Page 77 of 373 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #1901
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,838
    Thanks Thanks Given 
    1,499
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Ako postoji država kao institucija ... Onda ništa, onda je to to.

    No, ako ne postoji država kao institucija onda za bilo kavo uzdizanje iznad pojedinaca treba nekav institucialni okvir koji će dati neku/neki privid institucije da se vidi da je i moćni pojedinac zapravo pojedinac.

    Ima li neka institucija u ovoj državi koja je iznad (određenih) pojedinaca?

  2. #1902
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam rekao da ce uticati, vec da ce promjena biti stabilna. A sto se ostalog tice, cudo da nam nije gore kakvi smo.

  3. #1903
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,034
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo ja nisam. Sa kompletnim prvim dijelom cu da se slozim. I sa svim ispod recenice. Ali
    Ajde molim te da meni objasnis kako ce to da ulazak u Nato utice na promjenu vlasti u cg. Istu si pricu imao i poslije referenduma, i evo deset godina kasnije ne da sve te price da samo da se odcijepimo i procvjetacemo, nego je ekonomsko stanje i stanje ljudskih sloboda i u sr i u cg gore nego sto je bilo pod milosevicem. Ne fataj se ostalog ludila, kao sto rekoh slazem se sa svim, ali daleko da smo procvjetali od tada
    Ti se baš ne sjećaš inflacije, gazda-Jezde, Dafine i ostalih veselih stvari iz doba Miloševića? Propadanja svakog bitnijeg preduzeća? Bacanja bombi na Liberale, bacanja bombi na Šešelja, izbornih krađa pod dirigentskom palicom pokojnog Žižića koji se u parlamentu rugao opoziciji kako je krao izbore, referenduma 1992. kad su ljudi popunjavali glasačke listiće za sebe i za članove svojih porodica na haubama od kola?

    To što je sada stanje ekstremno loše ne daje ti za pravo da pričaš napamet. Onda ćeš djelovat neozbiljno i kad bi rekao nešto smisleno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #1904
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default



    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #1905
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovi mogu zapaliti koji balvan, kontejner, ostetit izloge i auta...ali ne mogu srusit vladu... jer koeficijent inteligencije opada sa masom, što je više ljudi na nekom skupu to se svaka jedinka tog skupa ponaša gluplje.

  6. #1906
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,833
    Thanks Thanks Given 
    682
    Thanks Thanks Received 
    3,061
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Ovi mogu zapaliti koji balvan, kontejner, ostetit izloge i auta...ali ne mogu srusit vladu... jer koeficijent inteligencije opada sa masom, što je više ljudi na nekom skupu to se svaka jedinka tog skupa ponaša gluplje.
    Овима не може опасти коефицијент интелигенције, нема ђе ниже од овога.Уз то, као што видиш из приложеног, немају ни масу.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #1907
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Ono sto je pokazao ovaj protest jeste cinjenica koja se vec duze pominje, a to je da je opozicija gora od vlasti.
    Misliš na ovaj dio opozicije, a ne na cijelu opoziciju

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ajde molim te da meni objasnis kako ce to da ulazak u Nato utice na promjenu vlasti u cg.
    Evo ja ću pokušati da ti objasnim
    Nadam se da ćemo se složiti da se Đukanović na vlasti drži zahvaljujući Mandiću i bratiji. Članstvo u NATO stavlja tačku na velike srbe i tako nestaje jedini Milov argument

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    evo deset godina kasnije ne da sve te price da samo da se odcijepimo i procvjetacemo, nego je ekonomsko stanje i stanje ljudskih sloboda i u sr i u cg gore nego sto je bilo pod milosevicem.
    Bolje je bilo dok smo ginuli za Veliku Srbiju ?!?!




    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 12-10-15 at 00:03.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #1908
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ti se baš ne sjećaš inflacije, gazda-Jezde, Dafine i ostalih veselih stvari iz doba Miloševića? Propadanja svakog bitnijeg preduzeća? Bacanja bombi na Liberale, bacanja bombi na Šešelja, izbornih krađa pod dirigentskom palicom pokojnog Žižića koji se u parlamentu rugao opoziciji kako je krao izbore, referenduma 1992. kad su ljudi popunjavali glasačke listiće za sebe i za članove svojih porodica na haubama od kola?

    To što je sada stanje ekstremno loše ne daje ti za pravo da pričaš napamet. Onda ćeš djelovat neozbiljno i kad bi rekao nešto smisleno.
    Vidis sjecam se, i to jako dobro. I isto se sjecam da je bila prica
    Samo da ode Momir, eto je demokratija
    Navlacenje LSCG da udje u vladu, da bi organizovali referendum, eto je demokratija
    Samo da dobijemo drzavu, eto je demokratija
    Samo da udjemo u nato, eto je demokratija
    Samo da udjemo u EU eto je demokratija

    Vise mi dosadilo iskreno da me ovakvi kao ti prozivaju za bilo sta. Nikakve razlike nema izmedju tebe i onoga koji su na ulici. Mislis da si nesto uzviseniji, i sa stavom svi su neozbiljni, mi se borimo za nesto.
    Za koga je zizic i pedja bulatovic organizovao takve izbore. Ko je profitirao od jezde i dafine.
    Pa druze evo generacija odraste, a samo je jedna stvar konstanta.
    Tako da me postedi moralisanja, ziv bio
    Vazi i za Rakuna

  9. #1909
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kad Mandić i Medojević dodje na vlast biće demokratije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #1910
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

    A nece naravno. Vec sam nedje rekao. Za mene licno tvorci nove su isti koji su kreirali i narodnu stranku.
    Ali dizanje ovolike frke oko nekoga ko ni kad je najaci bio nije mogao da kreira vlast bez manjinskih i crnogorakih stranaka je smijesno.
    U bilo kojoj varijanti ovi ljudi ne mogu imati apsulutnu, dominantnu vlast. Nisu mogli nikada, nece ni sada. Je li moguce da se toliko plasimo sami sebe. Dobro je nedje Balsa napisao. Svi ga zovu sefe. I pozicija i opozicija. A svi smo se nabili u misije rupe i cekamo da nam neko nesto da.

  11. #1911
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://javniservis.me/2015/10/05/joh...rzao-proteste/

    Na samom kraju obraćanja, Đukanović je pozvao Branka Radulovića da se popne na binu da pred narodom pokaže da ne bježi od megdana. Jednoglasno je odlučeno da odigraju partiju “Kaladonata”, a pobjedu u toj igri je ipak uzeo Radulović. Igralo se do dvije dobijene, a nakon 1:1, Đukanović je napravio kardnalnu grešku počevši sa “Svetozar”, na šta je Radulović odmah iz topa odgovorio sa “argument”, pa je Đukanović morao da prizna poraz. Sve je proteklo u fer i demokratskim uslovima uz nadgledanje nezavisne komisije u sastavu: Nebojša Medojević, Slaven Radunović i američka ambasadorka Margaret Ujehara (putem malih ekrana); a Radulović se u pobjedničkom govoru našalio da će uskoro Đukanovićeva Vlada doživjeti isti ovakav poraz, ili će u suprotnom poginuti makar još 5 ili 6 puta.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  12. #1912
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    U bilo kojoj varijanti ovi ljudi ne mogu imati apsulutnu, dominantnu vlast. Nisu mogli nikada, nece ni sada. Je li moguce da se toliko plasimo sami sebe. Dobro je nedje Balsa napisao. Svi ga zovu sefe. I pozicija i opozicija. A svi smo se nabili u misije rupe i cekamo da nam neko nesto da.
    Zbog čega bi oni imali bilo kakvu vlast? Oni su ti koji treba da se prilagođavaju onom što glasači hoće, ne da se glasači prilagođavaju njima i njihovoj politici.

    Ti ljudi se očigledno ne bore za moj glas. Štaviše, ne unlažu ni minimalni napor da zadovolje moje interese, a dobrim dijelom rade i direktno protiv mog interesa. Ne postoji ta politička logika po kojoj ima bilo kakvog smisla da oni dobiju moju podršku.

    Na njima je da proračunaju koji ton, priča i političke ideje će im donijeti maksimalni broj glasova. Oni to ili ne umiju, ili neće, i tu je kraj svake priče.

  13. #1913
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Citam i po forumima i po portalima koliko milogorci vrijedjaju i koliko se sprdaju sa ovim narodom gladnim koji je ispred skupstine. Kapiram ja da je Milas sve ovo organizovao i da nemamo opozicju ali ne kapiram kako mogu da se sprdaju sa gladnima, majku li im nataknem bolesnu, prolazio sam par puta i dusa me zaboli kad vidim koliko tamo ima radnika propalih firmi koji kunem vam se u dzep nemaju ni 50centi, mnogi u tanke majcice po 30kg drhte od hladnoce, polu zapusteni. Kako me ponekad sramota svog naroda nekad postenog i hrabrog.

  14. #1914
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ti se baš ne sjećaš inflacije, gazda-Jezde, Dafine i ostalih veselih stvari iz doba Miloševića? Propadanja svakog bitnijeg preduzeća? Bacanja bombi na Liberale, bacanja bombi na Šešelja, izbornih krađa pod dirigentskom palicom pokojnog Žižića koji se u parlamentu rugao opoziciji kako je krao izbore, referenduma 1992. kad su ljudi popunjavali glasačke listiće za sebe i za članove svojih porodica na haubama od kola?

    To što je sada stanje ekstremno loše ne daje ti za pravo da pričaš napamet. Onda ćeš djelovat neozbiljno i kad bi rekao nešto smisleno.
    Nemoj zaboraviti na izbornu jedinicu Crnu Goru i upiranje topovskih cijevi put nas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #1915
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    @safra
    Potpuno si promasio poentu. Vec smo se ranije na temama dogovorili da se slazemo sa ovim vidjenjem
    Pogledaj na sta sam reagovao. Dosta mi bilo DPS opozicionara ovuda sa stavom.
    Evo da udjemo u nato, i nema vise izgovora, demokratija med i mlijeko
    I ja i ti, kao i vecina znamo da je to ortodoksna laz.
    Ulazak u nato nece promijeniti apsulutno nista po tom pitanju. Ako se neko nada da ce se vojvoda ponasati drugacije poslije decembra i pozivnice, taj je u debeloj zabludi. Proslo je 10 godina. Samostalni smo. Tacka. Tu vise nema rasprave i toga su svi svjesni. Da li postoje oni koji misle da to ne treba da bude tako. Postoje. Da li aktuelna vlast radi ista sto bi dovelo do nekakvih proljeca i cuda. Ne. Imam utisak da ce vojvoda mnoge da iznenadi glasanjem u skupstini.
    Ono sto sam zelio da kazem je da je stasala druga generacija "novca" u CG. U vecini slucajeva odgaja se treca generacija.
    Da li se iko vise zanisi ovdje da ce se sa tim ljudima ista promijeniti.
    Znas sta je za mene porazno. Sto i ovdje ima likova koji kukaju kako ne mogu da odu na kafu ili prosetaju. Zar je moguce da se toliko pojedinci plase, da ni u pola dana ne mogu da prepjesace onaj trotoar a da se ne plase da ih neko ne vidi ili snimi, i samim tim poveze sa tom gomilom. Ovdje ljudi otvoreno pricaju da se kriju iza VPN klijenata
    E to je porazno, dobri moj safra

  16. #1916
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,034
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vidis sjecam se, i to jako dobro. I isto se sjecam da je bila prica
    Samo da ode Momir, eto je demokratija
    Navlacenje LSCG da udje u vladu, da bi organizovali referendum, eto je demokratija
    Samo da dobijemo drzavu, eto je demokratija
    Samo da udjemo u nato, eto je demokratija
    Samo da udjemo u EU eto je demokratija

    Vise mi dosadilo iskreno da me ovakvi kao ti prozivaju za bilo sta. Nikakve razlike nema izmedju tebe i onoga koji su na ulici. Mislis da si nesto uzviseniji, i sa stavom svi su neozbiljni, mi se borimo za nesto.
    Za koga je zizic i pedja bulatovic organizovao takve izbore. Ko je profitirao od jezde i dafine.
    Pa druze evo generacija odraste, a samo je jedna stvar konstanta.
    Tako da me postedi moralisanja, ziv bio
    Vazi i za Rakuna

    Samo ti prosipaj demagogiju, nemoj mislit da ti je išta validnija priča ako pjeniš dok je pričaš. Ja ti ne morališem, samo tvrdim da je potpuno netačna tvoja tvrdnja da su stanje ekonomije i ljudskih sloboda gore nego u vrijeme Slobodana Miloševića (koliko god da je stanje loše i sada). Ne znam samo čiji su proizvod i Milo i Momo ako nisu Slobov. A ti nastavi da patetišeš, neću ti smetat u tome.
    Last edited by NHM; 12-10-15 at 20:26.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #1917
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Samo ti prosipaj demagogoju, nemoj mislit da ti je išta validnija priča ako pjeniš dok je pričaš. Ja ti ne morališem, samo tvrdim da je potpuno netačna tvoja tvrdnja da su stanje ekonomije i ljudskih sloboda gore nego u vrijeme Slobodana Miloševića (koliko god da je stanje loše i sada). Ne znam samo čiji su proizvod i Milo i Momo ako nisu Slobov. A ti nastavi da patetišeš, neću ti smetat u tome.
    Niti pjenim niti patetisem. Ni jedan ni drugi niste odgovorili na ono sto sam vas pitao. Sta ce to konkretno da se desi poslije decembra.
    U ono vrijeme narod je mozda mrzio crnogorce, pozivao na linc, ali je ipak postojala neka vecina koja je mozda cutala ali je sa prezirom gledala na neke stvari. Danas toga nema. Toliko smo se ucaurili, da na tudju muku i siromastvo gledamo sa gnusanjem. Kao da je necije siromastvo i muka bolest koja ce da predje kao guba na tebe. Kao da ti se zivot mijenja zato sto neka izmanipulisana skupina ljudi kampuje na ulici.
    Molim te objasni mi kako na tvoje bitisanje utice manje od 1000 ljudi na ulici. Sta se to tebi kvalitativno promijenilo u zivotu jer su oni tamo. Vrijedja ti ego, sta. Plasis se da se dugorocnost protesta ne preraste sa politickog nezadovoljstva na opste. Da se narod ne prestane da plasi da kaze sta misli.
    Da ono sto je ocigledno izrezirana ANB predstava, ne izgubi kontrolu i ode nedje gdje ne bi trebalo?

  18. #1918
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,034
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,295 Posts

    Default

    Ne zanima me šta pitaš, nikad nisam niti ću ikad glasat za dps. Naravno da je bolje što je dps okrenuo leđa Miloševiću (iz ličnog interesa, ne iz interesa naroda) nego da je ostao zajedno sa njim, naravno da je bolje što imamo nezavisnu državu (za koju se se borili iz ličnog interesa, ne iz interesa naroda) nego da smo ostali u zajednici sa Srbijom. Ali dok god postoji opozicija koja je ujedno i opozicija državi, moj glas neće imat.

    Volio bih da svi oni koji se kunu u Rusiju i Kinu provedu makar mali dio svojih života živjeći u tim braniteljima ljudskih prava i sloboda, mnogo više bi cijenili ovo što imaju u Crnoj Gori.

    Da ti odgovorim konkretno šta ja očekujem od partije za koju bih glasao. Može i u obliku vlade u sjenci. Nije dovoljno da neko samo ukazuje na probleme, mora da mi kaže kako misli da ih riješi. Eto su informacije o budžetima javne, neka uzmu to kao polaznu tačku i neka tačno kažu koliko će da košta rješavanje problema koj su identifikovali, ko će da radi na rješavanju tih problema, koliko ljudi, koje iskustvo imaju ljudi koji će da rade na svemu tome, koja zakonska rješenja treba napraviti ili modifikovati i tako dalje.

    Priča Milo lopove, koliko god da je istinita, nije konstruktivna. Nije politički program samo da Milo ode. To nije dovoljno.


    Da ponovim, ti tvrdiš da je stanje u ekonomiji i poštovanju ljudskih sloboda gore nego u vrijeme Miloševića. To nije tačno. Tačka.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #1919
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Priča Milo lopove, koliko god da je istinita, nije konstruktivna. Nije politički program samo da Milo ode. To nije dovoljno.
    Esencijalno bitno!
    Lako je srušiti lošu vlast, ali je teško (ođe skoro i nemoguće) oformiti bolju!

    Dok god je tako, moj glas (mojom voljom) niko dobijati neće.
    Moja građanska dužnost ne može biti obavljena dok na političku scenu ne zakorači neko ko će uraditi nešto novo, neko ko uliva povjerenje, neko ko će reći nešto novo...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  20. #1920
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Što ne napiše niko da je protestant Marko Andrić uhapšen jer je flašom gađao policajce koji su čuvali zgradu Vlade?

  21. #1921
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Šatori su jedini koji nisu odstupili.. neke su vjetrovi pomjerili jer su bili prazni pa su stavili kamenje.. adekvatna zamjena..

  22. #1922
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  23. #1923
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,479
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    A odrekni se onda plate vječiti opozicionaru i licemjeru.Ne dolaziš na posao ne treba ni centa da primiš kao svaki zaposleni čovjek.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #1924
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @Hell Raiser
    Ti ocigledno jedno pises drugo mislis. Ovo sto si ti pisao znaci samo jedno a ako si nesto drugo mislio onda se nijesi dobro izrazio da bi te razumjeli I da bi ti odgovorili.
    Ja sam ranije na drugoj temi dao svoje vidjenje "argumenta" da ce ulaskom u NATO pasti vlast. Da ponovim, to mi nije jak argument. Iako ima polaznu osnovu dobru on ne mora nista da znaci sto se vidjelo na primjeru argumenta "kad dobijemo drzavu mi cemo ovo mi ono...".
    Ono sto ohrabruje jeste da se ovim zaista zaokruzuje I pecatira bilo kakva prica o srpskoj sparti I novog krojanja granica sa bilo koje strane (sjever jug istok zapad). Na taj nacin, strana koja se bude borila protiv vjetrenjaca bice porazena.
    U slucaju da opozicija nastavi da se bori protiv vjetrenjaca smataram da treba organizovati protesst protiv opozicije.
    Narod u CG treba da svrgne opoziciju prvo pa onda vlast.
    To kad shvatite bice boljitka.
    Ne uopste. Jako sam precizan bio u tome sto pisem. Nemam nikakvo lijepo misljenje o ovom skupu znas i sam. Data reakcija je na vise otuzne price o zastiti crnogorstva, samo sto nije i aktivnog cekanja... Ne pretpostavljaj da ako neko nema zelju da prodje bagerom i rascisti taj narod( ne pricam o tebi ) da je automatski neprijatelj i velikosrbin. Kao sto rekoh na moj zivot ne uticu, niti mi smetaju, niti smatram da ce ikada imati kriticnu masu za bilo sta ozbiljno. Ali vriska i pomama oko tih ljudi mi daje za pravo da polovina ljudi ovdje ustvari su glasaci vladajuce partije.
    Druga, i mnogo gora opcija, je da se ti ljudi nadaju da neko nedje cita ovo sto se ovdje napise. Da ce nedje neko da im se javi i da spomenicu. Oni koji bi orgazmicno navijali da policija uleti i razbije onaj narod od batina. Takvi uglavnom kad dodje do frke su prvi koji bi utekli, i onda iz prve susjedne drzave plakali nad tuznom sudbinom ugasenog crnogorstva. Dobro je to

  25. #1925
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    nego je ekonomsko stanje i stanje ljudskih sloboda i u sr i u cg gore nego sto je bilo pod milosevicem.
    Troll.

Page 77 of 373 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •