Page 5 of 27 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 655

Thread: Kako vam prilaze?

  1. #101
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako si pozitivna,zracis nekom posebnom energijom, ne muvam te,ali ako treba, muvacu te...jesi probala pecurke, ne nagovaram te,al da ih probas, ta tvoja energija bi bila jos pozitivnija... (neki novi klinci)

  2. #102
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by izaberi1 View Post
    Zivimo u 21 vijeku, al kao da nismo posli dalje od 17-tog po pitanju prilaska. Musko-zenska igra zavodjenja oduvijek je bila slozen proces koji je zbunjivao mnoge. Iako su sad moderna vremena, mnogo toga se nije promijenilo, neke stvari ni danas nisu jasne. U 99% slucajeva muskarci su ti koji naprave prvi korak, a sta je s vama djevojke? Prilazite li vi momcima il cekate da vam pridje neko?

    U namjeri da olaksamo i jednoj i drugoj strani pri razbijanju tog prvog prilaska osobi prema kojoj postoji neko osjecanje, bilo ono simpatija, odusevljenje itd... Sad pitanje za sve i muskarce i djevojke koji nacin prilazenja je po vama dobar i na koji biste pali bez ikakvog foliranja i slicno (ne mislim da vas udari nekom motkom i slicno), koje kriterijume imate, sto je minimum koji zena/muskarac mora da ima (ne misli se na materijalno, mada...)

    U glavnom sve o stvarima koje bi vas odusevile kod osobe koja vam pridje.

    Jos jednom molba bez doskocica, posalica i slicnog.
    Kada hoćete da priđete nekom momku ili djevojci, uvjek ćete i naći način kako, i smatram da nije važano kako se desio susret već šta se dešava posle.
    Volim kad muškarac ima harizmu, manire džentlmenske, sigurnost i kad može osjetiti šta je to što nekoj osobi godi, uz to kad osjetim i iskrenost i poštovanje - savršeno.


    Možda nekome pomogne, pa evo jedan primjer:

    Recimo, jedan džentlmen je iskoristio poslovni sastanak i uspio da pretvori u izlazak. Dok smo razgovarali primijetila sam njegovo držanje, manire, sitnice na koje je obraćao pažnju, a sve sa ciljem da meni bude apsolutno komforno. Kad smo sve precizirali oko posla, predložilo je da idemo u pozorište što sam u prvi mah odbila , ali je sa tolikom sigurnošču rekao da ću biti oduševljena sa tom predstvom koju je on gledao dan ispred. Pomislila sam: "On mene i ne poznaje, kako uopšte zna šta se meni dopada ili ne." ali sam pristala sa očekivanjem da ću se smoriti narednih sat ili 2. Ne samo da me predstava oduševila i ostavila bez teksta, nego mi je i vrijeme bukvalno proletjelo sa njim, sagovornik sa kojim sam mogla da komuniciram o raznim temama, i koji uopšte nije krio da mu se dopadam. Da je moja ljubavna situacija bila drugačija, ovakav džetlmen bi sigurno imao prolaz kod mene.

    Vrlo je malo osoba koje nam dopuštaju da budemo žene - dame, da nas poštuju onako kako zaslužujemo a ne po nekim iskrivljenim vrijednostima 'poštovanja'.

  3. #103
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @boginja
    Ti tako pishesh ovo da imam osjecaj da chitam roman, vidji iduci put da ubacis vise detalja da bude jos bolje :-)
    istrajan budi.

  4. #104
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    @boginja
    Ti tako pishesh ovo da imam osjecaj da chitam roman, vidji iduci put da ubacis vise detalja da bude jos bolje :-)
    Moji prijatelji bi rekli: "Tebi se dešavaju situacije kojih nema ni u španskim serijama." - tako da ovo za roman te shvatam.
    Ali ovo sam napisala sa ciljem da njegujete i obratite pažnju na neke iskonske vrijednosti, da se ostavite macho grubijana, nepristojnog vokabulara...

  5. #105
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Nikad nisam volio prilaženja s neba pa u rebra, to mi je vazda izgledalo ka učešće na kvizu, moraš poene da osvajaš dok ti ističe vrijeme.

  6. #106
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    On je kao Tito - zvanično nema ništa, ali sve mu je na raspolaganju...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #107
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se vise svidja Bogdan Diklic od Breda.

    DakleM, cijenim originalnost.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  8. #108
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo nije Bogdan Diklic, necemo tako da se igramo. Prepadoh se kad kliknih na link.

    Anyhow, meni je nekako najzanimljivije kad skontam da je osoba koja mi je prisla duhovita. Jako cijenim dobar smisao za humor, to me osvaja nevezano za izgled.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  9. #109
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Ovo nije Bogdan Diklic, necemo tako da se igramo. Prepadoh se kad kliknih na link.

    Anyhow, meni je nekako najzanimljivije kad skontam da je osoba koja mi je prisla duhovita. Jako cijenim dobar smisao za humor, to me osvaja nevezano za izgled.

    Bogami se ja vazda bojim da će mi se smijat u krevetu...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #110
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam da li je tvoja bojazan uzrokovana izuzetnim smislom za humor ili, kako bih rekla... manjkom neceg drugog?

    Salim se.

    Elem, na konto teme: bilo je tu raznih situacija, ali ono sto sam najvise cijenila je zaista originalnost, prilaz bez predrasuda, bojazni i sa osmijehom. Pristojnost ne pominjem jer smatram da je nekako nuzna, tj, podrazumijeva se. Ne volim super-dzentlmene i ustogljene. Eto.

    P. S. Izem ti vic, ove zadnje dvije recenice mi zvuce kao oglas.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  11. #111
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previše se duma tu oko prilaska. Naučio sam da je najgore previše razmišljat' o tome. Ja kad vidim curu koja mi se sviđa, priđem samo, pozitivan nekako, totalno opušten, i kažem prvo što mi pa'ne na pamet. Obično to bude baš dobra stvar, a bogami desi se i da se prospem. E vjerujte da sam često puta uspio i kad se prospem, jer đevojci bude simpatično, nasmijemo se ona i ja, i to je to. Kad nasmiješ curu kad priđeš - na konja si.
    DICIOTTO

  12. #112
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Previše se duma tu oko prilaska. Naučio sam da je najgore previše razmišljat' o tome. Ja kad vidim curu koja mi se sviđa, priđem samo, pozitivan nekako, totalno opušten, i kažem prvo što mi pa'ne na pamet. Obično to bude baš dobra stvar, a bogami desi se i da se prospem. E vjerujte da sam često puta uspio i kad se prospem, jer đevojci bude simpatično, nasmijemo se ona i ja, i to je to. Kad nasmiješ curu kad priđeš - na konja si.
    I kod mene je slicna situacija samo sto ja ne volim da pricam mnogo vec sta mi prvo pane na pamet ispalim, a izgleda da mi je to mana jer se drugi ubise reklamirajuci se Ja sam imao vise ovih prosipanja koja na kraju budu smjesnija meni nego njima ali ko sto ti kazes nekom to bude i simpaticno.

  13. #113
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    sve je licno


    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #114
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je i meni jedna bombetina trazila....dok mi je prilazila okretao sam se okolo da vidim ima li koga,mozda prilazi nekom drugome.Ali ne,jedini sam ja bio tu.A iza mene neki zid.Moc govora sam bio izgubio,jezik mi se svezao.Hocu da je nesto pitam,ali nisam mogao pricati.Samo sam joj dao upaljac i klimao glavom dok je ona komentarisala lose vrijeme.

    Par puta mi se desilo da zanijemim ako sam u drustvu neke predobre ribe. A jednom mi je srce lupalo za vrijeme ljubljenja sa isto jednim avionom.Bila se precenula,pitala me sta ti je? Bilo mi malo neprijatno.

  15. #115
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni je dao 100 grama eurokrema.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Kako me jedan mod voli (bas se pitam koji, ali volim i ja njega) pa mi brise postove na njegov dio foruma. Nema veze, stvarno volim i ja tebe. Sto se tice prilazenja, stvarno mrzim kad mi djevojka da povoda da joj pridjem, a onda glumi ledenu kraljicu. Mislim se, ae pici zavrsavaj.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #117
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salbi ste. Pogotovo momci. Eo prodaću vam jedan štos. (

    Startujem, složim priču, bačim par provala. Đevojka se nasmije, onda joj kažem da je u toku promocija i da će dobit besplatnu večeru za dvoje u restoranu, samo da pošalje poruku s imenom i prezimenom na broj (koji je inače moj, no ona misli da šalje poruku restoranu). Kad pošalje poruku, onda joj objasnim štos, i obično večeramo uveče... samo što nije besplatno, no ja platim.

    I još nešto... ne startujte đevojke u podgoričkom lokalu. Od toga nema ljeba.

  18. #118
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mora postojat neki štos, da bi se izdvojio iz mase, privukao pažnju i uopšte došao u situaciju da sa njom ozbiljno popričaš. Dobra fora kod normalne đevojke naiđe na odobravanje i smijeh. U svakom slučaju mnogo bolje nego da je spopadaš po 2 ure polupjan s pričom kako je najljepša koju si ikad vidio. No evo, ne može se ništa od ovih što je.bu pogledom u diskoteci.

  19. #119
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Dobra fora kod normalne đevojke naiđe na odobravanje i smijeh. U svakom slučaju mnogo bolje nego da je spopadaš po 2 ure polupjan s pričom kako je najljepša koju si ikad vidio. No evo, ne može se ništa od ovih što je.bu pogledom u diskoteci.
    То је то. Здрава прича, опуштено тотално, будеш свој и макар ћеш јој за почетак бит симпатичан, временом "медо мој" :mrgreen:
    А ови Гетзби комплексаши, нек наставе да мувају коничарке и остале сељанке града, са причом како су најјачи у кварт...
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Može biti samo "medo moj" ako vozi q7, ako vozi z10 onda je "debelo prasence"...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #121
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Evo viđeh danas Aleksu Popovića u bijeloga BMW X7, rekao bih. Možda je X5. Kladim se da se đevojke utrkuju da mu mrse šiške.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #122
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Može biti samo "medo moj" ako vozi q7, ako vozi z10 onda je "debelo prasence"...
    Ada zene za mene prvo kazu da sam ruzan, dok ne saznaju koliko imam para. Poslije kazu da sam ruzan i siromasan.

  23. #123
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Evo viđeh danas Aleksu Popovića u bijeloga BMW X7, rekao bih. Možda je X5. Kladim se da se đevojke utrkuju da mu mrse šiške.
    Lako mi je za njega 150k uzima da baca cigle na kos.Imao bi i za jaca kola od X5.

  24. #124
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što biva onda... postoje sojčice za pokazat, harpije - što psuju, bahate se, prijete nasiljem, pa i ptičice koje očekuju da budu uhvaćene za skočne članke, i da im se dune međ grudi ko zapenjen bivo, kojima ne treba Puškin da se recituje... Al postoje i buduće majke - same od sebe ukroćene - čedne i borbene jednako! Takve su vrijedne i najsitnije pažnje.
    Bolji od sebe.

  25. #125
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Domaćin View Post
    Što biva onda... postoje sojčice za pokazat, harpije - što psuju, bahate se, prijete nasiljem, pa i ptičice koje očekuju da budu uhvaćene za skočne članke, i da im se dune međ grudi ko zapenjen bivo, kojima ne treba Puškin da se recituje... Al postoje i buduće majke - same od sebe ukroćene - čedne i borbene jednako! Takve su vrijedne i najsitnije pažnje.
    Kako si to složio ka rubikovu kocku svaka čast
    deuscroix

Page 5 of 27 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 15:04
  2. Kako Sta i Gde!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-04, 16:42
  3. Kako?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 22
    Last Post: 30-06-04, 23:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •