Page 6 of 27 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 655

Thread: Kako vam prilaze?

  1. #126
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najjaci prilaz sinoc. Ja i drug na setaliste i prilaze dvije djevojke kao izvinite momci da ne znate kolko je sati. Ja vadim telefon 2 i 15 reko, ok hvala. Nema fala no da platite to pice sad. I tako u neku pricu udjosmo bzv, razmijenismo brojeve telefona itd.

  2. #127
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na pricu je lako, reko bi joj ovo, reko bih joj ono, ja ufatio ovu, ja ufatio onu, al to samo bujna masta jbg, Praksa momci i djevojke praksa. Necete postic nista sto pratite ovi thread i mislite da cete pokupit neku foru kako da pridjete momku/djevojci. Jednostavan recept koji kod mene nekad prodje nekad ne, al vecinom pozitivno reaguju djevojke je to da nema neke taktike. Pridjes normalno reces nesto sto ti pane na pamet i krenes u neku laganu pricu. Ako je djevojka zauzeta dace ti doznanje il ce ti otvoreno rec zavisi od djevojke, ako si joj i malo simpatican imas sanse, a ako imas i malo sanse stvar je sredjena.

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Salbi ste. Pogotovo momci. Eo prodaću vam jedan štos. (

    Startujem, složim priču, bačim par provala. Đevojka se nasmije, onda joj kažem da je u toku promocija i da će dobit besplatnu večeru za dvoje u restoranu, samo da pošalje poruku s imenom i prezimenom na broj (koji je inače moj, no ona misli da šalje poruku restoranu). Kad pošalje poruku, onda joj objasnim štos, i obično večeramo uveče... samo što nije besplatno, no ja platim.

    I još nešto... ne startujte đevojke u podgoričkom lokalu. Od toga nema ljeba.
    Dobra fora pusti ti ove tiganje. U moje pero se tako radilo, hit je bio film "lajanje na zvijezde", mora si bit duhovit, romantican, sarmantan, djevojke vole opustene momke, izasle su da se provedu a ne na razgovor za posa.
    Pa se sjutra moze eto u tom slucaju uz veceru ili nebitno sto popricat da se vidi ide li se dalje u neku pricu. Nista se ne moze izgubit, u najgorem slucaju si lijepo vecerao sa nekom finom damom i ako ne dodje do tog nekog famoznog poljubca
    i ako se osjeti da je ostalo nesto nedoreceno u vazduhu sto je uvjek super, sjutra mozes poslati cvijece na njenom radnom mjestu ili kuci sa nekom lijepom porukom i nadom da se opet vidite i svo to "iscekivanje" je ustvari taj car svog tog zavodjenja i to je ono sto uzbudjuje.
    To su bile vrijedne stvari koje su izumrle, nazalost.
    Pockenjam se ja na ove gradske moderne face koje pokvarise sve sto je fino od djevojaka ostalo namecuci im neka moderna vremena i 21 vijek,
    momci koji konstantno ocekuju sex prvu noc kao nesto pod "moranje" i u slucaju da se ne desi pricaju kako je ta djevojka seljanka koja nikad krocila u grad nije no sadi mladi luk nedje u Zetu i u Bere.
    Last edited by N-I-K-O; 04-08-14 at 12:47.

  4. #129
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Ko to kod nas jos zove ribu na veceru?

    Jos treba da potrosis 50-60 eura i dvije ure vremena za pokusaj?

    No, no.

    Toga ima na filmovima, u knjigama... MOZDA u nekim djelovima svijeta. Ali kod nas? Ne sprdajte se...

    P.S. Sad vidjeh i ovo za cvijece... Da ne ponavljam.. procitati red iznad.
    Last edited by Fidel Castro; 04-08-14 at 13:45.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #130
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ko to kod nas jos zove ribu na veceru?

    Jos treba da potrosis 50-60 eura i dvije ure vremena za pokusaj?

    No, no.

    Toga ima na filmovima, u knjigama... MOZDA u nekim djelovima svijeta. Ali kod nas? Ne sprdajte se...

    P.S. Sad vidjeh i ovo za cvijece... Da ne ponavljam.. procitati red iznad.
    Vrhunska vecera uz vince kod kuce za dvoje - manje od 10e.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #131
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Odje se pricalo o veceri u restoranu tako vas molim da ne prevrcete pricu sad..

    A inace ste sigurno svi tako dobri kuvari da bi napravili jedan rizoto sa morskim plodovima... Jos bi sami svoje vino iz bureta tocili...

    Ah Romeo... Ah Julija...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #132
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ko to kod nas jos zove ribu na veceru?

    Jos treba da potrosis 50-60 eura i dvije ure vremena za pokusaj?

    No, no.

    Toga ima na filmovima, u knjigama... MOZDA u nekim djelovima svijeta. Ali kod nas? Ne sprdajte se...

    P.S. Sad vidjeh i ovo za cvijece... Da ne ponavljam.. procitati red iznad.
    Ada moraš pružit djevojci neku vrstu satisfakcije da bi uživala dok se sredjuje , a i da je digneš malo , tako je red valjda ako ti je stalo do nje a da bi sve to radio treba da se predhodno zaljubiš ( to ti je onaj osjećaj kad razmišljaš o nekoj i kad nije tu pored tebe ) i onda ti je računica na zadnje mjesto ... stoji sve to što kažeš ali ako razmišljaš koliko ćeš potrošit onda zapravo sve to radiš na silu ... što znam ... par koji ne stvara uspomene i nema neke izglede da će opstat jer ih posle te uspomene vežu ... izmedju ostalog naravno ...
    deuscroix

  8. #133
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ko to kod nas jos zove ribu na veceru?

    Jos treba da potrosis 50-60 eura i dvije ure vremena za pokusaj?

    No, no.

    Toga ima na filmovima, u knjigama... MOZDA u nekim djelovima svijeta. Ali kod nas? Ne sprdajte se...

    P.S. Sad vidjeh i ovo za cvijece... Da ne ponavljam.. procitati red iznad.
    A da nećeš to možda Jelenu Karleušu na večeru da izvodiš, pa ti treba 50-60 eura za dvoje? Ne znam što ti je trip, ali na 80% mjesta (kroz Podgoricu, doduše) može dvoje da večera, popije piće i čak i neki dezert zakuči za 20 eura. Naravno, nisu u pitanju lignje pohovane zlatom u sosu od platine, ali italijanska i kineska kuhinja (primjera radi) su dosta pristupačne. Takođe, u većini lokala koji rade ljeti, ti i draga za 20 eura možete da se masakrirate od alkohola. Naravno, opet, nije u pitanju Čivas rashlađen u Moetovoj pjeni, nego nešto normalno tipa vino/pivo/rakija itd. Kad bi izlazak sa đevojkom koštao toliko koliko ti pričaš, niko đevojku imao ne bi prije 40-te, dok ne zaradi dovoljno da može da je šeta do 45-te i možda oženi.

  9. #134
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ada moraš pružit djevojci neku vrstu satisfakcije da bi uživala dok se sredjuje , a i da je digneš malo , tako je red valjda ako ti je stalo do nje a da bi sve to radio treba da se predhodno zaljubiš ( to ti je onaj osjećaj kad razmišljaš o nekoj i kad nije tu pored tebe ) i onda ti je računica na zadnje mjesto ... stoji sve to što kažeš ali ako razmišljaš koliko ćeš potrošit onda zapravo sve to radiš na silu ... što znam ... par koji ne stvara uspomene i nema neke izglede da će opstat jer ih posle te uspomene vežu ... izmedju ostalog naravno ...
    Da uziva dok se sredjuje? Da je dignem malo? Zaljubljivanje?

    Evo gledam opet naslov teme... ne, ne.. ipak nisam ja promasio temu...

    Uopste ni racunica nije u pitanju. Ono na sta sam ja aludirao je ko kod nas izvodi djevojku na veceru u restoran? Ko im poklanja cvijece dan nakon tog 'prilaza' ?

    Ne znam, mozda sam u pogresnu zemlju medju pogresne ljude.. Mozda je sve ovo san. Mozda...

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    A da nećeš to možda Jelenu Karleušu na večeru da izvodiš, pa ti treba 50-60 eura za dvoje? Ne znam što ti je trip, ali na 80% mjesta (kroz Podgoricu, doduše) može dvoje da večera, popije piće i čak i neki dezert zakuči za 20 eura. Naravno, nisu u pitanju lignje pohovane zlatom u sosu od platine, ali italijanska i kineska kuhinja (primjera radi) su dosta pristupačne. Takođe, u većini lokala koji rade ljeti, ti i draga za 20 eura možete da se masakrirate od alkohola. Naravno, opet, nije u pitanju Čivas rashlađen u Moetovoj pjeni, nego nešto normalno tipa vino/pivo/rakija itd. Kad bi izlazak sa đevojkom koštao toliko koliko ti pričaš, niko đevojku imao ne bi prije 40-te, dok ne zaradi dovoljno da može da je šeta do 45-te i možda oženi.
    Ne, ne.. Jelenu Karleusu obavezno vodim u McDoland's.

    Sad si se ti uvatio za mojih 50-60 eura koje sam cisto reprezentativno napisao. Mozes ti sa dragom vecerat i za 2 eura na kiosk, mozete i po sok popit' pa ce ti opet trosak bit' manji od 5 eura. To nije bila poenta moje poruke kao sto napisah iznad.

    A to da se mozemo razvalit' od alkohola za 20 eura... Fala ti k'o bratu.. Tako se ti razvaljivao sa dragom svaki dan.

    I za kraj... upravo je stvar u tome sto ti nisu potrebne nikakve pare da bi smuvao djevojku. Ne ulazim sad u problematiku kakva je koja i koja sto juri. Ali generalno mozes smuvat' djevojku bez centa, zato mi je i krivo sto ste se sad oboje ka' vrane uvatili za moju veceru od 50-60 eura...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #135
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da uziva dok se sredjuje? Da je dignem malo? Zaljubljivanje?

    Evo gledam opet naslov teme... ne, ne.. ipak nisam ja promasio temu...

    Uopste ni racunica nije u pitanju. Ono na sta sam ja aludirao je ko kod nas izvodi djevojku na veceru u restoran?
    Ja često ne razmišljam o temi kad nešto napišem nego se ufatim odgovora na tvoju konstataciju ... "Ko još danas izvodi djevojku na večeru? " i onda si uradio pojašnjenje da je to luksuz ... slažem se sa tobom kad je stvar u tome da nemaš pojma ko je djevojka nego onako na prvu loptu idete u restoran ali da neku djevojku koju znaš izvedeš na večeru je meni makar lijep gest ... mada danas ljudi preskaču večeru pa nema toga u toj mjeri
    deuscroix

  11. #136
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da uziva dok se sredjuje? Da je dignem malo? Zaljubljivanje?

    Evo gledam opet naslov teme... ne, ne.. ipak nisam ja promasio temu...

    Uopste ni racunica nije u pitanju. Ono na sta sam ja aludirao je ko kod nas izvodi djevojku na veceru u restoran? Ko im poklanja cvijece dan nakon tog 'prilaza' ?

    Ne znam, mozda sam u pogresnu zemlju medju pogresne ljude.. Mozda je sve ovo san. Mozda...



    Ne, ne.. Jelenu Karleusu obavezno vodim u McDoland's.

    Sad si se ti uvatio za mojih 50-60 eura koje sam cisto reprezentativno napisao. Mozes ti sa dragom vecerat i za 2 eura na kiosk, mozete i po sok popit' pa ce ti opet trosak bit' manji od 5 eura. To nije bila poenta moje poruke kao sto napisah iznad.

    A to da se mozemo razvalit' od alkohola za 20 eura... Fala ti k'o bratu.. Tako se ti razvaljivao sa dragom svaki dan.

    I za kraj... upravo je stvar u tome sto ti nisu potrebne nikakve pare da bi smuvao djevojku. Ne ulazim sad u problematiku kakva je koja i koja sto juri. Ali generalno mozes smuvat' djevojku bez centa, zato mi je i krivo sto ste se sad oboje ka' vrane uvatili za moju veceru od 50-60 eura...
    Normalno da ću se u'vatit za to, s obzirom da si tih 50-60 eura provukao kroz priču kao prepreku. Ja sam samo htio da razjasnimo da to ne košta toliko. Nisam htio da ovo doživiš lično. Većina ljudi misli da im treba grdilo para da bi impresionirali đevojku. Ada, nisu ni one šašave... vide kući kako se živi. Čisto sumnjam da očekuju bifteke kad izađu napolje, a doma se pašteta maže.

    A te što očekuju, nisu predmet ove rasprave.

  12. #137
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uglavnom nesto pitam, kako bi zapoceli razgovor.

  13. #138
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    ^ Pa obicno ces vise sanse imat' ako pitas 'Koliko je sati?' nego ako pridjes djevojci i kazes joj 'Evo je skoro 9'.

    A ove restorandzije... koliko ste djevojaka nakon upoznavanja poveli na veceru ili joj kupili cvijece isti/naredni dan?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Fidel Castro dje si porasta ti te placas veceru za dvoje po 60 eura obraza ti?
    Cega to narucujes za 60 eura? Brale vidim ja da ga nisi ti obidova nidje u restoran.

  15. #140
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Ima li jos ko da se uvati za tih 60 eura?

    Potpuno ste promasili poentu poruke a zivota nemam da se pracakam sa vama.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #141
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,567
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    PA to je niko u svoje vrijeme, moza prije 20 god.
    Tu es mon héro!

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,547
    Thanked in
    3,119 Posts

    Default

    Fidel je mislio za 4 djevojke vecera :mrgreen:

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #143
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    A sto je lady_mariana obrisala jedini normalan odgovor na moju.. tu nekakvu.. tezu..
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    A ne no prije 150 godina, ne sprdajte se, svi bi skafe djevojku u krevet da povedu i to po mogucnosti da ona dodje po momka i da ga povede kod nje u NJEN stan.

    Nije ni pitanje vecere ni pitanje koje kosta 60 eura, no ste momka napali zbog stosa sa vecerom, koji je za razliku od sadasnjih "facebook fora" svijet izmislio, nebitno, svako ima svoje fore i fazone, ne kapiram sto coek odje kad je iskren mora bit osudjen na neki nacin.
    Malo ko umije da odgovori u svoje ime na postavljenu temu, dako konacno nesto lijepo procitamo, samo umijete da se sprdate necijem postu.
    Ajte...jatnopri

  20. #145
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,547
    Thanked in
    3,119 Posts

    Default

    lady, bila si u pravu, vrati comment
    stvarno, ko to ide da jede, zvace i preziva da bi mu mala dala? :mrgreen:

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #146
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    lady, bila si u pravu, vrati comment
    stvarno, ko to ide da jede, zvace i preziva da bi mu mala dala? :mrgreen:

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    Ja sam za tu vrstu kod nas, evo sad, prvi put cuo..

    Do sad sam do gledao po filmovima i serijama...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Fidel, ja sam mislio da si ti normalan, a ti večere po 60€

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #148
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,547
    Thanked in
    3,119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja sam za tu vrstu kod nas, evo sad, prvi put cuo..

    Do sad sam do gledao po filmovima i serijama...
    meni je to isto kao da je neko rekao da kad momak vidi neku vrh ribu kaze: odma bi je ozenio.

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #149
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Kucu bi joj dao.. i ovo oko kuce...

    Ja bih opet pitao... kod od vas danas izvodi curu na veceru nakon upoznavanja? Jel' to neki fin gest koji vam se svidja iz filmova i serija ili to stvarno praktikujete?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #150
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,567
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Nikad "niko", da ja znam... Previse je to paznje zA prvi-eventualno drugi susret posle upoznavanja.
    Tu es mon héro!

Page 6 of 27 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 14:04
  2. Kako Sta i Gde!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-04, 15:42
  3. Kako?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 22
    Last Post: 30-06-04, 22:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •