Results 1 to 1 of 1

Thread: Njega ambolije, ilitiga (luksuzna) četka za kosu od krmkove dlake!!!

  1. #1
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry Njega ambolije, ilitiga (luksuzna) četka za kosu od krmkove dlake!!!

    Nu vako, prije dvadeset godina sam pustio kosu da raste, i uz poneko kraćenje vrhova dostigao sam preko 90 cm, sada imam oko 95 cm potpuno zdrave kose, do idućeg ljeta bi to trebalo biti metar, skroz zdrav, skroz poravnan (za sada je prednji dio ipak nešto kraću u odnosu na stražnji).
    To mi frizerka garantira da će tako biti ako se svaka 3 mjeseca kod nje pojavim na kraćenju vrhova (do sada je to bilo svakih godinu, dvije ali sam se stvarno disciplinirao).
    Znači, nikakva frizura, samo divlja jambolija koja mi je izrasla na vrh glave.

    Evo mog pitanja.

    Inače u frizerskom salonu šutim kao zaliven, živciraju me tamo te kokoši frizerke koje te ispipavaju o svemu i svačemu (pa meni nepoznata osoba ime dede mi znala, ostao sam ušokiran), ali nisam više mogao odolit i postavio sam pitanje.
    Kako to da kad vi mene češljate ništa ne čupa, a ja kad si doma s onim mojim (balkanskim) češljem češljam, otpade pola glave.
    Ona me pogledala sva u šoku i pita: "Pa ti ne koristiš četku za ekstenzije?"

    Četku za šta?



    I kaže ona meni da nije ništa čudno da me čupa dok se češljam, da si trebam kupit četku za ekstenzije kojom ona mene češlja i da neće biti nikakvih problema. Pokazala ona to meni, a ta četka uz obične iglice ima još neke dodatne, plastične/silikonske, đava će znati.

    Pitam ja koliko to košta a ona će: "Oko 26 €, ali se već može naći i za 20."

    Izađo' raščešljan van, uputih se doma, tražio po netu i tamo negdje piše da najbolje ekstenzije radi nekakav Great lenghts. Pogledao sam njihove ostale proizvode i pronađoh tamo neku njihovu kao skuplju četku koja košta 18 € a od krmkove je dlake.

    http://great-lengths.i-mall.hr/great...-ovalna-136608

    Pretražih još malo i pronađo' ovu četku po 40 €.

    http://great-lengths.i-mall.hr/paddl...losnata-136607

    Da li tko zna da li je to OK odnos cijene/kvalitete?
    Frizerka je spominjala 26 €, ne želim kupit neko đubre, ali isto tako ne želim spržit 40 € za četku za kosu.

    Da li je ova četka po 18 € OK ili se moram isplazit sa 40 €?

    Hvala.


    EDIT:

    Neznam skoro ništa o toj njezi kose, tek nedavno sam saznao da trebam koristit ulje za kosu nakon pranja (do sada sam znao samo za regenerator), bilo mi je neugodno to pitat iđe drugdje osim na žensakom kutku (isprika na smetnji), čak i kad četku budem naručivao ići će na adresu roditelja i materino ime, da ne ispadnem papak.

    Last edited by Nanashi; 29-08-14 at 15:11.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Muški, brijete li stidne dlake?
    By Nanashi in forum Muški kutak
    Replies: 115
    Last Post: 05-02-15, 10:18
  2. Replies: 1
    Last Post: 10-07-14, 05:50
  3. Svaki kraj te prati od početka...?
    By Raquel in forum Ljubav
    Replies: 20
    Last Post: 01-03-12, 10:02
  4. A dlake...
    By Dragone in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 21-03-05, 19:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •