Krle ponekad zna da bude i ozbiljna...a Marfiju vecinom sve ide na salu...

    Dzoni_Stulic...valjda momak sto je bio tu toliko dugo dnevno pa je na svakom topic-u odgovarao i uvijek bio spreman za prepirku pa mi je jedno vrijeme bio mnogo dosadan...kada je smanjio komentare bio je Ok..ali sada ga vise i nema...

    Igi...u poslednje vrijeme se mnogo bio zanio u ovu moderatorsku stolicu...pa je samo komentarisao zasto je nesto brisao i zakljucavao i nekako sam gubila volju da citam njegove postove....sto se opet evo u dva dana mijenja...Uvijek realan sa komentarima i veliki patriota....inace momak kojeg sam brzo zavoljela :oops:

    Hari_Krisna...momak koji je uvijek korektan a jos sto mi je najmilije sto dolazi kod nas dijasporicara...da nas podsjeti sta se desava u CG i kakav je zivot tamo...isto tako da nas podsjeti da smo potrebni CG

    Argonaut, momak koji ne zna nikog odavde...uvijek je spreman za diskusiju i najvise je korektan sto se svega tice...svaki post mu ima znacenje i to neko realno...savrseni svijet ne postoji za njega...ali najvise mi smeta sto ne pamti datume bas najbolje ali dobro

    Iz_dana_u_dan i adriana....vise su dosadili sa repliciranjem jedno drugome...kad se zapricaju nikako da se vrate nazad na temu...ipak svi mi volimo...ali to i sacuvamo za sebe :wink:

    Zabranitty...a ne da mi je momak odvratan...nego ga vise smislit ne mogu 8) ...postovi su mu tako prosti...mada cuh da je maloljetnik pa mu se moze i oprostiti donekle...ali je DOSADAN 8)

    Onog Fabia isto ne mogu smislit sa njegovim glupim topic-ima...samo ne zna dje skupi onoliko post-ova..

    PG-klapa(Az,Didi, Bosko,kefalo,zippy....)....uvijek mi je simpa da ih procitam...vazda spremni za svadju,prepirku,salu a i da pecnu uvijek kada im se ukaze prilika...

    Smirnoff_ice, ines...uvijek simpa komentari...od njih se moze i ponesto nauciti a mislim da su njih dvoje i poudati i ozenjeni tako da se stariji uvijek postuju i citaju

    Desert_Eagle...jedno vrijeme me nerviralo sto sve potpisuje, ali sada mi sve kod njega odgovara :oops: 8) ...da ga ne komentarisem jer se znamo pa i zna sta mislim o njemu . Desert :P :wink: :twist:

    Makica, super cura...samo sto ponekad zna da zakuva (pravila na TG forum) situaciju i onda lagano se izgubi...dobar kuvar, moram priznati 8)
    *monte* je ok momak samo sto me nervira sto se nadovezuje na komentare sa drugog topic-a...pa onda treba da objasnis sta si mislio na onom drugom a da na tom mislis razlicito...

    tastatura, sa njegovim CapsLock-om me toliko nervira da sam jednom prilikom htjela da mu editujem postove samo zbog toga..ali reko bolje da ne diram e bi me ubio...(daj bre pisi normalno :x )

    zitiste isto curu obozavam da citam, svaki post joj je poucan na neki nacin...komentari uvijek na mjestu...

    i tako bih ja mogla sa mojom listom do sjutra jer kao sto rekoh na pocetku...u sustini citam svaki post(kada se ima vremena)

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •