Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 168

Thread: ISPOVIJEST PODGORIČANINA: Bio sam dio sekte!

  1. #76
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Fizički dokaz duhovnih bića dati, to je nemoguće, međutim ukoliko klikneš OVDE možda ti neke stvari budu jasnije...
    Kad smo već kod sekti i vrbovanja

    ''ovdJe'' - se mogu vidjeti samo ljudi sa velikom količinom neuroze, bolje rečeno histerije. Dobro jeste da se na ovakav način otpuste ventili, jer bi svakako neđe drugo puklo. Psiha je čudesan aparat.


    Samo jedno me uvijek kopkalo i nikako da shvatim...ako čovjek prarktikuje vjeru neko vrijeme zašto se akumulira ovolika energija?

    Klikuše

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    To je nesto skoro pocelo u Junu mislim i moralo se najaviti. Ja sam bio zainteresovan. Pitao sam drugara koji mi je i rekao za to da li je u pitanju grupa koja pokusava da prevazidje neke svoje licne issues uz pomoc kabale ili su to osnove tj. osnovna uvodna predavanja. Rekao mi je ovo prvo sto sam u principu znao jer je kabala matrica koju prenosi ucitelj jedan na jedan. Toga ovdje nema. Ja to vec duze planiram i da pocnem sam sa Zoharom ali imam jos do toga proci ihaha.
    Nešto sam čitao o ovome, otkrio sam neke veoma interesantne stvari.

    Doduše vezano je za nesvjesno - reče mi gavran sa grane da hokmah mora pomiriti geburah i hesed ... divan san mogu ti reći.

    Neka spoznaja me tu čeka...who knows
    Last edited by gaul; 17-07-14 at 11:04.

  2. #77
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,618
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Bravo Mabuse. Usrao si jos jednu temu svojim bezumnim trabunjanjem.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #78
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukoliko stvarno želite da se oslobodite demonskih sila koje non-stop imaju uticaja na vas a da vi najčešće toga niste ni svjesni, uzmite Bibliju u ruke i proučavajte njene istine. Najbolje bi bilo u početku čitati sva četiri jevanđelja i djela apostolska. I ne očekujte nikakva čuda(tipa....tresenje i kako su to filmovi predstavili), jer to su već nervni slomovi, već biste dobili malo jasniju sliku o sebi, svojim "porivima " i ljudima oko vas. Što bi vašem razumu dalo inijekciju da se lagano počnete oporavljati od svega ovoga zla kojim su vas "demoni(pali anđeli)", putem društva, medija i na svakakve još načine, inficirali ili bolje bi bilo se izraziti....HIPNOTISALI.
    Bježite od ljudi koji vas ubjeđuju da posjeduju moć kojom istjeruju đavole......to su mnogo opasne stvari i lavirinti u koje najčešće kao žrtve upadaju radoznali ljudi i ljudi koji misle da su popili svu pamet ovoga svijeta i da im niko ništa ne može! Jer tim ljudima a i demonima je zajednički, tj. isti "poslodavac".
    Demoni istovremeno, napadaju vaš razum i hrane vaš ego(to vam dođe nešto kao anestezija )! A proučavanje jevanđelja i života Isusa Hrista vam je jedini odbrambeni bedem od ovoga i ništa više ne postoji.....ma u što vas ubjeđivali drugi ljudi(gurui).

    Likovi nijesu izmišljeni, a događaji su stvarni.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Odgovor je da nju demoni ne napadaju, nju demoni podržavaju
    Postoji li način da pozovem, a onda ubijem (uništim) demona koji me muči? Da li uopšte mogu da se borim protiv njega 1na1 ?

  5. #80
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Kad smo već kod sekti i vrbovanja
    Pa valjda su ljudi toliko pametni da mogu istražiti neke stvari. Nije u pitanju vrbovanje, taman posla, u pitanju je što se ljudima treba pomoći a ispostavlja se da je islam jedini način oslobađanja negativnih energija. Na kraju krajeva i ti si vrbovan, od nekadašnjeg vjernog pratioca hrišćanske doktrine evoluirao si u jače duhovne svere i na tome ti čestitam. Oslobodio si se dogme, svjestan da si bio dogmaš, znaš kako je to bilo, zato često druge nazivaš dogmašima. I jednog dana kada tvoje stanje evoulira u jače nivoe svijesti, nadam se da ćeš po dosadašnjem principu zadržati svoj nick...

    ''ovdJe'' - se mogu vidjeti samo ljudi sa velikom količinom neuroze, bolje rečeno histerije. Dobro jeste da se na ovakav način otpuste ventili, jer bi svakako neđe drugo puklo. Psiha je čudesan aparat.
    Znam da nije ti lako, jer sputavanjem duševnog govora pokušavaš ubijediti sam sebe u suprotno i tada osjetiš olakšanje. Svaki moj post pogodi tvoju dušu, zato stalno reaguješ kada ja nešto napišem, jednostavno ne možeš da me zaobiđeš. Govor od srca srcu, pogađa srce. Govor srca ti neda mira. Razmisli malo o ovome, jer ako je iko vrbovan onda si to ti. Jer lakše je vrbovati one koji su bliži Bogu s.w.t. tj. one koji vjeruju i zato ja razumijem tvoj nemir, za razliku od recimo Vanje koji se ne sjekira mnogo, on samo lupi po koju rečenicu i to je to.

    Samo jedno me uvijek kopkalo i nikako da shvatim...ako čovjek prarktikuje vjeru neko vrijeme zašto se akumulira ovolika energija?

    Klikuše
    Pa da, to je ono što sam sebe moraš upitati, to je taj govor duše koji potiskuješ. Upitaj samog sebe zbog čega imaš taj osjećaj isfrustriranosti kada tvoja duša osjeti istinu. Ovo o duši je mnogo interesantna stvar. Bog je ljudima dao da i bez svetih knjiga duša kod čovjeka raspoznaje šta je dobro ili loše. Tako npr. kada udijeliš sirotinji ili daš nekom poklon imaš u duši osjećaj zadovoljstva. Isto dakle, kada čuješ taj govor istine, govor koji pogodi tvoju dušu, duša ti daje znak koji ti ne želiš prihvatiti i otuda da bi suzbio taj osjećaj reaguješ da bi sebi olakšao...

    Nešto sam čitao o ovome, otkrio sam neke veoma interesantne stvari.
    Pa da, naravno da si se interesovao za svoj problem...

    Doduše vezano je za nesvjesno - reče mi gavran sa grane da hokmah mora pomiriti geburah i hesed ... divan san mogu ti reći.
    Ok.

    Neka spoznaja me tu čeka...who knows
    Maybe...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  6. #81
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dje nema seksa tu se o sektama razglaba ..................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #82
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Postoji li način da pozovem, a onda ubijem (uništim) demona koji me muči? Da li uopšte mogu da se borim protiv njega 1na1 ?
    Demona ne mozes sam ubiti. Demon osjeti meso na 100km. Moras koristiti satelitsku pratnju i napad sa bespilotnim letilicama. Kad izvrsis napad iz vazduha saljes tim da "ovjeri" demona. Tek tako ovjeren demon je mrtav demon. Ali to je samo jedan mrtav demon cija smrt razbjesni ostale demone koji te tako sj..u da ne znas vise ni ko si. Znaci rat za koji nemamo sredstava i ne mozemo odnijeti pobjedu. Svodi se na to da ako ne mozes ih pobjediti ti ih onda prihvati. Mnogo bolje nego da ih "pobjedis". Jbg politika je takva.
    Ovi sto ti pricaju za Hodze, Kuran, Bibliju itd nista o demonima ne znau.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. #83
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Postoji li način da pozovem, a onda ubijem (uništim) demona koji me muči? Da li uopšte mogu da se borim protiv njega 1na1 ?
    A to je već interesantna ideja. Prvo da se poslužimo demonima u ostvarivanju ovosvjetskih koristi a onda kada nam počnu zadavati probleme da ih roknemo. Ne ide to tako, jer djela se vrednuju prema namjerama. Razlika je između onih koji se ne znajući istinu počnu baviti energijama i entitetima za razliku od onih koji znaju. Ti sad znaš. Često se dešava da oni koji su to svjesno radili, da se ne mogu izliječiti ili da se teško mogu izliječiti. Pa, samo se vrati na početak i pročitaj šta je savjetovao ovaj momak u svojoj ispovijesti. Nije vrijedno rizika, jer demoni mogu izazvati kod čovjeka sve najteže vrste bolesti poznate savremenoj medicini.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  9. #84
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Demona ne mozes sam ubiti. Demon osjeti meso na 100km. Moras koristiti satelitsku pratnju i napad sa bespilotnim letilicama. Kad izvrsis napad iz vazduha saljes tim da "ovjeri" demona. Tek tako ovjeren demon je mrtav demon. Ali to je samo jedan mrtav demon cija smrt razbjesni ostale demone koji te tako sj..u da ne znas vise ni ko si. Znaci rat za koji nemamo sredstava i ne mozemo odnijeti pobjedu. Svodi se na to da ako ne mozes ih pobjediti ti ih onda prihvati. Mnogo bolje nego da ih "pobjedis". Jbg politika je takva.
    Ovi sto ti pricaju za Hodze, Kuran, Bibliju itd nista o demonima ne znau.
    :satellite::highly_amused::highly_amused::highly_a mused::applouse:
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  10. #85
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by agape View Post

    Likovi nijesu izmišljeni, a događaji su stvarni.
    Zahvaljujem, i napokon još neko ko može da potvrdi istinitost, a ne da se svodi na mišljenje da li je ispovijest istinita ili ne.

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prije jedno desetak godina sam bio u nekom prilično izolacionističkom raspoloženju, bilo dosadno i taman završio iščitavanje nekih knjiga koje su se, doduše ne previše detaljno, doticale i judeizma i hrišćanstva i sličnih gluposti. Zakucali mi Jehovini svjedoci na vrata, ja otvorio i neka žena me pita oću li da čujem istinu ili šta sve već ne. Ne puštam ih da ulaze, ali ih na vratima gnjavim pričom više od pola sata, dok me ovo dvoje svjedoka blijedo gledaju i slušaju. Ukratko, uspio sam da smorim Jehovine svjedoke pričom o religiji. E sad, jesam li ja sektaš ili potencijalni vođa sekte?


    Što se tiče poznatih javnih lilčnosti, mislim da im to što su poznati i javni ne daje ama baš nikakvu prednost u bilo čemu, a kamoli u pogledu davanja kredibiliteta glupostima koje trabunjaju sektaši. Koliko li je samo javnih ličnosti koji su pravoslavci, katolici, muslimani... Sve sektaš do sektaša.
    Utiču na ove 'teletabise' koje dođu kao na ovaj seminar Brahma Kumaris, a blage veze sa vezom nemaju i bukvalno kao sunđer upijaju (njima takvi najviše odgovaraju) šta im se servira. Da im samo vidiš poglede kad se spomenu izabranih 900.000 koji će se inkarnirati u zlatno doba koje slijedi. Ili kad jedan glumac koji je njihov pripadnik ispričao nama 'novima' svoju priču kako je tek sebe našao od kad je postao dio njih.
    Nego, ja njih sve spominjem, jer su mi ti seminirali bili toliko zabavni i inspirativni :highly_amused:

  11. #86
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mogu li ja na taj seminar poc i bit go tokom predavanja ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #87
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Zahvaljujem, i napokon još neko ko može da potvrdi istinitost, a ne da se svodi na mišljenje da li je ispovijest istinita ili ne.



    Utiču na ove 'teletabise' koje dođu kao na ovaj seminar Brahma Kumaris, a blage veze sa vezom nemaju i bukvalno kao sunđer upijaju (njima takvi najviše odgovaraju) šta im se servira. Da im samo vidiš poglede kad se spomenu izabranih 900.000 koji će se inkarnirati u zlatno doba koje slijedi. Ili kad jedan glumac koji je njihov pripadnik ispričao nama 'novima' svoju priču kako je tek sebe našao od kad je postao dio njih.
    Nego, ja njih sve spominjem, jer su mi ti seminirali bili toliko zabavni i inspirativni :highly_amused:
    Ako dam 50e upadam il u tih 900k a ovaj kumaris dodje kao neki kumara svima jel ?

    I to sto je neki poznati glumac rekao o tome treba nama nesto da znaci jer je ipak to poznati glumac rekao ?

  13. #88
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,552
    Thanks Thanks Given 
    1,951
    Thanks Thanks Received 
    2,554
    Thanked in
    1,099 Posts

    Default

    Dje se odrzavaju ti seminari, seanse? Ozb pitam.
    Tu es mon héro!

  14. #89
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mogu li ja na taj seminar poc i bit go tokom predavanja ?
    hahaha možeš, ali se bojim da bi te policija uhapsila :lolblue: Ali od tebe očekujem veću kreativnost kao npr. obici ronilačko odijelo pa zajedno sa njima roni u dubine "duhovnosti" :triumphant: možda i postaneš 900.001 duša zbog tog :highly_amused:

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Dje se odrzavaju ti seminari, seanse? Ozb pitam.
    Sad su pretožno svi seminari skoncetrisani na City Hotel...

  15. #90
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mogu li ja na taj seminar poc i bit go tokom predavanja ?
    kad počinješ?

  16. #91
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mogu li ja na taj seminar poc i bit go tokom predavanja ?
    Samo tako i moze
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #92
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod mene mozete i za 30e u izabranih 900.000. (27 miliona, kako to lijepo zvuci).

    Uz priznanicu da ste uplatili novac saljem i razglednice iz Kube, Tajlanda, Maldiva i slicno...

  18. #93
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja radim podvodnu jogu, go naravno, eto odma da napravimo deal , ih biznis prilika nikad bolja
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #94
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Znam da nije ti lako...
    Hvala vrli Mabuse. Saosjećajnost je vrlina i osobenost dobrote.

    I jednog dana kada tvoje stanje evoulira u jače nivoe svijesti, nadam se da ćeš po dosadašnjem principu zadržati svoj nick...
    Nikako, nisam ni ja gubav. Moram da počnem da poštivam trendove.

    Promjenuću ga (već radim na smišljanju nečeg prigodnog) u skladu sa mojim duhovnim uznesenjem.
    Valjda u tom obliku sva moja nedorečenost će biti dorečena i povešću ljude u osvit ka svjetlosti...proširiću riječ koju spoznah.

    Ali tog sljedećeg puta sve će biti pametnije i vispreznije.

    Ima li smisla da sam sebi dajem reputacije?
    Da zađenem razgovor kakav meni odgovara? Čuće se riječ...ima da sve prašti.

    Moćniji od gaula su dva gaula...tri...oh Bože! naučime šta ću sa tolikom moći :O

  20. #95
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam isto bio dio sekte. Kada sam im se pridruzio, sekta se raspala, i sada me nijedna sekta nece da primi u svoje redove.
    Davor

  21. #96
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mene su primili u sektu brazzers , al sam im rekao nisu vam neke zene neka fala
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #97
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mene su primili u sektu brazzers , al sam im rekao nisu vam neke zene neka fala
    Hahaha... Sta traze da se upadne u tu sektu?
    In God We Trust


  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ja do ovog topic sam shvatao Boginju kao jedno normalno biće, sa kojim se Kafa mogla popit i proćakulati o računarima i tako nečem.

    Sada sa ovim Bramanima, Babe, Sri stanje neko, Swami... Čovek se zapita...

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #99
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,618
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Ja sam isto bio dio sekte. Kada sam im se pridruzio, sekta se raspala, i sada me nijedna sekta nece da primi u svoje redove.
    Sve li ti pokvaris za svakoga partibrejkeru.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #100
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ja do ovog topic sam shvatao Boginju kao jedno normalno biće, sa kojim se Kafa mogla popit i proćakulati o računarima i tako nečem.

    Sada sa ovim Bramanima, Babe, Sri stanje neko, Swami... Čovek se zapita...
    Predrasude, predrasude. Nema razloga da je i dalje tako ne shvataš. Plus se okanila rabote.
    Nije kao da je pokušavala da gura to u što vjeruje ljudima u grlo, ili onamo đe ne bi trebalo. Kao Mabus recimo.
    Vjerovanje da djevica može da zatrudni sa duhom je jednako cuckoo koliko i bilo koja vjerska organizacija na planeti, onda ne bismo pričali ni sa kim oko sebe.
    Last edited by [kinetic]; 17-07-14 at 23:34.

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Če Gevara nije mogao iz zamke Moračanina
    By Ćipur in forum CG dijaspora
    Replies: 88
    Last Post: 24-09-12, 22:32
  2. Organizacije ili SEKTE ???
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-12, 10:35
  3. Sekte
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 244
    Last Post: 26-08-09, 19:12
  4. Ispovijest.
    By N-I-K-O in forum Ljubav
    Replies: 108
    Last Post: 25-03-09, 17:36
  5. Monoteizam i sekte
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 10
    Last Post: 23-02-04, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •