Page 2 of 38 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #26
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ste nervozni toliko... Pa je li uspjeh ako te potapse neko "iz vrha"? Cime se vi odusevljavate, strasno...

  2. #27
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    @11 11 11

    Ako si iz Bara znas i sam kakva je prica bila ljudima iz sdp-a.
    Vjeruj mi da ih je glasalo dosta ljudi koji uopste ne izlaze na izbore. To sve u nadi da ce se nesto promjeniti.
    E sad ti kazem, ako opet sdp izadje sam na izbore vidjeces rezultate, barem sto se Bara tice. Pola glasova nece imati.
    Jer su izigrali povjerenje kod ljudi.

    Sent from my GT-I9195
    This time next year we'll be millionaires

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Dobri su vam (kao SDP) I nam (kao građaninu Bara), uslovi za koaliciju. Ona ideja o putu za granicu baš vrijedi..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #29
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Sto ste nervozni toliko... Pa je li uspjeh ako te potapse neko "iz vrha"? Cime se vi odusevljavate, strasno...

    Kecoje, nemojte samo dozvoliti da vas misljenje naroda pokoleba, on je inace apsolutno nebitan !

  5. #30
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije samo put bio uslov Bugi... Nego i Marina... Hotel Sidro... Sportski centar... Bice rabote dosta tu, da se vrati u normalu...

    Svidja mi se novi nick, Kecoje iliti Jedinicar.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Znam znam ja šta je u Bar uslov bio.. Samo mi je ovo privuklo pažnju, malo neobičan zahtjev...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #32
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Гледам нешто што трабуњамо ође ми, и тачно смо смијешни, причамо о некаквим приликама и некаквим шансама а само сад видим моћ и зло ових људи који контролишу ово земљу и колико је далека та будућност у којој ћемо ове људе моћи да сахранимо, у сваком смислу. И неко ће рећи доћи ће исти после њих но нешто мислим да овакве криминалне умове нећемо имати после ових. Све им јбм живо

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tačno bi volio sad izbore, ne radi promjena nego da vidim koliko ljudi podržava politiku SDP-a. Iskreno, ovcama sam smatrao glasače DPS-a koji za 20 ili 50 eura prodaju 4 godine života. Za mene postaju veće ovce ovi što glasaju SDP a ne uzmu ni te 20 popišanih eura. Čast ministrima i direktorima i njihovim familijama jer je razumljivo zašto glasaju SDP

  9. #34
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Гледам нешто што трабуњамо ође ми, и тачно смо смијешни, причамо о некаквим приликама и некаквим шансама а само сад видим моћ и зло ових људи који контролишу ово земљу и колико је далека та будућност у којој ћемо ове људе моћи да сахранимо, у сваком смислу. И неко ће рећи доћи ће исти после њих но нешто мислим да овакве криминалне умове нећемо имати после ових. Све им јбм живо

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Varas se. Sto vise ljudi upoznajem, njihov karakter, nacin razmisljanja i logiku, to sam ubijedjeniji da ovaj narod ima vlast kakvu zasluzuje. Nasi vlastodrsci su radjeni po kalupu cjelokupnog naroda bez ostatka. Sad sto ih je nekima grdno vidjeti, to je kao nekoj ruznoj i sujetnoj zeni sto se ne voli u ogledalo pogledati ali zato voli ispirati usta sa drugima.

    Nije ovdje nevjerovatno sto se vlast nije mijenjala 20 godina, ovdje je nevjerovatno sto 200 godina se nije rodila nijedna iskrena, slobodarska i gradjanska ideja. Ovdje je zatucanost majka koja je poradjala svaku partiju i pokret.

    Poslato sa moje cukalice

  10. #35
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Varas se. Sto vise ljudi upoznajem, njihov karakter, nacin razmisljanja i logiku, to sam ubijedjeniji da ovaj narod ima vlast kakvu zasluzuje. Nasi vlastodrsci su radjeni po kalupu cjelokupnog naroda bez ostatka. Sad sto ih je nekima grdno vidjeti, to je kao nekoj ruznoj i sujetnoj zeni sto se ne voli u ogledalo pogledati ali zato voli ispirati usta sa drugima.

    Nije ovdje nevjerovatno sto se vlast nije mijenjala 20 godina, ovdje je nevjerovatno sto 200 godina se nije rodila nijedna iskrena, slobodarska i gradjanska ideja. Ovdje je zatucanost majka koja je poradjala svaku partiju i pokret.

    Poslato sa moje cukalice
    90% си у праву међутим исто мислим да највећи проблем код нашег народа недостатак храбрости , па шта још треба да ураде , да нам јавно изађу и кажу отворено "потпуни сте идиоти, деремо вас, уживамо на ваш рачун 20 година" , јел треба то да ураде да би се изашло на улице, јер нема ође нормалним путем ништа, то се сад виђело, количина манипулација је невиђена
    Само смо заиста смијешна држава у којој сви али апсолутно сви знају да нам је премијер државе криминалац и сами врх мафије и то је нешто с чим живимо и потпуно нормално причамо о томе, штавише то се и не помиње више хахаха

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Last edited by nimfa; 21-09-14 at 18:00.
    Sate sate sate

  11. #36
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Partija može uticati na narod onoliko koliko joj naroda da povjerenje. Ja ne vidim kako može onaj ko nije dao povjerenje nekoj partiji imati bilo kakva očekivanja od te partije. Zapravo ođe vidim kako to može, ali ne vidim šta tim ljudima daje za pravo da imaju bilo kakva očekivanja od nekoga kome nijesu dali povjerenje. A onda i da kritikuju ako ne ispune očekivanja. Licemjerno je.

    Isto tako, poistovjećivati svoje mišljenje sa mišljenjem naroda.... ohoho, stani malo na zemlju. Ako misliš da narod dijeli tvoje mišljenje, što onda i ne učiniš uslugu tom narodu pa ga ne uzmeš voditi?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Partija koja je nedavno ugasila samu sebe,i pretvorila u vasljivo pasce koje ce gospodar prvom prilikom spicnuti na djubriste.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #38
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Pa Dejane, ako se sjećaš ankete na forumu prije izbora, većina forumaša je najavila da će glasati za ELP. To im sad daje za pravo da komentarišu da li su postizborni postupci onih za koje su glasali u skladu sa onim što su od njih očekivali.

    SDP je na izborima nastupio kao opozicija, sva retorika im je bila opoziciona, koalicioni partner im je bila opoziciona partija. Prema tome, glasovi koje su dobili su opozicioni. I šta je onda ovo nego prevara glasača?

  14. #39
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    ..ali ne vidim šta tim ljudima daje za pravo da imaju bilo kakva očekivanja od nekoga kome nijesu dali povjerenje. A onda i da kritikuju ako ne ispune očekivanja. Licemjerno je.
    Daje im za pravo to što daju platu ovim parazitima,glasali ili ne za njih.
    Shit has hit the fan !

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni demokratija i sloboda govora daje za pravo da komentarišem bilo koga. Ti tvojim komentarom hoćeš da kažeš da SDP i DPS riječ "demokratija" u nazivu drže samo formalno?

  16. #41
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Da mi je samo cuti OSCAROV komentar na sve ovo, nego bice ima preca posla
    Custe li Suhiha, resetovao se pa opet ista prica, da ce da mijenjaju DPS iznutra Nego zalosno je sto se i narod resetuje svake 4 godine, pa vazda isti. Zaboravice da ih je SDP preveslao kao niko.
    Evo jos jednom cu za tu ljigavu i odvratnu partiju reci: PIH.

    Ovdje je sve receno (sasvim slucajno je to Slavko rekao, i da je bilo ko drugi, toliko je istinito).


  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Zar neko uopste misli da ce SDP ikad vise pokusati da bilo dje izadje samostalno na izbore?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #43
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Zar neko uopste misli da ce SDP ikad vise pokusati da bilo dje izadje samostalno na izbore?
    Ako je ovo sve bila igra gladi u režiji "fantastične nesložne braće" Mila i Ranka, onda neće nikad. Sad će sve da bude cakum pakum, harmonija i horsko pjevanje. A ako nije bila igra, u šta sumnjam, onda će Vujica da preuzme palicu od Ranka i da se sa 20% učešća u vlasti prepolove, čisto da se umire DPS-ovci kivni na SDP. Za svaki slučaj Milo sprema jeftiniju zakrpu u vidu Vlahovića, pardon Gospodina Bivšeg Ministra i Bivšeg Ambasadora Vlahovića (mada mi nije jasna alhemija kojom misle da namaknu podršku preko cenzusa za tog rijetko antipatičnog lika i za naše prilike)

  19. #44
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja ne vidim kako može onaj ko nije dao povjerenje nekoj partiji imati bilo kakva očekivanja od te partije.
    Ne radi se o očekivanjima od te partije, nego o analizi i tumačenju onoga što je ta partija "najavljivala" i onoga što je radila i uradila ...a na to svako ima pravo (uostalom ovo je forum). Ja njih naravno nisam glasao i rekao sam da me nisu razočarali- jer od njih ništa nisam ni očekivao, nego sam znao i odavno pisao (i mnogo prije zadnjih izbora) da neće oni izlaziti iz koalicije sa DPS-om i uskraćivati im povjerenje.

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    SDP je na izborima nastupio kao opozicija, sva retorika im je bila opoziciona.
    Oni jesu pominjali nezadovoljstvo vladavinom MUGOŠE (a ne DPS-a) i da treba nekakve promjene da se prave u Podgorici, ali je sve to bilo nekakvo neodređeno, uopšteno maglovito filozofiranje. Svako, ko se potrudi da "poveže dvije", mogao je da prepozna suštinu stvarne pozicije SDP-a ...bilo je više situacija. Na primjer kad je na premijerskom satu u parlamentu Pajović tražio intervenciju zbog Milovih riječi protiv Pozitivne, pa se Ranko "uskokotio" Milu (tako su to naštimovano mediji i analitičari predstavili i uveličali), tj. nešto prokomentarisao i htio da ostavi utisak da on smije nešto da zamjeri Milu, svi su rekli evo dokaza da je pukla tikva između njih, a ne primijetiše to što je Milo "oštrije pogledao" Ranka i što se Ranja onda debelo potrudio da Milu objasni i opravda zašto je sebi dao za pravo da komentariše i što je mislio sa time što je rekao, pa na kraju samo što mu se nije izvinjavao ...a bješe mu prilično knedla u grlu na kraju i viđelo se po promjeni Rankove face ko je šef. Ili drugi detalj, kad na RTCG, na udarnom i jedinom terminu sučeljavanja četvorice nosioca lista za Podgoricu, Bogojević (ničim izazvan) pokušava da poentira govoreći Lekiću (!) "... a na kojoj ste strani Vi bili u maju 2006-e" ...a tokom emisije se ubi objašnjavajući kako on neće da napada ni jednu ni drugu stranu (ni poziciju ni opoziciju) i kako ne dijeli ljude nego svako ima pravo na svoje mišljenje. Kad je već Bogojević isticao da želi promjene načina vladanja u Podgorici logično bi bilo da je napadao one koji su vladali u Podgorici i njihovog čelnika liste, ali je očigledno taktika bila drugačija.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Custe li Suhiha, resetovao se pa opet ista prica, da ce da mijenjaju DPS iznutra
    Ne samo što je to rekao, nego više ne govori kao ranije da je DPS/Mugi radio PROTIVZAKONITO, nego sinoć reče da su radili taman neđe NA IVICI zakona ...pa da se ne iznenadimo ako se ta priča još više odmakne od ivice ka ispravnoj strani zakona.
    A što se Suhiha tiče, po stoti put da pomenem: čuste li ga kada je još u februaru u prilogu na TV Vijesti izjavio kako nije problem DPS nego samo Mugoša personalno i kako je sasvim druga priča ako Mugi ne bude kandidat DPS-a, pa na novinarsko pitanje da li bi ponovo išli sa DPS-om ako Stijepović bude nosilac liste (kako se tada šuškalo) on je konkretno odgovorio potvrdno, dodajući da tada ne bi bilo razloga da oponiraju DPS-u i da sa Stijepovićem imaju dobru saradnju.
    ...pa se onda nešto sada čudimo. Ajte molim vas...

  20. #45
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,804
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Na ivici zakona? Pisaju po nama, a nemaju ni dovoljno pristojnosti da bar kazu da to pada kisa.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. #46
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno da vam kazem (mislim svima koji citaju ovo), danas prolazim ispod jedne strehe, i da prostite, pokaki me jedan golub. Ostali golubovi koji se zadesise tu, svi u jedan glas zagugutase (ja pomislih smiju mi se dje me ovaj posro). Te se ja tako zamislih. Ko me posrali golubovi ko da l' me vlast posrala isti mi je djavo, samo se nadam da za razliku od golubova vlast nece ostat dovijeka dje jeste. Na ovim izborima izadjoh u susret SDP-u te im dadoh glas, ali me kontrirase udarcem ispod pojasa. Juce naceh neko vino ne valja da stoji naceto. U zdravlje!

  22. #47
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

  23. #48
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Autobus partija je po ko zna koji put demantovala sebe i sad je tu đe je dok joj DPS šefovi ne nađu prigodnu zamjenu.Samo đe se izgubiše svi oni SDP kritičari vlasti na čelu sa brkom Šabovićem koji su proteklih mjeseci smjenjivali i prijetil DPS-u? Nešto ne viđeh da iko od njih dade ostavku na mjesto u stranci ili u instituciji đe je imenovan zbog neslaganja sa politikom stranke.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #49
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Autobus partija je po ko zna koji put demantovala sebe i sad je tu đe je dok joj DPS šefovi ne nađu prigodnu zamjenu.Samo đe se izgubiše svi oni SDP kritičari vlasti na čelu sa brkom Šabovićem koji su proteklih mjeseci smjenjivali i prijetil DPS-u? Nešto ne viđeh da iko od njih dade ostavku na mjesto u stranci ili u instituciji đe je imenovan zbog neslaganja sa politikom stranke.
    Kao što SDP iznutra mijenja DPS, oni će iznutra da mijenjaju SDP. Magovi subverzivnih tehnika. Logično

  25. #50
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    sdp ostaje u koaliciji, do kraja ce braniti nase interese, no kako su krenuli ni kraj nije daleko.

Page 2 of 38 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •