Page 51 of 373 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #1251
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,469
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,267
    Thanked in
    640 Posts

    Default

    Nema promjena dok se ne aktiviraju oni 20-30% srba koji se onako prikriveni u DPS-u pa i oni da pruze podrsku:wink:.Naravno da se to nece dogoditi dok god DPs bude dominantan ali jednog dana ako se nekim cudom desi da DPS izgubi izbore vidjecete kad krene revidiranje stavova i vadjenje trobojki iz naftalina
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #1252
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Studenti iz Srbije nisu dali podrsku protestima

    http://m.cdm.me/iphone/prikazvijesti...t=1000&rkat=23
    Always,forever and beyond ...

  3. #1253
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    И мени је чудно пошто сам и ја сматрао да је човјек у милости власти.
    Можда га је неко од његових колега, активиста неке од просрпских партија дописао, па ће сјутра демантовати, као што је био случај са београдским универзитетом, или је човјек одлучио да подржи ове антиНАТО протесте, обзиром да вјероватно има чврсте разлоге да не воли НАТО јер је живио и радио на Косову.

    Поред свега мени тај човјек, онако са телевизије, дјелује сасвим ок.
    Pa nešto i ja mislim da će biti demanti, vidjećemo brzo. Pošto ga lično poznajem subjektivan sam, ali je baš na svom mjestu ovo sto ga znam. Miran, staložen u svakoj priči.
    Vidjecu baš sjutra jer mu se sa sestricem družim, mene je iskreno iznenadila ta vijest kad sam pročitao.
    Ili je to taktika DF reci tako neku informaciju o novim podrzaocima dje su demanti manje štetni od izrečene informacije.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #1254
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Nema promjena dok se ne aktiviraju oni 20-30% srba koji se onako prikriveni u DPS-u pa i oni da pruze podrsku:wink:.Naravno da se to nece dogoditi dok god DPs bude dominantan ali jednog dana ako se nekim cudom desi da DPS izgubi izbore vidjecete kad krene revidiranje stavova i vadjenje trobojki iz naftalina
    Па на то и ове српске партије рачунају.Само да падне Мило па ћемо ми поново у јединствено ДПС коло.Но ја ипак рачунам да је та политика болест једне генерације и да ће са њом у великој мјери одумријети.
    Идемо у НАТО идемо у ЕУ, долазе нове генерације и неке ствари се неће моћи тако лако промијенити.

    То ти је та нада.Само Мило да падне, неће но ово довијека, па ћемо ми по својем.Но потпуно сам убијеђен да ће их кад Мило и ДПС оду, а то неће бити много далеко, чекати велико разочарење.
    Last edited by BAR; 01-10-15 at 22:41.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #1255
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Mene brine (identicno kao i svjetska pol. scena), sto pametni sa etickim kodeksima za primjer nikad drcno ne prihvataju vlast, tj. i ne zele jer racionalno sumnjaju u svoje mogucnosti i sposobnosti da poboljsaju stanje u svom drustvu.. Uvijek ka "tronu" polete ne bas khm.. koji misle da sve mogu i znaju - ali nisu jos probali...I polete i slete na tron.. Luckasto ali mentalno samoubijedjeni da su svemoguci iako pojma nemaju ni sta ih ceka ni sta se krije ispod svega toga .. bar za svoj kratkorocni interes sicardzijski zakuce uvijek... ali..... Na kraju svi zavrse medju narodom... obicnim...
    Ostalo boh...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-10-15 at 23:19.

  6. #1256
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    И мени је чудно пошто сам и ја сматрао да је човјек у милости власти.
    Можда га је неко од његових колега, активиста неке од просрпских партија дописао, па ће сјутра демантовати, као што је био случај са београдским универзитетом, или је човјек одлучио да подржи ове антиНАТО протесте, обзиром да вјероватно има чврсте разлоге да не воли НАТО јер је живио и радио на Косову.

    Поред свега мени тај човјек, онако са телевизије, дјелује сасвим ок.
    Ovaj komentar je najveća anti-NATO propaganda koju si mogao da im učiniš ... pa jel NATO zaslužan što je stanje u ekonomiji takvo ... jel NATO izvlači novac iz CG ... jel NATO naredio predsjednicima opština po primorju da kradu ... koliko god se ne slažem sa njihovom politikom globalno ( a i lokalno jer se posredno miješaju u izboru investitora ) tu ulogu da su direktni krivci za sve maleverzacije u društvu teško da iko zdrav može da prihvati ... nešto je i lokalnog karaktera i treba da ostane tako ...
    ps: da li su propagiranjem fašisoidne politike "ili si za mene ili protiv mene" doprinijeli ovom stanju svijesti to se slažem ali ipak to u CG ima dublje korijene nego NATO organizacija ...
    deuscroix

  7. #1257
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ovaj komentar je najveća anti-NATO propaganda koju si mogao da im učiniš ... pa jel NATO zaslužan što je stanje u ekonomiji takvo ... jel NATO izvlači novac iz CG ... jel NATO naredio predsjednicima opština po primorju da kradu ... koliko god se ne slažem sa njihovom politikom globalno ( a i lokalno jer se posredno miješaju u izboru investitora ) tu ulogu da su direktni krivci za sve maleverzacije u društvu teško da iko zdrav može da prihvati ... nešto je i lokalnog karaktera i treba da ostane tako ...
    ps: da li su propagiranjem fašisoidne politike "ili si za mene ili protiv mene" doprinijeli ovom stanju svijesti to se slažem ali ipak to u CG ima dublje korijene nego NATO organizacija ...


    Највећи дио оних који говоре на овим скуповима, су одговорни за ово стање.Исти они бивши једниствени ДПС-овци и перјанице АБ револуције.Ко је подржавао Милошевића у ратовима који су нам донјели санкције, хиперинфлацију и смрт економије? Ко је био у истој тој Будви на власти до 2004., да видимо мало око оног земљишта на Јазу, итд. итд.


    Само реална прича.Ови протести јесу против НАТО-а и служе за боље позиционирање ДФ на сцени, а посредно учвршћују рејтинг ДПС-у.Нема ту велике филозофије.
    Видимо што мотивише људе да протестују и ко протестује.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #1258
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Linux E2
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

    Sta vam smetaju srpske zastave, neka svako nosi sta mu volja samo neka daje podrsku opoziciji.

    Mene licno ne smeta srbadija tj generalno srbi iz cg, postujem ih jer nisu prodali obraz kao neki drugi...

    🇦🇱🇦🇱🇦🇱🏻️

    Last edited by KODI; 02-10-15 at 00:34.

  9. #1259
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta Vam to znaci"prodali obraz"? Na koga mislite? To ima veze sa zastavom tj. Barjacenjem? Bez "obraza" mnogi barjace, jer od biti covjek do statiranja za barjaktara puta i nema... tj. Veze s vezom...
    Jel to nesto "obraz uz obraz moda" veci laf, "veci obraz",veca zastava...e cudo vala...
    Hvala Lepo

  10. #1260
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko god misli da bi Vladimir Dobricanin, izbjeglica sa Kosova kome je drzava dala direktorsko mjesto, tek tako ugrozio sve sto ima i krenuo da daje podrsku Srbadiji, mnogo je naivan. Dobricanina i njegovu podrsku je poslala vlast, a u tu podrsku niko ne bi trebalo da sumnja jer je on sa Kosova. Zasto su to uradili, to vec oni znaju. Da li je podrska protestima naglo opala, da li su protesti mozda usli u neku monotoniju pa da malo razbiju sad sa ovim da se ne bi sve prerano raspalo. Ocigledno im treba da protesti jos malo potraju dok Mikas ovih dana djeluje prakticno u ilegali a Fico i Luksic operisu po Njujorkugradu.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #1261
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KODI View Post
    Sta vam smetaju srpske zastave, neka svako nosi sta mu volja samo neka daje podrsku opoziciji.

    Mene licno ne smeta srbadija tj generalno srbi iz cg, postujem ih jer nisu prodali obraz kao neki drugi...

    ️

    ahahahahaha
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #1262
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Linux E2
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta Vam to znaci"prodali obraz"? Na koga mislite? To ima veze sa zastavom tj. Barjacenjem? Bez "obraza" mnogi barjace, jer od biti covjek do statiranja za barjaktara puta i nema... tj. Veze s vezom...
    Jel to nesto "obraz uz obraz moda" veci laf, "veci obraz",veca zastava...e cudo vala...
    Hvala Lepo
    Mislim na crnogorce koja ga vecina podrzava. Sto nije slucaj sa srbima.
    Hocu da kazem DPS nazalost je tu dje jeste zbog kradje i manjinskog naroda.
    Na vlast ga odrzavaju muslimani i albanci (jer opozicija ima katastrofalan pristup politici kad su oni u pitanju).
    Slucajno ili ne, to je vec druga prica.

    Ps, ove ulicne setnje su odlicna ideja i mislim da ce uroditi plodom.

    Rekao sam da ocekujem pad vlade do kraja Januara, i dalje imam isti stav...

    Hvala lepo 🇲🇪🇹🇷🇷🇸🇷🇦🇦🇱🇧🇦🇲🇪
    Last edited by KODI; 02-10-15 at 07:21.

  13. #1263
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada CG uđe u NATO alijansu, URA će prihvatiti zajednički stav cijele opozicije da se ne izlazi na izbore osim ako ih ne organizuje prelazna Vlada i prmijeni novo izborno zakonodavstvo.
    Sve se vrti oko toga. DPS ,tada, mora da objasni medjunarodnoj zajednici kako će organizovati izbore na kojim će da učestvuju samo oni sa svojim satelit režimskim partijama.EU je jako upoznata sa situacijom u CG i neće dozvoliti da u 21 vijeku, prvi put u demokratskoj Evropi neka vlast raspiše izbore u kojima će samo ona učestvovati.U suštini , manje više, DF,DEMOKRATE, DEMOS, SNP su složni po tom pitanju(metodi borbe su različiti) dok URA čeka poziv u NATO jer je to njihov prioritet. Nakon toga nemam nikakvu sumnju da će se pridružiti.

  14. #1264
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    AHHAHAHAHAHAHA. Ne mogu. Gledaj samo te face.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #1265
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Evo napravih jednu za moj merak :mrgreen:

    Aaaaa. Ne valja ti ovo.... Nema preplanulog....
    Bolje imat no' nemat....

  16. #1266
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Ноћас је више људи било, по полицијским подацима.
    Биће фино за викенд, само да вријеме послужи па да видимо изблиза како то изгледа.
    Jeste po policijskim podacima preksinoc oko 500 a sinoc oko 600 ali i dalje je to premalo i treba makar deset puta toliko ljudi da dodje da bi izazvali neku ozbiljniju uzbunu u vladajucoj koaliciji koja se kao shto vidimo vishe bavi medjusobnim prepucavanjima nego ovim protestima. A obzirom na mali broj uchesnika treba polako razmishljati o relokaciji protesta bilo dobrovoljnoj bilo prisilnoj poslije subote jer je protest odavno postao problem za saobracaj. Moraju se pohvaliti organizatori da su uspjeli da protest odrzhe mirnim i bez incidenata ali sa druge strane drzhati saobracaj zatvoren i izazivati ogromne guzhve po gradu vishe od 7 dana zbog pedesetak ljudi koji zhele svaku noc da spavaju ispred Skupshtine je van pameti. I sedam dana je bilo premnogo. Nego ih preseliti fino na trg ili na Stadion malih sportova ili tako negdje gdje ne zatvaraju saobracaj pa tamo neka protestuju dvije godine ako zhele.
    Last edited by Separatista; 02-10-15 at 09:18.
    Ridin' on the black train

  17. #1267
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,844
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    svakog dana se sve vise i vise divim srbima iz cg, ali onim pritajenim, sto rade dobro im je al se potajno nadaju pada milio onda dolazi procvat, vrati se cirilica i za jedno 3-4godine mozda neki probni referendum sa srbijom opet ujedinjenje. 20godina su ti ljudi istrajni da pada vlast i pred svake izbore ista prica ,, bogami cuo sam padaju,, ,, iha gotovo je, EU ga je sutnula,, itd itd.
    najnoviji razlog za moje divljenje su protesti, ako se ovo blejanje ispred skupstine,zumba i poezija Koprivice moze nazvat tako, i njihova zelja i volja za preuvelicavanjem broja ljudi i teorije o daljem razvoju. price o 500 satora, 700kola iz nk, 100000 ljudi su bile smijesne cak i za djecu. i ne posustaju, bore se, njihov duh je idalje prisutan. grupaciju dokonih ljudi i djecine koja je bila blizu broja 200 evo trecu noc penju na 500,600. najnoviji podatak je da je sinoc bilo citiram ,, oko 4000 ljudi,, da se broj povecava te da se nesto ozbiljno sprema.
    najnovji trac je ipak da iz EU stizu signali da milo pada, i da ce doc do formiranja tehnicke vlade, pod pritiskom ovih silnih demostranata ( ako ih kisa ne ufati ovih dana) i onda naravno pobjeda na izbore totalna itd itd.

    jos jednom, duboki naklon i veliko postovanje. cekamo finalni cin, kad ih pomjere elegantno sa onog bulevara, pa neka bleje u park do proljeca...
    f6

  18. #1268
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahtjev za produženje protesta će biti odobren jer se ništa nije dogodilo u ovih 7 dana , da bi MUP promjenio mišljenje. I za prvih 7 dana su dozvolili zatvaranje bulevara od zgrade predsjednika do pošte, i tada su računali na gužve. Sada je sve isto. Automobili čekaju duže najviše 5 minuta da preko bulevara Stanko Dragojević ,pa bokeljškom ulicom i na kraju glavnom do pošte ,,vrate" se na bulevar. Mislim da 5 minuta izgubljenog vremena nije ništa naspram 25 godina pljačkanja i otimanja od naroda.

  19. #1269
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    "U šatorima je sinoć, prema saznanjima Dnevnih novina, prenoćilo nekoliko desetina protestanata. Oni, navodno, spavaju u smjenama i za to dobijaju novčanu naknadu. Tarifa je 50 eura za noć."


    Od kada je CDM počeo da piše po partijskoj direktivi?


    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #1270
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šatori puni, većina lidera DF-a spavaju na ulici

    Oko 250 šatora postavljeno je ispred Skupštine Crne Gore, i u većini njih su demonstranti koji već nekoliko dana žive na Bulevaru Svetog Petra Cetinjskog. Novinar Portala Analitika proveo je noć sa demonstrantima, i vidio da je dio lidera DF-a prekonačio u šatorima sa svojim pristalicama.

  21. #1271
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cudno mi je sto niko od novinara iz CG nije ni konstatovao izjavu g. Mandica da ce nekim novinarima (valjda provladinim) "doc u kucu" ili "na vrata" - nesto u tom stilu... To mi nije bas normalno djelovalo..
    Sumnjam da sam ga pogresno razumjela...
    Nije da trazim dlaku u jajetu, ali stvarno bi politicari trebali da paze sta pricaju.. Mi obicni gradjani kapiramo drugacije od njih, ali zato i vise mjerimo sopstvene rijeci..

    Hvala Leppo
    Last edited by Maja; 02-10-15 at 10:31.

  22. #1272
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...to su novinari koji nipodištavaju skup, rugaju se siromašnom narodu, kompromituju sva dešavanja koja se dešavaju ispred skupštine...a Mandić je rekao da će im sa tih,, par desetina" doći kući da ih ugoste. Neki novinari su podrugljivo i nepristojno pozivali da svi protestante dođu kod njih na ručak, a mandić će samo da im udovolji...ništa drugo...

  23. #1273
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne znam za to.. Ali opet, ako su ti novinari takvi, zasto bi im obecavao dolazak na "rucak". Eto ja sam onda pogresno shvatila kao "prijetnju", jer svako malo se novinari zale na sopstvenu sigurnost zbog profesije koju obavljaju.. Ne razumijem CG politicare uopste...

    Hvala Lepo

  24. #1274
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    "U šatorima je sinoć, prema saznanjima Dnevnih novina, prenoćilo nekoliko desetina protestanata. Oni, navodno, spavaju u smjenama i za to dobijaju novčanu naknadu. Tarifa je 50 eura za noć."


    Od kada je CDM počeo da piše po partijskoj direktivi?


    Nadam se da se shalish... Cdm portal je jedan od glavnih partijskih medija...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  25. #1275
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,388
    Thanks Thanks Given 
    1,813
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ERAALEK View Post
    ...to su novinari koji nipodištavaju skup, rugaju se siromašnom narodu, kompromituju sva dešavanja koja se dešavaju ispred skupštine...a Mandić je rekao da će im sa tih,, par desetina" doći kući da ih ugoste. Neki novinari su podrugljivo i nepristojno pozivali da svi protestante dođu kod njih na ručak, a mandić će samo da im udovolji...ništa drugo...
    Onda je u svemu ovome neko lud.
    Vidim aktivan si ovih dana,da li ti imas preciznu informaciju koliko je sinoc bilo ljudi?
    Medju sirotinjom ima I lidera,koji bas I nijesu sirotinja,po imovinskim kartonima se ne razlikuju puno od ovih dpsovaca.
    Pun im je pogodak dovodjenje "nezavisnih" studenata I boksitasa.

Page 51 of 373 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •