Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 296

Thread: Sponzoruše....

  1. #101
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    200 eura? Nece da moze.

    Sponzorusa je jedno. Pametna djevojka koja razmislja o svojoj buducnosti je drugo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #102
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,574
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    U nekom trenutku ce ta pametna djevojka razmisliti jel to prava sreca, ne bas predugo, ali ce razmisliti...

    Ali opet moram pomenuti, djevojke moraju da shvate, nema toliko sponzora da bi se sve obezbijedile, zao mi je.
    Tu es mon héro!

  3. #103
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Sto je to 'prava sreca' ?

    Sto je to 'prava osoba' ?

    Poceli smo da se gadjemo nekim imaginarnim terminima koji su obicno kratkog vijeka. Ocigledno sam lose protumacen jer u nijednom trenutku nisam rekao da (po meni) djevojka treba da bira pare prije ljubavi. Samo sam rekao da od te ljubavi nece nista bit' ako ce oni sklapat' kraj mjeseca uz ogromne muke, trazit' pare od roditelja, odlagat' dijete zbog nedostatka sredstava itd. itd. Onda ti se i 'prava ljubav' smuci.

    Sponzoruse inace biraju one koji imaju bez obzira znaju li da naprave pare ili ne. One koje razmisljaju o buducnosti mogu izabrat' i nekog ko trenutno nema ali se trudi, radan je i moze da napravi neke pare.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #104
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    pušti ti babe...od njih je sve počelo...one su gledale kakva je đedu štala, koliko ima živog da se namiri, da se posije i pokosi, dokle je međa obilježena...
    današnje sponzoruše su samo 'apdejtovana' varijanta onih prije 100-ak godina...
    hahahahahah istina one su nam zakuvale
    Zaključak je da je svaka djevojka koja "navata" bogatog momka sponzoruša...ja se ne slažem s tim.....Artemis reče, mora joj bit lijep po njenome mjerilu, a ako je još i bogat, boli je uvo što će selo pričat o tome je li ili nije sponzoruša...pametno! I ja sam istog mišljenja a selo će mlatit pa će mlatiti, uglavnom neprovjerene informacije i samo zard gubljenja vremnena..,tao i ovu temu doživljavam

    A što se tiče terminologije Momak koji ima više od ostalih, dobrostojeći momak, i bogati momak---ja je tumačim ovako...ovaj koji ima malo više od ostalih je onaj koji ima dobru platu recimo 1000 i više...dobrostojeći je onaj koji ima i svoju platu dobru i plus dobrostojeće roditelje koji mu uvijek mogu pomoć i pomazu (ovo se sve i na djevojke odnosi) a bogati e poznata kategorija, biznis nekretnine i ostalo....sponzoruša može "fatati" i ovoga bogatoga, ali neće bačit ni ove prve grupe jer ona je po defaultu djevojka iz siromašne porodice? ovo pitam jer ne znam? Je li sponzoruša i ona avetna Paris Hilton? Ona samo bogataše navatava? Ili je ona sponzor a muškarci sponzoruše i koliko vas bi joj reklo NE zbog izgleda? (tipa, pi kako je grdna ne bih je živ)
    I jeste li svi vi koji biste s njom rado imali avanturu, jer je, da se ne lažemo, cica, sponzoruše?
    Niste i istu stvar preslikajte na žene, zgodan frajer je zgodan frajer imao- nemao...a jos ako ima, blago njegovoj nevjesti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    paris hilton plaća kešom ko Džaja, daleko od toga da navatava samo bogataše (možda je to samo za javnost)
    She is only here to annoy herself!

  6. #106
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Sto je to 'prava sreca' ?

    Sto je to 'prava osoba' ?

    Poceli smo da se gadjemo nekim imaginarnim terminima koji su obicno kratkog vijeka. Ocigledno sam lose protumacen jer u nijednom trenutku nisam rekao da (po meni) djevojka treba da bira pare prije ljubavi. Samo sam rekao da od te ljubavi nece nista bit' ako ce oni sklapat' kraj mjeseca uz ogromne muke, trazit' pare od roditelja, odlagat' dijete zbog nedostatka sredstava itd. itd. Onda ti se i 'prava ljubav' smuci.

    Sponzoruse inace biraju one koji imaju bez obzira znaju li da naprave pare ili ne. One koje razmisljaju o buducnosti mogu izabrat' i nekog ko trenutno nema ali se trudi, radan je i moze da napravi neke pare.
    Kad dvoje ljudi veže ljubav, onda oni stvaraju zajednički u životu. Ono što ne shvataš da je ljubav veliki pokretač i da tada ne postoje nesavladive prepreke. Posao dođe, i to su srećni ljudi puni motivacije i kreativnosti.

    S druge strane osobe koje trče za novacem izgube sebe na putu, i dođe vrijeme kada u šoku posmatrate što je neka osoba uradila sebi od života.

  7. #107
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Momak koji ima više od ostalih, dobrostojeći momak, i bogati momak---ja je tumačim ovako...ovaj koji ima malo više od ostalih je onaj koji ima dobru platu recimo 1000 i više...dobrostojeći je onaj koji ima i svoju platu dobru i plus dobrostojeće roditelje koji mu uvijek mogu pomoć i pomazu (ovo se sve i na djevojke odnosi) a bogati e poznata kategorija, biznis nekretnine i ostalo....
    Je li sponzoruša i ona avetna Paris Hilton? Ona samo bogataše navatava? :grin: Ili je ona sponzor a muškarci sponzoruše :grin: i koliko vas bi joj reklo NE zbog izgleda? (tipa, pi kako je grdna ne bih je živ) :grin:
    awwwwwwwww, skromna si...
    momak koji ima vise od ostalih - plata 1000+... evo po mnogima ispada da je 1000 neka magicna cifra... stvarno...? a ako je podstanar, sto onda... 300e ide na kiriju, ostaje 700... pretpostavljam da sponzoruse i nemaju neke afinitete prema fizickom radu, od cega ce da zive njih dvoje + klinci...?
    dobrostojeci momak - ovaj prvi sa roditeljima koji ga pomazu... kako ga pomazu... cusnu mu 20 e kad dodje kuci za vikend, jel na to mislis...? pojasni malo...
    bogati momak - biznis, nekretnine... koji biznis i koje (kakve) nekretnine...? evo znam x biznismena (pod znacima navoda, doo i tako te fore), koji su stambeno obezbijedjeni sa nekim stancicem sto mu je osta od djeda na Zabjelo, i koji voze polovnog BMW ili Audija, serija 5, ili A6 (8-10000), a kunem ti se da tri puta izracunaju za dojc kolko ce da izdvoje... Ili mozda mislis na Celebica, Bacu Radovica, njihove potomke i njima slicne...
    Iiiii...? je li to to...

  8. #108
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Stari Nigerijci :-) su davno rekli, ljubav prije nego zlato.

  9. #109
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    awwwwwwwww, skromna si...
    momak koji ima vise od ostalih - plata 1000+... evo po mnogima ispada da je 1000 neka magicna cifra... stvarno...? a ako je podstanar, sto onda... 300e ide na kiriju, ostaje 700... pretpostavljam da sponzoruse i nemaju neke afinitete prema fizickom radu, od cega ce da zive njih dvoje + klinci...?
    dobrostojeci momak - ovaj prvi sa roditeljima koji ga pomazu... kako ga pomazu... cusnu mu 20 e kad dodje kuci za vikend, jel na to mislis...? pojasni malo...
    bogati momak - biznis, nekretnine... koji biznis i koje (kakve) nekretnine...? evo znam x biznismena (pod znacima navoda, doo i tako te fore), koji su stambeno obezbijedjeni sa nekim stancicem sto mu je osta od djeda na Zabjelo, i koji voze polovnog BMW ili Audija, serija 5, ili A6 (8-10000), a kunem ti se da tri puta izracunaju za dojc kolko ce da izdvoje... Ili mozda mislis na Celebica, Bacu Radovica, njihove potomke i njima slicne...
    Iiiii...? je li to to...
    hm....sad si ti neskroman sa ovih 1000...prvo, stan ne košta 300 no manje koji euro, i podrazumijevam da mu i djevojka tj žena radi i da možda ima od tih roditelja koji su recimo ljekari i imaju recimo privatnu praksu i svome djetetu su recimo mogi kupiti stan i platitli studije i usavršavanje u inostranstvu pa mu recimo mogu napraviti i svadbu kakvu poželi,, pa mu za poklon na toj svadbi recimo kupiti namještaj po njegovome izboru i tako to na tu temu....čuš 20 eura
    Evo, odmah da razjasnimo, da li je po vama sponzoruša koja se već godinama (od prve godine studija) zabavlja s momkom kojemu tata ima privatni biznis (mali ali vrlo unosan), mama mu je neki prof i sinu su kupili stan u kojem živi otkako je diplomirao, zaposlio se i ima dobar posao, ona takodje diplomirala, ima posao, radi i ima dobra primanja...e sad, on jeste dobra prilika jer je naslednik i biznisa tatinog i kuće i ima svoj stan i roditelji su u prilici da mu pomognu (ovo što me ti pita daju li mu po 20 eura...ne brate no mu kupe auto polovno ali dobro, pa kad bude htio da kupi porodično kad se oženi opet će mu dat koju iljadu da čisto ulete da mu olakšaju, kad se dijete rodi davat će djetetu za svaki rodjos po 500 eura ko fol djetetu ali ne nego da njima pomognu...može im se) ali, ona to nije znala jer je on divan i skroman dečko i meni smeta kad neko kaže "uvatila je dobru priliku"...a ona??? I ona je dobra prilika, nije imala svoj stan no još živi u roditeljskom i to od jedne plate prosječne se sastavljaju ali je potpuno sama sebi obezbijedila besplatne studije, bila lučonoša, pa posle jedan od boljih studenata, pa od studentskog kredita finansirala sebi sve (a studentski je bio 30 eura mjesečno koliko se sjećam) pa aplicirala za stipendije i kao odličan student dobila,svakog mjeseca po 100 eura, pa radila za neku platicu od 100 eura uveče kao hostesa na nekim manifestacijama, pa na kraju studija oslobodjena vraćanja studentskog kredita zbog visokog prosjeka, pa odradila pripravnički pa se sa faksom zaposlila kao obična sekretarica pa je nakon par godina napredovaa, sad je sef računovodstva u firmi....i to je vrijedno i dobro dijete i jedna IZUZETNA prilika!!! Eto to e ono što vi ne vidite no samo vidite njega, sina koji je imao lagodan život jer tata ima dobru firmu, i ona je sponzoruša?! E nije bogami!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #110
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ao teske price sto je ovo

  11. #111
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Zvonchice, takva djevojka o kojoj ti prichash nije sponzorusha (po meni).. Nasuprot sponzorushama, to je jedna vrijedna djevojka. Ja smatram da sponzorushe zele da se udaju za dobru priliku i ne zele da rade puno u zivotu (more likely ne zele da rade uopshte jer su sponzorushe i ufatile su dobru priliku da se udaju za momka koji ima para uz pretpostavku da ce uz njega vazda imat para).. Tako razmishljaju sponzorushe, a pogotovo ne razmishljaju o tome da ulazu u sebe shto se znanja tiche i karijere.. Njima je "karijera" da se dobro udome i da nauche kako se troshe pare na shto kvalitetniji nachin, a da pritom ne mrdnu dupetom da ishta od toga zarade.. To je po meni definicija sponzorushe udavache.. A ono o chemu si ti prichala je dobra i vrijedna djevojka koja je defintiivno dobra prilika... Josh ako je lijepa kao shto je i pametna i vrijedna, super.. Ali to nije sponzorusha..

  12. #112
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bi govorili koja sto oce od momka morate prvo podjelu napraviti na elitne sponzoruse i socijalne(kako ih ja zovem).

    Elitne jure jahte, sampanjce, skupe hotele, bunde... Ove druge, obicno iz siromasnih familija, gledaju malo usko, ko ce da im plati kafu, da ih provoza u Golf 2, obicno iz nesrecnih i siromasnih familija, samo cekaju priliku da se udaje i uteknu.
    Zajednicko im je sto kad naidje dobri sponzor, ima da odleprsaju

    Sto se mene tice, veliki respect za sponzoruse koje su odradile neke bogatase i obezbijedile se za cijeli zivot. Ove sto jure da ih neko casti pice, parfem, stikle... Nek se zapitaju malo cemu sve to, mogu da se usavrsavaju, ulazu u svoje znanje i od jedne plate sve to sebi da priuste.

  13. #113
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Evo malo samog sebe da opovrgnem: Dok sam bio na studijama, bilo je par djevojaka koje su pravile razliku izmedju bogatijih momaka i onih "prosjechnih" da ne rechem siromashnih.. Naravno u korist bogatijih (tema je o sponzorushama pa zato i ove primjere spominjem). Vidno su isticale to da ih zanimaju iskljuchivo bogati momci. Medjutim, za razliku od klasichnih sponzorusha koje ne zele da ulazu ili ne zele da puno ulazu u svoje obrazovanje i karijeru, ove su i te kako razmishljale o tome da stvore same neshto sjutra i da mogu da budu samostalne, odnosno da rade i da privredjuju i stvaraju sredstva za zivot u buducnosti. S tom razlikom shto imaju jasan plan da zele da se sjutra udaju za bogatog momka i time rijeshe svoju egzistenciju i vishe od toga - da troshe njegove pare do besvijesti, ali da ipak AKO im ne prodje plan A (da se udaju bogato), onda ipak imaju svoju koru hljeba u koju ulazu time shto ulazu u svoje obrazovanje. Zanimljivo je to da sam prichao sa jednom od njih koja mi je rekla da ako se uda dobro nece raditi osmochasovno radno vrijeme nidje, vec ce radije iz kuce pisati knjige, i to vishe hobija radi a ne neke zarade, ili raditi neke slichne poslove oko kojih se nece puno zamarati, a ako se ne uda dobro onda ce bit prinudjena da radi kao ostatak svijeta i zato joj treba fakultet. Eto recimo opisujem kakav je plan jedne obrazovane i inteligentne sponzorushe kada govori o svojoj buducnosti. I ladno pricha o tome bez dlake na jeziku.
    Zashto sam napisao "da opovrgnem malo samog sebe" - zato shto ipak nije da su sve sponzorushe spremne da ne ulazu u svoje obrazovanje i karijeru, vec ima i ovakvih sluchajeva. Mada mishljenja sam da je ipak mnogo vishe onih "dzabalebarosh-sponzorusha" u odnosu na ove koje bi ipak htjele kao neshto sjutra da rade...
    Last edited by JaffaCakes; 04-09-14 at 13:02.

  14. #114
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    mnogo sam mirniji sa tim što neće ništa da rade, sa njim makar zna čoek na što je
    She is only here to annoy herself!

  15. #115
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam ako spamujem... Moram reci da, kad citam ove postove o zenama koje su na faxu znale kako i za koga ce da se udaju, sta ce da rade a sta ne... ja se osjecam prilicno glupom.

    Jednostavno, meni na faxu nije ni na kraj pameti bilo da razmisljam o udaji, a kamoli o potencijalnom mladozenji i njegovom bankovnom racunu i voznom parku.

    Uvijek mi se cinilo da biti sponzorusa znaci biti malo sociopata... Sad mi se cini da sam ja totalni outsider.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  16. #116
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam podosta sponzorusa, s obzirom da sam u krugu 30tih znam i kako su vecina zavrsila... a mogu vam reci nije prijatno pisati o tome. Ima i po neki izuzetak dje se na prvi pogled cini da su u raju, ali.... ne vjerujem da to ima neki srecan kraj.

    Dok je potpuno drugacije sa ovim k*rvama kako ih mi to popularno volimo nazvat, ove sto vole da se prcaju... srecem ih cesto kroz grad sa porodicom, bas uspjesno izgledaju, sto ne bih mogao reci za ove postene....

  17. #117
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa mu za poklon na toj svadbi recimo kupiti namještaj po njegovome izboru i tako to na tu temu....čuš 20 eura
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    no mu kupe auto polovno ali dobro, pa kad bude htio da kupi porodično kad se oženi opet će mu dat koju iljadu da čisto ulete da mu olakšaju, kad se dijete rodi davat će djetetu za svaki rodjos po 500 eura ko fol djetetu ali ne nego da njima pomognu...može im se
    Kako si proračunata, jel moguće to… čuš-namještaj, kola, rođendani… možda samo navodiš primjere, ali si to baš lijepo zamislila… digitron u ruke i cepaj…

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    I ona je dobra prilika, nije imala svoj stan no još živi u roditeljskom i to od jedne plate prosječne se sastavljaju ali je potpuno sama sebi obezbijedila besplatne studije, bila lučonoša, pa posle jedan od boljih studenata, pa od studentskog kredita finansirala sebi sve (a studentski je bio 30 eura mjesečno koliko se sjećam) pa aplicirala za stipendije i kao odličan student dobila,svakog mjeseca po 100 eura, pa radila za neku platicu od 100 eura uveče kao hostesa na nekim manifestacijama, pa na kraju studija oslobodjena vraćanja studentskog kredita zbog visokog prosjeka, pa odradila pripravnički pa se sa faksom zaposlila kao obična sekretarica pa je nakon par godina napredovaa, sad je sef računovodstva u firmi.
    Uhhh, te su najopasnije… Ufatila tatinog sina, zagrizla i ne pušta… mada, ima to i dobrih strana- dečko može sasvim opušteno da je vara, šikanira, ponižava, pomalo i da je bije- ona njega ostaviti neće, garant, to je taj profil đevojke…ako joj nista ne prepiše, naravno, tu bi dečko treba da se pazi… Ono, ne poznajem đevojku, ali ako ostali govore da je sponzoruša i da je uhvatila dobru priliku, ne mogu svi oni biti u krivu a ti u pravu…
    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Medjutim, za razliku od klasichnih sponzorusha koje ne zele da ulazu ili ne zele da puno ulazu u svoje obrazovanje i karijeru, ove su i te kako razmishljale o tome da stvore same neshto sjutra i da mogu da budu samostalne, odnosno da rade i da privredjuju i stvaraju sredstva za zivot u buducnosti. S tom razlikom shto imaju jasan plan da zele da se sjutra udaju za bogatog momka i time rijeshe svoju egzistenciju i vishe od toga - da troshe njegove pare do besvijesti, ali da ipak AKO im ne prodje plan A (da se udaju bogato), onda ipak imaju svoju koru hljeba u koju ulazu time shto ulazu u svoje obrazovanje. .... Eto recimo opisujem kakav je plan jedne obrazovane i inteligentne sponzorushe kada govori o svojoj buducnosti. I ladno pricha o tome bez dlake na jeziku.
    Hmmm…zvuči poznato…pričate li ti i zvončica o istoj đevojci…?

  18. #118
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,895
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,419
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Pretpostavljam da se niko ne može osudit zbog želje za boljim životom. Može da bude sporno to na koji način se stiže do njega, odnosno na šta je sve neko spreman da bi došao do tog boljeg života i koliko će ljudi usput zgazit.

    Vazda je bilo i biće da je privlačniji muškarac koji može da obezbijedi bolje uslove za život. Samostalno ili posredno, uz pomoć porodice, nasljedstva i slično.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ne Karamazov, ne prichamo ja i Zvonchica o istoj djevojci. Pretpostavljam da si htio da bachish foru neku?

  20. #120
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Po meni su najgore sponzoruse I muske I zenske koje nakon 18te zive na racun roditelja.
    Bogati sinovi kojima su mame I tate kupile to auto ili kriminalci koji su brzo i lako zaradili I zasluzuju sponzorusu. To je karma.
    A onaj koji sam mukotrpno zaradi zna sta vrijedi I nece mu trebat sponzorusa vec zena koja cijeni taj trud.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Nisam vjerovao da moramo ljudimo da crtamo i objašvanjamo razliku između sponzorupe i djevojke koja želi dobro da se uda..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #122
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nisam vjerovao da moramo ljudimo da crtamo i objašvanjamo razliku između sponzorupe i djevojke koja želi dobro da se uda..
    Nikad adekvatniju slučajnu grešku nisam vidio.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #123
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nisam vjerovao da moramo ljudimo da crtamo i objašvanjamo razliku između sponzorupe i djevojke koja želi dobro da se uda..
    A izgleda da je tako... Ne zna svako...

    Nego, ono shto mislim je da sponzorushe ne zele da se pravi razlika izmedju njih i djevojaka koje zele dobro da se udaju, smatrajuci nedje i njih sponzorushama...

  24. #124
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Kako si proračunata, jel moguće to… čuš-namještaj, kola, rođendani… možda samo navodiš primjere, ali si to baš lijepo zamislila… digitron u ruke i cepaj…

    Uhhh, te su najopasnije… Ufatila tatinog sina, zagrizla i ne pušta… mada, ima to i dobrih strana- dečko može sasvim opušteno da je vara, šikanira, ponižava, pomalo i da je bije- ona njega ostaviti neće, garant, to je taj profil đevojke…ako joj nista ne prepiše, naravno, tu bi dečko treba da se pazi… Ono, ne poznajem đevojku, ali ako ostali govore da je sponzoruša i da je uhvatila dobru priliku, ne mogu svi oni biti u krivu a ti u pravu… Hmmm…zvuči poznato…pričate li ti i zvončica o istoj đevojci…?
    hhaahahahahah koji si ti trol Ja sam moje davno sračunala sad čuvam sinove od sponzoruša :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #125
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nisam vjerovao da moramo ljudimo da crtamo i objašvanjamo razliku između sponzorupe i djevojke koja želi dobro da se uda..
    Ne mora nikome to da se crta, svi to jako dobro znaju, tj zna se što je sponzoruša a što nije, probem je što se u našoj sredini jako lako lijepe etikete, tako da je dovoljno da je momak bogat ili od bogatih roditelja, svaku djevojku koju s njim vide etiketiraju....e to mi smeta jer je izgleda došlo vrijeme da djevojka pri prvom susretu pita momka "imaš li najnoviji bmw, imaš li stan u budvu, tatu privatnika e ako imaš aj prijatno, jesi lijep i zgodan ali neću da me gledaju podgoriki momci poprijeko i zovu sponzorušom...naću ja nekoga primjerenijega njima...." ....no kad bi koga bilo briga što laje čaršija onda bi tako bilo....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jesu li sponzoruše nešto negativno
    By lacmanin in forum Sex i erotika
    Replies: 175
    Last Post: 03-03-11, 16:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •