Page 1 of 26 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 642

Thread: Panika, panika među ženama...

  1. #1
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default Panika, panika među ženama...

    Đe ste žene, više vas bilo...
    Nemojte mi što zamjerit na ovu temu... Potrudiću se da budem kratak...
    Frapira me činjenica da đevojke od 25-6 godina vata panika oko udaje... 25, da... Možda i 24 ako nemaju momka, znam i takvih... A one koje imaju momke razbijaju glavu kad će i oće li ih uopšte zaprosit...
    Jedna se udala sa 25, a ova druga, najbolja drugarica je počela da otvara momku glavu o udaji, i puče veza na hiljadu komada...
    Kakvo je stanje na forum, jesu li ovđe zastupljene stare koke ili mlade piplice, koje žive život punim plućima, i koje se ne opterećuju običnim, zemaljskim stvarima kao što su materinstvo, kriza u Ukrajini, jajne ćelije i loš početak turističke sezone...? Koje čekaju da im se ljubav desi, da doleti mali Kupidon, da se sudare sa zgodnim neznancem ispred Doktor Brajera i tako to... I ja vala smatram da su to neke najljepše godine, treba ih pametno iskoristit, a ne računat kolko kubika mu ima Audi, je li jedinac i je li stan u Budvu njegov ili ga dijeli sa strikom...
    Opet, treba bit racionalan... Ako sa 25-6 godina nema stabilnu vezu, to je jeb—a situacija... Ono, treba prvo naći momka, pa onda provest sa njim barem godinu, možda i dvije... Što onda ako to pukne... Eto 30 godina, i ostade sama... Opet sve ispočetka... Sa 32 je već baba, ono, teško će je ko uzet, može se pokakit na sliku idealne familije, sin, ćerka, muž ( bosonogi, leže zagrljeni na bijelu kožnu garnituru) i onaj žuti kučak, svi se smiju, čak se i bizin kezi...
    Na kraju bude ono, daj što daš... - Nema veze što je ćelav, to su najbolji muškarci.. .- A i volim što je ovako puštio stomačić, ono, volim da ga štipkam... - Pa dobro, kako da mu se digne, kad je stalno pod stresom, što ako mu gazda da otkaz, pa ostane bez tih 320 €...
    Tako je žene, tada treba spuštit kriterijume, dobit dijete, i razvest se... Moj savjet...
    Mada, znam i one slučajeve đe se nije izvuka na vrijeme, i osta mlada sa 20 godina i stomakom do zuba... 22,3,4, nebitno... Pitanje je kolko se one osjećaju ispunjeno i zadovoljno svojim životom... Đe su ta putovanja, taj svijet, Venecija, Njujork o kojima pričaju... Izlasci do jutra, gangbang sa 3 crnca, Pariz, Abu Dabi, kamile i piramide...
    Ne znam, časti mi, nijesam pametan...
    Last edited by karamazov; 04-07-14 at 00:29.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    ja ne znam kako bilo koga može da vata panika oko nečega što se u 90% slučajeva završi razvodom nakon dvije tri god
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nikako da procijenim da li je ovo "pismo" iz Rozaja, Savnika ili Pluzina?

    Hvala Lepo

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    stare koke....koje žive život punim plućima, i koje se ne opterećuju običnim, zemaljskim stvarima kao što su materinstvo, kriza u Ukrajini, jajne ćelije i loš početak turističke sezone...?

    :victorious:


    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    32 je već baba

    Ovo je već uvreda,molim te nemoj da se svađamo...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    slažem se, punim 32 za nedjelju dana
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    :victorious:



    Ovo je već uvreda,molim te nemoj da se svađamo...
    BaŠ te briga, ti nemaš 32 godine...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #7
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci da se bacim u kriziranje?

    A je li nuzno da odiva koja ne misli o jajnim celijama,misli (ili sprovodi u djelo) o gangbangu sa tri crnca na piramidi u Dubaiju (ni slucajno dje drugo)?
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  8. #8
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ovakva pitanja na forum se ne smiju postavljati, zene su odje srecno same, uzivaju u zivotu, sve imaju sto im treba, brak ce doci, ali i ne mora i to je potpuno legit.

    Mada, ono sto ih ja znam, bar 10-ak ih znam, da samo o tome pricaju, dok su bile mlade smetalo je sto momak jos uvijek sa roditeljima, jer je u porukama "nepismen", jer je malo mladji... sa 35-40 god, realno ne moze se nesto previse birati, nekoj se posreci pa tada upozna srodnu dusu and shit, ali uglavnom sad upoznaju momke preko preporuke...

    Eo mi 28 god, pomisljam na zenidbu, ali nije problem, vazda se nadje udavaca
    Tu es mon héro!

  9. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja da mi se zaposlit, pa ostalo kako god.
    dva i dva su tri

  11. #11
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ja sam samo jednom imala napad panike. U 13-toj kad sam shvatila da necu zivjeti vjecno. Cudan osjecaj.
    U svakom slucaju, sa 25 godina sam umrla.
    Sad imam 3 ukupno i uzivam tamo do 107-me.

    A Vi, do kad ste mislili?

  12. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #13
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Nikako da procijenim da li je ovo "pismo" iz Rozaja, Savnika ili Pluzina?

    Hvala Lepo

    Nema potrebe da se procjenjuje nista, mislim da je momak uboo bas realnost, od pocetka do kraja. Pogotovo za godine i spustanje kriterijuma kako iste odmicu. Gle sad kad se 'ispostavi' da su sve zene srecne, zadovoljne i ispunjene pa i same i sa 35 god.
    karamazov, :triumphant:

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Kad se bude pojavio muškarac s mudima većim od mojih podočnjaka, i ko me prihvati kao svoju, samostalnu, zaljubljenu ( a umijem da volim), grešnu, a te greške mi ne bi nabijao na nos, možda mu i prihvatim prezime...
    Ovako, pojam braka je odavno devalviran...Priznajem da kod mene postoji bojazan da neću imati zdrav (ne savršen, nego baš zdrav) brak poput mojih roditelja, a ja sam biće, koje bi, čini mi se, krepalo da doživi krah istog...Ukoliko se već odlučim na taj korak, sve uložim da ga održim, očuvam i on na kraju pukne...Mislim da bih i ja ciknula..
    E, da bih sebe pošteđela stresova ja sam ona što životne troškove snosi sama, te s toga nema potrebe da mijenjam prezime i čekam kad će svekar i svekrva pomrijet' da zakučim barem sprat, ako ne cijelu kuću, tj. podjelu stana na nekoliko 'nasljednika'...Tako da sam odlučila da se ne udajem (pravo da Vam kažem, pitana sam bila 2 x od dva različita mužjaka bih li živjela 'ka' gospođa', odbih, ja ostah da se kopam kod mojih, a oni se pooženili i olistali porodično stablo)...
    Zlatila se zajednica Tim Bertona i Helene Bonam Karter...žive u različitim kućama u komšiluku, imaju troje đece, čini mi se, kad se počnu kočoperit jedno na drugo, svako svojoj kući, đeci ne manjka ljubavi, pažnje, nekretnina...Vazda se poljube kad se vide ...Dovoljno...I ja bih tako...Svako svoju slobodu(bez zloupotrebe), prespavamo zajedno uglavnom, ispomažemo se u vidu pranja veša, kuvanja i krečenja...i vesel'te bože...
    Last edited by KRKNA; 04-07-14 at 11:54.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Polao bih ja tijema Bertonima i Karterima Alena Islamovića da im malo zapjeva kako je za sreću dovoljno 30 kvadrata. Mnim bi ga onako porodično lansirali nazad u 4 Četiri asa.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cinjenica je da su Crnogorke mnogo teske djevojke i jasno mi je sto su same. Svaka trazi dlaku u jajetu, te vidi mu stomacic, te mrsav je. A znas on dobar momak al nema para da me izvede da me drugi vide. Pa se posle cudite sto ste same? Spustite se malo na zemlju ovo je Montenegro odje se ne radi.

    Djevojke spustite malo kriterijume i necete imat takvih problema. I po meni je najmanje bitno oce li se udat sa 20 ili 35 godina. Dok moze da rodi djevojka je odlicna (koja ne moze, Bogu hvala mogu usvojit dijete).

  17. #17
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Po ovome ja sam u tranzitnom periodu.

    Ja ne tražim savršenstvo jer ni sama nisam, šta više sama sebi nađem po par mana na dan, ali čovječe moram razviti normalnu konverzaciju s njim barem. Kako mislite da ostvari nešto ako ne možete se sporazumijeti?

    Vidim da ni današnji muškarci ne kackaju za današnjim djevojka, teški su i jedni i drugi kao crna zemlja. Svi nešto kalkulišu, prave se nešto što nisu, opterećuju se (po meni) trivijalnim stvarima itd. Boli me glava od takvih, bez obzira na pol.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  18. #18
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,208
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    E ovo si lijepo sve rekla.
    Inače, ne razumijem o čemu pričate, to mi je sve apstraktno. Operisana sam od toga.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  19. #19
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Od cega?
    Tu es mon héro!

  20. #20
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,208
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Od toga da se moram udati i sličnih gluposti.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  21. #21
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DarkAngel View Post
    Cinjenica je da su Crnogorke mnogo teske djevojke i jasno mi je sto su same. Svaka trazi dlaku u jajetu, te vidi mu stomacic, te mrsav je. A znas on dobar momak al nema para da me izvede da me drugi vide. Pa se posle cudite sto ste same? Spustite se malo na zemlju ovo je Montenegro odje se ne radi.

    Djevojke spustite malo kriterijume i necete imat takvih problema. I po meni je najmanje bitno oce li se udat sa 20 ili 35 godina. Dok moze da rodi djevojka je odlicna (koja ne moze, Bogu hvala mogu usvojit dijete).

    Neka se nase djevojke samo malo osvrnu na komsiluk, Srb, Cro, BiH. Da vide malo kako je to po Srbiji, Bosni, Hrvatskoj to ponasanje djevojaka i shvatanja... okej, ne kazem da one (nase komsinice ) padaju lako, da na pitanje "Ocemo li" odmah pristaju, ali brate, sa njima je komunikacija i sve drugacije, sve je ama mnogo lakse. Ne moras da je muvas, da je vodis u stan ali sama ta komunikacija i opustenost i hod po zemlji a ne po oblacima u stilu nasih "A vidji ovogaaa a maaaksee" privlaci muskarce. Kad mozes sa njom popricat pa makar i bez ikakve namjere, eto da vrijeme lijepo ode i da znas da si se lijepo proveo pa makar i samo na komunikaciji.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Neka se nase djevojke samo malo osvrnu na komsiluk, Srb, Cro, BiH. Da vide malo kako je to po Srbiji, Bosni, Hrvatskoj to ponasanje djevojaka i shvatanja... okej, ne kazem da one (nase komsinice ) padaju lako, da na pitanje "Ocemo li" odmah pristaju, ali brate, sa njima je komunikacija i sve drugacije, sve je ama mnogo lakse. Ne moras da je muvas, da je vodis u stan ali sama ta komunikacija i opustenost i hod po zemlji a ne po oblacima u stilu nasih "A vidji ovogaaa a maaaksee" privlaci muskarce. Kad mozes sa njom popricat pa makar i bez ikakve namjere, eto da vrijeme lijepo ode i da znas da si se lijepo proveo pa makar i samo na komunikaciji.

    Ne samo na komšiluk nego i šire. Potpis i pečat.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    osvrnu se osvrnu, samo kad prođu Gostun
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Lijepo je kad je zena svjesna i realna, ko lady, ne mozete traziti sitne mane kao izgovor e on nije taj. Sto je najgore, sto bivaju starije, vise sitnica iznalaze, ovakav-onakav, a rado bi se udale.

    Bez ljubavi stvarno u brak ne bi trebalo ulaziti, ali jbg, zena neostavrena kao zena i majka nije dozivjela potpunu srecu, onu pravu, istinsku in my opinion. Ista stvar je sa muskarcem, samo sto ne trazimo svaku manu, jbg.
    Tu es mon héro!

  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Ne mi, mi samo fizičke mane. A može bit luda kao struja...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 18-08-11, 01:49
  2. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-10, 16:13
  3. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-10, 10:07
  4. Mila ufatila panika--> nudi Vasingtonu Luku Bar i obalu
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-01-05, 09:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •