Results 1 to 25 of 4136

Thread: UEFA Champions League 2014/2015

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #30
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Čestitam Markouskasu, Vmneu i Prijekom i ostalim normalnim navijačima. Zreli ste za odbranu titule kad već Bajern nije htjeo, ali otom-potom.

    Desilo se sve čega sam se plašio, od ranog gola, do izjednačenja i novog gašenja. Jedna mala nepažnja, kašnjenje i odmah gol. Juventus je imao onaj momentum u kojem mu je tačno falilo malo klase da ga iskoriste. Tačno je falilo onoliko klase da se ne spetljaju i ne kasne kad treba da ih ugase. To je ono što Barsa ima.

    Juventus je dokazao da je ovo klub izgrađen na karakteru. Tradicija duga preko 100 godina. Nije se naguzio i to je najbitnije, mudato je odigrao. Italijanska ekipa koja je igrala fudbal, od početka do kraja. Jedino što su bili u grču od početka, pa tek kasnije pokazali šta umiju. Ali na onakav način igrati sa Barsom je za poštovanje i odavno nijesam bio ponosniji. Na to ih je malo i rezultat natjerao, ali da ne ulazimo sad u to...

    Šteta, moglo se. Sinoć se vidjelo koja je ovo veličina od kluba i tačno se osjećalo da ovo nije slučajno, da će i sledeće godine da se cilja finale, ali to je preteđak put. Treba puno toga da se poklopi da bi se stiglo dovde, dakle i velika količina sreće. Zato kažem da je Barsa možda zrela da ponovi ovo, jer joj treba mnogo manja doza sreće, jer mogu u velikoj mjeri da sami kuju sviju sudbinu, toliko su jaki i toliko klase imaju.

    Bitno je da se Juve neće rasuti, počeo je da podmlađuje sastav i pojačava ga dodatno. Ovo je projekat za osvajanje LŠ i to će vjerujem doći u narednim godinama. Neće biti jednog Pirla, jednog Teveza, i jednog Bufona, ali biće DNK Juventusa koji će se prenijeti na svakog igrača koji obuče njegov dres.

    Dobro su me zaboljele Pirlove suze. Jedan Pogba njega tješi, umjesto obratno.

    Opet, preponosan sam. Ovo je tek početak.
    Last edited by Albatros; 07-06-15 at 10:00.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 2013/2014
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 4820
    Last Post: 25-05-14, 22:11
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •