Page 23 of 38 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 936

Thread: 2014 fiba wc

  1. #551
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,806
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    1,016
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Litvanija je maltene pola poena u poluvremenu dala sa linije penala 16 a ukupno poluvrijeme 35 sto dovoljno govori koliko ne mogu doci do svoje igre.
    Usla im je jedna trojka od 8 pokusaja i 8 dvojki -sve u svemu 9 pogodaka iz igre??
    Ja moram priznati da vjerujem u Litvaniju obzirom na ovakvo poluvrijeme-drugo mora biti bolje valjda?
    Ne bi me cudilo da se ova utakmica zakomplikuje mada razum mi govori koliko je to malo vjerovatno.
    Ipak se nadam pomalo

  2. #552
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je cudo jedno da svaka utakmica koju ova Litvanija igra mora biti odvratna za gledanje.Cak ni amerikanci sa svim ovim igracima ne mogu ucinjeti ovu utakmicu lijepom za gledanje.Non stop neko sjeckanje igre, faulovi, cigle sa obje strane, masu izgubljenih lopti...

  3. #553
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,782
    Thanks Thanks Given 
    2,145
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,501 Posts

    Default

    To im je taktika, da spuste ritam igre i sprijece im kontre. Odvratno za gledanje, a i ne ide im nesto.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #554
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Isto kao Francuzu sinoć.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  5. #555
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Prešli na nitro a litvanci čuvaj za 3. Na 40 ovo ide

  6. #556
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,806
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    1,016
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Pa pola cetvrtine prodje a Litvanci su dali 2 slobodna bacanja ooo kuku majko-Amerikanci 18 komada.
    Ne mogu to da razumijem.

  7. #557
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Hendikep 30 bješe sad, sve sto imadoh na račun ljuljnuh.

  8. #558
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Ništa novo ne prikazuju protivnici USA na ovom prvenstvu, do poluvremena se i nekako drže tu do 10 razlike ali zato u trećoj slijedi potop.
    Vjerovatno najveća senzacija u ovom vijeku bi bilo to da USA ne osvoji ovo ( važi za svaki sport)
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  9. #559
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Litvanci ce biti 4, jer nece moci da se uzdignu posle ovakvog poraza, koji ce biti slican porazu Slovenije +40, i pobijede u igri za 3 mjesto razigranu Francusku i jos razigraniju Srbiju.

  10. #560
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Srbija ce prije dobit Francusku nego Litvaniju.

  11. #561
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja mislim da prije Litvanci igraju preko one rabote trenutno pa se cuvaju za taj mec za bronzu nego sto su nesta posebno psihicki pali.

  12. #562
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Kako me zakopa Dramond. Ko onome ote sjekiru i uvali loptu, kakav previd

  13. #563
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kesa, ne mogu da vjerujem da ne mogadose bilo kojeg drugog visokog igraca naci osim njega.Coleman sto je igrao prosle godine za Buducnost bi ovo sto se od njega trazi isto ili bolje odigrao

  14. #564
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    ma znam nego je to bilo zbog njwgovog posta. ibaka pojede peskir od muke. problem je sinoc bila igra bez mooda spoljne linije lise navara. mark nije trenirao?
    To je ono o čemu sam pričao, Rudi koji se krije od lopte, Rubio koji je sa šutem na vi i Navaro, koga su opterećivali maksimal no u odbrani.

    Inače, Orenga je idiot.

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Sve to al da je Teodosic najbolji plej u Evropi. Momak koji odigra jednu utakmicu da valja pa ga 15 nema nidje.
    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Mirotic ima dvojno drzavljanstvo (i cg i spanije). Pa e inace najbolji igraci igraju kad im se hoce, nikako konstantno ne igraju da valja. Za cska ga nidje nema u tim velikim mecevima. To sto se navijaci srbije tripuju kad odigra jednu il' dvije dobre utakmice po takmicenju to je druga stvar. Mali Bogdanovic je bolji igrac od njega.
    Ne griješi dušu, Teodosić je, po meni, najbolji plej koji igra u Evropi. Ima trenutke pomračenja svijesti, to se slažem (iako je i to sve rjeđe u zadnje vrijeme). Vrhunski igrač za koga sam siguran da bi imao i dobru NBA karijeru. Što se CSKA tiče, previđaš faktor Mesina (onaj izvikani trener što je i Serhija Rodrigeza ukopao zamalo), koji ga je stavljao u ulogu beka šutera i generalno ga nije mirisao nikako.
    In vino veritas

  15. #565
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Amerika je prejaka. Njih nekako i da branis, ne mozes ih napasti. Jedino ih je Spanija mogla dobiti i to da se poklopi. Ili Francuska sa nekim igracima koji ne igraju ovo prvenstvo.
    I ovo su odradili 3 brzinom.

  16. #566
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Daleko je Teodosic od vrhunskog igraca. Los procenat suta, mnogo turnovera, nestabilan igrac. Necemo sad o tome. Imao je onu jednu sezonu i to je to. Posere ga svaku trecu utakmicu. Hvala Bogu da se poklopilo jednom da bude dobar kad je najbitnije.

  17. #567
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Dobro
    In vino veritas

  18. #568
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Teodosic zapravo sutira nesta vise od 50% iz igre na ovom SP(44% za 3), igra dobro u kontinuitetu i zasad nema nekih WTF poteza na svakoj utakmici po cemu je prepoznatljiv.Moguce je da je sazrio i da Djordjevic pozitivno utice na njega ali nikad se ne zna sa njim.

  19. #569
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne griješi dušu, Teodosić je, po meni, najbolji plej koji igra u Evropi.
    Meni je to Serhio Rodrigez (inace nisam navijac Reala al' momak je po meni najbolji plej), mali Vesterman koga svi nekako zaboravljaju.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Što se CSKA tiče, previđaš faktor Mesina (onaj izvikani trener što je i Serhija Rodrigeza ukopao zamalo), koji ga je stavljao u ulogu beka šutera i generalno ga nije mirisao nikako.
    Slazem se za Mesinu, ali opet igrali su protiv nekoga u EL i zadnji napad (mozda nekih 10-tak sekundi do kraja) i Mesina crta akciju na Krstica ovaj dodje i opali trojku u 2-3 sekundu napada. I on to radi stalno. Ako udje super, on je igrac sa mudima, najbolji plej, a kad ne udje niko nista. Mislim jes' glup potez stavit' Teodosica na beka sutera al' je Teodosic problem sa formom imao i prije CSKA i prije Mesine. On jeste u vrhu, al' izgleda previse nezainteresovano da odigra vise od dva dobra meca.

    Mislim da Francuzi sjutra mnogo lakse nego sto svi ocekuju dobijaju Srbiju. Diaw ce opet da odrzi cas kosarke, igraju jaku odbranu, mogu zatvorit reket, tesko ce im biti da brane spolja Bogdanovica koji kad krene moze bez problema da uspe 20+ ali opet ako uspiju da svedu utakmicu na mali broj poena dobijaju. Srbiji ce dosta zavisiti od Bogdanovica al i od Bjelice koji je mozda i najbitniji igrac tima jer osim sto igra odlicnu odbranu zna i da pogodi kada treba. Uz to kvota na Francuze je 2.40 previse je dobro da bi se propustila
    I don't get lucky. I make my own luck.

  20. #570
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ja ne pratim NBA, sem kad je razigravanje. Ali prati Evropsku kosarku i onda se zgrozim kad procitam neke stvari. Ne frapiram se jer neko drugacije misljenje ima, vec zato sto taj neko ni ne razmislja. Ko je gledao Srbiju tokom ovog prvenstva morao je da vidi ocigledno, a to je da Teo je lider. Tu ulogu mu je nametnuo Sasa, jer vjerovatno sebe vidi u njemu. Smirio ga je i podredio timu u potpunosti. Ko vidi Milosa Teodosica da se na + 24 baca za loptu za CSKA ja mu veceru placam. U reprezentaciji se to moze vidjeti.
    Teo je virtuoz kojeg je uzivanje gledati kada ne srlja, a ovo prvenstvo ne glupira se.

  21. #571
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Francuska je porasla kao tim tokom takmičenja a i Srbija je u nokaut fazi odigrala iznad mogućnosti. Teodosić igra fenomenalno, kao Đorđević u svoje pero. Raduljica igra kao da je neki duh ušao u njega u NBA. Bogdanović i Bjelica sposobni da uvijek izmisle koš,pa i sa 8 metara ako treba. Kalinić strašno zahvalan igrač. Ostali su tu da popunjavaju rupe. Ofanzivno izgledaju vrlo moćno, u defanzivi kako kad. Voljni momenat u nokaut fazi je tu krpio rupe dosta, ali objektivno, nisu ni imali raspoložene protivnike. Mislim da će imati problema sa skokom. Francuzi, više su tu zahvaljujući bezidejnim Špancima nego što su bili maestralni ali se vidi da su porasli kao tim. Ponekad izgledaju kao i San Antonio u napadu, sa mnogo dodavanja i "ideologom" Diaom, a često i pretjeraju u tome. Vidi se i po komunikaciji igrača na terenu da funkcionišu kao pravi tim. Ipak pozicije 1 i 2 im objektivno nisu one koje mogu praviti razliku. Imaju tu igrače koji se ne libe da probaju, bilo ulaz, bilo za 3, ali ih Srbija dobrom odbranom može lako onesposobiti. Sa Diaom i Batumom će to malo teže ići, kao i u skoku. Ako se Srbija odvoji na 10 i više u 3. ili 4. onda će pobijediti a ako bude egal do kraja čini mi se da Francuska u tom slučaju ima veće šanse. Da vidimo

  22. #572
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,323
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    300 Posts

    Default

    Amerika dodje do finala, ne oznojise se jbt.. U odnosu na prosla prvenstva trud u odbrani je povecan pa sigurno za 50% ..Zasluge idu Thibodeau koji je najbolji defensive coach u NBA..Harden i Irving kad su pojacali odbranu onda znas da ti je gotovo..

  23. #573
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija je izgubila prvi mec u grupi protiv Francuske zato sto se pojavio Jekson(covjek koji nije dao nijedan poen nijednoj ozbiljnoj reprezentaciji) usralo ga dao 12 poena i napravio bitan obrt...Srbija je igrala lose Bogdan 5-13 i opet se igralo na jednu loptu...Srbija po meni dobija ovaj mec bez vecih problema ako bar malo iskontrolise skok u odbrani...
    Last edited by pavle_23; 12-09-14 at 07:05.

  24. #574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,999
    Thanks Thanks Given 
    4,829
    Thanks Thanks Received 
    9,896
    Thanked in
    3,751 Posts

    Default

    Gledam kvote na bet365, 1.60 na Srbiju, 2.30 na Francuze. A jebase mu majku vala. Ocekiva sam bar pata-pata kvotu.

  25. #575
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pa bila je pata-pata, nego je kvota pala zbog velikog broja uplata na Srbiju. Odigraj X, na moju odgovornost.

Page 23 of 38 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. Crna Gora postala član FIBA
    By adrenaline in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 06-09-06, 14:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •