Page 20 of 26 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast
Results 476 to 500 of 642

Thread: Panika, panika među ženama...

  1. #476
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Imao sam djevojaka dosta i nikad ni kod jedne kuci nijesam bio niti su one kod mene dolazile, niti sam upoznavao njihove roditelje. Sa zadnjom curom sam bio 3g i njenog oca sam upoznao. Kod djevojke kuci cu otici prvi put kad budem imao namjeru da je zenim pa da popricam sa njenima. Kod mene kuci ni jedna dolazila nije. Isto sam rekao mojima necu je dovoditi kuci (iako su ovu poslednju upoznali i sjedjeli smo par puta u lokale) jedino kad budem imao namjeru da se zenim dovescu je i reci cu sta planiram. Mislim da je to normalno. A ne da ja sjedim sa njenima da se lizemo i onda kad se raskine a vidi ovoga ili a vidi ove. Neka hvala. Ja sam sa ovom zavrsio ali i dalje postujem njenog oca. Posle raskida smo se ja i on vidjeli jednom i kao da se nista ne desava pricali i sve. A znam par drugova i drugarica dje su im momci/djevojke vise sa tatom/majkom nego sa njima a u vezi su. Pa sta ces kad se ozenis/udas po cio dan kod njih da sjedis? Aaaa

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  2. #477
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    znači ako ti ispadne nešto hitno da završiš a s njom si i moraš svrnut do kuće ti ćeš je ostavit ispred da čuči na 40 stepeni a ti pod klimu da sjediš

    ni da u crkvu živite a ne u parče betona...
    She is only here to annoy herself!

  3. #478
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Do sad nijesam upadao u te situacije. Zivim u kuci i imam parkinga ispred koliko te Bog hoce. Pa neka saceka u autu to 5-10 minuta ispod drveta cu je parkirati.

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  4. #479
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oh izvinite, pogrijesih forum. Moja greska
    dva i dva su tri

  5. #480
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Stae ovo
    Tu es mon héro!

  6. #481
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Zene treba tuc,sve penalima u glavu.

  7. #482
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Prastajte htio sam na privatnu ovo nista sad..

  8. #483
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Imao sam djevojaka dosta i nikad ni kod jedne kuci nijesam bio niti su one kod mene dolazile, niti sam upoznavao njihove roditelje. Sa zadnjom curom sam bio 3g i njenog oca sam upoznao. Kod djevojke kuci cu otici prvi put kad budem imao namjeru da je zenim pa da popricam sa njenima. Kod mene kuci ni jedna dolazila nije. Isto sam rekao mojima necu je dovoditi kuci (iako su ovu poslednju upoznali i sjedjeli smo par puta u lokale) jedino kad budem imao namjeru da se zenim dovescu je i reci cu sta planiram. Mislim da je to normalno. A ne da ja sjedim sa njenima da se lizemo i onda kad se raskine a vidi ovoga ili a vidi ove. Neka hvala. Ja sam sa ovom zavrsio ali i dalje postujem njenog oca. Posle raskida smo se ja i on vidjeli jednom i kao da se nista ne desava pricali i sve. A znam par drugova i drugarica dje su im momci/djevojke vise sa tatom/majkom nego sa njima a u vezi su. Pa sta ces kad se ozenis/udas po cio dan kod njih da sjedis? Aaaa

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK
    Najjace. Ja sam izlazio 5 godina sa djevojkom prije nego sto sam upoznao njene. To je bilo kad sam otisao po nju da idemo na matursko. Poslije toga ih nijesam opet gledao 5 godina. Nakon 10 godina veze, prvi put sam saznao da ima djeda, koji zivi sa njom i njenima.
    I to od moje majke saznam da mi djevojka ima djeda . Ja reko ''Kakav djed? Ne sprdaj se". Veli majka: ''Ajmo da se kladimo da ima djeda, koji zivi sa njima". Ja reko :''Ajde''. Izgubih 50 eura tu..
    Ja sam odma stavio do znanja da nema ko sta tu da se pita i da se necemo igrat velike srecne familije.
    EDIT: Poslije 15 godina veze, samo jednom sam otisao kod nje kuci. Onda kad sam otisao po nju da idemo na matursko. Nikad nijesam rucao sa njenima.

  9. #484
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Potpuno logicno. Ja sam mojima rekao kad sam nasao djevojku i rekao im dovoljno znate sad. Posle god i po veze majka se upoznala sa njom i kasnije tata slucajem okolnosti. I posle toga jos jednom se sreli i to je to. Izvini ali nemas ti sta da pricas sa mojima za sad. Znam momka dje mu je djevojka visila sa majkom all day. I kad su raskinuli ona zvala majku njegovu plakala, kukala bla bla. Mrs

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  10. #485
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa jesi je ozenio na kraju?

  11. #486
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Najjace. Ja sam izlazio 5 godina sa djevojkom prije nego sto sam upoznao njene. To je bilo kad sam otisao po nju da idemo na matursko. Poslije toga ih nijesam opet gledao 5 godina. Nakon 10 godina veze, prvi put sam saznao da ima djeda, koji zivi sa njom i njenima.
    I to od moje majke saznam da mi djevojka ima djeda . Ja reko ''Kakav djed? Ne sprdaj se". Veli majka: ''Ajmo da se kladimo da ima djeda, koji zivi sa njima". Ja reko :''Ajde''. Izgubih 50 eura tu..
    Ja sam odma stavio do znanja da nema ko sta tu da se pita i da se necemo igrat velike srecne familije.
    EDIT: Poslije 15 godina veze, samo jednom sam otisao kod nje kuci. Onda kad sam otisao po nju da idemo na matursko. Nikad nijesam rucao sa njenima.
    Qq, ti ako raskineš sa njom, ne daj Bože, nećeš se snaći sa današnjim curama. Najozbiljnije. Nikako nisam za to da se mlad vezuješ za jednu osobu na dug period. Ipak se treba provesti, promijeniti, upoznati žene, znati što vole/žele. Nego kako ko voli i smatra da je ispravno.

  12. #487
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Ali lukas sveznadar ce da vam objasni, sreca pa imamo ovakvog strucnjaka na forumu
    Tu es mon héro!

  13. #488
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Jbg, nijesmo svi isti. Muska ***** nista nije gora od zenske. Tuzno je sto se veci broj izlupanih recki racuna kao ''plus''.
    Iz iskustva znam da se na ljude sa takvom karakternom crtom ne moze racunati u nekim ozbiljnijim stvarima, bilo da je rijec o poslu, pomoci, povjerenju isl..
    Ko izvara svoju zenu, izvarace sve zivo.
    Ako dodje voda do poda, postoji poslovna pratnja, plati i zavrsi. Bolje i to nego vucaranje sa klosarkama gradskim.

  14. #489
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ali lukas sveznadar ce da vam objasni, sreca pa imamo ovakvog strucnjaka na forumu
    Mrsni je još ośetljiv zbog Rakeline korpe. Mi to kažemo - otpao si kao malter

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Jbg, nijesmo svi isti. Muska ***** nista nije gora od zenske. Tuzno je sto se veci broj izlupanih recki racuna kao ''plus''.
    Iz iskustva znam da se na ljude sa takvom karakternom crtom ne moze racunati u nekim ozbiljnijim stvarima, bilo da je rijec o poslu, pomoci, povjerenju isl..
    Ko izvara svoju zenu, izvarace sve zivo.
    Ako dodje voda do poda, postoji poslovna pratnja, plati i zavrsi. Bolje i to nego vucaranje sa klosarkama gradskim.
    Vjeruj mi, mene ljudi kao ti oduševljavaju, naravno, pod uslovom da nikad nisi prevario svoju curu, jer ako jesi, nisi ništa bolji od drugih. Zaista smatram da se treba proživjeti da bi se kasnije moglo smiriti, ali nismo svi isti, i super je kad nađeš nekoga za koga se možeš toliko dugo vezati, pa makar i tako rano. Ja znam par koji je od prvog srednje skupa i sad su u braku i odlično funkcionišu, i imaju djecu.

    A to što momci koji su imali dosta djevojaka nisu pouzdani u poslu ili bilo čemu, wtf? Veze s mozgom nema, miješaš babe i žabe jbt, to su samo osobe sa jačim seksualnim nagonom i boljim izgledom, kakve to veze ima jesu li pouzdani u poslu, ili privrženi porodici, ljudi od povjerenja itd. Tu si baš žešće lupio.
    Last edited by Lucas; 22-07-14 at 22:55.

  15. #490
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,338
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    A što se drugog dijela posta tiče, baš sam tebe gledao kako bacaš opaske ovdje kako bi neku đevojku/forumašicu ***** itd, je li ti žena odobrava to? Jesu to te tradicionalne vrijednosti koje ti zagovaraš?


    Mene sigurno nisi.
    Nit čuo nit vidio

    Da sam lako uvredljiv sad bi se durio ali razumijem greške.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #491
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Mrsni je još ośetljiv zbog Rakeline korpe. Mi to kažemo - otpao si kao malter



    Vjeruj mi, mene ljudi kao ti oduševljavaju, naravno, pod uslovom da nikad nisi prevario svoju curu, jer ako jesi, nisi ništa bolji od drugih. Zaista smatram da se treba proživjeti da bi se kasnije moglo smiriti, ali nismo svi isti, i super je kad nađeš nekoga za koga se možeš toliko dugo vezati, pa makar i tako rano. Ja znam par koji je od prvog srednje skupa i sad su u braku i odlično funkcionišu, i imaju djecu.

    A to što momci koji su imali dosta djevojaka nisu pouzdani u poslu ili bilo čemu, wtf? Veze s mozgom nema, miješaš babe i žabe jbt, to su samo osobe sa jačim seksualnim nagonom i boljim izgledom, kakve to veze ima jesu li pouzdani u poslu, ili privrženi porodici, ljudi od povjerenja itd. Tu si baš žešće lupio.
    Ovaj forum postaje sve konfuzniji a nije toliko vruce iako je shpic ljeta ...
    ...

  17. #492
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Mrsni je još ośetljiv zbog Rakeline korpe. Mi to kažemo - otpao si kao malter



    Vjeruj mi, mene ljudi kao ti oduševljavaju, naravno, pod uslovom da nikad nisi prevario svoju curu, jer ako jesi, nisi ništa bolji od drugih. Zaista smatram da se treba proživjeti da bi se kasnije moglo smiriti, ali nismo svi isti, i super je kad nađeš nekoga za koga se možeš toliko dugo vezati, pa makar i tako rano. Ja znam par koji je od prvog srednje skupa i sad su u braku i odlično funkcionišu, i imaju djecu.

    A to što momci koji su imali dosta djevojaka nisu pouzdani u poslu ili bilo čemu, wtf? Veze s mozgom nema, miješaš babe i žabe jbt, to su samo osobe sa jačim seksualnim nagonom i boljim izgledom, kakve to veze ima jesu li pouzdani u poslu, ili privrženi porodici, ljudi od povjerenja itd. Tu si baš žešće lupio.
    Kakve to veze ima sa izgledom?
    Ne pricam ja o osobama, koje su imale vise dugotrajnih veza, nego o osobama, koje su u vezi, a idu okolo i svalerisu se ili imaju vise
    kratkotrajnih veza.
    Nesto mi to ne ide da je testosteron STALNO jaci od pouzdanosti. Ajde, moze da se desi neki ispad, ali da budes non-stop
    nepouzdan, to mi ne ide. Onda si takav za sve u zivotu. Uvijek ce neki poriv licnog zadovoljstva da bude ispred principa.
    Nijesam ja sad neki svetac, ali u svemu treba biti gospodin. Ne treba biti jajara i lazov. Vazda treba igrati otvorenih karata.
    Ako sazna da sam je prevario, saznace prvo od mene. To je to od mene.

  18. #493
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Koliko ima jako poznatih i sposobnih poslovnih ljudi a svaki vara svoju zenu i javna je tajna i josh vishe i bolje obavljaju posao sa svojim saradnicima...nema shto,zaista je forum postao konfuzan.
    ...

  19. #494
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Koliko ima jako poznatih i sposobnih poslovnih ljudi a svaki vara svoju zenu i javna je tajna i josh vishe i bolje obavljaju posao sa svojim saradnicima...nema shto,zaista je forum postao konfuzan.
    Jbg, lupa se i miješaju se babe i žabe, qrci i palci.

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Kakve to veze ima sa izgledom?
    Ne pricam ja o osobama, koje su imale vise dugotrajnih veza, nego o osobama, koje su u vezi, a idu okolo i svalerisu se ili imaju vise
    kratkotrajnih veza.
    Nesto mi to ne ide da je testosteron STALNO jaci od pouzdanosti. Ajde, moze da se desi neki ispad, ali da budes non-stop
    nepouzdan, to mi ne ide. Onda si takav za sve u zivotu. Uvijek ce neki poriv licnog zadovoljstva da bude ispred principa.
    Nijesam ja sad neki svetac, ali u svemu treba biti gospodin. Ne treba biti jajara i lazov. Vazda treba igrati otvorenih karata.
    Ako sazna da sam je prevario, saznace prvo od mene. To je to od mene.
    Ti si spomenuo recke, a ne nikakvu prevaru. A i izbjegao si da odgovoriš na moje pitanje konkretnim odgovorom. Mada se odgovor da naslutiti iz tvog posta.

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Nijesam ja sad neki svetac, ali u svemu treba biti gospodin.
    Ako sazna da sam je prevario, saznace prvo od mene. To je to od mene.

  20. #495
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Prevara i lupanje recki je proizvod a ma bas jedne te iste crte karaktera.

  21. #496
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ao, kakva prica. Vjerovatno i najjaca stranica u istoriji CDM foruma.

  22. #497
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    B92: Zašto nove generacije beže od braka?

    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...&nav_id=879785

    Zašto nove generacije beže od braka?
    Utorak 22.7.2014 | 21:15 | Izvor: B92
    Polovina današnjih dvadesetogodišnjaka se neće nikada venčati, ali šta sprečava "generaciju Y" da stane pred oltar?

    Foto: Jason Sussberg/Flickr.com
    Čak ni kraljevsko venčanje nije moglo da prikrije očiglednu nezainteresovanost mladih za brak.
    U odnosu na 1972. godinu kada je sudbonosno "da" u Britaniji izgovorilo 426.240 parova pre dve godine to je učinilo tek 262.240 parova. Generacija Y, odnosno oni koji su rođeni s početka osamdesetih pa sve do dvehiljaditih, teško doprinose "bračnoj statistici".
    Iako su najstariji pripadnici ove generacije u tridesetim, većina je tek u dvadesetim. Najvećem delu ove generacije brak bi tek trebalo da se desi.
    Sve više ljudi duže čeka na svoj prvi brak pa će se više slobodnih iz generacije Y venčati u svojim tridesetim u odnosu na prethodne generacije.
    Danas je svega 5% muškaraca i 10% žena od 25 godina u braku, u odnosu na 60% muškaraca i 80% žena koje imaju 44 godine.
    Većina onih koji su se rodili nakon Drugog svetskog rata su venčani - statistike kažu da je 87% muškaraca i 92% žena iz ove generacije bilo u braku barem jednom. Međutim do 2031. godine, supružnika će biti sve manje - 41% populacije biće u braku, piše britanski Telegraph.
    Generacija Y je završila školovanje i počela da radi u prilično ekonomski teškim vremenima.

    Foto: Chris Photography~/Flickr.com
    Bobi Dafi, vodeći analitičar generacijskih istraživanja u Ipsos Moriju, kaže da je ova generacija pod mnogo većim pritiskom od prošlih: "Završili su škole zaduživanjem i to je pravi teret za njih. Zapošljavaju se u ekonomski teškoj situaciji i recesiji, a tržište stanova i kuća raste iz dana u dan kada su cene u pitanju".
    Zaključak je da zbog teške ekonomske situacije u celom svetu mnogo više dvadesetogodišnjaka živi sa svojim roditeljima i osamostaljuju se, kao što je to slučaj i u Srbiji, tek od 34. pa nadalje.
    Zato se, logično, odlaže brak, ali i planiranje porodice, jer je danas mnogo teže osamostaliti se. Zbog čestih razvoda svojih roditelja, posleratnih generacija, nove generacije brak vide kao nešto loše.
    Ukoliko su se vaši roditelji razveli, sasvim je logično da budete skeptični prema braku i bračnim vrednostima. I nakon što su razvodi "ohladili" generaciju Y od braka, život s partnerom bez braka je sve češći ali i socijalno prihvatljiviji.
    Vodeći istraživač koji se bavi ispitivanjem braka u Fondaciji braka, Hari Benson, kaže da je broj parova koji žive u vanbračnoj zajednici znatno povećan u poslednjih pedeset godina u odnosu na manje od 1% ljudi koji su šezdesetih živeli tako.
    "Zajednički život je pravi fenomen koji nije postojao do 1970. godine", tvrdi Benson.
    Iako se zajednički život vidi kao logičan put ka braku, ljudi ga vide kao najbolji scenario.
    Posao na prvom mestu

    I dok se nove generacija manje posvećuju braku, mnogo više njih ulaže u posao.
    U današnje vreme radno vreme od 9 do 17 je standard, a većina je zahvalna što uopšte ima posao, pa je zbog toga prekovremeni rad, kao i rad vikendom praksa poslodavaca.
    "Zbog novih tehnologija ljudi najčešće rade i od kuće, stoga je mnogo teže razdvojiti posao i privatan život", kaže Bobi Dafi.
    Upoznavanje partnera preko interneta je standard?

    I dok je do pre samo koju deceniju upoznavanje partnera preko interneta bilo stigmatizovano, danas je to jedan od najboljih načina da se upozna partner i započne ozbiljna veza.
    Danas praktično 27% veza počinje preko interneta, tvrdi se u studiji sajta E-Harmony.
    Polovina započetih veza, do 2031. godine će početi upoznavanjem preko interneta. "Upoznavanje preko interneta je zamenilo lične oglase i seoske provodadžije", tvrdi antropolog s Oksfordskog univerziteta profesor Robin Danbar.

  23. #498
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    B92: Zašto nove generacije beže od braka?

    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...&nav_id=879785
    nekad se lijepo zivjelo pa su zene mogle da sjede kuci, kuvaju rucak i podizu djecu i danas se hvale kako su same uspjele podici 2,3.. djece. i kao prave tradicionalne crnogorke ne izlaze nidje, a u sve su upucene.
    hvala tradiciji sto se gubi pa danas rijetko koja zena mota pletenice oko glave i nosi brkove.


    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #499
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ja ne znam zasto se svaka prica svodi na to da zene samo treba da rade i podizu djecu i nidje ne izlaze. Pola danasnjih djevojaka gleda brak kao kavez za kanarinca. Izvini prijateljice od tebe se samo trazi povjerenje i ppstovanje i ja cu tebe vjerovati i postovati a ostalo cemo sve zajedno. I podici djecu i spremat' rucak i sve ostalo. I ti je brak dje se dvoje vole i pomazu jedno drugoga kad je tesko i dje se neizmjerno postuju i dje je povjerenje neizmjerivo. A ti kavezi kako ih vi vidite su nije veze. Mozda to vidite sa vasim kretenskim momcima koji vas tretiraju kako vas tretiraju. Danas momak sto je veci kreten bolje ce proci. Svaka ce da se zalijepi za njega kao muva na vnoGo...

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  25. #500
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Meni kazes?

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 20 of 26 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 18-08-11, 00:49
  2. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-10, 15:13
  3. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-10, 09:07
  4. Mila ufatila panika--> nudi Vasingtonu Luku Bar i obalu
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-01-05, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •