Page 20 of 166 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast
Results 476 to 500 of 4136

Thread: UEFA Champions League 2014/2015

  1. #476
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Jeste da Roma ne igra stalno LS, ali kad igraju udju u istoriju !
    xaxaxa, treba znat uci u istoriju, sredstva su nebitna...
    Forever young, i want to be forever young

  2. #477
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ja igram 1x, kao pravi smrdljivi Italijan. Lezi, tranjo.
    7 pogodjenih, 1 promaseni. Ocu ja da vracem Seriu A na staze slave.
    Sto se tice utakmice, nije ovo realno stanje stvari. Jaci je Bayern, ali Roma moze sa svakim da igra, koliko god to sad zvucalo smijesno.
    Mislim iskreno da od onog Citya nikad nece biti velika ekipa na kontinentalnom nivou, dok god imaju trenutnog trenera.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  3. #478
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    $utra sve na Liverpul. Ko ima ista fudbalsko u sebi, nece igrat na Real.
    Volio bih da dijelim tvoj optimizam ali ako Real rano da gol, mogao bi da vidim neko tankanje kao Roma večeras iako mi se srce cijepa od same misli.

    Možda i ne, Liverpul je Liverpul a Roma je Roma ali su to klubovi koji su se nakon dugo vremena vratili u LŠ i igraju protiv super-klubova koji su u međuvremenu osvajali LŠ, igrali finala i polufinala itd.

    Jedna stvar je sigurna - igraće Lovren, što znači da Real daje minimum dva gola. Ako se izvuku bez primljenog u prvih 20 minuta, kad će Liverpul da pritisne više nego pedofil na prvom sastanku, odvoziće utakmicu bez problema, naročito sa Iskom i Hamesom koji će vjerovatno da unakaze Džerarda. Ronaldo će da se bavi sakupljanjem osnovnih sirovina protiv Džonsona ali situacija na drugoj strani nije puno bolja, biće dosta prostora za Sterlinga i eventualno Kutinja.

    Bukvalno sve zavisi od Hendersona i Alena, njih dvojica su neke steady Eddie figure na koje se može računat' i moraće da trče kao vukodlaci, što definitivno mogu.

    U svakom slučaju, jedva čekam da navijači Junajteda izmile ispod kamenja ako se izgubi, čisto da potvrde da su neki igrači 'loši xexe'. Ove godine na ovu temu jedino zbog toga mogu i da dolaze.

    Odjava od mene do kasno večeras.

    Pusa.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  4. #479
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    За Ливерпул је опасно што Реал Мадрид игра без Герета Бејла. То аутоматски значи да Џејмс Родригез и Иско прелазе на своје природне позиције, а Модрић коначно може да се сконцетрише на оно што најбоље ради, умјесто што глуми Месута Озила, од кад је овај отишао у Арсенал.

  5. #480
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Ovo je naša godina
    Hiljade gostujućih navijača i nijedan incident. Atmosfera kao kod kuće.
    Navijači razmenjuju šalove posle utakmice
    Čestitke za jučerašnju utakmicu, prva stvar. A ovo za navijače ne mogu da vjerujem, ovi moji stalno divljaju, čudno mi je sve ovo
    Ali mi je drago što su ovako postupili.

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Volio bih da dijelim tvoj optimizam ali ako Real rano da gol, mogao bi da vidim neko tankanje kao Roma večeras iako mi se srce cijepa od same misli.

    Možda i ne, Liverpul je Liverpul a Roma je Roma ali su to klubovi koji su se nakon dugo vremena vratili u LŠ i igraju protiv super-klubova koji su u međuvremenu osvajali LŠ, igrali finala i polufinala itd.

    Jedna stvar je sigurna - igraće Lovren, što znači da Real daje minimum dva gola. Ako se izvuku bez primljenog u prvih 20 minuta, kad će Liverpul da pritisne više nego pedofil na prvom sastanku, odvoziće utakmicu bez problema, naročito sa Iskom i Hamesom koji će vjerovatno da unakaze Džerarda. Ronaldo će da se bavi sakupljanjem osnovnih sirovina protiv Džonsona ali situacija na drugoj strani nije puno bolja, biće dosta prostora za Sterlinga i eventualno Kutinja.

    Bukvalno sve zavisi od Hendersona i Alena, njih dvojica su neke steady Eddie figure na koje se može računat' i moraće da trče kao vukodlaci, što definitivno mogu.

    U svakom slučaju, jedva čekam da navijači Junajteda izmile ispod kamenja ako se izgubi, čisto da potvrde da su neki igrači 'loši xexe'. Ove godine na ovu temu jedino zbog toga mogu i da dolaze.

    Odjava od mene do kasno večeras.

    Pusa.
    Uf, jeza, i to mi je drugi put da ovo osjetim.

    Crveno: to mi je jedina utjeha Kad dođu da likuju a njihovi timovi ni do Lige Evrope.

  6. #481
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    АНДЕРЛЕХТ – АРСЕНАЛ ЛОНДОН
    Не играју: Нсакала (Андерлехт) – Артета, Дебиши, Жиру, Гнабри, Кошћелни, Монреал, Оспина, Озил, Росицки, Саного, Шћешни, Волкот (Арсенал)
    Под знаком питања: Најтник, Суарез (Андерлехт)

    АТЛЕТИКО ИЗ МАДРИДА - МАЛМЕ
    Не играју: Тијаго, Габи, Ансалди (Атлетико) – сви су спремни (Малме)
    Под знаком питања: Бломквист, Ерик Јохансон, Халсти, Еландер (Малме) – Код Атлетико Мадрида нема играча који су под знаком питања.

    ГАЛАТАСАРАЈ – БОРУСИЈА ИЗ ДОРТМУНДА
    Не играју: сви су спремни (Галатасарај) – Шахин, Шмелцер, Кирх, Дурм, Блажиковски (Дортмунд)
    Под знаком питања: Нема таквих игарча ни у једном ни у другом тиму.

    БАЈЕР ИЗ ЛЕВЕРКУЗЕНА – ЗЕНИТ ИЗ СЕНТ ПЕТЕРЗБУРГА
    Не играју: Кастро, Ролфес (Леверкузен) – сви су спремни (Зенит)
    Под знаком питања: Боениш, Топрак (Леверкузен) - Шатов (Зенит)

    ЛИВЕРПУЛ – РЕАЛ ИЗ МАДРИДА
    Не играју: Стариџ, Сако, Фланаган (Ливерпул) – Бејл, Хесе, Серхио Рамос, Коентрао (Реал Мадрид)
    Под знаком питања: Нема таквих играча ни у Ливерпулу, ни у Реал Мадриду.

    ЛУДОГОРЕЦ – БАЗЕЛ
    Не играју: Барте (Лудогорец) – Штрелер, Делгадо, Самуел, Сафари (Базел)
    Под знаком питања: Нема таквих играча у Лудогорецу – Филип Деген (Базел)

    МОНАКО – БЕНФИКА
    Не играју: Туре (Монако) – Цезар, Жардел, Џон (Бенфика)
    Под знаком питања: Нема играча под знаком питања, ни у тиму Монака, ни у тиму Бенфике.

    ОЛИМПИЈАКОС ПИРАЕУС – ЈУВЕНТУС ИЗ ТОРИНА
    Не играју: сви су спремни (Олимпијакос) – Касерес, Барзаљи, Ромуло, Мароне (Јувентус)
    Под знаком питања: Нема таквих играча у Олимпијакосу – Фернандо Љоренте (Јувентус)


    ***** НАПОМЕНА *****
    Од Арсеналових повријеђених играча може да се направи респектабилан тим.

  7. #482
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sto je ova muka sa povredama u arsenalu?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #483
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Samo da ne bude 0-0 ( igrao sam gg3+ )
    Liverpulu je odbrana dosta klimava, Realu posebno kod prekida.
    Isko je za mene faktor x, mašinica iz Malage melje, brže se oslobađa lopte ove godine, takođe se bori da povrati izgubljenu loptu- pravi timski igrač.Šteta je samo što nema Velšanina da kontre i polukontre sprovodi, Hames kao i Isko nemaju baš tu brzinu.Velika su očekivanja od meča nadam se će oba tima opravdati to.

    Imam neki o$ećaj da će Škrtel da da gol
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  9. #484
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    U svakom slučaju, jedva čekam da navijači Junajteda izmile ispod kamenja ako se izgubi, čisto da potvrde da su neki igrači 'loši xexe'. Ove godine na ovu temu jedino zbog toga mogu i da dolaze.
    Sjecamo se svi zbog cega si ti dolazio prethodnih pet godina na ovu temu. A sto si tek cinio kad se igrao dvomec Mancester - Real, koliko likovanja i radovanja.

    P.S. Nadam se da ce pasti neki rekord, iako znam da od toga nema nista. Ali nekih 0:8 ili 0:9 uz pet komada Ronalda bude neku neopisivu toplinu moram priznati iako je samo mastanje. Rekord ostavljamo za SB ipak.

    Ljub, ljub.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #485
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #486
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    sto je ova muka sa povredama u arsenalu?
    Катастрофа. Мада, Шћешни није повријеђен, него је суспендован због црвеног картона.
    Вечерас Емилијано Вивијано на голу. Голман који од љета 2013. до данашњег дана има седам наступа међу стативама.

    Седам наступа за годину ипо дана.

  12. #487
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    I da ima 2 opet je bolji od Scesnog, jedna od vecih rupa medju stativama u poslednjih 10 godina..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  13. #488
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    P.S. Nadam se da ce pasti neki rekord, iako znam da od toga nema nista. Ali nekih 0:8 ili 0:9 uz pet komada Ronalda bude neku neopisivu toplinu moram priznati iako je samo mastanje. Rekord ostavljamo za SB ipak.

    Ljub, ljub.
    Rekord drzi upravo Lpul, ali pozitivan. 8:0 protiv BeKISHtasha. Ne zamjeri sto...
    Forever young, i want to be forever young

  14. #489
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Liverpul ne umije da se brani, Realu ti timovi najviše odgovaraju, mada mi se ne sviđa kako Real odrađuje kontre.Bilo je to mnogo opasnije sa Di Marijom.
    Neka bude 3-3 ja totalno zadovoljan

  15. #490
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Posle odgledanog meca Liverpula sa QPR-om, ja nisam zadovoljan ispod dva gola razlike za Real.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #491
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Posle odgledanog meca Liverpula sa QPR-om, ja nisam zadovoljan ispod dva gola razlike za Real.
    Da je Milan ili Juventus sa druge strane 10-0 bi mi bilo malo, pored Čelzija najmanje mrzan klub iz Engleske.
    Nego ne znam čemu vode ove želje ali eto...

  17. #492
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Катастрофа. Мада, Шћешни није повријеђен, него је суспендован због црвеног картона.
    Вечерас Емилијано Вивијано на голу. Голман који од љета 2013. до данашњег дана има седам наступа међу стативама.

    Седам наступа за годину ипо дана.
    Viviano ne brani za Arsenal, Scesni je suspendovan, Ospina povredjen a treci golman je Damian Martinez.

  18. #493
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rai domenica 81 View Post
    ajde Olimpiakos !
    Ne valja ti ovo, ja navijam za sve Italijane u Evropi, samo da se skupljaju bodovi. Vidiš da oće i Portugal da 'nas' preskoči.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #494
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Da je Milan ili Juventus sa druge strane 10-0 bi mi bilo malo, pored Čelzija najmanje mrzan klub iz Engleske.
    Nego ne znam čemu vode ove želje ali eto...
    Zaboravio si najmrzniji Inter
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  20. #495
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,577
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Nocas italijanski 0:1 za Juve. Tevez.
    Tu es mon héro!

  21. #496
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Volio bih da dijelim tvoj optimizam ali ako Real rano da gol, mogao bi da vidim neko tankanje kao Roma večeras iako mi se srce cijepa od same misli.

    Možda i ne, Liverpul je Liverpul a Roma je Roma ali su to klubovi koji su se nakon dugo vremena vratili u LŠ i igraju protiv super-klubova koji su u međuvremenu osvajali LŠ, igrali finala i polufinala itd.

    Jedna stvar je sigurna - igraće Lovren, što znači da Real daje minimum dva gola. Ako se izvuku bez primljenog u prvih 20 minuta, kad će Liverpul da pritisne više nego pedofil na prvom sastanku, odvoziće utakmicu bez problema, naročito sa Iskom i Hamesom koji će vjerovatno da unakaze Džerarda. Ronaldo će da se bavi sakupljanjem osnovnih sirovina protiv Džonsona ali situacija na drugoj strani nije puno bolja, biće dosta prostora za Sterlinga i eventualno Kutinja.

    Bukvalno sve zavisi od Hendersona i Alena, njih dvojica su neke steady Eddie figure na koje se može računat' i moraće da trče kao vukodlaci, što definitivno mogu.

    U svakom slučaju, jedva čekam da navijači Junajteda izmile ispod kamenja ako se izgubi, čisto da potvrde da su neki igrači 'loši xexe'. Ove godine na ovu temu jedino zbog toga mogu i da dolaze.

    Odjava od mene do kasno večeras.

    Pusa.
    Real je overrated. Nijesu jaki kao prosle godine. Nema Balea, nema Di Marije. Kros i James se jos uvijek traze po terenu.
    Jos, Anfield je u pitanju. Rijetko se ko tamo proslavio u evrokupovima. Ekipa uvijek igra iznad svojih mogucnosti.

  22. #497
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ne valja ti ovo, ja navijam za sve Italijane u Evropi, samo da se skupljaju bodovi. Vidiš da oće i Portugal da 'nas' preskoči.
    u pravu jesi, al pobjedom Juventusa da se osigurava prvi 10 klubova Calcia u Ligu Sampiona ponovo ne bih volio Juve da dobije! Sto cu, tako je , al da smo jasni, to nije samo tako ove sezone il u predhodne dvije-tri vec poodavno, ne volem

  23. #498
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Колега Sandor Kolar је најсимпатичнија личност форума.

    Константно о фудбалу прича контра реалности, а на теми Кладионица лови изненађења која му ''упадну'' једном у 16 пута, па онда дође са причом ''Јесам ли вам рекао?'' Мислим, мени не смета, али постаје заморно за читање. Како да склоним неког, да му не видим постове кад пише? То је колега Албатрос неђе радио са мном, али не знам ђе је та опција?

  24. #499
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    xaxaxa, kakav si suptilni provokator, da te nema, trebalo bi te izmislit... :lolblue:
    Forever young, i want to be forever young

  25. #500
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Колега Sandor Kolar је најсимпатичнија личност форума.

    Константно о фудбалу прича контра реалности, а на теми Кладионица лови изненађења која му ''упадну'' једном у 16 пута, па онда дође са причом ''Јесам ли вам рекао?'' Мислим, мени не смета, али постаје заморно за читање. Како да склоним неког, да му не видим постове кад пише? То је колега Албатрос неђе радио са мном, али не знам ђе је та опција?
    Kad bih izbacio sve sto uplatim, malo bi bilo pola stranice. Nego, nije da nasjedam na ove tvoje provokacije, ali mi je interesantno kako licno shvatas moje vidjenje Reala...
    Da ne bi Di Marije, ***** bi gledali LS. Danas nema ni Balea ni Di Marije. Dva najbolja igraca od prosle godine. Cak i takav, jaci Real od ovog danas, se provukao protiv Borusije , koja je igrala bez 9 igraca, koji su pretprosle godine igrali protiv istog tog Reala. Ovo povremeno gazenje u Primeri me nije ubjedilo, jer cak i protiv Ludogoreca je trebalo malo srece. Reci da Real nije favorit, bilo bi glupo, ali pricati o nekim petardama na Anfieldu itd. su pusti snovi. Jos nema ni Ramosa, cini mi se. Onoga, koji vas je isto vadio prosle godine. Real je saren, to je cinjenica. Uopste mi ne bi bilo cudno da nocas pukne neka jedinica, jer je novi, neuigrani Atletiko, dokazao da vam se moze skinut skalp ne bas briljantnom igrom.

Page 20 of 166 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 2013/2014
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 4820
    Last Post: 25-05-14, 22:11
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •