View Poll Results: Ko će biti prvak Telekom 1. CFL za sezonu 2014/2015

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    5 11.90%
  • Budućnost

    26 61.90%
  • Rudar

    1 2.38%
  • Čelik

    1 2.38%
  • Mogren

    0 0%
  • Berane

    0 0%
  • Bokelj

    3 7.14%
  • Grbalj

    1 2.38%
  • Mladost

    1 2.38%
  • Lovćen

    3 7.14%
  • Petrovac

    0 0%
  • Zeta

    1 2.38%
Page 3 of 37 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 903

Thread: Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2014/2015

  1. #51
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://topfudbal.me/index.php/domaci...klub-u-regionu

    Rece Gaga da je preuzeo Buducnost jer imaju najambiciozniji projekat u regionu...
    Mislim da se prećeruje sa sprdnjom u vezi sa ovom izjavom. Pogotovo ovaj sajt koji rado čitam, ali gotovo da jedva čekaju da iskritikuju upravu Budućnosti, često i bez potrebe (mada materijala ima dosta).

    Gaga se, jednostavno, nesrećno izrazio. Slab je on retoričar pa ponovi 5 do 6 puta jednu riječ prije nego što izgovori narednu. Htio je nešto da pohvali forsiranje mladih, pa je izgovorio nešto što nema veze s istinom. U svakom slučaju, drago mi je što je došao i što sam se prevario kad sam bio skeptičan u pogledu njegovog dolaska.

    Od ovih igrača što su došli, iskreno, ne znam čemu to gomilanje igrača koji iza sebe nemaju ni neke naznake dobrih karijera. Osim Flavia i Bakrača interesantan mi je Pavićević što je došao iz Mladosti. Ostalo mi je nejasno, jer Budućnost nema toliko mali broj igrača, a želi da pruži šansu mlađima. Ovo mi više liči na prošlogodišnji dolazak Asanovića.

    Reče Šarkić da nema centa duga prema igračima i eto pozitivne stvari koju treba pohvaliti.
    Last edited by amnesiac; 31-07-14 at 00:30.
    Dick Laurent is dead!

  2. #52
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Sa Gagom nema zajebancije. Brzo ce to on doves' u red. Mozda prva sezona nece biti idealna, ali u drugoj ce se prosetat do titule.

  3. #53
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego jel definitivno celik u srednju regiju, posto po gradu ne srecem nikakve komentare nista u vezi toga, ka da nista nije bilo
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #54
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nije definitivno, ali vjerovatno.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  5. #55
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda je Ranko izašo iz kluba i sad je on prepušten opštini (koja je i do sad bila vlasnik a Ranjo formalno sponzor).
    Koliko ja znam, pitanje je oće li bit srednja regija ili ključ u bravu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #56
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ništa od ključa u bravu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #57
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Kao navijacu Sutjeske , nije mi milo sto je Gaga preuzeo Buducnost.
    Ali ako njegov novi angazman pogledamo sa cisto sportske strane , ovo je dobro iz vise razloga.
    Prvo - Dobijamo uz Sutjesku jos jedan ozbiljan sistem u nasem fudbalu. Ne bi Gaga dosao da nije dobio garancije da ce se raditi ozbiljno.
    Drugo - Buducnost automatski postaje , po meni , favorit broj 1 za titulu , jer sa Gagom se to podrazumijeva. A evo i zasto , Rudar 2. mjesto , Sutjeska dvostruki prvak. Dakle , Gagine ekipe uvjek u borbi za titulu.
    Trece - Ima u Buducnosti nekoliko talentovanih igraca kojima ce rad sa Gagom mnogo znaciti i sigurno ce im pomoci da igracki napreduju.

    Kad je u pitanju Sutjeska , ne svidja mi se izbor trenera. Prelazni rok je odlicno odradjen , popunjene kljucne sa nekoliko provjerenih igraca , jos ako dodje Delibasic - bombona , a ako ne , moze se na nasim livadama i sa Vujovicem na spicu.

    Rudar - Citavo vrijeme zatisje i onda bum. Braca Ivanovic , Vanja Jovovic , Golman Delbisic iz Celika , Dubljevic ex igrac Celika , dakle opet cemo gledati Celik u prvoj ligi

    Mladost - Najvece pojacanje im je trener Nedovic , njega sam ocekivao za nasljednika Gage , ali trt.
    Otpusili masu igraca , doveli masu igraca , vidjecemo na sta ce to liciti.

    Zeta - Isto dovela masu igraca , izmedju ostalih i golmana Petka i Burzu iz Mladosti. Vidjecemo i ovo na sta ce liciti.

    Lovcen - Fino rade. Doveli Ivana Delica , ciljaju Balsu Bozovica , ali opet nemaju klasicnog spica , a i ne treba im.

    Iako je vecinom svima drago zbog Celika , meni nije. Jedino mecevi Celik-Sutjeska i Sutjeska-Buducnost u Nk mogli da napune krcate tribine , sad ostaje samo mec Sutjeska-Buducnost u Nk.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jedno veliko pih na upravu Sutjeske 8 dana pred pocetak sezone, oni jos spica kupili nisi. Da nemaju para pa da kazes, a ovako ocerali Isidorovica a nikog doveli. Jos kad onog amatera Vujovica moram da gledam...

  9. #59
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Читам чланак како Гага жели Дарка Марковића, ал добро није то фора већ реченица која каже:

    "Marković je protekle sezone nosio dres Mogrena, a pouzdani izvori iz Budve nam kažu da ima još jednu godinu ugovora sa "žutima"."
    Е пааа, поуздан извор вели :biggrin:
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #60
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Admir Adrovic i Janko Simovic pojacali Buducnost.
    Sada su i definitivno prvi favorit za osvajanje titule.

  11. #61
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Gledah prijateljski mec Buducnost-Mladost,pa sigurno da se ne zna ko je gori,Mladost prelosa (opet nista nece napraviti,vidjecete) a Buducnost isto bas losa.

  12. #62
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Dobro, Gaga je odradio tek par treninga. Polako, on je ya ovu ligu doktor.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  13. #63
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Dick Laurent is dead!

  14. #64
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Dobar.

    Ovo mi se sviđalo kod Budućnosti prošle godine, forsirali su mlade, izašli u Evropu. Sad se popišaše po tome.
    Jedino da ih prodaju van da ne bi trunuli ođe.

  15. #65
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Bruka kako se propisno klubovi pisaju po svojoj djeci. Dovode "prekaljene" i "propale igrace" koji ne mogu da se probiju nigdje pa se vracu u nasu ligu i svaki igrac im potpise ugovor na godinu dana. Klubovi umjesto da forsiraju svoju mladost oni prave ovim ne igracima transfere ..

    Haos.

  16. #66
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    To je problem svih klubova u C.G...prije ce dovesti stare prdnjave nego forsirati njihovu mladost,grijeh

  17. #67
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Znam bratko, ali zar ovi isti sto ih nabroja nisu par ekselans vezasi?

    Kazem ti da ja, koji nisam trcao kvalitetno deceniju, bih bolje izgledao od njih na terenu...

    Potrebno je 5 iakusnih i kvalitetnih, uvijek.

    I ona najtalentovanija generacija Buducnosti, koja se moze pamtiti, Lakic, Mugosa, Burzanovici, ..., je imala u svakoj liniji po jednog iskusnog igraca, za nase prilike odlicnog...


    Evo koliko je Marko Cetkovic znacio na Kipru (ako se ne varam, tamo je igrao?)... U NK nisu uspjeli ni pas da svezu, a tamo...

    Prosle godine Cetkovic i Burzanovic u jednom timu, da je srece, u najboljim igrackim godinama...

    Mada nasi igraci do 26-7 i to je to...

    Śeti se sto ti rekoh za Mikasa... I od tad ne zaigra niti jedan mec za reprezentaciju...

    Bojim se sa nece vise nijedan...

    Mislim da nam prsuta i njeguski sir eba oca ocinog...

    I bojim se da je izdahnuo fudbal u CG.

    Slepali smo se malo na zaostavstinu SiCG i na parama Rusa, ali sad...


    Mad imamo svih predispozicija da u ovu drzavu bude bar malo tih paruljina, ali glup smo narod...

    Svudje para igra svoju ulogu... Ne igraju Kazic, Ilincic i kompanija jer imaju nesto vecu ljubav prema fudbalu od druge djece... Igraju jer njihovi roditelji su imali, sem za ostale djecacke rasosti, da im omoguce da redovno treniraju...

    Da bi svi klinci to mogli treba i da ima para.

    A sto sa ne, da vec u mladjim kategorijama budu ozbiljnije stipendije, da onda sto vise djece ima motiv da igra fudbal...

  18. #68
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Pazi, nijesu svi ekstratalenti pa da odu vani sa napunjenih 18 godina. Odmah po prvim potezima Borisa Cmiljanića prije godinu i po najavio sam da se rađa ekstra igrač. Bilo je to jasno i svima, tako da je njegov prelazak u PSV logičan slijed događaja. Takva sudbina čeka i Andriju Vukčevića u zimskom prelaznom roku kada postaje punoljetan.
    Međutim, za neke igrače je potrebno vrijeme. Evo ti primjer Jankovića iz Grblja. Prvi put sam ga gledao sa 19 godina u Grblju. Ništa posebno. Narednu sezonu sa 20 je bio najčešće zamijenjen u toku utakmica i, iako ne mogu toliko dobro suditi zbog malog broja odgledanih utakmica Grblja, pratio sam ocjene u novinama i one su bile prilično skromne. Sa 21 godinu je već bio nezamjenjiv u mladoj reprezentaciji i njegov napredak je bio enorman. U Grblju je bio dominantan, i potpuno zasluženo je sa 22 godine pozvan za A reprezentaciju. Evo ti primjer i Điđa Vukčevića. Do njegovog debija u Budućnosti sa 19 i po godina znali su za njega samo oni koji pomno prate mlađe kategorije. Sad je A reprezentativac. Jednostavno, za neke igrače je potrebno vrijeme i određen broj utakmica kako bi izrasli u dobre igrače. Ovim momcima iz Budućnosti se ta prilika pružila i oni su bolji igrači u odnosu na period prije godinu dana. Iako kažeš da su vezaši, oni su to demantovali u drugom meču protiv Omonije, kad nijesu imali straha (valjda im je neko u prvom meču napunio glavu kako su ovo vanzemaljci), iako stoji ova tvoja priča za Ćetkovića.

    Nijesam ja protiv dovođenja iskusnih igrača. I ti mladi će bolje napredovat uz njih, ali nijesam siguran da se to želi (daj Bože da griješim). Pogledaj samo odbranu. Prošlogodišnja odbrana je izgledala ovako:
    Raspopović - Kopitović - Tomković (ili Orahovac umjesto jednog štopera) - Radunović
    Otišli su Orahovac i Radunović. Odlazak klasičnog lijevog beka Radunovića je veliki hendikep. Protiv Omonije je odbrana bila nepojačana a zato u sastavu:
    Raspopović - Kopitović - Tomković - A. Vukčević (povučen na njegovu prirodnu poziciju, ili poziciju sa kojom je počeo karijeru)
    Došli su:
    Bakrač (mladi reprezentativac) što podržavam jer je to pravo pojačanje, zatim takođe štoper Simović, a zatim i Čelebić. Budućnost ne igra evropske kupove pa je nejasno otkud tolika gužva u odbrani jer nema potrebe za turn-overom. Logično bi bilo da prvi par štopera bude Simović - Bakrač, ali što ćemo sa sadašnjim parom Kopitović - Tomković. Ajde, Tomković može o potrebi i lijevog beka pa pomjeriti Andriju Vukčevića ka naprijed, što je igrao i prošle godine. Kopitović se eventualno može pomjeriti na desnog beka (iako ga nijesam gledao u toj poziciji), a onda ispada Raspopović. I povrh svega je doveden Čelebić. Đe s njim?
    Ovaj tekst Vlada Perovića (a i moj post) je napisan onda kad su se očekivala pojačanja na sredini terena u vidu Hadžibulića i Darka Markovića. U međuvremenu je otišao Ćetković, nije došao nijedan od ta dva igrača (nijesam nešto na jade, iskreno), tako da je jedino pravo pojačanje Flavio. Dobra stvar je što su u drugom dijelu prošle sezone rapidno napredovali Raičković koji je bio vječita rezerva ranije i pojačanje iz Berana Raičević. Tu su Hočko i promjenljivi Rogošić i još bi se u obzir mogao uzeti Ilinčić. Novajliju Pavićevića zaboravih, i već sam napisao da bi mogao biti iznenađenje (za razliku od ostalih, ovaj igrač je mlad). Pitanje je sa koliko igrača u sredini želi Radojičić da igra (nadam se sa petoricom) jer povrh svega se šansa mora ukazati supertalentovanom Marku Burzanoviću.
    Odlazak Nikača je zaista pojačanje, ali me dolazak Adrovića baš nervira. Mislim, OK je on za našu ligu, ali to je igrač koji može igrati isključivo po našim pašnjacima i koji je svoje neigračko u sebi dokazao u utakmicama portiv Slaska. Uz to je nevjerovatno samohvalisav i misli za sebe da je igračina. Bilo bi komično da nije tužno. I njegova namjera je da pronađe inostrani angažman na zimu, što je moguće ako se npr Vlaznija zezne. Vujačić je OK špic.
    Nadam se da će Gaga nekako riješiti taj suficit igrača u odbrani, jer ih je čak i na klupu sve teško staviti zbog ograničenja, a šteta bi bilo da neki od nadolazećih klinaca ne dobije šansu (ima ih) a to je teško očekivati.

    P.S. Svaka čast za Mikaša. Dobro se sjećam tvoje poruke
    Last edited by amnesiac; 06-08-14 at 00:24.
    Dick Laurent is dead!

  19. #69
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    http://topfudbal.me/index.php/domaci...prevari-bokelj

    Katasstrofa. Lako je utvrditi da li je ovva verzija price istinita.

  20. #70
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Svakako će on najviše ispaštati na kraju, čini mi se. Šteta, mogao je budućnost reprezentacije na golu. Valjda će se sve riješiti brzo.

  21. #71
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://topfudbal.me/index.php/domaci...prevari-bokelj

    Katasstrofa. Lako je utvrditi da li je ovva verzija price istinita.

    Sigurno da je ovo tacno,vidjelo se da se nesto tu muti,cas Petkovic je potpisao za Zetu cas nije potpisao,pa potpisao pa nije itd...mada meni tu nije nista katastrofalno i strasno,izuzev cinjenice da veliki klubovi (u koje trebaju da podju nasi mladi reprezentativci) u ovom slucaju Ren,ne zele da plate pisljivu trening kompenzaciju,to samo govori o tome kakvo misljenje imaju o cjelokupnom nasem fudbalu,zele da dovedu igraca bez ijednog centa,to je grijeh.

  22. #72
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da ovo bude opomena ostalim mladim igracima da pazljivo biraju menadzere...
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #73
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,370
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Loppvski potez i izuzetno sebican.

  24. #74
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne želim da stajem na bilo čiju stranu.
    Ali jedno je sigurno, Bokelj je oduvijek dobro zatezao što se obeštećenja tiče, to lično znam. Redovno su za igrače tražene prevelike pare, i zbog toga su i mnogi propali.
    Uprava ovoga kluba (opštinski DPS) se nije promijenila sto godina, i tu su samo kad treba uzet pare od transfera. Činjenica je da mnogo bivših fudbalera Bokelja koji su postali nešto u fudbalu ne priča ni sa kim iz tadašnje i sadašnje uprave.

    Istina je u ovom slučaju, ubijeđen sam, neđe između. Manje-više ovako:
    Petković je vrhunski golman i sigurno je bilo dosta interesovanja. Bokelj je natego cijenu iznad prihvatljive za bilo koji klub. Kad govorim o cijeni, mislim na obeštećenje, ne na trening kompenzaciju.
    Petković je vjerovatno to trpio neko vrijeme i onda mu je puko film, sigurno su i pale teške riječi između uprave i njega i onda je proradio inat.
    Princip "ako treba da odem bar da oni ne vide centa nego Zeta i Rajo".
    Tako je došlo do svega ovoga ubijeđen sam.
    Nit Danijel priča što je uradio iza leđa klubu, nit oni pričaju zašto taj momak ne može da napravi transfer vani evo nekoliko sezona.

    Na kraju, mnogi će vjerovatno osudit njega, ali sigurno je i on jada vidio kad se odlučio za ovo.


    I naravno, ispaštaće i on i klub. Njemu će ovo ostat mrlja u karijeri i još barem polusezonu će trulit u Zetu, mada ne vjerujem ni da će s Rajom dobro proć. S druge strane, klub će sad dobit samo trening kompenzaciju kao matični klub što je sigurno bezbroj puta manje od onoga što su naumili.
    Last edited by Mad_dog_KO; 06-08-14 at 16:49.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #75
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Sigurno da je ovo tacno,vidjelo se da se nesto tu muti,cas Petkovic je potpisao za Zetu cas nije potpisao,pa potpisao pa nije itd...mada meni tu nije nista katastrofalno i strasno,izuzev cinjenice da veliki klubovi (u koje trebaju da podju nasi mladi reprezentativci) u ovom slucaju Ren,ne zele da plate pisljivu trening kompenzaciju,to samo govori o tome kakvo misljenje imaju o cjelokupnom nasem fudbalu,zele da dovedu igraca bez ijednog centa,to je grijeh.
    Evo ti primjer Anđela Rudovića koji je potpisao za PSV. Oni su zatezali sa potpisivanjem ugovora, samo zato da ne bi centa dali Mogrenu. Na kraju je potpisao ugovor na godinu dana jer je Mogren bio popustljiv znajući mišljenje stranaca o našim igračima (ovo što si ti napisao), pa ako zadovolji može produžit ugovor sa PSV-om na tri godine i tu su se valjda dogovorili da uplate neku mizeriju Mogrenu. Tako reče Glušćević.

    Što se tiče Petkovića, on se nipošto ne smije osuđivat samo zato što pokušava da napreduje u karijeri. Nije prvi put da igrač kome istekne ugovor, da bi se oslobodio balasta trening kompenzacije, pređe u drugi crnogorski klub kako bi naravio transfer u inostrani klub. Prošle godine se to desilo sa Stefanom Mugošom. On nije htio da potpiše ugovor sa Budućnosti s obzirom na to kako su ga minirali ranije i usporili njegovo napredovanje u karijeri. Niko nije htio da plati tu trening kompenzaciju pa je prešao u Mladost i postojala je mogućnost da iz Mladosti pređe u FC Tokyo već nakon prvih kola. I sve je to u redu, i tako fudbaleri i treba da razmišljaju. Isključivo svoj interes, a ova prdnjava iz Bokelja neka razmisli je li trebalo da prihvate neku nižu ponudu za njega dok je imao ugovor sa njima ili na to kako dozvoliše da mu istekne ugovor. Menadžer mu je preporučio ono što bih mu i ja preporučio.

    Tužno je koliko nema pravog interesovanja za nekoga ko debituje za tim sa 18 i više godina, iako pojedini zavređuju pažnju. Isto tako je tužno kako ne žele da plate trening kompenzaciju za igrače koji su već dokazani na solidnom nivou, ali je najtužnije kako neće da uzmu igrača bez pare i dinara poput Rista Radunovića. Nezasluženo, ali to je realnost.
    Dick Laurent is dead!

Page 3 of 37 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2013/2014
    By Montenegrino-CT in forum Fudbal
    Replies: 1343
    Last Post: 18-07-14, 11:57
  2. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  3. Prva Crnogorska Liga - Sezona 2006/2007
    By hercules in forum Ostali sportovi
    Replies: 817
    Last Post: 31-07-07, 17:22
  4. Jedinstvena fudbalska liga
    By Brajo in forum Ostali sportovi
    Replies: 53
    Last Post: 19-05-07, 11:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •