Page 186 of 1402 FirstFirst ... 861361761821831841851861871881891901962362866861186 ... LastLast
Results 4,626 to 4,650 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #4626
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Apsolutno se slazem da treba poceti od pocetka, zato mislim da je tvoj primjer naopak
    Fabrika je vec nesto preskupo, zahtijeva velike investicije, ali izrada raznih softvera za razne platforme to nije i najvise trazi mozga. Taj projekat, po rezonu jednog entuzijaste poput mene, ne bi zahtijevao nikakve ogromne investicije. Za pocetak, okupis najperspektivnije studente sa elektro-pmf-fit-spr-vizuelnih umjetnosti... i das im sansu da zajedno urade jedan ozbiljan projekat. Recimo kao u prethodnom primjeru, kvalitetan 3d crtani film. Sta je tu problem? Motivacija? Novac? Znanje? Mislim da nije nista od toga, nego samo drzava. Treba podstaknuti, organizovati, usmjeriti.. ali da se ne ponavljam previse...


  2. #4627
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ovdje se radi o tipičnoj delokalizaciji proizvodnje, poslovnoj strategiji koju prati veliki broj multinacionalnih kompanija. Što se tiče Apple-a i njihove proizvodnje u Kini, ne može nikako biti tačno da oni proizvode tamoi isključivo zbog toga što Kinezi posjeduju strukovne vještine. To može biti jedan od razloga, ali pored toga treba uzeti u obzir sledeće:
    1) Kina ima povoljan i kompetitivan fiskalni sistem za inostrane firme. Koliko ja znam, kao stranac za prvih 5 godina ste izuzeti od obaveze plaćanja poreza, a posle 5. do 10. godine proizvodnje oporezuju vam dobit po stopi od 3,75%.
    2) Kina je jedna od najmoćnijih ekonomija na svijetu, sa velikim brojem stanovnika i predstavlja idelano tržište za plasman i prodaju Apple-ovih proizvoda. U 2014. godini, Apple je prodao više iphone-a u Kini nego li u SAD-u, a uzmite u obzir da prodaja iphone-a čini više od 50% sveukupnih prihoda ove kompanije. Buduće glavno trižište je u azijatskim zemljama i vrlo je logično da proizvodite tamo gdje se vaš proizvod "konzumira".
    3) Radna snaga je brojna, fleksibilna i kao što već rekoste, strukovno obrazovana naspram potreba tržišta.
    4) Domaće tržište Kine se brzo razvija i Apple može da "na mjestu", od lokalnih dobavljača, pribavlja neophodne komponente za proizvodnju, što smanjuje troškove transporta itd....

    Ovo su samo neki od razloga zašto se velike kompanije odlučuju za proizvodnju van matične zemlje i za nas potrošače je dobro što je tako, jer u suprotnom telefon ne bi koštao npr. 200, nego 800 eura.
    Ja bih jos dodao da su Kinezi majstori da nesto naprave da radi ali da ne traje dugo. Naravno zato i ne kosta puno.


    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Po mom skromnom mišljenju, mi kao zemlja u razvoju trenutno nemamo kvalitet obrazovanja koje ima jedna Amerika ili pojedine evropske zemlje, i to je jasno vidljivo. Pored toga, sve i da imate najbolje znanje u vezi modernih tehnologija, vi to u Crnoj Gori nemate gdje da primjenite jer fale fabrike, fali proizvodnja i samim time teorija i praksa ne mogu da budu komplementarne. Zbog toga, ja lično mislim da bi Crna Gora trebalo da prati svjetske trendove i strategije drugih zemalja u razvoju, koncentrišući se na sektore za koje imamo potencijala da razvijemo, a to nije sigurno sektor visoke tehnologije. Ovdje realno može da se razvije sektor prehrambene/prerađivačke prozivodnje, drvoprerada i eventalno sektor metala i to je to. Za razvoj tih sektora treba da se obezbjedi sva neophodna infrastruktura i da se obrazuje i osposobi radna snaga. Mislim da će kad tada to morati da se desi, jer jedna zemlja u razvoju ne može da živi bez diversifickacije, odnosno samo od turizma. Nisu u tome uspjeli ni razvijeniji od nas, pa je mnogo vjerovatno da nećemo ni mi.
    Ja odavno tvrdim da nase obrazovanje nije za pohvalu.
    Jedno za drugim je vezano neraskidivom vezom, ne mozemo ni da imamo obrazovanje strucno dobro ako nemamo razvijenu privredu i industriju, ako nista ne proizvodimo i ne razvijamo.
    Licno nisam misljenja da u CG bi mogle samo odredjene grane da se razvijaju. Mislim da bi mogle sve grane u odredjenom nivou. Ali mladi prije svega moraju biti motivisani.
    Diversifikacija nase ekonomije je bojim se neizbjezna ako mislimo naprijed.

    Pominjes prehrambenu industriju a tu imamo suludu situaciju da je 2005.te otvoren fakultet za poljoprivredu u Podgoricu a vec prva generacija koja je izasla 2009.te nije imala posla i dje da radi u struci.
    Vrlo dobro znam da 90% ili uopste ne radi ili radi niskorazredne poslove da bi prezivjeli.

    I sad Vlada i njen ministar Ivanovic stalno se hvalisa kako poljoprivreda u Crnoj Gori cvjeta. Sto to cvjeta izvini?

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Imamo gomilu inzinjera, informaticara, programera.. sto se toga tice, imamo potencijala da napravimo nasu Silikonsku dolinu. Zasto Crna Gora ne bi imala takav neki centar koji bi bio raj za ljude iz tih oblasti? Za pocetak bi glavna i maltene jedina investicija bila: racunari. Sjednite, djeco, i radite!! Montirajte, modelujte, animirajte, programirajte.. stvarajte! Zasto ne bi imali nas Pixar? Ljudi misle kao da je to za vanzemaljce, a samo je dobra agenda bitna, organizovati, usmjeriti.. natjerati! A maxe.. dje to kod nas.. svaki od njih bi ipak prije nastavio da pravi web sajtove do kraja zivota...
    A nema nasi fakulteti prave sve te profile, upitno je samo kolicina znanja i dje mogu da rade i da se usavrsavaju u maticnoj drzavi.
    Mislim da treba puno vise od racunara za bilo sto ozbiljnije. Treba jak motiv, a to je cesto puta zarada.
    Ja sam se recimo kao mlad iz hobija i ljubavi poceo baviti produkcijom muzike preko racunara ali kad sam vidio da ja ovdje nista ne mogu da unovcim (u inostranstvu bi mogao) batalio sam sve to.

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ok, ajmo ovako. Hipoteticki, ti si doveo investitora koji zeli da ulozi u fabriku za prozivodnju npr. elektronskih komponenti. On ce da ti traži prostor od minimum 2000-3000 m2, po najpovoljnijim mogucim uslovima, i hoce da zaposli npr. 100 radnika. Gdje ces da ga povedes? Pri tome uslovi koje mu ti kao drzava nudis, moraju da budu bolji od onih koje nude Srbija ili Makedonija. Imas listu vec spremnih lokacija za njega i imas 100 obucenih radnika?

    Ja ne pricam napamet. Ovdje treba da se krene ispocetka da bi se bilo sta uradilo klada je u pitanju proizvodnja.
    Nazalost sve bi moralo da se startuje od pocetka.
    Ne zaboravite mi smo imali kakve takve fabrike.

  3. #4628
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Mislim da treba puno vise od racunara za bilo sto ozbiljnije. Treba jak motiv..


    Evo jednog primjera. Ovakvih ima koliko hoces po netu. Ovaj crtac je uradilo troje ljudi (ako iskljucimo zvucne efekte, muziku i naratora). Troje ljudi!!! Koji su onda dometi jednog tima od njih 30-ak? Ovakvi primjeri su najbolji dokaz nase inferiornosti, nase metiljave omladine. Imamo hiljade mladih ljudi koji imaju osnove da se usavrsavaju u ovom smjeru, ali dje su projekti? Dje je jedan ovakav crtac na netu kojeg su napravili Crnogorci? Zasto ga nema? A nemoj.. nema tu "trebaju investicije, treba motiv, treba, treba.. Treba petlja! Treba energija koju mladi nose, ali to ocigledno nije slucaj i sa nasom omladinom...

    p.s. Malo je bizarna prica u crtacu, ali to je vec stvar ukusa
    Last edited by ovizionizi; 24-12-15 at 13:15.


  4. #4629
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Naravno slazem se da je nasa omladina nezainteresovana za sve osim za kafenisanje i fejsbucenje.
    Dok si mlad i mozes iz ljubavi i hobija napraviti nesto takvo bez pare i dinara, medjutim kad steknes porodicu onda svaki dan moras da zaradis onu dnevnicu od koje ces da prehranis porodicu.
    Pravljenje bilo kakve multimedije u CG je moguce naravno ali mislim da nemamo trziste, jedino da se ''izvozi''.
    Definitivno cemo morat puno vise da izvozimo ako zelimo da opstanemo i napredujemo.

  5. #4630
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  6. #4631
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Pravljenje bilo kakve multimedije u CG je moguce naravno ali mislim da nemamo trziste, jedino da se ''izvozi''.
    Pa naravno, to se nikad nije ni dovodilo u pitanje. Ali savremeno je doba, takve proizvode neces izvoziti sleperima, vozovima.. Bitno je da se prepozna kvalitet u jednoj maloj, atraktivnoj zemljici i njenim (mladim) ljudima. I, ako si primijetio, ja sam razdvojio odgovornosti omladine i drzave. Omladina je kriva sto nema ovako malih projekata, a drzava je kriva sto nema velikih. Ja se kladim da, uz dobru organizaciju, nase drustvo moze da stvori tim koji bi radio dugometrazne filmove neuporedivo kvalitetnije od ovog. Tim za koji bi se omladina utrkivala da se dokaze i nametne. Ali drzava nema interesa tu, jer bi valjalo prvo nekog investitora zvati koji ce da ljuljne milione (a u ovakvim bogom datim stvarima to ne treba uopste), kako bi se glavesine mogle ugraditi.. a kad nema ugradjivanja, ni drzava ne mari...


  7. #4632
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O čemu vi pričate, ljudi... Ovo je zemlja đe je Migo gradonačelnik Glavnoga grada... Brzo zaboravljate neke stvari.

  8. #4633
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    "Savjet za privatizaciju i kapitalne projekte na danas održanoj 14. sjednici, kojom je predsjedavao predsjednik Vlade i Savjeta Milo Đukanović, utvrdio je Prijedlog odluke o planu privatizacije za 2016. godinu i uputio ga Vladi na usvajanje.
    Kada je riječ o tenderskoj prodaji, Odlukom je predviđeno da će se nastaviti sa sprovođenjem već objavljenih tendera za Institut dr Simo Milošević i Novi duvanski kombinat. Pripremiće se i sprovesti tenderi za privatizaciju društava Montecargo, Montenegro airlines, Marina Bar, Luku Bar, HG Budvanska rivijera, HTP Ulcinjska rivijera i Instituta za crnu metalurgiju”, kazali su u Vladi"
    Izvor: http://www.bankar.me/2015/12/24/sta-...-iduce-godine/
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  9. #4634
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve li se privatizuje....je li ostalo sto drzavno ?

  10. #4635
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Eeeee, kako će neko sve ovo da vrati...

  11. #4636
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Sve li se privatizuje....je li ostalo sto drzavno ?
    Ne izgleda. Kad prodajes svoj izlaz na more, onda...Nemam komentara.
    Last edited by AltaMarea88; 24-12-15 at 18:56.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  12. #4637
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ne izgleda. Kad prodajes svoj izlaz na more, onda...Nemam komentara.
    U pravu si.Dražava nam je totalno propala!

  13. #4638
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vujović prilikom bjekstva koristio svoj pištolj!

    Pogledajte sliku. Tv i koliko vidim ps3 kontroler u zatvorskoj celiji...gdje ima ovoga ?

  14. #4639
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    svoj pistolj?u zatvoru......lele......

  15. #4640
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    svoj pistolj?u zatvoru......lele......
    Pa sto jebtu čudno. Po staroj crnogorskom običaju svako domaćinstvo mira imati pistolj bar. Pa njemu je ta ćelija kao kuća bila
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #4641
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #4642
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/ako-po...emburga-867435
    Posto ne mogu procitati cijeli tekst moze li neko reci koliko bi bilo poskupljenje goriva ako se ovo usvoji?

  18. #4643
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default


    Da bi Vlada sprovela namjeru da poveća akcize na gorivo i tako nadomjesti ukinutu neustavnu taksu, potrebno joj je da u parlamentu obezbijedi 41 glas, a da li će do potrebne većine doći, još je neizvjesno.

    Sa novom akcizom cijene goriva u Crnoj Gori bile bi veće i od nekih zemalja EU, kao što je Luksemburg gdje su sada cijene benzina 1,07 i 1,15 eura i eurodizela 0,92 ili Austrije gdje benzin košta 1,07, odnosno 1,2 eura, a eurodizel 0,98. **

    U slučaju uvođenja nove akcize, nova cijena eurosupera 95 u Crnoj Gori bila bi 1,15 eura, eurosuper 98 koštao bi 1,19 eura, a dizel 99 centi. *Pošto akciza ulazi u osnovicu za obračun PDV-a, konačna cijena bi mogla biti veća za još * cent. *

    SNP je djelovao amandmanski na Predlog izmjena i dopuna zakona o akcizama kojima želi da spriječi „novu otimačinu od građana“.

    Ministarstvo finansija amandman je odbilo na sjednici skupštinskog Odbora za ekonomiju, dok su zakon u cjelosti podržali DPS, manjinske partije i *SD. Od glasova Pozitivne i SDP-a na plenumu zavisiće sudbina amandmana SNP-a.


    Nezakonita Vladina naknada od sedam centi, koju je ukinuo Ustavni sud, važila je samo za osnovne dvije verzije benzina i eurodizel, a nova akciza bi važila i za plin i gasna ulja za automobile, industrijsku upotrebu i grijanja.

    Prema Predlogu zakona, predviđeno je povećanje akciznih stopa na olovni benzin sa 464 eura na hiljadu litara, na 534 eura na hiljadu litara, bezolovni benzin sa 459 eura na hiljadu litara, na 529 eura na hiljadu litara.

    Povećanje bi važilo i na gasna ulja u zavisnosti od namjene (za motorni pogon sa 350, na 420 eura na hiljadu litara, za industrijske i komercijalne svrhe sa 169, na 239 eura na hiljadu litara i za grijanje sa 117, na 187 eura na hiljadu litara). Uz to, visina akcize za motorno gorivo koje se koristi za izvođenje radova na projektu autoputa Bar - Boljare, shodno predloženom rješenju iznosi 169 eura za hiljadu litara. Takođe, se u akcizni sistem uvodi prirodni plin.

    Mreža za afirmaciju nevladinog sektora (MANS) pozvala je poslanike da ne podrže Vladin predlog, jer bi njegovo usvajanje uticalo na veću cijenu goriva za potrošače u 2016.

    Predstavnici MANS-a su ukazali da Vlada *pokušava da nadomjesti taksu na gorivo koju je za potrebe izgradnje autoputa mjesecima nezakonito naplaćivala od građana.*

    Gorivo u Crnoj Gori 7. novembra je pojeftinilo sedam centi, nakon što je u Službenom listu objavljena odluka Ustavnog suda da je neustavna dopuna Vladine uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata.

    Izmjene zakona o akcizama počinju da važe osmog dana od objavljivanja u Službenom listu. Ukoliko bi Skupština usvojila veće iznose akciza, procedura predviđa da usvojeni zakon predsjednik Skupštine šalje predsjedniku države koji treba da ga potpiše i pošalje Ustavnom sudu koji ima rok od osam dana da ga objavi. S obzirom na to da postoji veliki broj zakona o kojima će Skupština da glasa narednih dana i da poslije slijede praznici, pitanje je kada će biti završena ova procedura.*

    U svakom slučaju, veće akcize mogle bi da *se primjenjuju tek poslije božićnih praznika.

    Ko digne ruku za ovo, legalizuje novu otimačinu od 30 miliona

    Lider SNP–a Srđan Milić za „Vijesti“ je kazao da bi Vladin Predlog zakona o akcizama u svim demokratskim parlamentima u svijetu bio glatko odbijen.


    On poziva poslanike parlamentarne većine da navedu stvarni razlog zašto bi prihvatili jedan takav predlog.

    “Ako bi neka većina u Skupštini izglasala povećanje akciza to bi, definitivno, bila legalizacija nove otimačine. Svjedoci smo prakse da poslanici DPS-a donose odluke na štetu naroda, ali biće interesantno vidjeti da li će za još jedno nemoralno zavlačenje ruke u džep građana glasati predstavnici ostalih stranaka vladajuće koalicije. Posebno oni koji su nakon 17 godina saučesništva sa DPS-om, konačno izjavili da Crna Gora treba da bude pravna, a ne partijska država”, istakao je Milić.

    On je dodao da bi usvajanje Vladinog predloga bila nova pljačka u iznosu većem od 30 miliona eura, na šta bi takva parlamentarna većina dala lični pečat.

    "Podsjećam da je izvršna vlast od 20. aprila do 7. novembra, dok je na snazi bila neustavna taksa na gorivo, od građana otela deset miliona. Sada, umjesto da snosi odgovornost zbog te krađe i da odmah vrati opljačkanih deset miliona, Vlada bi da im Skupština legalizije otimačinu novih 30 miliona. Poruka narodu je ako Vlada može da opljačka deset miliona, što ne bi neka većina u parlamentu opljačkala 30 miliona”, naglasio je Milić.

    SDP ćuti, Pozitivna još nije odlučila

    Od glasova Pozitivne i SDP-a na plenumu zavisiće sudbina amandmana SNP-a - da ne prođe povećanje akciza.

    Poslanik Pozitivne Srđan Perić za „Vijesti“ je kazao da o amandmanima SNP-a tek treba da se izjasne na Klubu poslanika, dok iz SDP–a nijesu odgovorili hoće li podržati predlog.*


    “Generalno gledano za nas nije prihvatljiva praksa da kada prifali novca u budžetu, da se on, po pravilu, nadomještava povećavanjem nameta za građane. Ovog puta kroz povećanje akciza, a što će značiti veće cijene goriva”, rekao je Perić.*

    *On je istakao da država u značajnom dijelu ostvaruje prihode kroz naplatu poreza i doprinosa, pa je logično da će ona imati više prihoda ako bude otvarano više *radnih mjesta. *

    “To je jedini dugoročno održiv model koji bi čuvao građane od konstantnih povećanja ili uvođenja *nameta, umjesto što se *poseže za dodatnim nametima na robu široke potrošnje. Tako se teret krize prevaljuje na građane, a ne primarno na one koji imaju najviše kroz, recimo, dodatno oporezivanje luksuza", kazao je Perić.

  19. #4644
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kakvi su to idioti maloumni... Umjesto da dignu akcize na cigare i alkohol i samim tim se usklade sa EU politikom, oni dizu gorivo...
    One Ring to Rule them all...

  20. #4645
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo popio batine Dajkovic iz pokreta za neutralnost. Interesantno kad se popuju batine svaki put kazu da su ih iz cista mira napali

    Znam lika koji je menadzer u stefan braun i tesko mi je da povjerujem da je lik nekoga istukao a da ga ovaj nije dobro isprovocirao... No ko ce ti ga znat...

    Eh sto nije na mjesto ovog jada bio Milacic pa da ga isprangijaju fino!

    P.S. Samo da istaknem da ne podrzavam nikakvo nasilje al mi niko ne moze zabranit da mastam da vidim milacica u slicnoj situaciji
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  21. #4646
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Eo popio batine Dajkovic iz pokreta za neutralnost. Interesantno kad se popuju batine svaki put kazu da su ih iz cista mira napali

    Znam lika koji je menadzer u stefan braun i tesko mi je da povjerujem da je lik nekoga istukao a da ga ovaj nije dobro isprovocirao... No ko ce ti ga znat...

    Eh sto nije na mjesto ovog jada bio Milacic pa da ga isprangijaju fino!

    P.S. Samo da istaknem da ne podrzavam nikakvo nasilje al mi niko ne moze zabranit da mastam da vidim milacica u slicnoj situaciji
    Sto god da mu je uradio taj menadzer je mudato postupio, tukao ga dok ga je obezbedjenje drzalo iako ovaj nije otpor pruzao. Pravi junak.

  22. #4647
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ulicnihodac View Post
    Sto god da mu je uradio taj menadzer je mudato postupio, tukao ga dok ga je obezbedjenje drzalo iako ovaj nije otpor pruzao. Pravi junak.
    Dajkovic je izjavio da ga obezbjedjenje nije tuklo nit imalo ikakve veze poslije izbacanja iz lokala... Nemojmo da spinujemo odma... Sacekajmo krajnji epilog ili makar stav druge strane...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  23. #4648
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas na njegovom fejsbuk profilu dje pise da ga je obezbedjenje pridrzavalo. U svakom slucaju doticni Dragovic treba u zatvor da ide zbog nanosenja teskih tjelesnih povreda ako je istina sto Dajkovic kaze a sumnjam da je sam sebi slomio nos na dva mjesta.

  24. #4649
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kakvi su to idioti maloumni... Umjesto da dignu akcize na cigare i alkohol i samim tim se usklade sa EU politikom, oni dizu gorivo...
    zemlja cuda i naroda koji cuti...

  25. #4650
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka svega ali da se hvali i pokazuje slike kako ga neko ispoprdivao....

Page 186 of 1402 FirstFirst ... 861361761821831841851861871881891901962362866861186 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •