Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 655

Thread: Kako vam prilaze?

  1. #76
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Nego sto cemo mi sa ovima koje su drske i sto bi se reklo bezocne kad im pridjes :-?
    Nista naravno. Njih ostavis da mudruju i ides dalje. Zbog nekih losih primjeraka ne treba da se obeshrabrujes, gubis samopouzdanje, ili mjenjas sliku o zenskom rodu za 360 stepeni (ha, kako se pise onaj kruzic za stepen?). Mislim da su nasi momci dosta ustogljeni po tom pitanju, prilaze al nekako cini mi se da previse razmisljaju i daju preveliki znacaj tom prvom kontaktu. Ugledajte se na naciju sa druge strane Jadrana, ne samo za prilazak, vec za cjelokupno ponasanje prema zeni.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Najjače prolaženje meni sa pitanjem "da li za pivo". Šta reći a ne nasmijati se od srca i reći nađe li me nađe...

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #78
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To ti je tako kad prilazis dracama, jos ako imaju do 20 godina tad im je trip na vrhuncu i moraju malo da se foliraju.
    Iskulirajte solidne djevojke jer takvima na dan prilaze po 100x jer su pristupacne i momci misle da ce imat lagan prolaz.
    Prilazite samo top ribama i vidjecete koliko su bolje za komunikaciju i vece su sanse da cete nju smuvat nego neku solidnu, jer lijepima manje prilaze jer momci misle da nemaju sanse, a grijese
    Ovo je istina. Potpisujem. Osim sto moram da dodam da trip prevazilazi 20, i traje i do 25 godine.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To ti je tako kad prilazis dracama, jos ako imaju do 20 godina tad im je trip na vrhuncu i moraju malo da se foliraju.
    Iskulirajte solidne djevojke jer takvima na dan prilaze po 100x jer su pristupacne i momci misle da ce imat lagan prolaz.
    Prilazite samo top ribama i vidjecete koliko su bolje za komunikaciju i vece su sanse da cete nju smuvat nego neku solidnu, jer lijepima manje prilaze jer momci misle da nemaju sanse, a grijese
    Ovo potpisujem. Saglasan sam u potpunosti (jes da si neroazzuro al ovo dobro rece )

  5. #80
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To ti je tako kad prilazis dracama, jos ako imaju do 20 godina tad im je trip na vrhuncu i moraju malo da se foliraju.
    Iskulirajte solidne djevojke jer takvima na dan prilaze po 100x jer su pristupacne i momci misle da ce imat lagan prolaz.
    Prilazite samo top ribama i vidjecete koliko su bolje za komunikaciju i vece su sanse da cete nju smuvat nego neku solidnu, jer lijepima manje prilaze jer momci misle da nemaju sanse, a grijese
    Ovo je istina ali ne zbog toga što im ljudi slabo prilaze nego zbog toga što nisu opterećene ... e sad oće li čovjek dobit ono zbog čega je i ušao u razgovor je prilično diskutabilno ali da će se prijatno osjećat u njenom društvu to je sigurno ... nekad je i to bolje nego mudrovanje pa onda sex dodje više iz neke želje da se " naplati " prenemaganje nego iz pravog uživanja i požude nažalost
    deuscroix

  6. #81
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Čudni ste... silovanje samoga sebe, dal je gore to ili biti silovan? A tema na pdf Ljubav, a prema sebi se nema... dronjak.

  7. #82
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Eeee kako su divlje te sto mudruju kad ih opustis, da ti je znat...
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #83
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Čudni ste... silovanje samoga sebe, dal je gore to ili biti silovan? A tema na pdf Ljubav, a prema sebi se nema... dronjak.
    Silovanje samog sebe je biti opterećen time da se neka djevojka odvede u krevet po cijenu toga da niste iz iste priče što se ponašanja tiče a razgovor sa zgodnom djevojkom koja je uzgred i prijatna u komunikaciji nikako nije silovanje ... ne kažem da ljudi ,htjeli ne htjeli, mogu biti ravnodušni ali normalni će sakrit svoje životinjske nagone dok ne dodje pravo vrijeme ... mada ja i ne mogu da dijelim savjete kako praviti što više recki ( ako je to smisao teme ) ... teško se palim
    deuscroix

  9. #84
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    "više iz neke želje da se " naplati " prenemaganje nego iz pravog uživanja i požude nažalost :sad:" zaboravih da qotujem ovaj dio rekoh shvatićeš...

    Ako nema strasti, nego je usiljeno... šta je to ako ne silovanje?

  10. #85
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    "više iz neke želje da se " naplati " prenemaganje nego iz pravog uživanja i požude nažalost :sad:" zaboravih da qotujem ovaj dio rekoh shvatićeš...

    Ako nema strasti, nego je usiljeno... šta je to ako ne silovanje?
    Ja sam skontao da si mislio na to da čovjek bude sa atraktivnom djevojkom a ne napravi ništa konkretno ...
    ps: a to drugo ti je u našoj terminologiji " kombinacija " jer da nije nečim privukla ne bi ni bilo početka priče ... obično kratko traje ...
    deuscroix

  11. #86
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Lagali bi kad bi rekli da ne volimo viđet/popričati sa simetričnom osobom :-)
    Ovo "kombinacija" - ili po mome usiljena strast, odnosno neko od osoba se nužno je spustiti se na nivo one druge osobe da bi došlo do "varnica"... Meni silovanje, nekome užitak, ili bar misli tako... Heh.

  12. #87
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,912
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,444
    Thanked in
    2,234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ja sam skontao da si mislio na to da čovjek bude sa atraktivnom djevojkom a ne napravi ništa konkretno ...
    ps: a to drugo ti je u našoj terminologiji " kombinacija " jer da nije nečim privukla ne bi ni bilo početka priče ... obično kratko traje ...


    Prvi korak u muvanju djevojke jeste da se prepozna da je djevojka, a ne momak.

  13. #88
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Hahahahah što jes jes....

  14. #89
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ufff kad vidim ovu prepisku od jutros ... ma ... samo napadajte sa stilom pa što bude biće ... manje mudrovanja i filozofiranja skraćuje put do uživanja
    ps: da me stave na poligraf i ispituju o ženama pregorio bi od muke koliko lažem ... a i što se ja petljam u ove tinejdzerske priče ima pravo oscam
    deuscroix

  15. #90
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prvi korak u muvanju djevojke jeste da se prepozna da je djevojka, a ne momak.
    Valjda se to ne postiže tako što skineš gaće pa uporedjujete razliku mada nije loša fora
    deuscroix

  16. #91
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Ovo potpisujem. Saglasan sam u potpunosti (jes da si neroazzuro al ovo dobro rece )
    Ne mari nishta shto je neroazzuro. Forza INTER !!!!
    (malo je off ali nadam se da nece niko zamjerit)

  17. #92
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,912
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,444
    Thanked in
    2,234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Valjda se to ne postiže tako što skineš gaće pa uporedjujete razliku mada nije loša fora
    Nisi me ispratio, mislio sam na to da tigrovo oko nije mislio, nego mislila.

  18. #93
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Kako vam je teska prica, sto je ovo.

    Inace, Niksicani su prelaki za prilazak. Dovoljno je jednom da ih pogledas, eto ih, upecani.
    Pravite preveliku filozofiju od toga.

    Niksic rules. Spontanost rules.
    Last edited by Raquel; 28-07-14 at 15:31.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  19. #94
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nisi me ispratio, mislio sam na to da tigrovo oko nije mislio, nego mislila.
    Od kad je tigrovo oko ženski sinonim ??? Valjda postoji i tigricino oko ... sumnjivo mi je sve to ali da ne koristimo onaj metod nego da vjerujemo na riječ ... i nije ovo muvanje nego komentarisanje iz "toplog" doma :o
    deuscroix

  20. #95
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,912
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,444
    Thanked in
    2,234 Posts

    Default

    Nebitni su sinonimi, mogla je napisat i da je Roko Sifredi, ali ako je pisanje u zenskom rodu, ponekad pomislim da je u pitanju zensko.

  21. #96
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Meni se baš dopala širina koju dodajemo, svake malo, na ovoj temi, al eto, zarad višeg cilja, povlačim se u šutnju sa nekim Kafkinim pripovjetkama

  22. #97
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Nisam mislila na tebe no na ove sto ponavljaju napamet naucenu pricu.
    Razumijem da je dobro nauceno gradivo, ali tu sirine nema.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  23. #98
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Znam da nisi, nego i meni, naknadna pamet dođe ponekad.

    U Majinom stilu- čeka me more, salata od hobotnice, Kafka... Ugodan dan svima :-D

  24. #99
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    261
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ja sam najbolje muvao kad nijesam muvao ;- ), bilo to veza ili makar druženje...
    Prije neku godinu na zlatibor, zatvara se kafić fajront, izlazimo iz lokala i bile tu dvije cure, pitam ima li đe što da radi, ova jedna kroz smijeh kaže ima, ali u Užice, tu malo kroz priču i eto muvanja;-)
    Tako neđe išao vozom i preko puta đevojka čita mikijev zabavnik :- ), ajd ne prokomentariši, i eto...
    Na planinarenju, kroz druženje, kao da razmijenimo slike koje smo napravili...
    U maksimusu cure pitale mogu li za naš sto, pmalo muvanja u diskoteci posle zajedno do budve...

    Pokašaji muvanja vazda propast...
    U kafiću u pg priđem, cura pogleduje, reko da se upoznamo, cura ladna kao špricer, k'o da sam joj sve pobio, drugarica gleda i njoj neprijatno kako ova kulira, pitah još nešto u svoj onoj buci, pa se fino pozdravih i svojim putem...

    Cura da priđe, desilo mi se par puta, skroz je čudan osjećaj i nikad nijesam bio spreman...

  25. #100
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ilija 1981 View Post
    Ja sam najbolje muvao kad nijesam muvao ;- ), bilo to veza ili makar druženje...
    Prije neku godinu na zlatibor, zatvara se kafić fajront, izlazimo iz lokala i bile tu dvije cure, pitam ima li đe što da radi, ova jedna kroz smijeh kaže ima, ali u Užice, tu malo kroz priču i eto muvanja;-)
    Tako neđe išao vozom i preko puta đevojka čita mikijev zabavnik :- ), ajd ne prokomentariši, i eto...
    Na planinarenju, kroz druženje, kao da razmijenimo slike koje smo napravili...
    U maksimusu cure pitale mogu li za naš sto, pmalo muvanja u diskoteci posle zajedno do budve...

    Pokašaji muvanja vazda propast...
    U kafiću u pg priđem, cura pogleduje, reko da se upoznamo, cura ladna kao špricer, k'o da sam joj sve pobio, drugarica gleda i njoj neprijatno kako ova kulira, pitah još nešto u svoj onoj buci, pa se fino pozdravih i svojim putem...

    Cura da priđe, desilo mi se par puta, skroz je čudan osjećaj i nikad nijesam bio spreman...
    E da najbolje ispadne kad neces da muvas, kroz neku opustenu pricu..hahaha a ovo za podgoricanku se i meni desavalo..to ti je neka kultura sacuvaj me boze

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Ne mari nishta shto je neroazzuro. Forza INTER !!!!
    (malo je off ali nadam se da nece niko zamjerit)
    Ma salim se ja posto sam pripadnik crveno-crne populacije

Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 14:04
  2. Kako Sta i Gde!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-04, 15:42
  3. Kako?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 22
    Last Post: 30-06-04, 22:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •