Page 12 of 74 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast
Results 276 to 300 of 1847

Thread: Iphone 6

  1. #276
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Objasni nam hahaha

    S5 tel od 500e se raspada kako radi... Dok ga ne rutujes i ubacis dobar rom.....

    Tako da prica da androidi svi rade super je....
    Ios je ios...ogranicen, ovakav, onakav.... Ali moze da radi mjesec dana bez restarta, isto kao prvog dana .... A ne kao na s5... Nece da mi se nakaci na wifi, opalim restart i tek onda se konektuje.... I tako jos nekih sitnica koje mene namrtvo nerviraju....
    ne znam koji rom koristis (moj je skroz stock) ali ovo je prvi telefon posle duze vremena da mi bas odgovara , da radi dobro i da je ostao malo duze kod mene... josh povrh svega toga baterija koja je top, od 7h ujutro do 23h uvece bas jakog koristenja sa upaljenim 4g/wifi konstantno (za razliku od petice koju sam puni 2x dnevno)

    iphone jeste dobar, radi prestabilno ali svi znamo nedostatke , mada mislim da ce ova 6-tica biti ono pravo.
    Last edited by Stivi; 12-09-14 at 08:15.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #277
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Evo sinoc upravo drugu taj svemocni ip5s zakuca. Sve krene sam da se gasi pa sam se otljucava i zakljucava i tako jedno 10ak minuta i onda poce normalno da radi. Tako da ni jedan tel nije napravljen da ti sa njim mozes da obalis sajt USA government.

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  3. #278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znali se koje su mu cijene u I?
    Vidim u USA su ostale iste.
    TAKUMI

  4. #279
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default



    #NextBigThing

  5. #280
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  6. #281
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ako ćemo iskreno cigani su i jedni i drugi. Mada, svo to rivalstvo je ogroman plus za nas korisnike, jer svako malo i jedna i druga kompanija izbačaju tehnološki napredne stvarčice koje bi vjerovatno dugo čekali da samo jedna kompanija ima primat. Iphone ne bi nikad izbacio model s ovolikim ekranom da ih Samsung ne forsira. Opet, sve je stvar ličnog izbora i količine novca koju je neko spreman da izdvoji za telki.
    Ranije mi je iphone bio, ajd da ne kažem mrzan, al' mi nije odgovarao zbog malog ekrana - sad se žestoko premišljam. No polako, sačekaću razvoj situacije.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #282
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako cemo gledat ovo i realno iphone je smece jedno obicno, konfiguracijom su 0 prekrizana
    Last edited by Sceko; 14-09-14 at 14:17.

  8. #283
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Sve, sve ali baterija...

  9. #284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Inace bitnije je imati bateriju od 3 ampera koja traje dan nego neku od amper i po koja traje 2 dana.
    TAKUMI

  10. #285
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kome to traje dva dana imam 5s ne moze mi pola dana trajat i to samo viber sto kuckam poruke, dok mi na htc m8 i s5 skoro dva dana drzi, e priznajem kad ugasim internet drzi 2 dana, stalno jedno isto prodaju sta unaprijede malo tu kameru jednu istu, dizajn promjenili i to je to, gledam iphone 5 i ovaj 5s isti jbt promjenili ovo ****** za otisak i to je to.
    Last edited by Sceko; 14-09-14 at 14:27.

  11. #286
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default Iphone 6

    Vala baterija na i5/5s je ****** zivo ali nije nista bolja ni na s5 samsung..ne mogu mi dana ni jedna ni druga kad mi je internet ukljucen na oba..
    Mladene aj' molim te obijasni mi kako ti traje 2 dana na s5 oganj ih izgorio?

  12. #287
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Imao sa Iphone 5 i Iphone 5S baterija nema šansi da može dan tj. ni 12 sati sa Internetom ili bez njega nebitno, dok na bilo koji noviji Android telefon može oko 2 dana.
    Uglavnom dan lagano + sljedeći dan možda 40% minimum mi ostane.

    Znači, ono što je bitno je to da ne moraš da razmišljaš o tome hoće li ti se ugasit ili ne dok na Iphone stalno sam morao da punim ili dopunjavam za svaki slučaj.
    Love, peace and respect.

  13. #288
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Kome to traje dva dana imam 5s ne moze mi pola dana trajat i to samo viber sto kuckam poruke, dok mi na htc m8 i s5 skoro dva dana drzi, e priznajem kad ugasim internet drzi 2 dana, stalno jedno isto prodaju sta unaprijede malo tu kameru jednu istu, dizajn promjenili i to je to, gledam iphone 5 i ovaj 5s isti jbt promjenili ovo ****** za otisak i to je to.
    Meni je na 5s (Koristio ga 10 dana) trajala oko pola dana.
    Web browsing UBIJA bateriju, neke igrice i aplikacije da ne pominjem.

  14. #289
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Vala baterija na i5/5s je ****** zivo ali nije nista bolja ni na s5 samsung..ne mogu mi dana ni jedna ni druga kad mi je internet ukljucen na oba..
    Mladene aj' molim te obijasni mi kako ti traje 2 dana na s5 oganj ih izgorio?
    Dao sam ga ocu on ga sad koristi njemu drzi dan ipo, bas smo juce testirali samo sto je on manijak dan noc pise na viber i igra onu igricu 2048 meni je dva dana drzao al sam u podesavanja pogasio skoro sve sto ne koristim. Bitno je kad ga ne koristis da gasis net, cak imas da ukljucis onaj njegov mod stedjenja baterije i onda moze nenormalno dugo da ti drzi ali si ogranicen funkcijama.

    @Emix trika nema ja mu i osveteljenje na minimum cak drzim pa ne moze jedino sto vadi ovaj iPhone je njegov iOS stvarno je stabilan brz i cak mislim da bolje mnogo aplikacije rade na njemu. Jedino sto mi se ne svidja kod Samsung jeste kvalitet izrade i sto zna dosta da baguje aplikacije onda kad otvaram slike te neke neprirodne boje itd. Sto se tice HTC mislim da ce vremenom biti najbolji android telefon mada evo u trku su usli i LG i Sony takodje radi jako kvalitetne telefone.

    Sto se tice iPhone 6 vec se pojavio na https://www.kupujemprodajem.com/index.php po cijeni od 869e, meni ce ga drug imati u oktobar, brat mu salje po cijeni od 750-800e
    Last edited by Sceko; 14-09-14 at 15:12.

  15. #290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    E ovako posto ja nijesam neki zaludjenik sto se tice telefonske tehnike. Imam lenovo p780 i radi mi posao. Baterija mi traje po 3-4 dana kad ga silujem moze i duze.

    Zbog cega bi neko kupio iphone 6?

    Zbog izgleda? Zbog performansi?

    Licno sam misljenja da je to vise prestiz i da ljudi placaju iphone bar 3 puta vise nego sto im je realna vrijednost...

    Sto se tice specifikacija moj telefon je kostao 200e i imam 32giga memorije, 1 giga rama, 8M kameru i sto je najjace bateriju od 4000 mAh I opet sluzi me. Treba li sad da dam 1000e da uzmem iphone 6 da bih bio faca, ako su mi specifikacije skoro pa bolje ?

    Nesto u ovom stilu

    Last edited by Gandalf_White; 14-09-14 at 17:27.
    One Ring to Rule them all...

  16. #291
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    iphone 6 16gb u Minhenu 699e.

  17. #292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    4 miliona/24h.
    Ovo je samo preko Apple.com. AT&T, T mobile, China mobile....to nista.
    Last edited by Fabia_Elegance!; 15-09-14 at 14:01.
    TAKUMI

  18. #293
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    I ja cu da kupim iPhone 6 kad dodje kod nas.

    I kad kupujem iPhone, ne kupujem kameru, ili procesor, ili RAM, kupujem lakocu rukovanja i odziv, jer telefon to sto radi, radi bas onako kako treba da radi - savrseno.

    I ja licno sam projekt manager na jednom IPA projektu; izdajem vile ljeti, tako da na fonu imam 5 mail naloga, plus jos neke stvari obavljam privatno, pa koristim 4 aplikacije. Tako da mi se stomak prevrne kad pocnem da citam o koriscenju aplikacija, dobijem kompleks nize vrijednosti, kao da su svi rukovodioci NASA-e, pa koruste milion aplikacija. Ne mlatite ljudi da vas zamolim.

    Ovo pisem kao neko ko je testirao, probao i koristio sve na trzistu sto postoji, i moj izbor je iPhone.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  19. #294
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Realno tebi onda uopste ne treba telefon od 700e.

  20. #295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    I ja licno sam projekt manager na jednom IPA projektu; izdajem vile ljeti, tako da na fonu imam 5 mail naloga, plus jos neke stvari obavljam privatno, pa koristim 4 aplikacije. Tako da mi se stomak prevrne kad pocnem da citam o koriscenju aplikacija, dobijem kompleks nize vrijednosti, kao da su svi rukovodioci NASA-e, pa koruste milion aplikacija. Ne mlatite .

    Zaboravio si da kazea da imas ML i da si stalno u kontaktu sa mnom zbog servisiranja i zbog kvarova
    TAKUMI

  21. #296
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Realno tebi onda uopste ne treba telefon od 700e.
    Treba mi fon koji ce da odradi ono sto zahtijevam od njega, da registruje svki dodir na ekranu, da ne blokira, da je dio mojeg clouda, a da ja ne moram da razmisljam o postavkama mreza, iako imam vrlo dobro znanje o tome, takav mi fon treba, proslo me vrijeme kad sam htio da cackam gedzete, kao Android recimo, dje se sve moze podesit, ja za to nemam vise vremena, tako da mi je iPhone prvi izbor.

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Zaboravio si da kazea da imas ML i da si stalno u kontaktu sa mnom zbog servisiranja i zbog kvarova
    S tobom sam u kontaktu zbog servisiranja, a ne kvarova, kvarora nema
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  22. #297
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Kvarni svaki flagship android tipa One M8 ti nudi sve to i još brže radi od iphona. Sve će ti to bolje radit na M8 nego na iphone. Razmotri tu opciju.
    Love, peace and respect.

  23. #298
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Kvarni svaki flagship android tipa One M8 ti nudi sve to i još brže radi od iphona. Sve će ti to bolje radit na M8 nego na iphone. Razmotri tu opciju.
    Nosice se sa 5 mail naloga otvorenih u isto vrijeme, aktivno koriscenih, sa svim attachmentima? Ne vjerujem.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  24. #299
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Nije to Samsung Ace prdavac nego M8. Sve radi brže, imaš testove na youtube.
    Love, peace and respect.

  25. #300
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A čuješ ovoga, ni da je Bil Gejts pa mu svaki sekund mail stiže. E kakvih likova ođe ima...

    Sent from my D6503 using Tapatalk

Page 12 of 74 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iphone 3 16gig 150e extra ocuvan ili mijenjam za Iphone 3gs uz moju doplatu.
    By Poker Face in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 12-02-17, 18:42
  2. Replies: 1
    Last Post: 23-02-12, 19:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •