View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
114. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    15 13.16%
  • Aston Villa

    0 0%
  • Burnley

    2 1.75%
  • Chelsea

    39 34.21%
  • Crystal Palace

    1 0.88%
  • Everton

    2 1.75%
  • Hull

    1 0.88%
  • Leicester

    2 1.75%
  • Liverpool

    15 13.16%
  • Man City

    11 9.65%
  • Man United

    13 11.40%
  • Newcastle

    1 0.88%
  • QPR

    1 0.88%
  • Southampton

    6 5.26%
  • Stoke

    0 0%
  • Sunderland

    0 0%
  • Swansea

    1 0.88%
  • Spurs

    1 0.88%
  • WBA

    0 0%
  • West Ham

    3 2.63%
Page 56 of 128 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 3200

Thread: Barclays Premier League - Sezona 2014/2015

  1. #1376
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nije na njemu da dovede, njegovo je samo da upre prstom u igrača i drugi ga dovode. Barem je tako i Italiju. A Felaini je došao zadnji dan prelaznog roka, nešto mi je tu mutno, sigurno su gazde zatezale sa sredstvima jer sa neograničenim sredstvima nema tog igrača koji bi te odbio i ne bi bilo potrebe da se sve završava u zadnji dan.
    Slicno je i u Engleskoj, barem sa vecinom klubova, Liverpul nesto drugacije funkcionise i u Totenhemu se sportski direktor pita, on dovodi igrace nevezano za zelje menadzera.

    U Junajtedu se zna, menadzer odlucuje, a CEO dovodi. Problem za Junajted prosle sezone nije bio samo odlazak Fergusona, vec i Gila, covjeka koji je zavrsavao transfere i koji je to ponajbolje na svijetu radio. Njega je naslijedio Edvard Vudvord, covjek koji je donio sve ove silne sponzorske ugovore klubu. On je postao CEO i odjednom postao zaduzen i za dovodjenje igraca, sto nikad u zivotu nije radio, bio je zaduzen za priliv novca u klub, tu je vjerovatno najbolji na svijetu i generalno covjek je od povjerenja Glejzerima.

    Medjutim on je i tada, a i ovog ljeta bio prilicno samouvjeren i spreman da dovodi zvijezde u klub. Alkantara je imao smijesnu klauzulu i za to su svi znali, Mojes nije bio siguran i kad je odlucio da ga ipak uzme umijesao se Gvardiola i oteo ga lagano naravno. Mojes se fokusirao na Fabregasa, Junajted je slao ponude koje je Barsa odbijala i kad je Mojes vidio da od toga maltene nema nista okrenuo se Ereri, a to je bilo samo nedelju dana prije kraja prelaznog roka. Da je bilo koji drugi klub bio u pitanju Ereru bi Vudvord doveo, posto je to bio Bilbao, koji se usrao u zivot svakom igracu koji je htio da ide, a znamo sto cini i zainteresovanim klubovma, iako je imao klauzulu, oni su to maksimalno razvukli i transfer je propao, iako su pokusali poslednjeg dana prelaznog jos jednom da ga dovedu, ali su ih Baskijci namagarcili. Cuo si sigurno kako je Vudvord pregovarao sa ljudima koji su se predstavili kao Ererini predstavnici, a to uopste nisu bili. Tu su navijaci vec proglasili Vudvorda nesposobnim za dovodjenje igraca(a pogotovo nakon januara, do toga cu vec doci ), ali se pokazalo da je sposoban za obavljanje posla ljetos.

    Felaini je uvijek bio sigurica, zelio je da dodje, znalo se za klauzulu ali su je propustili, do 23. avgusta cini mi se ona je iznosila 22 miliona funti, kad su sve mete propale Vudvord je dobro preplatio Felainija, a zbog zelje Mojesa. Tog poslednjeg dana prelaznog roka posto je Mojesova zelja bio i lijevi bek, a Everton je odbio sve pokusaje za Bejnsa i trazio je od Bejnsa da zarazi transfer, sto ovaj kao legenda i kapiten kluba nije zelio da uradi, onda je Everton trazio nekih 30 miliona funti sto je svakako suludo za igraca od skoro 30 godina. Mancester je sve zavrsio sa Koentraom na pozajmici sa pravom otkupa ugovora na kraju sezone, Real nije uspio da dovede zamjenu i poslao je papire posle prelaznog, samim tim ni taj transfer nije prosao.

    Prilicno se nesposobnim pokazao i Vudvord ne kazem, ali je Mojes bio uzasno spor i samo na Fabregasa je izgubio preko mjesec dana, potom i na Bejnsa i na kraju ostao bez lijevog beka, a on je u klub stigao tek 1. jula, tada je zvanicno preuzeo palicu, sjeo u fotelju. I izjave su mu bile potpuno nenormalne, imam tim za titulu, nidje ne zurim, pojacanja ce doci i sl...

    U januaru je zelio Matu, iako je ovaj bio u nemilosti Murinja Mojes i Vudvord nisu uspjeli da privoli Huana, pa su prste umijesali Ferguson i Gil i pomogli oko realizacije transfera, vec tada su u klubu poceli da razmisljaju oko funkcije sporski direktor koju bi preuzeo Ferguson.

    E od tada se neke stvari mijenjaju, skauti su neprestano pratili Karvalja, Ereru, Krosa, Soa izmedju ostalih i bila je prica da je Mojes privolio sve te igrace da dodju kad zavrsi sezona. Je li to istina il ine ne znamo, skoro je Mojes izjavio da je imao i jednu zvijezdu privoljenu da dodje, ali on priliku nije dobio za drugu sezonu i sa potpunim razlogom.

    Van Gal je bio na Mundijalu do samog kraja, iz Brazila je dao zeleno svjetlo za Ereru i Soa, Erera je morao sam da raskine ugovor i da donese pare Bilbao, jer je Bilbao kocio pokusaje Vudvorda da plati klauzulu direktno, to inace nije prvi put da to rade, Bajernu nisu dali isto, vec je Martinez morao da raskine ugovor i da im pare, drugacije ti s njima ne mozes. Van Gal je za tri nedelje odradio evaluaciju igraca i potom za dvije doveo pojacanja, a i sam je rekao, u Bajernu bi ga zaustavili, ovdje samo kupuju i kupuju. I Vidal je kao bio zavrsen, ali nisu zeljeli da se ponovi novi Hargrivs, nisu bili sigurni u kakvom mu je koljeno stanju. Iako je i javno selektor Cilea rekao da ce biti onaj stari i da to ne treba da koci Arturov prelazak od 47 miliona funti. Vudvord je ljetos odradio nenormalan posao, pritom klub prihoduje nenormalne pare.

    Glejzeri su mogli da koce, mogu i dan danas, kao sto na kraju krajeva koci Gazidis u Arsenalu, ali to ne rade, dali su sredstva i Mojesu i Van Galu. Mojes sigurno ne bi bio njihovo rjesenje, u decembru 2012. godine Ferguson im je rekao u Njujorku da se penzionise, pitali su ga koga da dovedu kao njegovu zamjenu i on im je kao iz topa odgovorio Mojesa. To pise i u svojoj autobiografiji. 26 strasnih godina i odjednom najgora moguca odluka i to bas ona poslednja.

    Tako da, gazde su velika ***** opcenito, ali su maksimalno korektni posljednih sezona.
    Last edited by Jakuza; 26-10-14 at 21:29.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #1377
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Dobro je to, uglavnom ima više trofeja od Rodžersa. :lolblue:
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #1378
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O cemu se odje radi, Macari?!

  4. #1379
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #1380
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dijafra Sako do mjesec dana van terena zbog povrede ramena u toku utakmice sa Sitijem. Naravno.

  6. #1381
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto je s ovom Aston Vilom, sto kaslje ovako?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #1382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    porazi su zarazni. tezak raspored u prethodnom periodu.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #1383
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znam, no sam ipak ocekiva da od ovoga kola pocne renesansa. Nego, mnogo je macku goveđa glava.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #1384
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora je i KPR dobit vise jednu. dako se razigraju, da se izvlace iz tih go*ana.

  10. #1385
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Znali neko dobar sajt đe mogu gledat preglede čempionšipa? Živce pokidah
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  11. #1386
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kakav je Murinjo brat sve je smijesno
    Doveo Salaha, kakav raspad od igraca i to samo da ga Liveprul ne bi doveo. E od ovoga se nije vala morao bojat, kakva prevara.

    Inace izjavio je da su svi forsirali Liverpul da osvoji titulu, on u polufinalu LS, a utakmica na Enfildu u nedelju umjesto u subotu. Kad je pitao FA zasto je to tako, rekli mu da tako Liveprulu odgovara, tu mu je veli sve vec bilo jasno i rekao je igracima da nece biti klovnovi u tom cirkusu i sprijecio Liverpul
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #1387
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Djeluje mi da se nije snašao u Engleskoj, ne mislim samo fudbalski. Kroz neke intervjue sa igračima se može zaključit' da ga ubijaju od zajebancije.

    U Bazelu nije bio nimalo loš. Izbuca' je Čelzi i Totnam iz par puta.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  13. #1388
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Bas je odlican bio u Bazelu, ali opet to je Bazel. Htio ga je Rodzers jer mu se uklapao u sistem ali se tacno vidjelo da ga je Murinjo uzeo i malo preplatio da Liveprul ne bi dosao do njega. Mada vidio si juce da ono sto igra je presmijesno.

    Zato ce mali Bejker da gazi, steta bi bila da ne dobije priliku u Celsiju, bas strasan potencijal.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #1389
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Samo Manuel Pelegrini moze da izvede skoro pa najjaci sastav u raspalom liga kupu i da mu se pritom povrijedi Silva, Ture zaradi udarac i obojica budu zamijenjeni.

    Ali liga kup ni Venger ne igra sa najjacim timom, razumijem Rodzersa koji juri prvi trofej u karijeri, razumio bih Poketina koji to nije ni uradio, ali nema razloga da Pelegrini izvodi prvi tim, jos je ovo strasno ruzno zavrsilo po njih.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #1390
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Je li igra Jo Jo? Sto ubaci pa izbaci nasrija ova nesreca?

  16. #1391
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Igrao od pocetka, previse mora da se vraca po loptu i onda pokusava nesto da iskreira, daleko od gola.

    Narsi se tek oporavio, usao odma na pocetku kad se povrijedio Silva, sigurno ne moze vise od sat vremena.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #1392
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jovetic jedini tamo zna nesto i ima smeka. (Samo sto opet ne umije da sutne.) Ali ne mos ocekivat od Dzeka i Milnera da ga isprate i odigraju dupli s njim. A Ture standardno kulira.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #1393
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #1394
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  20. #1395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Dzerard odlazi iz Liverpula

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/dzera...i-iz-liverpula

    Nesto ne vjerujem da je ovo izjavio, a ako jes bacio je sijenku na cijelu karijeru, posra se u sve do sad sto je napravio.

  21. #1396
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako nešto je izjavio, samo što je originalni članak masu bizaran.

    Vjerovatno pritiska za novi ugovor jer mu ovaj ističe.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #1397
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ista situacija kao sa Lampardom, on želi da mu garantuju mjesto prvotimca, oni to ne mogu, makar ne dok u toku sezone ne pokaže da bi to zasluživao sa 35-36 godina.

  23. #1398
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako nekako, želi da osigura tu neku poziciju nedodirljivosti, što je totalno kontraproduktivno za ekipu.

    Već neko vrijeme kašlje defanzivno i to baš ozbiljno, jedan čisti DM bi tu pao kao budali šamar evo već 3,4 godine. Od Maskerana.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  24. #1399
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedan iz Sautemptona.

  25. #1400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Jedan je Toti izgleda.

Page 56 of 128 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 902
    Last Post: 11-06-15, 21:14
  2. CdM fantasy Premier league 2014-2015
    By MeDo_JE in forum Fudbal
    Replies: 19
    Last Post: 09-11-14, 20:45
  3. Barclays Premier League - Sezona 2013. / 2014.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 5950
    Last Post: 19-05-14, 06:55
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Barclays Premier League - Sezona 2011. / 2012.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 6392
    Last Post: 01-06-12, 16:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •