Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 168

Thread: ISPOVIJEST PODGORIČANINA: Bio sam dio sekte!

  1. #126
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Ima li neka literatura oko islamske demonologije? - da preporučiš
    http://d1.islamhouse.com/data/bs/ih_..._i_sejtana.pdf
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Kaže - nevidljivi svijet se naziva gajb

    Dobra ti gajba tebra

  3. #128
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Kaže - nevidljivi svijet se naziva gajb

    Dobra ti gajba tebra
    Možda ga vidiš kada popiješ gajbu 'ladnog
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nemaju svi. Što se češće ovi simptomi pojavljuju, veća je mogućnost da u sebi imaju demona. Oni koji ove simptome imaju, a naročito ako uz njih imaju bol u čeonom dijelu glave, pa ako još sanjaju zmije, to je definitvno znak da ga u sebi imaju...
    Slazem se s tobom Mabus-e. Vrlo malo se zna o demonima, nazalost. Ljudi se trpaju raznoraznim tabletama a da pritom nisu svjesni da ustvari tako hrane demone. Demoni zive od aspirina, brufena, analgina, excedrina, acetaminofena, knavon forte-a, nalgesina, kafetina, voltarena, diklorapida, dramina, tramadola, da ne pricamo o rupurutu, controlocu, nexiumu, omezolu, lazolu i sl.
    O zmijama ne bih mnogo da pricam, jer i sama pomisao na njih u meni stvara jezu, ali eto recu da je posebno opasno ako sanjate pitone, udavke i anakonde
    tj, krzljonoske zmije. Jedina sigurna zmija za sanjanje je pjegava crvenkapica.
    Pazite se, demoni vrebaju i u hodniku.

  5. #130
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    A ako ja popijem lubor, hranim li koga?

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #131
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Ne hraniš, ali ti je šejtan dobio na kilaži, pa moraš jesti dijetalno ne bi li smršao

  7. #132
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Možda ga vidiš kada popiješ gajbu 'ladnog
    Jok, osim starog dobrog kupatila. Doduše može se simbolički posmatrati da ono jeste neki kutak slobode pa samim tim i nešto najbliže što smo prišli višljim sferama.

    Uglavnom prilikom tolikog konzumiranja 'ladnog jedino mi se vozdiže stomačni materijalni sadržaj i kreće u smjeru gdje ne bi trebao.
    Svakako je u okviru tjelesnog iskustva, doduše intezivnog, pa može i inicirati i one duhovne aspekte tipa - što mi ovo šćaše!

    Mada bilo je divnih rasprava sa kojim ladnim...točenim...posebno se sjećam jedne kada smo sjedili u jednom kafeu koji je gotovo na plaži, onako već sumrak. Teče nevjerovatno intezivna priča, zaista kvalitetna. Ide nekoliko rundi i sličajno bacim pogled kroz prozor kad tamo grupa od nekih 15-ak ruskinja se skinulo , što totalno gologuze što polovično, cerekajući odoše i buć u more.

    U tom trenutku sam pomislio da sam otišao u neku gajbu, ali jok događaj se zaista odigrao čak je nekoliko njih i fotkalo tu lucidnu družinu.

    Ali! - kad stupiš u prostor koji te takne,utiče na tebe, otme se komentar da je dobra gajba

  8. #133
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Slazem se s tobom Mabus-e. Vrlo malo se zna o demonima, nazalost. Ljudi se trpaju raznoraznim tabletama a da pritom nisu svjesni da ustvari tako hrane demone. Demoni zive od aspirina, brufena, analgina, excedrina, acetaminofena, knavon forte-a, nalgesina, kafetina, voltarena, diklorapida, dramina, tramadola, da ne pricamo o rupurutu, controlocu, nexiumu, omezolu, lazolu i sl.
    O zmijama ne bih mnogo da pricam, jer i sama pomisao na njih u meni stvara jezu, ali eto recu da je posebno opasno ako sanjate pitone, udavke i anakonde
    tj, krzljonoske zmije. Jedina sigurna zmija za sanjanje je pjegava crvenkapica.
    Pazite se, demoni vrebaju i u hodniku.
    Sto cu ja koji nisam ekspert za zmije a sanjam zmiju

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Sto cu ja koji nisam ekspert za zmije a sanjam zmiju
    Ne znam da li smijem da ti odgovorim, vec su mi 2 posta izbrisali zbog goozicinog LUBOR-a.
    Nego probacu, pa sto bog da, je li... Slozen je to proces, ali pokusacu da budem kratak da ne preopterim server previse.
    Prvo sto bi trebao da uradis ako si sanjao zmiju je, ustanes, podjes umijes se ladnom vodom, skuvas kafu, zapalis cigar, (ako si ne-pusac zapali cigar i ostavi ga da gori) poslje toga operes zube, pogledas se u ogledalo i kazes Ramen. To je to, to bi trebalo da pomogne.

  10. #135
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Ne znam da li smijem da ti odgovorim, vec su mi 2 posta izbrisali zbog goozicinog LUBOR-a.
    Nego probacu, pa sto bog da, je li... Slozen je to proces, ali pokusacu da budem kratak da ne preopterim server previse.
    Prvo sto bi trebao da uradis ako si sanjao zmiju je, ustanes, podjes umijes se ladnom vodom, skuvas kafu, zapalis cigar, (ako si ne-pusac zapali cigar i ostavi ga da gori) poslje toga operes zube, pogledas se u ogledalo i kazes Ramen. To je to, to bi trebalo da pomogne.
    Moze li Orbit od eukaliptusa umjesto pranja zuba?

    Sent from my GSXR 1000 @ the 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #136
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Slazem se s tobom Mabus-e. Vrlo malo se zna o demonima, nazalost. Ljudi se trpaju raznoraznim tabletama a da pritom nisu svjesni da ustvari tako hrane demone. Demoni zive od aspirina, brufena, analgina, excedrina, acetaminofena, knavon forte-a, nalgesina, kafetina, voltarena, diklorapida, dramina, tramadola, da ne pricamo o rupurutu, controlocu, nexiumu, omezolu, lazolu i sl.
    O zmijama ne bih mnogo da pricam, jer i sama pomisao na njih u meni stvara jezu, ali eto recu da je posebno opasno ako sanjate pitone, udavke i anakonde
    tj, krzljonoske zmije. Jedina sigurna zmija za sanjanje je pjegava crvenkapica.
    Pazite se, demoni vrebaju i u hodniku.
    Indikativno je što se neko ko vjeruje u demone toliko razumije u antipsihotike
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #137
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Slazem se s tobom Mabus-e. Vrlo malo se zna o demonima, nazalost. Ljudi se trpaju raznoraznim tabletama a da pritom nisu svjesni da ustvari tako hrane demone. Demoni zive od aspirina, brufena, analgina, excedrina, acetaminofena, knavon forte-a, nalgesina, kafetina, voltarena, diklorapida, dramina, tramadola, da ne pricamo o rupurutu, controlocu, nexiumu, omezolu, lazolu i sl.
    O zmijama ne bih mnogo da pricam, jer i sama pomisao na njih u meni stvara jezu, ali eto recu da je posebno opasno ako sanjate pitone, udavke i anakonde
    tj, krzljonoske zmije. Jedina sigurna zmija za sanjanje je pjegava crvenkapica.
    Pazite se, demoni vrebaju i u hodniku.
    Fala ti brate za podršku, puno mi to znači.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Moze li Orbit od eukaliptusa umjesto pranja zuba?Sent from my GSXR 1000 @ the 299
    Moze, orbit se odlicno pokazao u borbi protiv demona. Sam njegov naziv bi odma trebao da ti kaze da je to lijek od boga dan. Orbit - Orbita (Zemljina) a svi znamo da Zemljinom orbitom vlada bog. Logicno, bog je stvorio Zemlju. samim tim i orbitu.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Indikativno je što se neko ko vjeruje u demone toliko razumije u antipsihotike
    Godine i godine iskustva, borbe, iscjelivanja itd. su od mene stvorile, slobodno mogu reci parekselans istjerivaca demona.Nadam se da ce barem nekome ovo koristiti da izbaci tu nezdrav iz sebe.

  14. #139
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Godine i godine iskustva, borbe, iscjelivanja itd. su od mene stvorile, slobodno mogu reci parekselans istjerivaca demona.
    Koliko naplaćuješ ?
    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Prvo sto bi trebao da uradis ako si sanjao zmiju je, ustanes, podjes umijes se ladnom vodom, skuvas kafu, zapalis cigar, (ako si ne-pusac zapali cigar i ostavi ga da gori) poslje toga operes zube, pogledas se u ogledalo i kazes Ramen.

    Last edited by Rakun; 31-07-14 at 15:58.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #140
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    ...ustanes, podjes umijes se ladnom vodom, skuvas kafu, zapalis cigar, (ako si ne-pusac zapali cigar i ostavi ga da gori) poslje toga operes zube, pogledas se u ogledalo i kazes Ramen. To je to, to bi trebalo da pomogne.
    Zašto su bitni detalji sa kafom i cigaretom?

    Šta znači Ramen?

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Čuš zašto? Pa bitan je ritual čišćenja, ako se nešto preskoči onda ima suprotan efekat..

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Zašto su bitni detalji sa kafom i cigaretom?

    Šta znači Ramen?
    Pa, mogu samo da kazem da to ljudima pomaze. Moguce da neko od vas ovaj proces vidi kao nesto ne-legitimno, ali vjerovanje u ovaj proces, kao i vjerovanje u sve ostale druge stvari se ne temelji na cinjenicnom stanju, vec na zajednici tj. ljudima koji vjeruju.
    Moguce da i sa naucne tacke gledista ovo nema bas nekog smisla, ali ni to nije bitno. Siguran sam, da svaki put kad neko od naucnika izvrsi neki eksperiment i dokaze neku od naucnih teorija i time uzdrma "temelje" naseg vjerovanja, bog stoji iza toga! Ne znam zasto to radi, ali vjerujem da to radi.

    p.s. Rakune vezano za placanje, nema neke fixne cijene, sve zavisi da li su u stalnom radnom odnosu ili ne. Ako si zaposlen onda 5 eura na mjesecnom nivou, ako si ne-zaposlen onda 100 eura.
    Sto se tice ove slike i znaka "No Smoking" logicno je da u isjerivanju duhova treba izbjegavat pusenje. Duhovi su duse ljudi, a to je suprotno od demona!

    :upset:

  18. #143
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Sto se tice ove slike i znaka "No Smoking" logicno je da u isjerivanju duhova treba izbjegavat pusenje. Duhovi su duse ljudi, a to je suprotno od demona!

    :upset:
    Odlično si ovo objasnio brate, svaka ti je sveta...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  19. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Pa, mogu samo da kazem da to ljudima pomaze. Moguce da neko od vas ovaj proces vidi kao nesto ne-legitimno, ali vjerovanje u ovaj proces, kao i vjerovanje u sve ostale druge stvari se ne temelji na cinjenicnom stanju, vec na zajednici tj. ljudima koji vjeruju.
    Moguce da i sa naucne tacke gledista ovo nema bas nekog smisla, ali ni to nije bitno. Siguran sam, da svaki put kad neko od naucnika izvrsi neki eksperiment i dokaze neku od naucnih teorija i time uzdrma "temelje" naseg vjerovanja, bog stoji iza toga! Ne znam zasto to radi, ali vjerujem da to radi.

    p.s. Rakune vezano za placanje, nema neke fixne cijene, sve zavisi da li su u stalnom radnom odnosu ili ne. Ako si zaposlen onda 5 eura na mjesecnom nivou, ako si ne-zaposlen onda 100 eura.
    Sto se tice ove slike i znaka "No Smoking" logicno je da u isjerivanju duhova treba izbjegavat pusenje. Duhovi su duse ljudi, a to je suprotno od demona!

    :upset:
    može li na rate?

  20. #145
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    evo malo istine...


    5 stvari u ženskom ponašanju koje muškarci ne vole

    Kada vam lice nestane ispod tone šminke
    U nastojanjima da izgledaju što bolje i suprotnom polu, žene često preteruju s količinom šminke. Nabacuju sloj na sloj kako bi prikrile sve nedostatke, ne shvatajući da time zapravo odbijaju muškarce. Brojna istraživanja su pokazala da muškarci preferiraju prirodniji izgled, dok ih preterivanje sa šminkom može samo odbiti

    Previše zavodničko ponašanje
    Mnoge žene su uverene kako će seksualnim aluzijama, izazovnim ponašanjem i odlaskom u krevet privući muškarca, iako je istina potpuno drugačija. Takvim ponašanjem ćete svakako privući muškarca koji je u potrazi za avanturom, ali teško da će poželeti da vas bolje upozna. Devojka za seks i devojka za vezu su dve potpuno drugačije stvari, u glavama mnogih muškaraca. To naravno ne znači da kres šema ne može da preraste u vezu, ali su velike šanse da će vas ono precipirati kao neozbiljnog kandidata ukoliko mu odmah uskočite u krevet.

    Kada se folirate da živite da od vazduha
    Muškarce apsolutno odbijaju žene koje se stide da jedu. Oni vole da vide devojku kako uživa u hrani, stoga salate i slične dijetalne večere zaboravite kada ste na sastanku s njim. Jer iz nepoznatog razloga, devojka koja voli da jede im je i te kako privlačna, dok onu koja tvrdi da živi na dva lista salate mogu doživeti kao foliranta

    Pijanstvo do nesvesti
    Slobodno popijte koje piće, ali be morate baš da mu pokažete koje su vaše granice za ostati na nogama. Devojka koja pije jedno piće za drugim možda i može da bude zabavna, ali muškarac je svakako neće uzeti u obzir kao kandidatkinju za vezu.

    Napadno ponašanje
    Ako frajeri išta mrze, onda su to napadne devojke. Pritom ne mislimo samo na fizičko nasrtanje, već i na preterani verbalni kontakt. Preterivanje s komplimentima i smejanje na svaku njegovu izjavu potpuno će ga ohladiti


  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Odlično si ovo objasnio brate, svaka ti je sveta...
    Hvala Mabus-e blagosiljam, ramen.

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    može li na rate?
    Moze, ima povoljnosti ako recimo porodnicno dolazite. Dajemo i kredite, cisto da znate. U zadnje je biznis planuo sto bi ljudi rekli. Dace bog da ovako nastavi, pa da na berzu izadjemo sledece ljeto.
    Last edited by assassinate; 31-07-14 at 21:55.

  22. #147
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ramen - japanese noodle soup !

    Zar majku mu nema ništa domaće, ili bar iz regiona? Nešto što simbolički više paše balkanskom mentalitetu, neka supa sa kojom se već srijećao i sa kojom je manje više upoznat.

  23. #148
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Rakune vezano za placanje, nema neke fixne cijene, sve zavisi da li su u stalnom radnom odnosu ili ne. Ako si zaposlen onda 5 eura na mjesecnom nivou, ako si ne-zaposlen onda 100 eura:upset:
    Aaaa... u tom čuču grmi zec.

    Kad sam bio klinac učili me stari da se uhvatim za muricu kad vještica prođe pored mene.či raznih đavla jer . Zaključio sam da to mora da je istina jer kad ga neka cura vidi preko usta joj pređe "ohhh, bože", a poznato je da žene imaju razvijenu intuiciju pa prepoznaju svete objekte
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Ramen - japanese noodle soup !

    Zar majku mu nema ništa domaće, ili bar iz regiona? Nešto što simbolički više paše balkanskom mentalitetu, neka supa sa kojom se već srijećao i sa kojom je manje više upoznat.
    Nije ovo ni vrijeme ni mjesto za pricu zbog cega bas ramen. Samo cu reci da sam prosvjetljenje pronasao u jednoj daleko-istocnoj instituciji (zatvorenog tipa).
    Ramen odlicno absorbuje suncevu energiju, upija je nevjerovatnom brzinom. Prilikom konzumiranja ramena koji je apsorbovao suncevu energiju, covijek na indirektno-direktan nacin kanalise tu energiju kroz svje tjelo!
    Vjerovatno ljudi mogu ovo shvatiti na pogresan nacin i nazvati me sektasem, psihickim bolesnikom, ludakom, budalom ili u najgorem slucaju bogom! Ja to nisam.
    Ne-vjernici cesto odbacuju religiju iz razloga jer je smatraju bespotrebnom i beskorisnom, cest razlog je i to sto apsolutno ne postoji ni jedan opipljivi dokaz koji ide u prilog prici o postojanju i sl. Naravno, to nije tacno!
    Evo jedan citat iz knjige o RAMENU:
    22-12-19Sada sam na koljenima, na slomljenoj cesti.
    Lutajuci, padajuci izgubio sam sve,
    Sada sam na koljenima, na slomljenoj cesti, molim za iskupljenje.
    U miru, poslje oluje pronasao sam svijetlo
    Sada sam na koljenima, na ovom slomljenom putu spasenja
    Zajedno sa svojim RAMENOM uzdicu se, kao zemljina svijetlost obasjacu sunce
    U miru oluje pronasao sam srecu i molim RAMEN za prosvjetljenje.
    Odje fino pise da je RAMEN bog, ovo ne moze niko da negira, fino pise!

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Aaaa... u tom čuču grmi zec.

    Kad sam bio klinac učili me stari da se uhvatim za muricu kad vještica prođe pored mene.či raznih đavla jer . Zaključio sam da to mora da je istina jer kad ga neka cura vidi preko usta joj pređe "ohhh, bože", a poznato je da žene imaju razvijenu intuiciju pa prepoznaju svete objekte
    Rakune, tebi cu evo dzabe ucinjeti da ne bude da sam doso odje da prodajem maglu itd.

  25. #150
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Rakune, tebi cu evo dzabe ucinjeti da ne bude da sam doso odje da prodajem maglu itd.
    Evo već se osjećam lakše. Možda zbog laksativa
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Če Gevara nije mogao iz zamke Moračanina
    By Ćipur in forum CG dijaspora
    Replies: 88
    Last Post: 24-09-12, 22:32
  2. Organizacije ili SEKTE ???
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-12, 10:35
  3. Sekte
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 244
    Last Post: 26-08-09, 19:12
  4. Ispovijest.
    By N-I-K-O in forum Ljubav
    Replies: 108
    Last Post: 25-03-09, 17:36
  5. Monoteizam i sekte
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 10
    Last Post: 23-02-04, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •