Page 9 of 55 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 1362

Thread: Registracija i tehnicki - problemi

  1. #201
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E kad sam ja prošo tehnički sa:

    Napuknutom šoferšajbnom
    Napuklim farom
    Svijetlima koja gađaju Mars i ne mogu da se vrate
    Krovištem koje samo što ne poklopi vozača
    Zimskim gumama od koje je jedna proizvedena 98. godine
    Neispravnim podizačem zadnjeg stakla

    svi će.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #202
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    DjeeEEEE?
    Tu es mon héro!

  3. #203
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oću da rečem pa da dođu vlasti i bacačem plamena regulišu egzistenciju tog servisa.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #204
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahhaha, aj ne zajebaj, mada, mucke se cine najjace sa tehnickim , pa dovoljno je vidjet na ulicu kakva se auta voze, jasno je da ne bi regularno prošli tehnički pregled.

  5. #205
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    E kad sam ja prošo tehnički sa:

    Napuknutom šoferšajbnom
    Napuklim farom
    Svijetlima koja gađaju Mars i ne mogu da se vrate
    Krovištem koje samo što ne poklopi vozača
    Zimskim gumama od koje je jedna proizvedena 98. godine
    Neispravnim podizačem zadnjeg stakla

    svi će.
    Ali ne pominješ da si morao imat neku dobru vezu da bi tako prošao?
    Inače auto ti je strava za duži put, obavijesti nas kad nedje kreneš da se sklonimo s ceste. ;-)

  6. #206
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Brzo će taj tehnički pod ključ kad su te puštili sa svim nedostacima koje pominješ

  7. #207
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    oce, obavezno :mrgreen: Dje ima veza, sve se moze Pa i voznja bez tablica godinama (sam iz mog komsiluka trenutno 4 auta se bez tablica voze)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  8. #208
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    Ima golf 2 turbodiesel koji je skoro prodat 2000e
    Zamisli koji mozak trebas biti da das 2000e za golfa dvojku.

  9. #209
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vala ni da je 3-ka.

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  10. #210
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolji je od 90 posto petica shto se na taxi voze

  11. #211
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Jes, koje su presle po 700k km. Dobar je to auto al nikako ne opravdava takvu cijenu. Pa jbt za te pare mozes fiestu 2003 1.2 benz da kupis, clia 2 ph2 1.2, il tako nekog manjeg benzinca, i nek posle taj kaze da je njegova 25 god stara dvojka pouzdanija i bolja od npr ovih auta.

  12. #212
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova je potpuno nova i dizel je za razliku od tih benzinjara mrtvih

  13. #213
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E ču ga potpuno nova. O čemu ti pričaš? Kad je proizvedena, te je potpuno nova?
    Prije 20 i koju godinu je li?

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  14. #214
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Sve zavisi kako ko odrzava auto. Imas recimo golfa 2 koji se redovno odrzava (a kako nece kad djelova ima na trafiku i kad je 70€ veliki servis) i imas neko novije auto neki bmw 2000 god koji se bas i ne odrzava (jer su zadnje plocice od M serije 80€). Kad uporedis to bolja je ta golf 2 nego BMW koji je barem 10-12 godina mladji. Sve zavisi od odrzavanja auta. Neki su picajzle za auto pa vode racuna o svakom detalju, a nekima puca racq i vodi se logikom neka ga tako, dok ide dobro je. Neko pati od kompleksa pa se vodi time necu da me vide u golfa bolje da me vide u BMW, a to sto stalno gori lampica od rezerve i sto je polu ispravno to je nebitno jer vozi BMW.

  15. #215
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    alo ljudi budimo realni ... Golf II auto koje je staro kao grcka i tolike pare dat za njega je priceless .
    a sto se tice ovih mrtvih benzinaca, fiesta/clio/... 1.2 motor ima 75ks a trosi plafon 7l kroz grad , za razliku od Golfa koji je imao 60ks prije 27 godina a sad ima mrtvu turbinu koja trosi 2l ulja, motor koji je presao 500000km al je jedno 5x vracana kilometraza i sad mozda ima nekih 30ks i trosi isto 7-8l + 2l ulja


    sve u svemu ne razumijem ljude koji kupe Golf 3 2000e a ne Golf 2, al jbg sam biras kako zivis
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  16. #216
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    alo ljudi budimo realni ... Golf II auto koje je staro kao grcka i tolike pare dat za njega je priceless .
    a sto se tice ovih mrtvih benzinaca, fiesta/clio/... 1.2 motor ima 75ks a trosi plafon 7l kroz grad , za razliku od Golfa koji je imao 60ks prije 27 godina a sad ima mrtvu turbinu koja trosi 2l ulja, motor koji je presao 500000km al je jedno 5x vracana kilometraza i sad mozda ima nekih 30ks i trosi isto 7-8l + 2l ulja


    sve u svemu ne razumijem ljude koji kupe Golf 3 2000e a ne Golf 2, al jbg sam biras kako zivis
    a što će taj mrčo sa fijestom kad krene na odmor sa 4 člana porodice + prtljag? eto negdje po CG recimo da ne mora dalje? Mogu li se smjestit u auto a kamoli krenut sa parkinga?

    zašto ovdje uzimamo primjere najlošijih dvojki i najboljih fijesti...

    zbilja ima (nebitno malo ili puno) jako dobro održavanih starijih auta, i zbilja ponekim ljudima nije potrebno novije, i zbilja neki ljudi neće da kupe novije i da se mole bogu svako jutro što će crći na njega a jedva su skupili da ga kupe i registuju, i zbilja neko nema para da ima jedno gradsko a drugo auto za puteve...

    mene audi iz 1991 za 8 god nikad nije na put ostavio, a nije baš da smo se po kvartu samo vozali...reno iz 2003 jeste već jednom za godinu ipo...namam para za bolje od renoa, oću li se ubit?

    nego da ne offujemo previše, neka su pooštrili oko registracije jer se svakakve lame voze...
    Last edited by radza-madza; 12-09-14 at 08:26.

  17. #217
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    upravo zato sto malo ljudi ce da da 2000e za golfa (te pare ne vrijedi ni u snu , ali ocigledno da u dobrom stanju kostaju toliko i da vlasnici koji su ga pazili su sentimentalno vezani za to auto ) , i vecina ce da kupi neku od 800e koja je kao sto sam opisao. a sledeca stvar je sto auto koje je staro 25godina nikako ne moze da bude toliko extra .

    sve u svemu u kakvom stanju kupis auto toliko ces kasnije imati muke sa njim...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  18. #218
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    alo ljudi budimo realni ... Golf II auto koje je staro kao grcka i tolike pare dat za njega je priceless .
    a sto se tice ovih mrtvih benzinaca, fiesta/clio/... 1.2 motor ima 75ks a trosi plafon 7l kroz grad , za razliku od Golfa koji je imao 60ks prije 27 godina a sad ima mrtvu turbinu koja trosi 2l ulja, motor koji je presao 500000km al je jedno 5x vracana kilometraza i sad mozda ima nekih 30ks i trosi isto 7-8l + 2l ulja


    sve u svemu ne razumijem ljude koji kupe Golf 3 2000e a ne Golf 2, al jbg sam biras kako zivis
    Sve si dobro objasnio.
    Skidam ti kapu.

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  19. #219
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stivi ne moz tako da pricas. Nije svaka golf 2 ista. Moja je bez ikakvih problema prosla tehnicki. Cijelih 35 minuta su sve provjeravali, od sare na prednjim i zadnjim gumama, trapove, podizace (cak su i siber otvarali),izduvni gasovi prava linija pa do sijalica za tablice. Sve ispravno sve funkcionise kako treba i naravno da ce proc tehnicki. A to sto kazes da je mrtav i da ne moze nidje, to mozda neke tarabakule, za mojim i ako je dizel mnogi noviji dizeli, a bgm i benzinci su kupili prasinu iz aspuha. Tolko o tome.

    Naravno za ove 15 godina kolko je kod mene nikad, ali nikad me na put nije ostavio. Nikad me strah nije bilo moze li pretec jer znam da ima snage i vise nego dovoljno za nase uslove i nase puteve. Sad ce neki da se ufate kako im je i 200+ ks malo al neka ih samo nek su zdravo.

  20. #220
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    alo ljudi budimo realni ... Golf II auto koje je staro kao grcka i tolike pare dat za njega je priceless .
    a sto se tice ovih mrtvih benzinaca, fiesta/clio/... 1.2 motor ima 75ks a trosi plafon 7l kroz grad , za razliku od Golfa koji je imao 60ks prije 27 godina a sad ima mrtvu turbinu koja trosi 2l ulja, motor koji je presao 500000km al je jedno 5x vracana kilometraza i sad mozda ima nekih 30ks i trosi isto 7-8l + 2l ulja


    sve u svemu ne razumijem ljude koji kupe Golf 3 2000e a ne Golf 2, al jbg sam biras kako zivis
    nismo vidjeli auto, pa ne mozemo da pricamo. Kad sam samo vidio kakvih jedinica i dvojki je doslo na okupljanje na Plavnici, huh! :eek: Jedno vrijeme sam cak trazio bas dobar pezo 205 GTi, i sad da nadjem neki, ili golf 1 GTi, naravno u extra stanju, ozbiljno bih razmislio da pazarim tako nesto. Isto vazi i za starog Minija, dobru Bubu, i sl.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #221
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja znam ljude koji na godišnji odmor iz Njemačke i Holandije dolaze sa golfom 2 odnosno pasatom 3, ne vjerujem da bi toliki put prevaljivali da im auta nisu pouzdana. neko je pomenuo prije da je najvaznije ko kako auto održava i dal mu je prioritet da uz auto ima dosta dodatne opreme, ima ljudi koju tu famoznu dvojku održavaju i čuvaju kao da je juče iz salona izašla, da godine ostavljaju trag - sigurno ostavljaju, ali ne možemo generalisat niti utisak zasnivati na osnovu lamina koje ulicom srijećemo.

  22. #222
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Pouzdan auto ne znaci da je tranja

    A ta auta koja ulicom srijecemo su pravi reper. Jer tih 'ko novih' ima 5 a ovih kanti ima 555555. Standard jbg.
    Last edited by dub_c; 12-09-14 at 15:18.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  23. #223
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Treba tati da registrujem Audi A4 1998 god. Ima sekvent plin. Boca je umjesto tocka u prtljazniku, a za plin je probijeno kod rezervoara. Sto znaci da na tehnickom mogu da vide samo kablove od plina i probijenu granu.
    Koja je vjerovatnoca da prodjem tehnicki bez smaranja za atest? Auto je do sada registrovano bez toga i u saobracajnoj stoji ''benzin''. Nije ''benzin - plin'', kako je za auta sa plinom.

  24. #224
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,086
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ahaha, nagovori MadDog-a da ti reče đe je on reg inače je mala vjerovatnoća . Prvo otvara se hauba itd pa zagledaju unutra i moraju viđet pluća i ostale instalacije. Onda, otvara se i gepek i biće mu čudno da je guma van mjesta(jer gledaju imaš li rezervnu), zavukuju ispod auta u kanal pa vide kablove i cijevi. Jedino ako naiđeš na nekoga ko pušta a inače samo slijepi ne bi vidio da ti je plin u auto. Da ne pričamo o prekidačima itd.

  25. #225
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Vjerovatno ce da ti vide dizne i vjerovatno ce da ti prave problem. Atest ti je 15 eura u intru, 5 minuta posla. Ako ti je ugradnja starija od 5 godina mora i boca da se testira, to ne znam koliko košta i nalazi se u nikšić

Page 9 of 55 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tehnicki pregled motoRcikla ?
    By Tattoo in forum Motociklizam
    Replies: 91
    Last Post: 19-05-15, 07:33
  2. Info Tehnicki pregled za motor od 49ccm
    By Konstatin in forum Vozila i oprema
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-14, 16:07
  3. Tehnicki pregled i registracija
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 22-04-09, 23:37
  4. Tehnicki prevod sa njemackog
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-04, 09:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •