Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 296

Thread: Sponzoruše....

  1. #76
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Moram se pozalit, baba mi je sponzorusa, nasla mi je nekog svog poznanika, veli fin momak ima sedam stanova
    sad ne znam sto da radim
    Prvo si joj dala one naočare a sad si u muku što da radiš
    deuscroix

  2. #77
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg sto cu ja za naocare, ima jos onih momaka sto se pale na sexy uciteljice i te fore (ili mozda na Vanju Calovic)
    dva i dva su tri

  3. #78
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    99,9% djevojaka/zena ima nagon da se prilijepi uz nekog ko je 'dobrostojeci' koliko god one pricale "a ne, ja nesto to ne gledam".

    Kad vide dobrostojeceg momka odma im pred oci iskoci voznja kolima (taxi ne postoji vise), ljetovanje, zimovanje, fensi slike, dokazivanje, pokazivanje, itd..
    Realno, danas vecina djevojka za to zivi pa im nije ni cudo sto sve vise i vise gledaju materijalnu stranu. Mada ce rijetko koja iskreno priznat'.

    Sto je u neku ruku i normalno, svi mi volimo da uzivamo i da se provodimo a zene ponajvise.

    To je i super, koliko su momci poceli da sklapaju prijateljstva sa dobrostojecim likovima i postaju drugovi.. jer im je drug pokretni besplatni hotel sa prevozom.
    Pojede, popije, provodi se, prevozi se, uziva.. sve za dz. Slazu se sa svime, nemaju svoje misljenje, bacaju prijatne forice, ne zamjeraju se.. kako bi zadrzali sponzora.
    Ili kad se uvale dobrostojecoj djevojci (mada je to redje).
    Muska sponzorusa, nego to je druga tema.
    Last edited by NoReason; 18-08-14 at 10:05.

  4. #79
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoReason View Post
    99,9% djevojaka/zena ima nagon da se prilijepi uz nekog ko je 'dobrostojeci' koliko god one pricale "a ne, ja nesto to ne gledam".

    Kad vide dobrostojeceg momka odma im pred oci iskoci voznja kolima (taxi ne postoji vise), ljetovanje, zimovanje, fensi slike, dokazivanje, pokazivanje, itd..
    Realno, danas vecina djevojka za to zivi pa im nije ni cudo sto sve vise i vise gledaju materijalnu stranu. Mada ce rijetko koja iskreno priznat'.

    Sto je u neku ruku i normalno, svi mi volimo da uzivamo i da se provodimo a zene ponajvise.

    To je i super, sobzirom koliko su momci poceli da sklapaju prijateljstva sa dobrostojecim likovima i postaju drugovi.. jer im je drug pokretni besplatni hotel sa prevozom.
    Pojede, popije, provodi se, prevozi se, uziva.. sve za dz. Slazu se sa svime, nemaju svoje misljenje, bacaju prijatne forice, itd.. kako bi zadrzali sponzora.
    Ili kad se uvale dobrostojecoj djevojci (mada je to redje).
    Muska sponzorusa, nego to je druga tema.
    Ne odobravam ti ovaj procetan što si stavio.
    Problem je što je u određenim društvenim krugovima sve niži i niži moral (živog/živu bi te pojeli da ostvare svoje ciljeve), i potpuno im vladaju obrnuti sistemi vrijednosti koje predstavljaju kao normale dok smo mi nenormalni,čak nam se i smiju. Kad mi je jedna osoba rekla da su mi neka razmišljanja na nivou malograđanke, shvatila sam koliko sam srećna što nisam nikad ni pripadala tim njihovim kvazi vrijednostima...

  5. #80
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imao sam svojevremeno dvije ponude(obije iz Srbije), da se oženim sa djevojkama iz izuzetno bogatih porodica. I to u oba slučaja su čak roditelji tih djevojaka urgirali da dođe do toga(navodno oni mnogo vole Crnogorce). U prvom slučaju radilo se o razmaženoj jedinici, a u drugom je djevojka imala brata ali su roditelji rekli kako će svu ostavštinu njih dvoje da podijele na pola. I to tako samouvjereno kao da će me tom informacijom zasigurno ubijediti da otputujem u Srbiju .
    Osim što mi je u oba slučaja laskala njihova pažnja....nisam ni u jednom momentu ni razmišljao o sličnoj soluciji(imao sam čvrstu vezu).
    Ali!!!
    Iako imam skoro savršen brak, i ni sa čim skoro ne mogu da budem nezadovoljan(osim što živimo od prosječnih plata), nisam siguran da bih sa ovom današnjom pameću reagovao kao i sa "onom " tadašnjom. Naravno da sad ne bih napustio porodicu ni zbog Hiltonove i Onazisove .....ali bih sad znao što bih ONDA uradio.
    Shvatite ovo kako hoćete.

  6. #81
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zumzalj View Post
    Imao sam svojevremeno dvije ponude(obije iz Srbije), da se oženim sa djevojkama iz izuzetno bogatih porodica. I to u oba slučaja su čak roditelji tih djevojaka urgirali da dođe do toga(navodno oni mnogo vole Crnogorce). U prvom slučaju radilo se o razmaženoj jedinici, a u drugom je djevojka imala brata ali su roditelji rekli kako će svu ostavštinu njih dvoje da podijele na pola. I to tako samouvjereno kao da će me tom informacijom zasigurno ubijediti da otputujem u Srbiju .
    Osim što mi je u oba slučaja laskala njihova pažnja....nisam ni u jednom momentu ni razmišljao o sličnoj soluciji(imao sam čvrstu vezu).
    Ali!!!
    Iako imam skoro savršen brak, i ni sa čim skoro ne mogu da budem nezadovoljan(osim što živimo od prosječnih plata), nisam siguran da bih sa ovom današnjom pameću reagovao kao i sa "onom " tadašnjom. Naravno da sad ne bih napustio porodicu ni zbog Hiltonove i Onazisove .....ali bih sad znao što bih ONDA uradio.
    Shvatite ovo kako hoćete.
    Bio si mlad, griješio si, ljudski je u tim zelenim godinama griješiti.



    Gotovo idealna priča jedino što bi ja sebi poželio je to da umjesto na neku bogatu mladicu naletim na neku uspaljenu babuskaretinu koja bi mi ostavila svoje bogatsvo a nakon toga pandrknula. Još kad bi se moglo poklopit da mi prepiše pare a onda toliko brzo umre prije nego brak i ono najbitnije, prvu bračnu noć konzumiramo, mojoj sreći ne bi bilo kraja.



    U protivnom bi cijeli život morao provodit s nekim tko me možda živcira, a to ne bi za nikakve pare na svijetu, pa sve da je njaljepša i najbogatija. Ništa meni ne može zamjeniti onu slobodu da se npr. mrtav mrtav pijan bacim na krevet, pri tome udarim glavom o onu dasku kreveta, u mraku ispustim jedan "Uuuggghhhh..." pa si malo rasječem iznad oka kao prošle godine ali svejedno zaspem. Tko bi još ženino zvocanje u toj situaciji istrpio, sigurno bi na kraju morao na kauč.



    Eto, htedjo ispast pohlepan i pokvaren, a na kraju još ispade idealist...

    Last edited by Nanashi; 18-08-14 at 15:04.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  7. #82
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka, vise ja ovim ove sto nemaju gaca na guzicu ali imaju prsta obraza Mada, ako cemo pravo, treba gledat kod momka umije li on stvorit pare, tj zaradit ih, a ne je li mu ih ko ostavio u amanet ili ih je nedje pokrao.
    dva i dva su tri

  8. #83
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sponzoruša pravih nema puno, samo nekoliko, i uglavnom se zna ko su.

    Ali jedna velika većina đevojaka između zgodnog a siromašnog i nešto ružnijeg momka sa finansijskom stabilnošću bira ovo drugo. Zašto? Zato što svaka misli da se "dovoljno patila" i da kad se uda "treba da živi kao kraljica"..

    99% njih su obični ženski gadovi...

    Ali na primjer poštujem i razumijem kad đevojka s masu para traži momka s masu para. Neće da izdržava nikog, oće da živi raskalašno i uveća svoje bogatatvo. To ima svoju matematiku.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vala kad se gadjete sa ovih 99%, onda kazi brate 100% zaokruzi to.
    dva i dva su tri

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,001
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Previše je reći 99%, ali da ih ima ima ih..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    99% onih što izgledaju atraktivno, ili nek bude 90% eto
    She is only here to annoy herself!

  12. #87
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Toliko pričamo o njima...
    Ko su one...? Postoji li neka opšteprihvaćena definicija... sponzoruša, od lat. riječi, i tako to...?
    Kako se postaje sponzoruša....? Zašto se tako negativno gleda na njih...? Je li vam možda palo na pamet da ih je velika muka naćarala da postanu to što jesu...? da dolaze iz bijede i siromaštva a treba malome bati platiti operaciju koja će mu spasititi život...
    Kako na kraju završe...sve i ako se dobro udome...? Budu li tužne, prazne, razočarane i isfrustrirane kada shvate da debela, masna, dlakava veprina u krevetu nije ono što su željele od života?

    Postoje li one uopšte, ili su samo loš izgovor nekog mučenika što ne može da smuva ribu...?
    Zar je tako loše što vole novac, pa svi ga volimo... radimo, učimo, mučimo se da bi ga stvorili, da nam život bude lakši...i sponzoruša sve to radi, na neki svoj nacin...

    Pitanje- kada bi mogle da birate između dva gotovo ista momka, od kojih je jedan milijunaš a drugi nema za burek, koga bi odabrale, drage dame...?
    Žena koja ima novca i traži imućnog muškarca- je li ona isto sponzoruša, iz razloga što ne želi da je neko finansijski iskoristi ...
    Žena, intelektualka koja takođe traži intelektualca ili nekog funkcionera- je li i ona na neki način sponzoruša...? tu novac ne mora da bude prioritet, tačno, ali nijesu baš ni zajdnicka interesovanja, takav par za večerom sigurno neće diskutovati o opštoj teoriji dinamike...


    Nego, koliko poznajete sponzorusa...? đe se kreću naše domaće sponzoruše, đe izlaze...? kakve su im tehnike, metode rada...?Kakva su vaša iskustva sa njima, sigurno imate neke priče...

    Sad čitam temu i pravo da ti kažem ne znam ko su,gdje su,šta rade...ne zanimaju me.Ja se zanimam svojom baštom i dvorištem,fino bi bilo da mi je gospodin čovjek do mene sposoban radno toliko da se ima kora hleba i da znam da će dati sve od sebe kad zatreba da stvori.Sa nekom "veprinom" kako reče ili nekim ružnim stvorenjem imao,nemao ne mogu jer mogu da legnem,budem dobra ljubavnica i lijepo zaspem(čak i da sjutra ne znam što ću za ručak) samo pored čovjeka koji je privlačan.E sad,ako bi postojala ta prosto nevjerovatna vjerovatnoća da mi gospodin bude faca + ima milione + obožava me,sumnjam da bih se interesovala kako me selo doživljava.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoReason View Post
    99,9% djevojaka/zena ima nagon da se prilijepi uz nekog ko je 'dobrostojeci' koliko god one pricale "a ne, ja nesto to ne gledam".

    Kad vide dobrostojeceg momka odma im pred oci iskoci voznja kolima (taxi ne postoji vise), ljetovanje, zimovanje, fensi slike, dokazivanje, pokazivanje, itd..
    Realno, danas vecina djevojka za to zivi pa im nije ni cudo sto sve vise i vise gledaju materijalnu stranu. Mada ce rijetko koja iskreno priznat'.

    Slozio bih se a i ne bih se slozio u isto vrijeme sa ovom pocetnom recenicom.

    Ljudi su najinteligentniji primati (citaj zivotinje), tako da imamo neke iskonske nagone. Jedan od nagona zene je da bude sa muzjakom koji ce njoj i njenom potomstvu obezbijediti stabilnu egzistenciju. U proslosti to su bili najbolji lovci, pa posle toga farmeri sa najvise zemlje, a sada tipovi koji imaju najbolja kola i stanove. Tako da cemo se sloziti da 99.9% zena ima nagon da se prilijepi za nekoga ko je dobrostojeci.

    E sad ne bih se slozio da bi ista ta cifra bila za ovo vozikanje skupim autima, ljetovanja i zimovanja. Zene se vise zalijepe za tipove sa parama zbog toga sto ne moraju da misle i da se trude kako ce iste te pare zaraditi Jednostavno laganije ih je potrositi kad ih neko drugi zaradi a i kad je taj neko velikodusan.

    Tako da recimo da sponzoruse razumijem. Naprave kompenzaciju i zamijene intelekt i izgled sa zelenim novcanicama, i tu je za njih win makar u jednom dijelu. Ne razumijem spoznore. Imas kesha da podrzis 10 sponzorusa i ti se vezes za jednu za koju znas da te voli samo radi para/kola/stanova/ruckova... E to ne kontam nikako
    One Ring to Rule them all...

  14. #89
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    ne veze se nijedan od njih za samo jednu, moze je ozenit i imat djecu sa njom, ali ce vazda imat ponesto sa strane, e to je ono sto golddiggerke ne kontaju pa je poslije muka
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  15. #90
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Slozio bih se a i ne bih se slozio u isto vrijeme sa ovom pocetnom recenicom.

    Ljudi su najinteligentniji primati (citaj zivotinje), tako da imamo neke iskonske nagone. Jedan od nagona zene je da bude sa muzjakom koji ce njoj i njenom potomstvu obezbijediti stabilnu egzistenciju. U proslosti to su bili najbolji lovci, pa posle toga farmeri sa najvise zemlje, a sada tipovi koji imaju najbolja kola i stanove. Tako da cemo se sloziti da 99.9% zena ima nagon da se prilijepi za nekoga ko je dobrostojeci.

    E sad ne bih se slozio da bi ista ta cifra bila za ovo vozikanje skupim autima, ljetovanja i zimovanja. Zene se vise zalijepe za tipove sa parama zbog toga sto ne moraju da misle i da se trude kako ce iste te pare zaraditi Jednostavno laganije ih je potrositi kad ih neko drugi zaradi a i kad je taj neko velikodusan.

    Tako da recimo da sponzoruse razumijem. Naprave kompenzaciju i zamijene intelekt i izgled sa zelenim novcanicama, i tu je za njih win makar u jednom dijelu. Ne razumijem spoznore. Imas kesha da podrzis 10 sponzorusa i ti se vezes za jednu za koju znas da te voli samo radi para/kola/stanova/ruckova... E to ne kontam nikako
    Ne bih se slozio i ponovo se ne bih slozio u isto vrijeme sa ovom pocetnom recenicom.
    Ljudi ( NE citaj zivotinje ), se razlikuju od zivotinja, iymedju ostalog i tako sto mogu da kontrolisu svoje nagone. E sad sto vecina ljudi hoce da se poistovjeti sa yivotinjama i nesavjesno upraynjava sve svoje potrebe i NEpotrebe....to je druga prica.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  17. #92
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Može se primijetit po priči momka da je siguran da će je poves ... zbog čega je siguran u "sebe" što misliš ... vjerovatno razmišlja ako me odbije pristaće druga u roku od pola sata ... i to je isto fenomen
    deuscroix

  18. #93
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto ste napali djevojke? Ima li muskih sponzorusa odje?

    Ja se nekako zadnjih par dana osjetih ka sponzorusa. Djevojka me zove na neko putovanje, ona nece ni da cuje da ja platim (barem svoju polovinu putovanja). Kao necu da cujem da vise o tome pricas, ja cu to da platim i to je zavrseno. Mene nekako sramota ne znam. Ispadoh sponozurusa muska. Ne znam sto da cinim, a ide mi se na putovanje?

  19. #94
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Sponzoruša pravih nema puno, samo nekoliko, i uglavnom se zna ko su.

    Ali jedna velika većina đevojaka između zgodnog a siromašnog i nešto ružnijeg momka sa finansijskom stabilnošću bira ovo drugo. Zašto? Zato što svaka misli da se "dovoljno patila" i da kad se uda "treba da živi kao kraljica"..

    99% njih su obični ženski gadovi...

    Ali na primjer poštujem i razumijem kad đevojka s masu para traži momka s masu para. Neće da izdržava nikog, oće da živi raskalašno i uveća svoje bogatatvo. To ima svoju matematiku.
    Eto tako

  20. #95
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Kad stavis pare ispred ljubavi u startu si se zajebo

  21. #96
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,332
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    A kad mislis da se od ljubavi zivi tek ti kasnije dodje iz dupeta u glavu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #97
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Jedno je sigurno,lakse je zaraditi milion eura nego naci pravu osobu pored sebe,bila muska ili zenska

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,001
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Nije baš tako.. Milion je teško zaraditi..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #99
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nije baš tako.. Milion je teško zaraditi..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    E pa onda zamisli tek koliko je tesko naci pravu osobu

  25. #100
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A kad mislis da se od ljubavi zivi tek ti kasnije dodje iz dupeta u glavu.
    Bolje imat i 200e s osobom koju volis nego milion s osobom koju ne volis. Opet pokusaj bukvalno da shvatis

Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jesu li sponzoruše nešto negativno
    By lacmanin in forum Sex i erotika
    Replies: 175
    Last Post: 03-03-11, 16:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •