Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 168

Thread: ISPOVIJEST PODGORIČANINA: Bio sam dio sekte!

  1. #51
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ali veli da se naučiš poštovanju. Persiraj joj molim te, jer si je uvrijedio onakvim postom, nedostojnim ličnosti kojoj je upućen. Uozbilji se, ozbiljno...đe onakav post da napišeš.

    Boginjo, mora da si taj nadimak nadjenula sebi dok si bila u nekom istočnjačkom transu, pa si se izdigla iznad običnih ljudi?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  2. #52
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pored ovoga što sam vam spomenula i objasnila o Brahma Kumaris, na našim prostorima postoje pokornici:
    Sai Babe, Sri Cinmoy, Sri Sri Ravi Shankara, Osho-a... Grupe koje se bave rekonekcijom, reikijem, šamanizmom, kabalom...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    kabalom...
    Zainteresovan.

    Možeš li da me povežeš sa tim ljudima?

  4. #54
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Zainteresovan.

    Možeš li da me povežeš sa tim ljudima?
    Mogu, kad je to tvoja želja.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,829
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Zainteresovan.

    Možeš li da me povežeš sa tim ljudima?
    To je nesto skoro pocelo u Junu mislim i moralo se najaviti. Ja sam bio zainteresovan. Pitao sam drugara koji mi je i rekao za to da li je u pitanju grupa koja pokusava da prevazidje neke svoje licne issues uz pomoc kabale ili su to osnove tj. osnovna uvodna predavanja. Rekao mi je ovo prvo sto sam u principu znao jer je kabala matrica koju prenosi ucitelj jedan na jedan. Toga ovdje nema. Ja to vec duze planiram i da pocnem sam sa Zoharom ali imam jos do toga proci ihaha.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Od toliko izmišljenih ispovijesti, ova ne imade ama baš ništa interesantno.
    Nikakvo ritualno ubistvo, overdouz, kidnapovanje, razočaran sam.
    Pa još uključio homoseksualce, ou maj gad.

    Koji god đakon-pripravnik da je pisao ovo jeftino propagandno smeće - popravni, pa u avgust.
    i meni liči taman na ovo.....moram samo reći da prosto ne mogu da vjerujem da se ove stvari dešavaju i stvarno nikad nijesam upoznala nikoga ko je imao neka iskustva sa sektama pa sam stoga vrlo skeptična kad su ove stvari u pitanju...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #57
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,571
    Thanks Thanks Given 
    1,977
    Thanks Thanks Received 
    2,582
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    Treba mi rekonekcija, spoji i mene sa nekim, daj mi neki info u inbox.
    Tu es mon héro!

  8. #58
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Po njemu je bilo samo potrebno da odem u ašram na 6 mjeseci (čak bi mi i oni platili kartu) i shvatiću da mi u životu ne treba ni brak i djeca.
    I tu je preovladala ta zivotna zelja i uspjela si pobjeci! bravo! to je ta snaga nas crnogorki!
    mogli su te prodat nedje, da zavrsis u kakvom haremu ili da budes spaljena u nekom ritualu.

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #59
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,571
    Thanks Thanks Given 
    1,977
    Thanks Thanks Received 
    2,582
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    Cekajte dok vam dodje funestis pa vas pobaca odje sektasi
    Tu es mon héro!

  10. #60
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    kad sam se doselila u ovo naselje, trazila sam bilo kakav aerobik, tu nedje na 5min i slucajno na jednoj lijepoj kuci vidim zalijepljen papir i izguglam i naidjem na http://www.zlatnicovjek.com reko sto je ovooo.... I tako. nikad ne nadjoh aerobik u blizini...

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #61
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    I tu je preovladala ta zivotna zelja i uspjela si pobjeci! bravo! to je ta snaga nas crnogorki!
    mogli su te prodat nedje, da zavrsis u kakvom haremu ili da budes spaljena u nekom ritualu.

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    Taj put koji je Swami pokušao da mi nametne nikad i nije bio moj, ali je meni pružio mogućnost da analiziram određene stvari, isto kao što sam analizirala i mnoge druge i došla do određenih saznanja.

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kad sam se doselila u ovo naselje, trazila sam bilo kakav aerobik, tu nedje na 5min i slucajno na jednoj lijepoj kuci vidim zalijepljen papir i izguglam i naidjem na http://www.zlatnicovjek.com reko sto je ovooo.... I tako. nikad ne nadjoh aerobik u blizini...

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    To su Petar i Nebojša. Koriste tehnike sa istoka, ali i razvijaju soptvene i uskoro im izlazi knjiga ako već i nije. Mada kod njih većinom dolaze osobe koja imaju teža oboljenja kao rak ili neizlečive bolesti. Koncept radionica nekih je više psihološki iako ih uče određenim tehnikama.
    Last edited by Břgíńjĺ; 17-07-14 at 00:04.

  12. #62
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Samo ću reći da je prvi "Učitelj" više ne posjeduje duhovni centar jer su svi otišli kad su shvatili o čemu se radi, a drugi "Učitelj" više nije ni u stanju da ima svoje učenike, jer posle 35 godina bavljena šamanizma sad ima slušne i vizuelne halicinacije i njegovo mentalno stanje je kritično.
    Postoji jedna interesantna stvar kod našeg naroda, svi bi da probaju nešto novo, nešto što se na ovim prostorima prikazuje kao moderno. Tehnike koje si navela nisu ništa drugo do prizivanje demona. I kao i uvijek, do određenog vremena šejtani ljudima čine određene usluge, da bi ih nakon toga mučili. I kada čovjek ode na ove razne istočnjačko paganske seminare, uvijek će naići na prizivanje energija. Kada neko počne da vam palamudi o energijama, znajte da su to demoni.
    Ja lično vjerujem u ispovijest ovog momka, a zamolio bih te da mu kažeš da mi se obrati, da pokušamo nekako izbaciti te demončiće. Možda da ga pošaljemo gore u Tuzi, jer, ne postoji drugi način. Sve ostalo što pokuša, samo na kratko će mu biti bolje, a onda još teži simptomi...
    Last edited by Mabus; 17-07-14 at 09:55.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  13. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    tako je kod nas došla nekadašnja voditeljka marija jakšić sa nekim njenim jogašem, smjestila se u tološe, bila u tripu joge i ne znam ni ja čega sve ne dok njie počela da se svađa sa narodom i scene da pravi. a došli su u cg jer je u sbiji potreban sertifikat koji oni nemaju. na kraju su se pokupili i pošli.
    http://www.lepotaizdravlje.rs/lifest...truktorka-joge

  14. #64
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Možda da ga pošaljemo gore u Tuzi, jer, ne postoji drugi način. Sve ostalo što pokuša, samo na kratko će mu biti bolje, a onda još teži simptomi...
    Ja znam da ima jedan odža u Baru,u Starom Baru i svi su zadovoljni pošto su bili kod njega.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wladika View Post
    Ja znam da ima jedan odža u Baru,u Starom Baru i svi su zadovoljni pošto su bili kod njega.
    To su vračari koji demonima liječe demonizam. Isti princip, npr. boli te glava, odeš kod njih, glava te prestane ali za par dana počinju da bole leđa, noge, ruke ili neki drugi simptomi. Zato sam i rekao, vračar se prepoznaje po hamajlijama, zapisima, salijevanjem olova, talismanima, tamjanom, mirisnim svijećama, traženjem datuma rođenja roditelja - između ostalog. Nikako ni pod razno ne ići po Baru i Ulcinju...
    Last edited by Mabus; 17-07-14 at 10:12.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  16. #66
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvinjavam se ako idem u off, ali ja bih htjela da mi date dokaz o postojanju demona. Ili andjela (ako je to opozit od demona). Fizicki dokaz.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  17. #67
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    To su vračari koji demonima liječe demonizam. Isti princip, npr. boli te glava, odeš kod njih, glava te prestane ali za par dana počinju da bole leđa, noge, ruke ili neki drugi simptomi. Zato sam i rekao, vračar se prepoznaje po hamajlijama, zapisima, salijevanjem olova, talismanima, tamjanom, mirisnim svijećama, traženjem datuma rođenja roditelja - između ostalog. Nikako ni pod razno ne ići po Baru i Ulcinju...
    ne znam...ja lično ne vjerujem baš nešto u te stvari. Ali mi je strašno čudno bilo kada su svi ljudi koji su išli kod ovog odže rekli da im je pomogao. Niko se nije žalio.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    tako je kod nas došla nekadašnja voditeljka marija jakšić sa nekim njenim jogašem, smjestila se u tološe, bila u tripu joge i ne znam ni ja čega sve ne dok njie počela da se svađa sa narodom i scene da pravi. a došli su u cg jer je u sbiji potreban sertifikat koji oni nemaju. na kraju su se pokupili i pošli.
    http://www.lepotaizdravlje.rs/lifest...truktorka-joge
    E sada, vidimo da je ona zdrava i da je sa njom sve OK. Zašto ona nije bolesna? Odgovor je da nju demoni ne napadaju, nju demoni podržavaju, jer svojim tehnikama ona će učiniti da mnogo njih dobije u sebi nečastivog. Na kraju će i ona jednog dana nastradati. Zato se u Kur'anu kaže:

    Allah je zaštitnik onih koji vjeruju i On ih izvodi iz tmina na svjetlo, a onima koji ne vjeruju – zaštitnici su šejtani i oni ih odvode sa svjetla na tmine; oni će biti stanovnici Džehennema, oni će u njemu vječno ostati. (2, 257)

    Dakle, oni koji vjeruju imaju zaštitni oklop od Boga s.w.t. dok oni koji se služe demonima, njihovi demoni ih štite (od drugih demona) i podržavaju do jedne ure.
    Last edited by Mabus; 17-07-14 at 10:23.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  19. #69
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ako nemam zaštitni oklop, valja li mi astronautsko odijelo? Ono je vrhunska stvar.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  20. #70
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wladika View Post
    ne znam...ja lično ne vjerujem baš nešto u te stvari. Ali mi je strašno čudno bilo kada su svi ljudi koji su išli kod ovog odže rekli da im je pomogao. Niko se nije žalio.
    Pa naravno, ako ih je boljela glava, prestala je. Simptom zbog kojeg su išli kod njih je nestao, ali simptomi koji su se pojavili naknadno, nisu svjesni da su nastali uzrokom njihovog odlaska kod njih. Pitaj te što su bili tamo kod tih hodža imaju li nervozu želuca i sanjaju li kako propadaju...
    Last edited by Mabus; 17-07-14 at 10:43.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  21. #71
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cekaj, cekaj! Oni sto vjeruju u Allaha su bolesni, a oni sto vjeruju u demone su zdravi zato sto ih demoni podrzavaju. Sto dalje implicira da Allah ne podrzava svoje sljedbenike, dakle.... Ko je dobar i u koga vjerovati?
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  22. #72
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ako nemam zaštitni oklop, valja li mi astronautsko odijelo? Ono je vrhunska stvar.
    Može, samo bolje ti je da odeš kod Rista da prespavaš jednu noć u onu mračnu prostoriju...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  23. #73
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Cekaj, cekaj! Oni sto vjeruju u Allaha su bolesni, a oni sto vjeruju u demone su zdravi zato sto ih demoni podrzavaju. Sto dalje implicira da Allah ne podrzava svoje sljedbenike, dakle.... Ko je dobar i u koga vjerovati?
    Slabo si ti to shvatila. Oni što vjeruju u Allaha s.w.t. su zdravi a oni koji se služe šejtanima su takođe do jedne ure zdravi. Razlog što su do te ure zdravi je to što svojim učenjima trebaju učiniti da mnogo njih dobije demonsku vakcinu. I obično tj. sigurno, svako od njih će od demona stradati onog trenutka kada prestane svojim učenjima da zavodi naivne...
    Last edited by Mabus; 17-07-14 at 10:38.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  24. #74
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Izvinjavam se ako idem u off, ali ja bih htjela da mi date dokaz o postojanju demona. Ili andjela (ako je to opozit od demona). Fizicki dokaz.
    Fizički dokaz duhovnih bića dati, to je nemoguće, međutim ukoliko klikneš OVDE možda ti neke stvari budu jasnije...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AliceCarroll View Post
    Izvinjavam se ako idem u off, ali ja bih htjela da mi date dokaz o postojanju demona. Ili andjela (ako je to opozit od demona). Fizicki dokaz.
    Alice do prije neku godinu nije bilo nikakvog fizičkog dokaza da je postojao Vitlejem. A onda jednog dana http://www.nadlanu.com/pocetna/info/...40265.297.html
    tako ćemo jednog dana doći i do ovih dokaza koje tražiš, za 100, 500 ili više godina nije ni vazno.

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Če Gevara nije mogao iz zamke Moračanina
    By Ćipur in forum CG dijaspora
    Replies: 88
    Last Post: 24-09-12, 22:32
  2. Organizacije ili SEKTE ???
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-12, 10:35
  3. Sekte
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 244
    Last Post: 26-08-09, 19:12
  4. Ispovijest.
    By N-I-K-O in forum Ljubav
    Replies: 108
    Last Post: 25-03-09, 17:36
  5. Monoteizam i sekte
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 10
    Last Post: 23-02-04, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •