Page 21 of 38 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 936

Thread: 2014 fiba wc

  1. #501
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Papa espana
    Last edited by Ayrton; 10-09-14 at 23:01.

  2. #502
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ajte spanci polako put kuca smecari...

  3. #503
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ao kako mi je drago. Stanse sve sudilo za one mrzne spance..sad ih je sve stiglo.

    Francuzi su pokazali da su posteni kad nisu namjerno izgubili od Irana, ljudi igraju i bore se posteno.

  4. #504
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    E moj Marko...A govorim danas mnogo je kvota 9 na Franjozu i ne odigram. Ovi nece 5i bit
    13.5 na bet 365 i ne odigrah...Bravo za Francuze i bravo za Gobera...mali je pokidao u odbrani...

  5. #505
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đe ste vrhunski poznavaoci košarke i zaljubljenici u "vanzemaljsku" špansku ekipu... Ajde sad analizirajte kako će teći finalna utakmica između Španije i SAD ...da čujemo.

    Reče neko danas prije četvrtfinalnih utakmica ovo:
    Quote Originally Posted by hop View Post
    Ao, polako ljudi sa analizom finala Španija - SAD. A što ako ne bude to finale. Aj' neka Španija dobije prvo Francuze...

  6. #506
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odavno mi milije nije bilo zbog tudje reprezentacije nego zbog ove nocasnje utakmice.

  7. #507
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ja sam rekao da će srbija pobjedit, prelistajte prethodne postove.
    Za Francuze sam se potajno nadao, mnogo mi je milo, da ne gledam ove šugave špance, utripovane.
    Propali se svi sportovi kad je srbija u vrhu u svim sportovima, kuda ide ovaj svijet, jbg.
    Mislim da će i Francuze srbija dobit, no ko zna.
    Ako ovako Francuzi budu igrali dobro u odbrani, teško im ko može što, no teško da će ovo ponovit.

  8. #508
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  9. #509
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Polako da pro spanija udje u finale. Sto se amera tice, mislim da se nisu jos preznojili. Igraju lagano, u 3. i 4. Cetvrtini po 2,3 minuta se svi spuste u stav i odigraju odbranu...cisto razliku da naprave. Naprijed nisu sebicni, a imaju najboljeg strucnjaka na klupi. Tako da, dzaba sudije, publika, ne vjerujem da spanija ce proci ispod 15razlike. Nego, vidjwcemo. Samo da se spanskim ciganima ne desi neki Teo prije finala. Tesko je pritisak istrpjeti, svi ih vide u finalu vec.
    Kao sto rekoh...da se ne desi Teo opet Spaniji! E sad Srbija moze da se nada vise.

    Last edited by samson; 10-09-14 at 23:51.

  10. #510
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ima li ko da mu nije milo zbog poraza Španaca? Stvarno su se svakom ogadili sa flopovanjem, provociranjem, sudijskim iživljavanjem i ostalim iz repertoara. Iskreno, nisam vjerovao da će Francuzi biti u stanju da u ovoj mjeri odbrane Španiju, posebno zbog loše igre do ovog meča, ali kao što sam rekao, dok god se dobro trči nazad i igra 5 na 5 , itekako su pobjedivi. Ono što definitivno nisam očekivao od Francuske je da ovako izdominiraju u skoku, Gober i Diaw su ih progutali.
    In vino veritas

  11. #511
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Evo bet365 izbacio kvote:

    Francuska 1.86 - Srbija 1.86

    poklon kvota..

  12. #512
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast Francuzima, kakva utakmica onog pleja i Diaw-a. Srbija do zlata!

  13. #513
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad igra nasa reprezentacija pola drzave navija kontra nje i raduje se porazu. A veceras se ovako slavi pobjeda Francuske i svi srecni. Kakav smo mi narod. Da imaju Parkera mozda bi i mogli do zlata ovako ce se zadovoljiti tim srebrom posto ce dobit Srbiju lakse nego sto svi ocekuju. Doduse tako ce rastuzit pola pg al neka ce.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    Last edited by desert de Lleó; 11-09-14 at 01:01.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  14. #514
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Francuzima malo ko sta bi mogao kad bi igrali odbranu stalno kao nocas. Skeptik sam da mogu ovo nocasnje izdanje ponoviti zato blaga prednost Srbiji mada i Teodosic nije od igraca koji mogu ponoviti iz utakmice u utakmicu dobro izdanje. Zbog svojih atletskih sposobnosti Amerikancima bi bolje u finalu parirali Francuzi dok Srbiji se smijesi gotovo izvjesna medalja ako zadrze fokus. Ne bi smio da ih izbaci iz ritma nekakav nesretan poraz od Francuske jer sad sigurno vec misle o finalu posto ne vidim nacin da bi ih Litvanija mogla dobiti bez da ih uhvati ono njihovo ludilo sa tricama.

    Poslato sa moje cukalice

  15. #515
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kao i sto sam predosjecao prije prvenstva..Da Spanija treba da pazi vise da se ne oklizne do finala nego da sebe odma stavljaju tamo..I to se upravo desilo.. Boris Diaw- pa moze li bolja kosarkaska godina biti ikome nego li ovome coeku..Otkrovenje Greg Popovicha pod kojim je procvjetao u ulozi pleya cetvorke..Kakva klasa i kosarkaska inteligancija..Donio je dio Spurs kosarke u francusku rep

    Srbija sada i do finala moze jer je Francuska laksi zalogaj nego Spanija..Mada sad kad vidis i da ce oni da igraju motivisano onda se tesko moze procijenit ko ce zavrsit u finalu..

    Opet imati srebro na prvenstvu i biti najbolji, iza USA, je ogroman uspjeh, uz to naravno biti ispred pecke Spanije..

  16. #516
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Pih, ne mogu da vjerujem da ne gledah ovo guzenje, zaspah prije utakmice. Neka su izbacili ove gurbete, pa nek im sad sviraju faul kad ih neko samo pogleda i poene kad lopti ni ne prodje kroz obruc. Mislio sam da ih Francuzi mogu namucit, al ne i proc. Srbija-Fra 50:50, bice mnogo teska utakmica.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #517
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Kad igra nasa reprezentacija pola drzave navija kontra nje i raduje se porazu. A veceras se ovako slavi pobjeda Francuske i svi srecni. Kakav smo mi narod. Da imaju Parkera mozda bi i mogli do zlata ovako ce se zadovoljiti tim srebrom posto ce dobit Srbiju lakse nego sto svi ocekuju. Doduse tako ce rastuzit pola pg al neka ce.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    Tesko ti je bilo sinoc sigurno

  18. #518
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nijesam gledao nista od 1/8 finala. Ali vidim velika iznenadjenja su pala.
    Spanija dala samo 52 kosa? WTF? Kakvu li su to odbranu igrali Franci da mi je samo vidjet.
    Definitivno kraj jedne ere. Sve ima svoj kraj pa tako i dominacija furije u evropskoj kosarci.
    Srbiji svaka cast, pokazala je L.Pavicevicu i nashem savezu da se i sa relativno skromnim igrachim kadrom moze doci do 1/2 finala.
    I to na kakav nacin, razbijanjem, bez imalo faktora srece. Svaka cast
    Sad su definitivno favoriti protiv FRA, jer ih je Djordjevic (najvece iznenadjenje turnira) izgleda odlicno spremio. Pa su nabrijani samo tako.
    Kod njih se nista ne zna. Mozda sad i Amere tuknu u finale a prije dvije godine smo ih prosipali u PG bash lagano.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #519
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Evo bet365 izbacio kvote:

    Francuska 1.86 - Srbija 1.86

    poklon kvota..
    Vecina ostalih svjetskih kladionica daje blagu prednost Srbiji,nevjerovatno. Ko je ocekivao ovo-stvarno bi bilo fenomenalno da Srbija prodje u finale.
    William Hill Srbija 1.75 Francuska 1.95 uuuuuuuuuuu

    Milo mi je i sto je Ibaka pruzio fantasticnu partiju cisto zbog Mirotica )
    Francuzi su imali 22 skoka vise u mecu sa ekipom koja ima 2 Gasola i Ibaku eeee kuku majko sto ti je sport.
    Last edited by kurogane; 11-09-14 at 06:17.

  20. #520
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Ko je ovo mogao ocekivati, nevjerovatna stvar:

    William hill favoriti za osvajanje - Fiba World Cup tournament winner

    1. Usa
    2. SERBIA
    3. France
    4. Lithuania

    Biti odmah do kosarkaske vele sile je nestvarno.

    Sale nacionale je vec napravio sjajan posao, svaka cast.

    Za Francuze nemam rijeci, upotpunili su savrsen sportski dan juce. Ko god da ode sa Amerima da igra finale bice zasluzeno.

  21. #521
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Eto svi koji su govorili da Sale nema iskustva. I ne treba dai ma, samo motivacija, želja i potreba da se uspije.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #522
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Odakle ti to da nema iskustva?
    Forever young, i want to be forever young

  23. #523
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tek sad skautovah ovu temu.

    O utakmici Španija - Francuska ne mogu da govorim, nisam gledao jer sam mislio da će Španci potpomognuti sudijama to lagano da odrade. Posebno jer je čitav svijet očekivao to unaprijed projektovano finale njih i Amerikanaca. Odlično što su ispali.

    Što se tiče Srbije, sve ste manje-više rekli, ali ja moram da odam počast Bjelici i na ovaj način. Kakav igrač, ono se samo jednom rađa. Indeks korisnosti 99999999999. Doktor.

    Iako svim srcem navijam za njih, mislim da će izgubiti od Francuske u polufinalu. Prvo, zato što je to balkanski mentalitet koji će sigurno prouzrokovati opuštanje u situaciji kad budu znali da preko puta nije Španija, a drugo Francuska je izuzetno kvalitetna ekipa, koja nakon pobjede nad domaćinom prosto leti. Svim srcem uz Srbiju i legendu Sala Đorđevića, neka daju sve od sebe. Nije sramota izgubiti od Amerikanaca u eventualnom finalu, ali poraz od Litvanije (koji tradicionalno ne leže ekipama sa Balkana) u borbi za treće mjesto bi upropastio sjajan utisak koji su ostavili nakon grupne faze. I ZATO MOMCI UDRITE MOMCI PO TOJ FRANCUSKOJ IZ SVE SNAGE!!!!!!!!!!!!!!! AJMO BRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #524
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nema Salete nikakvo iskustvo, bar jos uvjek. Tek je poceo trenerski posao, ne mozemo spominjat iskustvo sto se tice trenerskog posla.
    Bitno je da ima nacina da motivise igrace, da se bore srcem i da ne prezaju od bilo koga.
    Who let the dogs out

  25. #525
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Iznenadio me Saša Đorđević kakvu je atmosferu napravio u ekipi. Teodosić je maksimalno motivisan što ga nije krasilo na ranijim prvenstvima. Svi igrači djeluju nekako zadovoljno i složno, što je preduslov da se uživa u igri i igra kvalitetno. Bogdanović me takođe iznenadio a Raduljica stvarno ne vjerujem kakva transformacija čoeka. Sjećam se ranije sprdačine na njegov račun...

    Inače, strašno mi je lijepo legao poraz Španije. Ljudi pa nisam odavno gledao da se neko iživljava nad sudijama kao oni na ovom prvenstvu u kojem su domaćini. To su čak radili i kada su razbijali druge ekipe. Njihovo ponašanje je toliko bezobrazno i nesportsko da mi nije jasno kako nisu dobili kritike od FIBE do sada. Em što konstantno dižu neke tenzije i ponašaju se kao ženetine sa onim glumatanjima. Znači neopisivo mi je drago što su ispali.

    E sada što se tiče Francuza, ne zaboravimo da su oni najbolji u Evropi i da su malo neopravdano stavljeni u drugi plan pored Španije. Teško će Srbija sa Francuzima u polufinalu ali i to je veliki uspjeh za Srbiju. Nadam se da će uzeti neku medalju, kojim god sjajem sijala zaslužili su je vala.

Page 21 of 38 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. Crna Gora postala član FIBA
    By adrenaline in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 06-09-06, 14:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •