Page 16 of 27 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 655

Thread: Kako vam prilaze?

  1. #376
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Eto ti sad... pa reci da je vama muskarcima lako ugodit... ne valja sponzoruza, ne valja pepeljuga, ne valja ona sto preferira bicikle (i ne idi u krajnost, molim te. To sto volim bicikle ne znaci da zivim na algama, sjemenkama i soku od mrkve). Koje valjaju? I ko kaze da danasnje cure ne kuvaju?
    Vise to zavisi od naseg praga tolerancije za iracionalnost i druge gluposti nego od bilo cega drugog, onda se nadje 100 mana ako se hoce.Ja sam trenutno 1/6 sto se tice ovog boldovanog

  2. #377
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne može svaka u menzi da radi...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    Ja sam prije jedno 7-8 godina radio u jednom hotelu na Braču koji je bio all-inclusive. Imali smo neku kuvaricu, onako slatka, malo jača, kratke plave kose, ta mi je uvijek za doručak čuvala palačinke koje su me čekale kad bi došao na red (da ih nije sklonila, turisti bi ih pojeli). Zauzvrat me non-stop štipala za guzicu i cerekala se, ali meni nije smetalo, dobro me hranila.



    Da je tada znala mladost ono šta zna starost, zaprosio bi je!!!

    Last edited by Nanashi; 19-08-14 at 00:05.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  3. #378
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Bas vidjeh danas jednu curu vozi biciklo,nekako mi za srce pade, ona onako fina vozi biciklo sa korpom i svoj posao
    Takve treba zenit a ne ove sto ih vozaju u dzipove .
    MEMENTO MORI

  4. #379
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jednostavno nekad je i njima dovoljno samo da im se fizički svidite za to pa su nakon toga tehnikalije prilaženja manje više nebitne
    https://vine.co/u/1030835830811402240

  5. #380
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Danas u Panini sjedimo ja i djevojka pijemo pice i sto do nas sjede dvije drugarice/sestre ne znam. Prilazi momak i pita jesu li slobodne da im pokaze nesto. Sjede za sto s njima i ja gledam izvadi momak karte i veli napisi svoje ime na kartu. Napisa ime, on stavi karte u spil i veli promijesaj. Promijesase oni karte i on veli nema je u spil, ako tvoja karta bude na plazu da izadjemo. One u smijeh odose do plaze sa momkom sto bi posle ne znam muka mi bi da idem na plazu...

  6. #381
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nanashi View Post
    Ja sam prije jedno 7-8 godina radio u jednom hotelu na Braču koji je bio all-inclusive. Imali smo neku kuvaricu, onako slatka, malo jača, kratke plave kose, ta mi je uvijek za doručak čuvala palačinke koje su me čekale kad bi došao na red (da ih nije sklonila, turisti bi ih pojeli). Zauzvrat me non-stop štipala za guzicu i cerekala se, ali meni nije smetalo, dobro me hranila.



    Da je tada znala mladost ono šta zna starost, zaprosio bi je!!!

    Koja crna starost sa 33 godine druze? Bogome ako mislis da si ostara sa toliko godina... Na most pa se nagnes fino i pripremis se za jedan let put dolje... Bucj u vodu !

  7. #382
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Koja crna starost sa 33 godine druze? Bogome ako mislis da si ostara sa toliko godina... Na most pa se nagnes fino i pripremis se za jedan let put dolje... Bucj u vodu !
    Vala ni meni nije jasno ali ajde ... nego da se vratim na temu ... izadjem sinoć u grad i kako šetam vidim dva baš lijepa primjerka ... na kratko nam se pogledi sretoše, crnka bješe , "odmaženit" što bi rekao jedan moj kolega ... ja onako krenuo da pišem poruku drugu i taman dodjemo da se mimoidjemo kad čujem : " A odakle si ti " ( onako jače ) i ja cimnem ( malo mi vrat krcnu ) a ona drugarici :" sio za naš sto kažem ja njemu " ... i počeše da se smiju ... pomislih kako mi iščaši vrat zamalo sram je bilo ... inače je ovo bzv ... slobobno izbrišite ali imam utisak da su djevojke generalno gore od muškaraca što se fora tiče ... teške brate ... nekakve glupe gafe u p.m.
    deuscroix

  8. #383
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Večeras nakon dužeg perioda idem malo u grad da prilazim đevojkama polupjan.. iskoristiću par fora što pročitah ovdje, pa vam javljam rezultate.. dako makar jedna uleti u pm, valjalo bi ...

  9. #384
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Večeras nakon dužeg perioda idem malo u grad da prilazim đevojkama polupjan.. iskoristiću par fora što pročitah ovdje, pa vam javljam rezultate.. dako makar jedna uleti u pm, valjalo bi ...
    nemoj samo svoje fore koristit
    istrajan budi.

  10. #385
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se sjetih jednog super prilaza od prije par godina... bijase Pg, ne sjecam se tacno koji lokal, mislim Irish pub, ja sa 2 drugarice, septembar. Ako se ne varam nosila sam neku crnu haljinu sa prorezom pozadi, tako da su mi se vidjela ledja. 2 stola od nas sjede neka tri tipa, prilazi jedan od njih meni i kaze mi: ti imas najcistija ledja na svijet! Ja sam umrla od smijeha!
    Poslije smo izasli 2-3 put i zakljucili da je bolje da budemo drugari, pa smo to ostali i do danas.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  11. #386
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Sad se sjetih jednog super prilaza od prije par godina... bijase Pg, ne sjecam se tacno koji lokal, mislim Irish pub, ja sa 2 drugarice, septembar. Ako se ne varam nosila sam neku crnu haljinu sa prorezom pozadi, tako da su mi se vidjela ledja. 2 stola od nas sjede neka tri tipa, prilazi jedan od njih meni i kaze mi: ti imas najcistija ledja na svijet! Ja sam umrla od smijeha!
    Poslije smo izasli 2-3 put i zakljucili da je bolje da budemo drugari, pa smo to ostali i do danas.
    Mjesto da ti kaze vidji kako su ti prlhava kedja cek da ti ocistim..
    istrajan budi.

  12. #387
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najcistija u smislu da nisam imala bubuljice... ato za prljavo je moglo i da prodje, imajuci u vidu koliko sam pjegava. Sta znas, mozda neko izdaleka ne konta da nije glibez.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  13. #388
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja ne znam koja je muka na ove naše đevojke..sinoć ja sa 2 druga koja nisu odavde i vide oni 4 đevojake od kojih sam ja 2 odma prepoznao iz Bd su a druge dvije nisu bile odavde..i ja namjerno ne prilazim (znam ih iz viđenja) i odu ova dva druga da se upoznaju. Znači najnormalnije da se upoznaju, đe ovaj drug pruža ruku i govori ime a ta đevojka izbača 'Ne zanima me ne zanima me' i ovaj drugi kreće da lruža ruku ovoj drugoj što je isto iz Bd i ona govori 'mršmršmrš' A sa ove 2 sto nisu odavde se najnormalnije upoznali, bosanke neke...I ono drugovi baš iznevjerovali kad su viđeli ponašanje ove dvije...dno dna..a što je najjače 80% đevojaka odavde tako se ponaša, baš ne znam koja je muka. Živjele Srpkinje, Hrvatice, Bosanke, Ruskinje, Poljakinje & co.

  14. #389
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da su žive i zdrave i da nam češće dolaze!

    Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk

  15. #390
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Ja ne znam koja je muka na ove naše đevojke..sinoć ja sa 2 druga koja nisu odavde i vide oni 4 đevojake od kojih sam ja 2 odma prepoznao iz Bd su a druge dvije nisu bile odavde..i ja namjerno ne prilazim (znam ih iz viđenja) i odu ova dva druga da se upoznaju. Znači najnormalnije da se upoznaju, đe ovaj drug pruža ruku i govori ime a ta đevojka izbača 'Ne zanima me ne zanima me' i ovaj drugi kreće da lruža ruku ovoj drugoj što je isto iz Bd i ona govori 'mršmršmrš' A sa ove 2 sto nisu odavde se najnormalnije upoznali, bosanke neke...I ono drugovi baš iznevjerovali kad su viđeli ponašanje ove dvije...dno dna..a što je najjače 80% đevojaka odavde tako se ponaša, baš ne znam koja je muka. Živjele Srpkinje, Hrvatice, Bosanke, Ruskinje, Poljakinje & co.
    To nisu djevojke to je otpad, svaka normalna osoba kad tI neko uljudno pridje I pita te nesto pa makar im se ne svidjali oni izgledom treba da kaze barem imam momka izvini, ili tako nesto, e sad ne znam jesu li ti tvoji drugovi bachili trol neki i kako su se ponijeli, moguce da ih je nesto iziritiralo te su se tako isponasale, mada nebi me chudilo da su ishejtovale namjerno
    istrajan budi.

  16. #391
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    To nisu djevojke to je otpad, svaka normalna osoba kad tI neko uljudno pridje I pita te nesto pa makar im se ne svidjali oni izgledom treba da kaze barem imam momka izvini, ili tako nesto, e sad ne znam jesu li ti tvoji drugovi bachili trol neki i kako su se ponijeli, moguce da ih je nesto iziritiralo te su se tako isponasale, mada nebi me chudilo da su ishejtovale namjerno
    Jes pa su se 2 koje nisu odavde najnormalnije upoznale a ove nase se ponijele kao seljanke poslednje
    Sasvim normalno prisli tipa 'Zeljeli bi da se upoznamo'

  17. #392
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,332
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Ljudski je odbit' i ljudski popit' korpu ali kad vidim takva ponasanja (a 'fala bogu' ima ih kol'ko oces) dodje mi da im pucam u koljeno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #393
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka no izgubismo volju McDonald-u, a bio je baš odlučio...

    Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk

  19. #394
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah, kakvo je vrijeme doslo da se djevojke tako ponasaju da ti dodje da je ispremlatinjas haha
    istrajan budi.

  20. #395
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,053
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Ja ne znam koja je muka na ove naše đevojke..sinoć ja sa 2 druga koja nisu odavde i vide oni 4 đevojake od kojih sam ja 2 odma prepoznao iz Bd su a druge dvije nisu bile odavde..i ja namjerno ne prilazim (znam ih iz viđenja) i odu ova dva druga da se upoznaju. Znači najnormalnije da se upoznaju, đe ovaj drug pruža ruku i govori ime a ta đevojka izbača 'Ne zanima me ne zanima me' i ovaj drugi kreće da lruža ruku ovoj drugoj što je isto iz Bd i ona govori 'mršmršmrš' A sa ove 2 sto nisu odavde se najnormalnije upoznali, bosanke neke...I ono drugovi baš iznevjerovali kad su viđeli ponašanje ove dvije...dno dna..a što je najjače 80% đevojaka odavde tako se ponaša, baš ne znam koja je muka. Živjele Srpkinje, Hrvatice, Bosanke, Ruskinje, Poljakinje & co.
    Pa ko ce ove nashe da ...?
    ...

  21. #396
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    hahah, kakvo je vrijeme doslo da se djevojke tako ponasaju da ti dodje da je ispremlatinjas haha
    Hahahhaha taman tako, pa to je nevaspitanje, pa nismo mogli da vjerujemo, a nije da je prvi primjer

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pa ko ce ove nashe da ...?
    Pa njima nisu nase, oni su Srbi..

  22. #397
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,053
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Hahahhaha taman tako, pa to je nevaspitanje, pa nismo mogli da vjerujemo, a nije da je prvi primjer



    Pa njima nisu nase, oni su Srbi..
    Nishta ja ne kontam ...i u politiku se ode,a zabranjeno mi je da pishem ...
    ...

  23. #398
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nishta ja ne kontam ...i u politiku se ode,a zabranjeno mi je da pishem ...
    hahhah cujes li ga, kad si rekao nase, mislio sam da mislis za crnogorke

  24. #399
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,001
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Mjesto da ti kaze vidji kako su ti prlhava kedja cek da ti ocistim..
    Ili još bolje da je pita' eto će tako otvorena leđa neizmasirana...

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #400
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Zamisli zbilja, krenes da je izmasiras a ono joj ledja sva pufiČava. Treba dobro pogledat.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Page 16 of 27 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 14:04
  2. Kako Sta i Gde!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-04, 15:42
  3. Kako?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 22
    Last Post: 30-06-04, 22:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •