Results 1 to 3 of 3

Thread: Web Hosting, Crna Gora

  1. #1
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Web Hosting, Crna Gora

    Web Hosting usluge
    Naša shared web hosting platforma je dizajnirana da obezbijedi vrhunski kvalitet, pouzdanost i brzinu koja Vam je neophodna za profesionalno web prisustvo. cPanel i Cent OS je na najkvalitetnijim Dell-ovim serverima poslednje generacije, a konekcija od 1 Gbps garantuje brz pristup svim sadržajima na hosting nalogu. Profesionalna tehnička podrška kao i backup na više lokacija. Besplatna migracija Vašeg sajta migracija sa drugog hosting provajdera. Migracija uključuje kompletan prenos podataka i baze, konfigurisanje sajtova i slično. Ovo je profesionalan i stabilan web hosting za svaku namjenu.

    Garancija dosupnosti 99,80%
    Ako je Vašoj web stranici od izuzetne važnosti da bude dostupna u svakom momentu, a posebno ako Vaš posao zavisi od Vaše web stranice, trebate se osigurati i biti sigurni da će Vaše web stranice raditi uvijek i bez smetnji. Uz naše usluge web hostinga dajemo garanciju dostupnosti 99,80%.

    Tehnička podrška
    Uz Vas kada je najpotrebnije. Naša tehnička podrška je tu baš kada Vam je to potrebno da Vam izađe u susret i da Vam odgovori na sve upite. Dostupni smo preko emaila, slanjem tiketa kroz korisnički panel i telefona. Ukoliko Vam je potrebna pomoć pri instalaciji neke određene skripte, pošaljite nam upit kako bi smo Vam pomogli u rešavanju problema.

    Besplatna migracija
    Vaše web stranice, domene, e-mailove i sve druge postavke ili aplikacije besplatno ćemo preseliti sa servera na naš server besplatno. Dovoljno je da u toku procesa zakupa naloga nam samo napomenete da je potrebno odraditi migraciju sa servera Vašeg bivšeg hosting provajdera na naše servere.


    Neke od prednosti

    cPanel korisnički kontrolni panel
    Uz pomoć opcije “Addon domains” možete hostovati više sajtova na jednom hosting nalogu, zavisno od paketa koji ste zakupili kod nas. Ukoliko paket dozvoljava 3 addon domena (STANDARD paket) znači da možete hostovati 4 sajta (1 glavni + 3 dodatna).

    Virtuelizacija i optimizacija uz CloudLinux
    Uz licencirani CloudLinux™ software shared web hosting usluge nikada nijesu bile naprednije, stabilnije i fleksibilnije. Ako neki sajt na serveru ima problem, to neće uticati na rad Vašeg sajta koji će nastaviti da radi potpuno normalno.





    Ako želite da pročitate odgovore na često postavljena pitanja, kliknite ovdje.

    Cjenovnik i paketi:

    STANDARD paket BIG paket EXPERT paket
    €29,90/godišnje €56,90/godišnje €99,90/godišnje
    10GB web prostora 25GB web prostora 50GB web prostora
    400GB mjesečnog protoka 1TB mjesečnog protoka 2TB mjesečnog protoka
    200 email naloga 500 email adresa 900 email adresa
    200 poddomena 500 poddomena 900 poddomena
    200 SQL baza podataka 500 SQL baza podataka 900 SQL baza podataka
    3 addon, 10 parking domena 10 addon, 30 parking domena 20 addon, 50 parking domena
    cPanel + Litespeed + Softaculous cPanel + Litespeed + Softaculous cPanel + Litespeed + Softaculous
    Backup Backup Backup
    Poručite odmah Poručite odmah Poručite odmah


    Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije možete nas kontaktirati na sledeće načine:

    Poslati nam poruku koristeći kontakt form, kliknite ovdje

    Ako želite da nam pošaljete tiket, kliknite ovdje

    Da posjetite korisnički panel, kliknite ovdje

    Plaćanje se obavlja isključivo uplatom na žiro račun.

    Kontakt podaci:
    [email protected]
    +382 67 655 554
    Web Hosting, VPS Hosting, Kolokacija, Google Apps, Microsoft Exchange
    www.victoriagroup.me

  2. #2
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    refresh ponude
    Web Hosting, VPS Hosting, Kolokacija, Google Apps, Microsoft Exchange
    www.victoriagroup.me

  3. #3
    Join Date
    May 2014
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo refresh od jednog bivšeg korisnika koga su oni prevarili!

    prije neku godinu kupio sam hosting kod firme portgroup.net .uplatio sam u banci na žiro račun na ime predrag mirotić - ivan lopičić ( u mailu su napisali da su oba lica ovlašćena i imaju pristup računu).

    mjesec dana kasnijemoj sajt je pao, ja sam uzaludno pokušavao da ih kontaktiram,nisu se javljali na telefone i nisu odgovarali na mejlove,a njihov sajt portgroup.net je takođe bio nedostupan

    pošto sam taj hosting kupio na preporuku oglasa preko ovog foruma, našao sam njihov oglas ovdje ,i shvatio da su uzeli pare i isparili,evo oglas vidim još uvijek postoji a taj član je banovan:

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...je-free-domain

    e sad,da li su platili lažnim karticama, kao sto tu piše,ili nisu platili uopšte, ne znam, ali znam da sam ostao bez sajta i bez podataka. srećom sam imao svjež backup pa sam prešao na drugo mjesto bez većih posljedica a te pare za koje su me zavrnuli sam prezalio,neka ih njima na guzicu kad nemaju obraz

    kakve to ima veze da ovim oglasom,pitate se? sad sam gledao podatke za provajdera iz ovog oglasa, osnosno za sajt victoriagroupme,i vidim daje registrant predrag mirotic,odnosno ista jedna od te dvije osobe koji su me prevarili prije tri godine.

    znaci ako neko hoce da prodje slicno kao ja i ovi drugi u ovom starom threadu,samo naprijed! ako ne znate sto cete s aparama,castite ih malo
    a inace koliko su ozbiljni pokazuje njihov sajt,ovaj sadasnji victoriagroup.me, na njemu sadrzaja nema nikakvog, samo kontakt podaci. ako provjerite u Telekomovom imeniku,taj njihov telefon 020 223493 koji stoji na sajtu pripada firmi "Hajdana Montenegro doo"koja ima neku facebook grupu na kojoj reklamiraju prodaju sladoleda. i po tome djeluje kao da je sajt regsitrovan samo da naprave još jedan podvig kao sa portgroup.net, i onda ćao!

    ne znam samo ko su ljudi koji kupuju hsoting od firme koja ima takav sajt! makar hostinga danas ima dosta u ponudi,ne mora se čovjek na ovakve grane spuštati
    i evo refersh oglasa kad sam vec ovoliko napisao

    a ne znam kako će moderatori reagovati na ovaj moj post,ali ja sam iznio činjenice,a ako hoće da presuđuju mislim da treba da provjere ove moje navode,da iza ovog sajta stoji isti čovjek kao i iza onog koji je bio prevara,pa ako nisam u pravu, onda da me banuju

    oni su prije nekoliko mjeseci takođe imali svoj oglas, tamo sam isto bio ovo postovao,sad vidim da im je taj oglas iybrisan, ali oni evo ponovo love naivne...

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...-Hosting/page3

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...g-usluge/page2

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...t=#post3765956

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...t=#post3791722

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge Hosting Crna Gora
    By Sceko in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 114
    Last Post: 15-01-14, 17:13
  2. Usluge Hosting Made in Crna Gora ™ - 1 €
    By m@h in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 33
    Last Post: 15-06-12, 15:59
  3. I:P: Hosting po mjeri - Made in Crna Gora - samo 1 €
    By m@h in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 126
    Last Post: 14-04-12, 03:02
  4. Replies: 147
    Last Post: 31-03-12, 15:19
  5. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •