Page 291 of 373 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341 ... LastLast
Results 7,251 to 7,275 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #7251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,013
    Thanks Thanks Given 
    4,838
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    3,759 Posts

    Default

    Ovaj gore predzadnji bjese onaj Talicni Tom iz Bara?
    War. War never changes.

  2. #7252
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ispravka
    U jučerašnjem broju Dnevne novine su zbog tehničke greške u dokumentu, u koji su imale uvid, objavile da je učesnik nereda na protestima bio Filip Brnović, ali se on trenutno nalazi na izdržavanju zatvroske kazne, pa nije mogao biti učesnik subotnjih demontracija. Redakcija DN se izvinila zbog ovog previda."

    Ovo im je bacilo u vodu citav dokument.Znaci stavljali su sto vise ljudi samo da popune odredjeni broj.I to punim imenom i prezimenom sa sve slikom.
    Kamo srece da ovako rade i prilikom drugih kr.d. nego tada stite kriminalce davanjem samo inicijala.

  3. #7253
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,253
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,525
    Thanked in
    760 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Agon View Post
    U jučerašnjem broju Dnevne novine su zbog tehničke greške u dokumentu, u koji su imale uvid, objavile da je učesnik nereda na protestima bio Filip Brnović, ali se on trenutno nalazi na izdržavanju zatvroske kazne, pa nije mogao biti učesnik subotnjih demontracija.
    Ko kaze da nije mogao?


  4. #7254
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ček ček, jesam ja dobro pročitao da je onaj ranjenik sa protesta u stvari ranjenik sa kosova od prije par godina?
    Mora da mu rane nisu zarasle skroz pa opet pustilo krvi dok he na proteste bio, ili mu geler sa protesta u isto mjesto pogodio kao na kosovo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #7255
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ček ček, jesam ja dobro pročitao da je onaj ranjenik sa protesta u stvari ranjenik sa kosova od prije par godina?
    Mora da mu rane nisu zarasle skroz pa opet pustilo krvi dok he na proteste bio, ili mu geler sa protesta u isto mjesto pogodio kao na kosovo
    Dobro si procitao al sa df grupe sad jadikuju kako im je to neko poslao i da su oni to objavili i odma kao maknuli... Trenutno se vodi mediski rat...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  6. #7256
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Dobro si procitao al sa df grupe sad jadikuju kako im je to neko poslao i da su oni to objavili i odma kao maknuli... Trenutno se vodi mediski rat...
    Opet ubačeni elementi sa fantomjkana kroz DF takvi su im i video izvjstaji.
    Neprovjereni, puni nagadjanja i sl.
    Stavit tako ozbiljnu informaciju a ne proveriti je u najmanju ruku je neprofesionalno
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #7257
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,479
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    I jedni i drugi su kao dvije strane istog novčića ne zna se ko gore i više lažinja
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #7258
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Poslanica Demokratskog fronta DF Branka Bošnjak zatražila je od predsjednika Skupštine Ranka Krivokapića da joj dostavi spisak zaposlenih pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice SAJ
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  9. #7259
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice "Rukovodioca i izvrsioca", iako je svakom iole zdravorazumskom čovjeku od početka bilo jasno da se radi o još jednoj laži i besramnoj propagandi četničkih luzera evo i ovo:

    Blečić: Na snimku se upoređuju različite osobe, moj brat je uhapšen u 22:30
    Osoba koja se predstavila kao sestra čovjeka sa slike i videa koje je objavila grupa "Sloboda traži ljude", Dijana Blečić je kazala "Vijestima" da osobe koje ova grupa na snimku upoređuje i predstavlja kao "rukovodioca" nijesu iste osobe, već da samo imaju slične jakne.
    "Ja sam se poslije suzavca i svega izgubila i naišla na momka koji je bio povrijeđen. Hitnu nijesmo mogli dobiti i povela sam ga u Urgentni centar taksijem...Ispred su bili moji rođaci koji su većinom bili povrijeđeni. Rekli su mi da je moj brat uhapšen.", kazala je Blečićeva.
    Ona je istakla da je njen brat uhapšen u 22:30 minuta, te da nikako nije u 23:20 mogao biti ispred štaba DPS-a kao što se vidi na snimku.
    "On je takođe bio povrijeđen. Pogodili su ga gumenim mecima u noge, a suzavac ga je pogodio u glavu", kazala je ona

  10. #7260
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    CDM/Dnevne novine

    "Ispravka
    U jučerašnjem broju Dnevne novine su zbog tehničke greške u dokumentu, u koji su imale uvid, objavile da je učesnik nereda na protestima bio Filip Brnović, ali se on trenutno nalazi na izdržavanju zatvroske kazne, pa nije mogao biti učesnik subotnjih demontracija. Redakcija DN se izvinila zbog ovog previda."

    Eo su se provalili kako su sastavljali spisak
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  11. #7261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,665
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    kad ce taj protest, evo najavili kisu sad ce i hladnije vrijeme. pa ako se sjete da vas zalivaju sa jednim vodenim topom mislim da ce sloboda trazi LUDE obavljivat jedino snimke upale pluca iz domova zdravlja...
    f6

  12. #7262
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ne znam zašto se opterećivati nebitnim DF-om. Ne plaćamo ih mi, građani.

    Ali, npr SAJ plaćamo. Plaćamo im svu opremu i sve privilegije da mogu po potrebi da nas mlate po ulici ako im se digne k. Takođe ćemo i da platimo odštetu koja će se platiti građanima koje je prebila SAJ. Dakle dupla šteta, a plaćamo je mi, građani CG.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #7263
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    "........ ali se on trenutno nalazi na izdržavanju zatvroske kazne, pa nije mogao biti učesnik subotnjih demontracija.........."

    Eo su se provalili kako su sastavljali spisak
    Ili je zakazao lanac komunikacije tj. jedni ga stavili na spisak dok drugi demantuju upotrebu zatvorenika za stejdžovanje nereda

  14. #7264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,013
    Thanks Thanks Given 
    4,838
    Thanks Thanks Received 
    9,920
    Thanked in
    3,759 Posts

    Default

    Kako mislis ne placamo mi DF? A one njihove plate u parlament sto svaki mjesec uredno primaju a ni oni sami ne pamte kad su zadnji put usli u njega?
    War. War never changes.

  15. #7265
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Je li tako teško shvatiti da vi (i svi mi) živimo (ajde da iskoristim onaj popularni termin) u Matriksu kojeg su osmislili ljudi (a ne mašine, kao u onom filmu), a u tom Matriksu, kako bi se u vama razvio i održavao osjećaj sreće i zadovoljstva, imate utisak da živite život sa bezbroj mogućnosti. Međutim vaš/naš broj mogućnosti koje u svakoj situaciji imamo je ograničen. Kao u algoritmu, najčešće imate 2, eventualno 3 izbora. A nerijetko - nijedan. Međutim, vaša svijest svo vrijeme sanjari/kreira vam iluziju kako vi upravljate vašim životom i kako vi možete, pa gotovo skoro sve...
    Kada u vašem umu poželite opcije izvan onih koje vam društvo (matriks) ponudi, vi direktno zahtijevate nešto što sistem nije u stanju da vam pruži (iz nekog razloga, koji je najčešće u vezi sa vama samima, nijeste kompatibilni/odgovarajući za to što želite) i ukoliko u takvim aspiracijama nađete sebi slične, postajete zanimljivi i privlačite pažnju sistema na sebe. Sistem se (poredak) brani od vaših aspiracija srazmjerno sposobnosti vaše grupe da ugrozi taj sistem odnosno matriks.
    Klasična priča dostojna sistemskog politkomesara.

    Krivica je u vama samima, ne u sistemu koji vam nešto ne može pružiti jer sistem je savršen. Ne zanosite se idejom da je sistem moguće mijenjati. Iako je smijenjen svaki sistem koji je ikada postojao, nerijetko silom, i iako je svaki od njih imao svoje komesare kojima su usta puna hvalospjeva o sistemu koji je "najbolji ikada i nikada neće pasti", vi ne učite iz istorije, nego slušajte savremene komesare. Ljudi su zli i sebični, to je očigledno, i zato je najbolji sistem koji nagrađuje upravo te osobine. Ignorišite ogromne napore pojedinih da nam masovno isperu mozak tom idejom, ona je svejedno očigledna. Ako vam nije očigledno ili vam zvuči besmisleno, vi ste infantilni i nezreli. Ali ima lijeka. Pročitajte koju knjigu iz privatne komesarske kolekcije "apologetika apsolutizma". Ili bolje nemojte jer tu ima i klasika, a mogli biste uvidjeti da knjiga stara 350 ili 450 godina, proizišla iz građanskog rata jedne ograničene sredine, ima poseban kontekst koji nema mnogo veze sa savremenim društvom, a to bi moglo ugroziti komesarski ugled i prestiž. Mogli biste pronaći i poneku ideju u tim knjigama koju nije poželjno da pronađete. Zato bolje pročitajte kompilaciju zaključaka do kojih su došli eksperti, čitajte isključivo autore koje oni preporučuju i pravite se da ostali ne postoje. Ako vam se čini da je licemjerno koristiti ove argumente za pravdanje jednog sistema iako su jednako primjenjivi na X ostalih, samo vam se čini.


    Quote Originally Posted by McS View Post
    Sad, od nekih ocekujem "principijelno" osuđivanje ovih huligana kao što su osuđivali policiju.
    Ja ću ti odgovorit poslije pravosnažne presude. Kad sve bude završeno i bude vuk izio magarca, od tebe očekujem srazmjernu osudu i sudstva i policije. Sve ovo ima odlike jedne obične šarade. Svi se prave blesavi.
    Last edited by RoNN|3; 29-10-15 at 14:36.

  16. #7266
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kako mislis ne placamo mi DF? A one njihove plate u parlament sto svaki mjesec uredno primaju a ni oni sami ne pamte kad su zadnji put usli u njega?
    Oni su htjeli da udju ali ne daju.

    Send from past.

  17. #7267
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :lolblue: :lolblue: Ja stvarno ne mogu da dokucim da li se pojedini ljudi, cisto provokacija radi, foliraju da su idioti ili su stvarno idioti... Cus veli zasto se baviti DF-om... Pa e, ajde da se ne bavimo direktnim organizatorima i huskacima, ajde da se ne bavimo razotkrivanjim naivno sklepanih montiranih video materijala... Ajde da se bavimo SAJ-ovcima, oni su najvazniji u ovom momentu. Oni su uzrok svemu.

    "Ne placamo DF..." :lolblue: To je taj intelektualni i mentalni sklop, aj ti dokazu njemu nesto..

  18. #7268
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kako mislis ne placamo mi DF? A one njihove plate u parlament sto svaki mjesec uredno primaju a ni oni sami ne pamte kad su zadnji put usli u njega?
    Recimo da neka o tome brinu oni koji su glasali DF.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  19. #7269
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alhemičar View Post
    :lolblue: :lolblue: Ja stvarno ne mogu da dokucim da li se pojedini ljudi, cisto provokacija radi, foliraju da su idioti ili su stvarno idioti... Cus veli zasto se baviti DF-om... Pa e, ajde da se ne bavimo direktnim organizatorima i huskacima, ajde da se ne bavimo razotkrivanjim naivno sklepanih montiranih video materijala... Ajde da se bavimo SAJ-ovcima, oni su najvazniji u ovom momentu. Oni su uzrok svemu.

    "Ne placamo DF..." :lolblue: To je taj intelektualni i mentalni sklop, aj ti dokazu njemu nesto..
    Apsulutno me zabolje za ponašanje DF-a. To je partija a ne državna institucija. Neko je tu partiju glasao, oni su nečiji predstavnici, moji nisu. O njihovom ponašanju neka razmišljaju ti koji su ih glasali.

    A SAJ me itekako zanima jer ih plaćam. A oni očigledno ne rade ono za šta su plaćeni već iskorišćavaju svoj položaj.


    A o tvom intelektualnom i mentalnom sklopu ne bih.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #7270
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Alhemičar View Post
    :lolblue: :lolblue: Ja stvarno ne mogu da dokucim da li se pojedini ljudi, cisto provokacija radi, foliraju da su idioti ili su stvarno idioti... Cus veli zasto se baviti DF-om... Pa e, ajde da se ne bavimo direktnim organizatorima i huskacima, ajde da se ne bavimo razotkrivanjim naivno sklepanih montiranih video materijala... Ajde da se bavimo SAJ-ovcima, oni su najvazniji u ovom momentu. Oni su uzrok svemu.

    "Ne placamo DF..." :lolblue: To je taj intelektualni i mentalni sklop, aj ti dokazu njemu nesto..
    Divno, prosto tvoja objektivnost pršti na sve strane. Definitivno u ovoj državi jedini problem predstavljaju DF i slični, a ne pljačke, privatizacije, korupcija u svim porama društva, ubistva po ulicama, bombe po kafanama, ...

    Na stranu to ko je pokrenuo masu i srušio onu ogradu, prebijanje po ulicama i gušenje pokušaja pobune je skandalozno.
    ali ajde, da upotrijebimo tvoje riječi: To je taj intelektualni i mentalni sklop, aj ti dokazu njemu nesto..

  21. #7271
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Norise Chaku, ne brine te uzrok, i ne zelis njime da se bavis, brine te posljedica. Jasno.
    Last edited by Alhemičar; 29-10-15 at 12:19.

  22. #7272
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivannn View Post
    Divno, prosto tvoja objektivnost pršti na sve strane. Definitivno u ovoj državi jedini problem predstavljaju DF i slični, a ne pljačke, privatizacije, korupcija u svim porama društva, ubistva po ulicama, bombe po kafanama.
    Vjerovatno si promasio temu... Odje raspravljamo o "Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!".

    Na stranu to ko je pokrenuo masu i srušio onu ogradu, prebijanje po ulicama i gušenje pokušaja pobune je skandalozno.
    ali ajde, da upotrijebimo tvoje riječi: To je taj intelektualni i mentalni sklop, aj ti dokazu njemu nesto.
    Pa e, na stranu uzrok, bavimo se posljedicama.

  23. #7273
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Kakve veze ima uzrok sa poslom SAJ-a? SAJ treba da radi ono što mu je u opisu posla. Potpuno je nebitno ko je i u vezi čega je organizovao protest. Oni nemaju pravo da hvataju i da biju građane po gradu, jer im je eto merak da se malo ižive.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #7274
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,253
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,525
    Thanked in
    760 Posts

    Default

    Alhemicar, pojasni nam malo sta je po tebi uzrok prebijanja covjeka koji se ne brani, sve dok mu se ne slome kuk, rame, rebro.. i lupanje palicama po njegovom vozilu, kao da je rijec o dusevnim bolesnicima u uniformama? Jel DF uzrok tome? Auuu.. zaeban taj front, jebenti...


  25. #7275
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Drži se ti Pinka i RTCG, bićeš srećan u životu. Posljedice: povrede od gumenih metaka (kako ako ih nisu koristili?), polomljeni Mijo Martinović, Dnevne novine i spiskovi "huligana", ...
    Nego, pošto si ti jedini koji se drži teme, nastavi.


    P.s. Lijepo je vidjet da na temi dje su komentari, ne preovladava isti botovski stav sa komentara CDM portala. Nema botova tamo, što mi pada na pamet.

Page 291 of 373 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •