Results 1 to 3 of 3

Thread: Instalacija interne kablovske televizije

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,893
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    19 Posts

    Thumbs up Instalacija interne kablovske televizije

    Pošto već 5 godinu koristim BBM, odlučio sam se za instalaciju interne kablovske tv, satelitska+zemaljska antena.
    Trenutno se u svakoj sobi nalazi po jedan tv i risiver, kojih ima ukupno 34, u 2 fizički odvojena objekta. Postojeća infrastruktura je je rađena za potrebe BBM-a ali se može iskoristiti.
    Molim ponude za instalaciju interne kablovske.
    Ponuda mora uključivati instalaciju svih resivera na jednom mjestu, tj. centralno tako da bi se kanali memorisali na TV.
    Specifikacija potrebnih resivera, opreme, tanjira za satelitsku antenu, zemaljska antena, koskasijalni kabal, mogući radovi na infrastrukturi i ostalo.
    Potrebna je finansijska konstrukcija, prelaska sa BBM-a na novi sistem, koji bi ukljičivao i zemaljske kanale.
    U okviru ponude će se razmatrati i rješenje (prodaje, kompenzacije, eventualne integracije u sistem) postojećih 34 BBM resivera.
    Najbolja ponuda će se razmatrati, tj najbolji ponuđač će dobiti posao, osnovni kriterijum 1. cijena, 2. kvalitet i 3. rješavanje viška BBM opreme.

    Objekat se nalazi na Velikoj plaži u Ulcinju, www.dalila.me

    Za više informacija molim da me kontktirate preko PM.
    Last edited by montegruja; 02-09-14 at 23:07.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,893
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Pošto već 5 godinu koristim BBM, odlučio sam se za instalaciju interne kablovske tv, satelitska+zemaljska antena.
    Trenutno se u svakoj sobi nalazi po jedan tv i risiver, kojih ima ukupno 34, u 2 fizički odvojena objekta. Postojeća infrastruktura je je rađena za potrebe BBM-a ali se može iskoristiti.
    Molim ponude za instalaciju interne kablovske.
    Ponuda mora uključivati instalaciju svih resivera na jednom mjestu, tj. centralno tako da bi se kanali memorisali na TV.
    Specifikacija potrebnih resivera, opreme, tanjira za satelitsku antenu, zemaljska antena, koskasijalni kabal, mogući radovi na infrastrukturi i ostalo.
    Potrebna je finansijska konstrukcija, prelaska sa BBM-a na novi sistem, koji bi ukljičivao i zemaljske kanale.
    U okviru ponude će se razmatrati i rješenje (prodaje, kompenzacije, eventualne integracije u sistem) postojećih 34 BBM resivera.
    Najbolja ponuda će se razmatrati, tj najbolji ponuđač će dobiti posao, osnovni kriterijum 1. cijena, 2. kvalitet i 3. rješavanje viška BBM opreme.

    Objekat se nalazi na Velikoj plaži u Ulcinju, www.dalila.me

    Za više informacija molim da me kontktirate preko PM.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,893
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    19 Posts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/K: Rjesenje kablovske TV
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-11-10, 00:15
  2. Izbor kablovske u HN
    By rain_wind_storm in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 08-07-09, 13:03
  3. Pomoc oko povezivanja Laptopa i kablovske
    By Kojo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 02-10-07, 03:13
  4. Dodjela licenci za kablovske i bezicne provajdere
    By Don_Sharky in forum Internet
    Replies: 28
    Last Post: 11-02-07, 14:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •