Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 144

Thread: Iz dobre familije...

  1. #101
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Naprotiv. Obozavam debatu ali kad neko ima stavove iz 19vijeka...

    Dje se izgubi 200godina?


    Kakva dobra cura moze da se pali na skupa auta i price najjaci sam u gradu odradjujem kombinacije, znas ti ko sam ja i te fore. To prolazi kod curki koje su istog mentalnog sklopa kao i likovi na koje se one loze.
    Mislim zamisli izadjes sa djevojkom i pricas joj koje je auto bolje, ko je koliko para duzhan kome i kakve si kombinacije radio po Braunshvajgu...
    Braunschweig..
    She is only here to annoy herself!

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Braunschweig..
    Jawohl..

    Arbeit macht frei !!!
    One Ring to Rule them all...

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,996
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Uzeću primjer sebe, nikad nisam gledao ko joj je tata ili mama ili striko.. (za brata već jesam )...
    Ne vidim kako može neka tetka da utiče na moj izbor, ako ona meni odgovara, može joj tajo biti kriminalac, a majka narkoman...

    Ljudi koji gledaju familije, gube vrijeme jer gledaju na pogrešnom mjestu.



    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #104
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Sigurno nije na odmet imati jednu stabilnu i dobru porodicu kao temelj za budućnost...medjutim, čovjek se radja takav kakav se rodi, sa jasnim karakternim ili nekarakternim crtama...dobar osnov može da pomogne da se odredjene karakterne "devijacije" kanališu, smire, svedu, ali ne mora da znači.
    Da se razumijemo, ovo ne znači da bih ja pjevala od sreće da mi sjutra sin kao snahu dovede djevojku iz problematične familije, samo mislim da se mora svakome dati šansa i da nije obavezno da ako je dijete iz uslovno rečeno "loše" familije ono mora izrasti u loše dijete...uostalom, šta znači "loša" familija?
    Zanima me, recimo, da li bi se po ovim mjerilima koje ste ovdje navodili na ovih nekoliko strana dijete iz familija naših državnih prvaka smatralo kao loša prilika? I da li zbilja mislite da je dijete iz familije Djukanović, Krivokapić, Marović, Mugoša, Stijepović, Medojević, Djuričković, Pejović-Djurišić, Bulatović, Rakčević, Suhih....samim tim što je njihovo loše dijete? I da je bolja prilika, recimo, dijete iz porodice u kojoj su roditelji nakantali osmoro djece a nemaju posao ni jedno ni drugo, pa su ih nekako uspjeli izvesti na put, proseći, mučeći se, djeca su išla i ne išla u školu, nemajući osnovna sredstva za život, higijenu, ishranu, pa se nekako dokopala punoljetstva, ali eto, nijesu krali niti ikoga oštetili?

    Ovo je retoričko pitanje...ne mora niko da odgovara, ali poenta je da vjerujem da niti dijete iz prvih porodica mora po defautu da bude loše (ako ga pare ne pokvare i pomame, biće sigurno obrazovano, naučeno i maženo i paženo) isto kao što dijete iz druge porodice ne mora po defaultu da bude dobro...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #105
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pusti đaole, postavlja se pitanje- sto su to dobre i loše familije... Đeca ministara, poslanika, direktora- jesu li oni iz dobre ili loše kuće... A đeca lupeža i kriminalaca, ali onih jakih-bosova... pa i oni su valjda iz dobre familije, kad se uzme u obzir broj curica koje bi se provozale u njihovoga Audoga i broj momaka koji bi se družio sa njima... a djeca običnih radnika, što pošteno za leb zarađuju a ovamo ogovaraju, zavide i žele komšijama i rođenoj porodici sve najgore... Relativno je to sve...

    Ali baš bih htio da vidim onu đevojku koja kad dođe kod momka kući i tamo zatekne njegovog malog retardiranog bracu kako krišti i lomi namještaj... da vidim njene dalje postupke i ponašanje...

    ipak se gleda familija, iako ja mašim poentu...

  6. #106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sigurno nije na odmet imati jednu stabilnu i dobru porodicu kao temelj za budućnost...medjutim, čovjek se radja takav kakav se rodi, sa jasnim karakternim ili nekarakternim crtama...dobar osnov može da pomogne da se odredjene karakterne "devijacije" kanališu, smire, svedu, ali ne mora da znači.
    Da se razumijemo, ovo ne znači da bih ja pjevala od sreće da mi sjutra sin kao snahu dovede djevojku iz problematične familije, samo mislim da se mora svakome dati šansa i da nije obavezno da ako je dijete iz uslovno rečeno "loše" familije ono mora izrasti u loše dijete...uostalom, šta znači "loša" familija?
    Zanima me, recimo, da li bi se po ovim mjerilima koje ste ovdje navodili na ovih nekoliko strana dijete iz familija naših državnih prvaka smatralo kao loša prilika? I da li zbilja mislite da je dijete iz familije Djukanović, Krivokapić, Marović, Mugoša, Stijepović, Medojević, Djuričković, Pejović-Djurišić, Bulatović, Rakčević, Suhih....samim tim što je njihovo loše dijete? I da je bolja prilika, recimo, dijete iz porodice u kojoj su roditelji nakantali osmoro djece a nemaju posao ni jedno ni drugo, pa su ih nekako uspjeli izvesti na put, proseći, mučeći se, djeca su išla i ne išla u školu, nemajući osnovna sredstva za život, higijenu, ishranu, pa se nekako dokopala punoljetstva, ali eto, nijesu krali niti ikoga oštetili?

    Ovo je retoričko pitanje...ne mora niko da odgovara, ali poenta je da vjerujem da niti dijete iz prvih porodica mora po defautu da bude loše (ako ga pare ne pokvare i pomame, biće sigurno obrazovano, naučeno i maženo i paženo) isto kao što dijete iz druge porodice ne mora po defaultu da bude dobro...


    Mene samo interesuje u svoj prici, ko je Djurickovic?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #107
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Mene samo interesuje u svoj prici, ko je Djurickovic?
    Zamisli da si sin Suhiha

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  8. #108
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Mene samo interesuje u svoj prici, ko je Djurickovic?
    Milovan, direktor Aerodromi CG

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Milenu Marovic bih istresao kao krushku dok je mavashijem bijem u potiljak, al je ne bi zenio sigurno.

    Zamisli odes kod Sveta Marovica na kafu a on ti mozak ispere nije ti dobro 20 dana posle.

    Ili ti ujutro zheno ajde ispeci kavu a ona veli "Ne mogu dragi hapse me, sad ce doc tata da skuva" a ti bjezzhhhh
    One Ring to Rule them all...

  10. #110
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Vecina je pisala o zenama koju i iz kakve porodice mora da bude. Ja mislim da bi i zene trebale na prvom mjestu da gledaju iz kakve je porodice momak, ako misli za ozbiljno da zna ciju ce djecu da radja, jer ce tu djecu najvise da bije maler posle.

  11. #111
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Uzeću primjer sebe, nikad nisam gledao ko joj je tata ili mama ili striko.. (za brata već jesam )...
    Ne vidim kako može neka tetka da utiče na moj izbor, ako ona meni odgovara, može joj tajo biti kriminalac, a majka narkoman...

    Ljudi koji gledaju familije, gube vrijeme jer gledaju na pogrešnom mjestu.



    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    A da li bi razmislio da je ozenis da saznas npr da joj je brat retardiran ili da joj je otac obolio od nekog psihickog poremecaja itd itd ?

  12. #112
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vecina je pisala o zenama koju i iz kakve porodice mora da bude. Ja mislim da bi i zene trebale na prvom mjestu da gledaju iz kakve je porodice momak, ako misli za ozbiljno da zna ciju ce djecu da radja, jer ce tu djecu najvise da bije maler posle.
    Konacno i na ovoj temi stav i suprotnog pola,bravo Biga,normalno da si u pravu,a dijete moze biti maler(ako vjerujes u to) i pored vrhunskog gena.

  13. #113
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Konacno i na ovoj temi stav i suprotnog pola,bravo Biga,normalno da si u pravu,a dijete moze biti maler(ako vjerujes u to) i pored vrhunskog gena.
    Ne vjerujem nego znam slucajeve, imam veliko drustvo pa imam par slucajeva gdje djecu vrhunskih majki a olosa od oceva bije maler. Batali sa provokacijama za tvoje dobro ti govorim, nije ti prvi put.

  14. #114
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ne vjerujem nego znam slucajeve, imam veliko drustvo pa imam par slucajeva gdje djecu vrhunskih majki a olosa od oceva bije maler. Batali sa provokacijama za tvoje dobro ti govorim, nije ti prvi put.
    Zanimljiva teorija
    Ovo je prijetnja?
    Pogledaj da li sam ja poceo da provociram,ili ti sa preporukom medikamenata,iscitaj tvoje postove
    Izvinjavam se na off topic

  15. #115
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Zanimljiva teorija
    Ovo je prijetnja?
    Pogledaj da li sam ja poceo da provociram,ili ti sa preporukom medikamenata,iscitaj tvoje postove
    Izvinjavam se na off topic
    I ja se izvinjavam na off topic samo da odgovorim.

    Ja sam bio ozbiljan i zeljan da ti pomognem ako imas stvarno neki problem koji sam zakljucio da imas na osnovu tvoje reakcije na Bronxovu pricu koja nema veze sa tobom, provokacija mi nije bila ni na kraj pameti.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Pa evo da znas,nemam nikakv problem,i ne pijem nikakve ljekove,niti koristim bilo kakve droge,a ako njega to nije uvrijedilo,ne znam dje si se ti prepoznao,nego se ponasas kao njegov advokat,ali mi opet nijesi objasnio sitiaciju koju je on naveo.

    Izvinjavam se moderaciji,jos jednom

  17. #117
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako se i Bogdanovic ozenio... A vidji dje mu je nevjesta sad...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #118
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Misliš- udao...
    Inače, pričaju ljudi da je Bogdanovićev ćaća bio zešća budala sa kojim se čitav grad sprdao... zvali su ga Magare ili Mago... i eto ti sin gradonačelnik...

  19. #119
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    neka je, pitanje je je li dobra prilika? Ne insinuiram nego uopšteno govorim...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #120
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Čitajući, primjećujem da je samo, i isključivo bitno, iz kakve je kuće ONA. Evo se sve pretreslo, preko babe sa očeve i majčine strane, ali samo ona. Pitam se, i kad se nađe uzorna i smjerna - ona...gdje završi kao takva? U kakvu kuću uđe? Ko je dočeka i kakve sve obaveze i zadatke dobije? Kako je birana kao najbolji inkubator, sa već unaprijed definisanim statusom, da li je u stvari takva žena perpetuum mobile? Ono, u pogon bez inicijatora, a opet bez greške funkcioniše. I sve to obavlja valjano, kako joj kuća daje, dok njen cijenjeni suprug radi, a onda umoran, ima pravo na par sati relaksacije u nekom finom društvu, ali bez namjera da njoj nanese bol, samo da se opusti...ili na forumu, uz cvrkutavi čet sa nepoznatom odivom...ali opet nije to strašno...de, de, ljudi smo, mora se imat ventil...a ona nek opravda tu reputaciju sa kojom je došla, i neka ne pita i ne čačka puno, jer će bit ista kao joj ona tetka Sofija iz Bg, koja se ne pominje bez kroz šapat. Ona koja je ostavila muža koji je samo malo varao i negdje sretno sada živi, nezahvala mala gadura...pih, pih.

    Eto, malo mlaćenja prazne slame i od mene, jer se ja i vašeg načitah u dokolici
    Nemoj mi branit Lavazze zivota ti.

    Necu ni ja muskarce, ali nemoj mi ljepse trecine dizat u nebo, jer ih ne znas. Hvala.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  21. #121
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Može bit...

  22. #122
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Linux E2
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bitna je familija, barem meni, u ovom slucaju isao bih po onoj "gledaj majku, biraj kšćer".




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #123
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledaj oca biraj cerku, ako je otac u snagu, puniji covjek i zna se da je on glava kuce, to je dobar znak, a ako je isusen jadan i ne smije pisnut, bjezi, cerka pokupi sve od majke kako treba da se ponasa prema svom dragom

  24. #124
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Misliš- udao...
    Inače, pričaju ljudi da je Bogdanovićev ćaća bio zešća budala sa kojim se čitav grad sprdao... zvali su ga Magare ili Mago... i eto ti sin gradonačelnik...

    Magarac, jednom prilikom je bio promukao i došao u kafanu a Mijo priganica ga pita, jesi li to opet jeo sijeno iz frižidera.

  25. #125
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    meni je to isto kao kad neko kaže "fakultetski obrazovan" i to predstavlja savršenu priliku, a to što, recimo, ispiša čitavu dasku, ne predstavlja ništa.
    Slazem se - nema nista gore od fakultetski obrazovane žene koja uspijeva ispišati dasku na WC šolji. Ajde za muško još i da razumijem, ne umije svako s crijevom da rukuje, ali žensko da promaši onakvi zicer iz peterca, pa toe skandalozno
    Vecina ljudi je zla

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 23-04-12, 19:05
  2. Replies: 0
    Last Post: 14-03-11, 10:02
  3. I: Dobre cipele :)
    By vladoje in forum Ostali oglasi
    Replies: 30
    Last Post: 13-02-11, 08:42
  4. Svi ljudi dobre volje....
    By KRECHIMIR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 15-05-07, 04:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •