Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 296

Thread: Sponzoruše....

  1. #26
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljubav je pobjedilaaaaaaaaaaaaaa... <3

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mnogo kritikuješ djevojke...
    ne kritikujem, nigdje nisam rekao da djevojka mora biti samostalno spremna za život i sposobna da se izdržava, tako da je njihovo postojanje sasvim razumljivo

    btw imam neki utisak da sam izlazio sa više djevojaka nego ti i upoznao ih još ko zna koliko tako da mislim da sam mjerodavniji, nadam se da se tvoji sinovi neće razočarat u neke osobe tj. u ljudski rod uopšte kao ja što sam
    She is only here to annoy herself!

  3. #28
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Sto znam, mnogo njih sve gleda u pare itd, itd. Drugarica mi je npr rekla kao nikad nece da se uda bez za nekog ko je "full" para, rekoh doobro. Primijetio sam kad prodjem u neki 'bolji auto' sa drugom da vole da pogledaju vise, uglavnom vecinu zanima taj novcanik. Najvise i najzanimljivije su mi 'kad porastem bicu zena...' .
    But if you never try, you'll never know..

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Ljubav je pobjedilaaaaaaaaaaaaaa... <3

    "Ljubav prema novcu je izvor sveg zla"
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Neko već pomenu teorijsku mogućnost da postoje dva čovjeka koji jednako nekoga privlače, samo jedan ima para, drugi nema. U toj teorijskoj situaciji kad je sve, liše para, približno izjednačeno, koja će to da kaže: bogami ću ja ovoga bez para? Kažem teorijski, teško će se nać dva toliko slična lika, ali nije teorijski u smislu da ima situacija kad nekoga privlači više od jedne osobe.
    ajde da stvari postavimo ovako...imati para je jedna vrlo široka kategorija...ako imaš dva brata blizanca, jedan ima dobar posao, platu, status, a drugi ljenčari, ne zanima ga da radi, obožava da se izležava i čeka da mu daju za cigare i pivo, isto izgledaju, jednojajčani su, ajde iskreno, kojega bi ti da si žensko izabrao???? Ja mislim da nema dileme! Ovaj drugi je neinteresantan...tu, u sposobosti a ne u novcu je problem, ali dok neki to shvate proći će im život ovako:

    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne kritikujem, nigdje nisam rekao da djevojka mora biti samostalno spremna za život i sposobna da se izdržava, tako da je njihovo postojanje sasvim razumljivo

    btw imam neki utisak da sam izlazio sa više djevojaka nego ti i upoznao ih još ko zna koliko tako da mislim da sam mjerodavniji, nadam se da se tvoji sinovi neće razočarat u neke osobe tj. u ljudski rod uopšte kao ja što sam
    pa ja sam taj zaključak izvela iz tvoje procjene izražene u procentima koja mi se učinjela mnogo visokom....e sad, jesi sigurno si izlazio sa više djevojaka nego ja ali ipak mislim da si prestrog...e sad, zašto se tebi dogadjaju uvijek ta razočerenja? Možda je tvoj stav u pitanju? Nemama pojma, žao mi je što si imao loša iskustva ali očigledno biraš pogrešne...nadam se da neće, ali pokoje razočarenje nije strašno, neka se čeliče
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Blizanci? Suština sponzoruštva nije identičnost ili ekstremna sličnost u fizičkom smislu, nego upravo u toj sposobnosti pravljenja para. Složismo se svi da privlačnost za sponzoruše leži u parama (lagodnom životu). Možda imati para jeste širok pojam, ali ni sve sponzoruše nemaju isti kriterijum o tome koliko je para potrebno. Nekoj je dovoljno da ne mora da radi ništa, nekoj da je stalno obučena u firmiranu garderobu, a neka zahtijeva jahte i slične gluposti. Ipak, princip je isti. Ja samo ne vjerujem da će od, opet kažem teorijski, dva jednako lijepa, pametna, duhovita i tako dalje momka od kojih jedan ima para, a drugi nema, normalna cura svjesno izabrati onoga koji je bez para. A da je obojica jednako privlače, naravno. Ako jednoga voli, a drugog ne, onda nema poređenja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #33
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Cista ljubav izmedju djeda i unuke na ovoj slici gore.

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa ja sam taj zaključak izvela iz tvoje procjene izražene u procentima koja mi se učinjela mnogo visokom....e sad, jesi sigurno si izlazio sa više djevojaka nego ja ali ipak mislim da si prestrog...e sad, zašto se tebi dogadjaju uvijek ta razočerenja? Možda je tvoj stav u pitanju? Nemama pojma, žao mi je što si imao loša iskustva ali očigledno biraš pogrešne...nadam se da neće, ali pokoje razočarenje nije strašno, neka se čeliče
    taman posla da mi se događaju uvijek ali događala su se, bilo je i raskida zbog toga što sam ja bio kriv i možda sam iz njihove perspektive jednako razočarao neke osobe eto
    She is only here to annoy herself!

  10. #35
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mislim, kako napraviti razliku izmedju djevojke koja se prosto zanteresovala za momka i on za nju, on ispao pun kao brod- je li bog dao, ili ona koja samo lovi te koji imaju?
    Nekako ispada da ovi bogati momci ne mogu nikako imat djevojku koja ga voli zbog njega no samo zbog para...ja to tako ne vidim i sasvim sam sigurna da se ogriješiste o mnoge djevojke...ne znam zbilja kako ovi bogati da se ožene a da im djevojke ne nazovete sponzorusama?
    evo sad sam ovo htio da napisem...
    kako stvarno...?
    Ako je momak bogat to automatski znaci da je djevojka sa njim samo zbog para... Zaista...??
    Evo vam primjer- Vesko Barovic



    svaki put kad ga vidim on je okruzen jako lijepim djevojkama... I svi govore da su to sponzoruse, da im je kupio ovo, kupice im ono...
    Da li su bas sve djevojke oko njega sponzoruse...?
    Zar nikome nije palo na pamet da ga neka od njih mozda zaista voli, zbog njega samog...
    Veri je jako sarmantan, ima dobar smisao za humor, brada ,visoko celo, bas je markantan, gospodin covjek... Elegantan, prefinjen, a istovremeno nekako divalj...Tacno je da je malo stariji, ali svi znamo da ogroman broj djevojaka voli iskusne muskarce...
    i evo ispade da su sve oko njega sponzoruse i kurave... uzas...
    Last edited by karamazov; 15-08-14 at 16:24.

  11. #36
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ja samo ne vjerujem da će od, opet kažem teorijski, dva jednako lijepa, pametna, duhovita i tako dalje momka od kojih jedan ima para, a drugi nema, normalna cura svjesno izabrati onoga koji je bez para. A da je obojica jednako privlače, naravno. Ako jednoga voli, a drugog ne, onda nema poređenja.
    Pa znaci li to onda da je svaka djevojka na neki nacin sponzorusa...

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tu, u sposobosti a ne u novcu je problem,
    Znaci, svi oni koji nemaju para su nesposobni...ili makar svi oni sto nemaju 15.000 za DUster-a


    Nego, kako ide muski rod od rijeci sponzorusa...?
    Ima i takvih...?
    Last edited by karamazov; 15-08-14 at 16:25.

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Da topic ima 50 strana pa da te i razumijem, ali nije još ni druga završena. Pročitaj, nije zgoreg.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #38
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam neki predosjecaj da ce se malo po malo, mic po mic, post pp post doc do zakljucka da su sponzoruse dobre djevojke
    istrajan budi.

  14. #39
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ако богати момак приђе ђевојци није спонзоруша, а ако ђевојка нападне богатог момка спонзоруша је, просто и једноставно
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    a ako đevojka odbija samo momke koji nisu bogati?
    She is only here to annoy herself!

  16. #41
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    evo sad sam ovo htio da napisem...
    kako stvarno...?
    Ako je momak bogat to automatski znaci da je djevojka sa njim samo zbog para... Zaista...??
    Evo vam primjer- Vesko Barovic



    svaki put kad ga vidim on je okruzen jako lijepim djevojkama... I svi govore da su to sponzoruse, da im je kupio ovo, kupice im ono...
    Da li su bas sve djevojke oko njega sponzoruse...?
    Zar nikome nije palo na pamet da ga neka od njih mozda zaista voli, zbog njega samog...
    Veri je jako sarmantan, ima dobar smisao za humor, brada ,visoko celo, bas je markantan, gospodin covjek... Elegantan, prefinjen, a istovremeno nekako divalj...Tacno je da je malo stariji, ali svi znamo da ogroman broj djevojaka voli iskusne muskarce...
    i evo ispade da su sve oko njega sponzoruse i kurave... uzas...
    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Pa znaci li to onda da je svaka djevojka na neki nacin sponzorusa...



    Znaci, svi oni koji nemaju para su nesposobni...ili makar svi oni sto nemaju 15.000 za DUster-a


    Nego, kako ide muski rod od rijeci sponzorusa...?
    Ima i takvih...?
    ako je ovo momak, onda sam ja dEvica marija! Ne sprdaj se časti ti, jasno smo razdvojili djevojke koje starce fataju a sakrivene iza anekenskih i drugih agencija, poštenije bi im bilo da se bave "poslovnom pratnjom" nego pričamo o MOMCIMA...ali ako ti veliš da je ovo momak, neka ti ga....što bi goozica rekla
    bože me oprosti!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #42
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sponzoruše je vrlo lako prepoznati(uostalom one to i više ne kriju), tako da je suvišna priča o njima! Ali mi je uvijek bilo krivo kada ljubomorne i "pakosne " djevojke nazivaju druge djevojke sponzorušama, a koje ni po čemu ne zaslužuju taj epitet. Jedina njihova GREŠKA je ta što su ljepše i pametnije od ostalih i kao takve uvijek uspiju da se smuvaju sa normalnim momkom približnih godina......ali koji je malo bogatiji od ostalih .
    Baš me ove stvari nikako ne ostavljaju ravnodušnim a često se susrujećem sa ovim slučajevima. Ja pripadam onoj siromašnijoj populaciji, ali to ne znači kako treba da neke svoje frustracije liječim ogovaranjem tih momaka koji su imali malo više sreće od mene i žive vrlo ugodnim životom. Čak štoviše ....znam neke koji su mnogo bolji ljudi od ovih " dobrih i sirimašnih" momaka.

    Djevojke....ako vam može bit.......samo naprijed! I ove ljubomorne mogu samo da reže na vas i ništa više

  18. #43
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,332
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Ako mene pitate, Vele ima pravu 'pedo-face'... (pricam o gore postavljenoj slici)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ako nastave da 'apse ove biznismene ka' do sad, stra' me da će sponzoruše vrlo brzo počet' da se otimaju oko automehaničara i vulkanizera...

    Starac i more - naslov Hemingvejeve knjige i sna svake sponzoruše ...


    Meni je samo žao zbog načina na koji su neke naučile da broje, pošto školu nijesu puno bendale, pa su brojale minute žmureći i trpeći ga na vr' sebe
    koliko mu još treba ka' do 'Nove godine i vatrometa...'
    Sell the Vatican, Feed the World!

  20. #45
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,332
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    U neku ruku, jedna vrsta sponzorusa slobodno moze da se smatra kao prostitutka koja se dobro snasla.

    Pucajte mi u genitalije sad ali je to moje misljenje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,001
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Čuh skoro priču dvije sestre đe jedna kudi drugu kako momak sa kojim izlazi nije dobar za nju, jer ne zarađuje i ne može da joj priušti sve.
    Nisam skrivao interesovanje za priču, čak sam pokušao da objasnim da nije sve u novcu i dobio odgovor lako je tebi tako da pričaš...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #47
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Ako nastave da 'apse ove biznismene ka' do sad, stra' me da će sponzoruše vrlo brzo počet' da se otimaju oko automehaničara i vulkanizera...

    Starac i more - naslov Hemingvejeve knjige i sna svake sponzoruše ...


    Meni je samo žao zbog načina na koji su neke naučile da broje, pošto školu nijesu puno bendale, pa su brojale minute žmureći i trpeći ga na vr' sebe
    koliko mu još treba ka' do 'Nove godine i vatrometa...'
    hahahahahahahahahahahaha ... čuješ ove priče .... hahahahahaha ...
    rep power like ... ...
    deuscroix

  23. #48
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Klasičnih sponzoruša koje stavljaju novac ispred ljubavi će uvijek biti, nezavisno od lokacije i vremenskog razdoblja. To je kompleksan fenomen čije korijene treba tražiti u porodičnom okruženju i uopšte sredini u kojoj žensko čeljade odrasta. Ono što mene zanima je: zašto su pojedinim ženama, barem nekim ovdašnjim, privlačniji muškarci koji prvenstveno voze dobra kola, a i oni koji nose skupocjenu garderobu, imaju atraktivne nekretnine i koji vole da troše (da ne kažem da se rasipaju)? Da li ove stvari čine muškarce moćnijim ili muževnijim od npr. onih koji u grad idu biciklom?
    Last edited by Viscount; 16-08-14 at 14:54.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  24. #49
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Klasičnih sponzoruša koje stavljaju novac ispred ljubavi će uvijek biti, nezavisno od lokacije i vremenskog razdovlja. To je kompleksan fenomen čije korijene treba tražiti u porodičnom okruženju i uopšte sredini u kojoj žensko čeljade odrasta. Ono što mene zanima je: zašto su pojedinim ženama, baremo nekim ovdašnjim, privlačniji muškarci koji prvenstveno voze dobra kola, a i oni koji nose skupocjenu garderobu, imaju atraktivne nekretnine i koji vole da troše (da ne kažem da se rasipaju)? Da li ove stvari čine muškarce moćnijim ili muževnijim od npr. onih koji u grad idu biciklom?
    Po Zvončici čine jer onda oni nisu lijenštine nego sposobni ljudi od kojih djevojke mogu imati koristi za razliku od onih drugih koji rade za platu ... sad čime se oni bave potpuno je irelevantno jer iako zaglave u spuž ( a to će se desiti ako ne donesu donaciju dje treba ili ako udju u nečiji posao ) neće ona zaglavit sa njim ali dok je na slobodi daće mu svoje tijelo kao što je valjda i red a za uzvrat će on njoj dati satisfakciju što u sexu što u kešu ... zbog takvih gospodjica ljudi treba da se bave svačim i da se dokazuju u društvu ... ako si shvatio poentu priče ...
    deuscroix

  25. #50
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kad čitam ove komentare i pokušam da rezimiram.....svode se na ovaj savjet :" Udaj se siromašno za nekoga ko će te voljet, živite od ljubavi sastavljajući jedva kraj s krajem ??? Biste li voljeli da vam ovako ćerke žive?! E ne bi niko od vas! Ovo su priče za malu đecu.
    Đe manjka novca tu ljubav kratko traje. I svaka pametna djevojka će gledati da svojoj budućoj djeci obezbijedi što bolji život sa nekim situiranijim momkom.
    One stare priče kako su siromašniji ljudi pošteniji od bogatih su odavno "pale u vodu". Danas je i kultura i NEkultura izmiješana u gornjem miljeu društva. A dolje(siromaštvo) je.....ostao je većinom talog(dno dna). Ljudi su siti sebe i brzinom svjetlosti postaju slični jedni drugima.......da se sad ne izražavam neprikladno
    Iako zvuči šašavo, ali danas ćete prije naći normalnog momka i normalnu familiju među situiranijim ljudima(barem su veće šanse ) ....i ako novac vuče svoje breme za sobom i daje vam na dlanu sve poroke ovoga svijeta......ipak je među tim ljudima DANAS lakše pronaći ČOVJEKA.

Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jesu li sponzoruše nešto negativno
    By lacmanin in forum Sex i erotika
    Replies: 175
    Last Post: 03-03-11, 16:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •