Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 642

Thread: Panika, panika među ženama...

  1. #51
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Monaski red, lotosov cvet, polen i med skupljam za lek...
    Forever young, i want to be forever young

  2. #52
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Ja u zadnje vrijeme cujem da se udaju samo ove trudne djevojke Mada, ja mislim da cure koje preskoce tamo neku 32,33 i nemaju vise zelju neku za brakom, makar je to slucaj u curama iz mog okruzenja, tu do 25te nedje vlada ona bajkovita slika o braku i djeci i to, a onda polako gubi to na svojoj "drazi" i postaje suvise realna i mucna.
    Ali od svega mi je najmrznije kad cujem, a to je bas cesto, da neki momak kaze nesto tipa "zenio bih je" kao komentar na neke starlete, manekenke, gole zene. Kao da je to nekakva cast u pm, sto bi on nekoj "dao" prezime. ****** u bojama. Valjda vlada to misljenje da mi zene samo cekamo da nas neko zaprosi, da se udamo, da nas neko pocastvuje. pf.
    Takvi likovi su mi skroz nejasni. Dovesti kuci nekog ko samo zna da se sredjuje i reklamira i nema predstavu o realnom zovotu i posvecenosti porodici... a za par godina, kad uvidi da ona ipak nije sposobna da brine o nekom, svasta ce o njoj pricat. Licemjerno.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  3. #53
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni generalno ta recenica "zenio bih je" bzv. A evo sto mi se desilo prije dvije noci. Sjedim na klupu, prolaze dva momka mada vec u nekim ozbiljnim godinama, tu oko 30 sigurno, i pricaju, veli jedan, "znas brate kakva je, lijepa, pametna, mada to sto je pametna nije joj neki plus". Pocinjem ja da se smijem, lik me gleda i kaze mi, sto je djevojko, pa zar nije tako, nije to plus danas
    dva i dva su tri

  4. #54
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahaahahahahaa a provale! time je samo pokazao koliko je slab. Kukavice vole glupe djevojke jer mogu njima da manipulisu.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  5. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ali u ozbiljnim godinama... mora da imaju 30... E da vam je znat kakva nedonoščad od ljudi od po preko 50 godina sjede u kako važnim foteljama...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #56
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Koja god oce da se uda odavde, neka se javi na pm, imam dvojicu komsija, lutke, jedan radi pri vojsci, drugi u Bast.. Imam jednog dobrog druga u Rodu je u finansijama. Sve extra momci, nista vi nece faliti.
    Tu es mon héro!

  7. #57
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Brzo će ti se inbox napunit ima ođe dosta spremnih za udaju

  8. #58
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ja bih.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  9. #59
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Ti ne možeš ti imaš muža!

  10. #60
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sad ce ispasti da je veca "panika" kod muskica, pa ono "ne laje kuca radi sela nego radi..." ..


    Hvala Lepo

  11. #61
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Ova gospoda ne traze mane teta Majo

    Molim lepo.
    Tu es mon héro!

  12. #62
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default


    Samo tako.. Moja podrska.

    Hvala Lepo

  13. #63
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto rekosmo, panika medju zenama, opsti metez, muza se lako osloboditi.
    ...And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Đe ste žene, više vas bilo...
    Nemojte mi što zamjerit na ovu temu... Potrudiću se da budem kratak...
    Frapira me činjenica da đevojke od 25-6 godina vata panika oko udaje... 25, da... Možda i 24 ako nemaju momka, znam i takvih... A one koje imaju momke razbijaju glavu kad će i oće li ih uopšte zaprosit...
    Jedna se udala sa 25, a ova druga, najbolja drugarica je počela da otvara momku glavu o udaji, i puče veza na hiljadu komada...
    Kakvo je stanje na forum, jesu li ovđe zastupljene stare koke ili mlade piplice, koje žive život punim plućima, i koje se ne opterećuju običnim, zemaljskim stvarima kao što su materinstvo, kriza u Ukrajini, jajne ćelije i loš početak turističke sezone...? Koje čekaju da im se ljubav desi, da doleti mali Kupidon, da se sudare sa zgodnim neznancem ispred Doktor Brajera i tako to... I ja vala smatram da su to neke najljepše godine, treba ih pametno iskoristit, a ne računat kolko kubika mu ima Audi, je li jedinac i je li stan u Budvu njegov ili ga dijeli sa strikom...
    Opet, treba bit racionalan... Ako sa 25-6 godina nema stabilnu vezu, to je jeb—a situacija... Ono, treba prvo naći momka, pa onda provest sa njim barem godinu, možda i dvije... Što onda ako to pukne... Eto 30 godina, i ostade sama... Opet sve ispočetka... Sa 32 je već baba, ono, teško će je ko uzet, može se pokakit na sliku idealne familije, sin, ćerka, muž ( bosonogi, leže zagrljeni na bijelu kožnu garnituru) i onaj žuti kučak, svi se smiju, čak se i bizin kezi...
    Na kraju bude ono, daj što daš... - Nema veze što je ćelav, to su najbolji muškarci.. .- A i volim što je ovako puštio stomačić, ono, volim da ga štipkam... - Pa dobro, kako da mu se digne, kad je stalno pod stresom, što ako mu gazda da otkaz, pa ostane bez tih 320 €...
    Tako je žene, tada treba spuštit kriterijume, dobit dijete, i razvest se... Moj savjet...
    Mada, znam i one slučajeve đe se nije izvuka na vrijeme, i osta mlada sa 20 godina i stomakom do zuba... 22,3,4, nebitno... Pitanje je kolko se one osjećaju ispunjeno i zadovoljno svojim životom... Đe su ta putovanja, taj svijet, Venecija, Njujork o kojima pričaju... Izlasci do jutra, gangbang sa 3 crnca, Pariz, Abu Dabi, kamile i piramide...
    Ne znam, časti mi, nijesam pametan...
    Ja se izvinjavam....


    ...
    .....


    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhahahahaha hhahahahahahahhahahha
    ahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahahh ahahahahahhahahhahahahahhahaha
    odavno se ne presmijah ovako!!! Ka da sam sebe gledam kad odje pisem ahahahahahahahahahahahahahahah!!!

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Meni generalno ta recenica "zenio bih je" bzv. A evo sto mi se desilo prije dvije noci. Sjedim na klupu, prolaze dva momka mada vec u nekim ozbiljnim godinama, tu oko 30 sigurno, i pricaju, veli jedan, "znas brate kakva je, lijepa, pametna, mada to sto je pametna nije joj neki plus". Pocinjem ja da se smijem, lik me gleda i kaze mi, sto je djevojko, pa zar nije tako, nije to plus danas
    bas prije neki dan ispred zgrade:

    Dobro je veli gradjena, zgodna je...samo je malo glupa...a veli mu ovaj - Chujes ti ovoga ti ka da ces popis snjom da radis ahahahahahahahahahahahahahahahahahahha

  16. #66
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Mada, ja mislim da cure koje preskoce tamo neku 32,33 i nemaju vise zelju neku za brakom, makar je to slucaj u curama iz mog okruzenja, tu do 25te nedje vlada ona bajkovita slika o braku i djeci i to, a onda polako gubi to na svojoj "drazi" i postaje suvise realna i mucna...
    Da, da...i lisici je kisjelo grozdje :P

    Elem, nemam bas neko precizno misljenje o temi, jer mislim da je sve individualno, ali ono sto primjecujem kod mojih bivsih cura, drugarica i kombinacija je da ipak, koliko god to neko priznavao ili ne, vecina njih je vaspitano na nacin da brak shvataju vrlo ozbiljno...i 99% njih zeli da se uda!

    Ono gdje najcesce zaluta vecina njih koje poznajem je da se bas dosta posvete poslu i karijeri. Kad dodju u neke "zrele" godine onda misle da se sve moze nadoknaditi a tad krece ponasanje na koje je pretpostavljam ciljao karamazov...i to meni uopste nije ni neobicno ni neprirodno.

    Pod zrelim godinama podrazumjevam 28+ jer ko je upucen zna da od tih godina rapidno, iz godine u godinu, raste opasnost da zena na svijet donese dijete sa nekim urodjenim poremecajem...e sad, po meni, one zene koje su ipak do tih godina uzivale, koristile svoje vrijeme na pametan nacin vrlo lako ocijene ko bi to mogao biti "dobra meta" i vrlo brzo se udaju...ali one druge, koje su preskocile raznorazne ovozemaljske prilike za uzivanje krecu u istu potragu metodom "pokusaja i pogresaka" i najcesce zavrse onako kako je karamazov i vecina ovdje i komentarisala...

    Na kraju da dodam i ovo, apsolutno nisam mogao da vjerujem da postoje cure od 25-6 godina, koje izgledaju veoma izazovno a jos nisu bile s momkom (provjereno!!!)...upravo kod njih sam primjetio ovo ponasanje o kome neko ranije danas pisa a koje je mnogo odbojnije od ponasanja vecine nasih prijateljica iz okruzenja...

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Meni za ljubav View Post
    Dosta njih znam koje uopste ne planiraju da se udaju, vec samo da ostanu trudne sa nekim momkom, i rode dijete i samostalno ga podizu.

    Nije brak vise na cijeni kao sto je nekad bio, tako da nema panike...
    To su ove moderne zene 21 vijeka. E kukala nam majka sa takvima...daleko bilo od svacije kuce.
    Mislim da nema momka u Podgoricu koji nije u svojoj momackoj "karijeri" prosa kroz 2-3 "trudnoce" kad ga nazovu placuci ono..."kasni mi 20 dana"...sto da bi ga svezale za nju, sto da bi vidjele kako bi se ponasa u slucaju da stvarno jeste trudna...itd itd.
    Niko ti ga ne moze "metnut" ka zena. No srecom nisu muskarci vise ka mladi majmuni no opet kad pogledam svaki dan iskoci po neki naslov u novine nekoga kukavca koji ima po 3-4 djece pa sazna posle 10 godina da djeca nisu njegova.
    To je vec slag na tortu.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brak je sad na cijeni samo pod znacima navoda. Djevojke se udaju da ne bi komsije ogovarale (sad pricam o ovim neplaniranim brakovima, kojih je ihaaaaaa)...potraju malo i onda svako svojoj kuci.

    A dje je tu ljubav i uzajamno postovanje? Pozrtvovanje, ulaganje u buducnost. Sprdnja stvarno.

    Ja nesto kontam da je bolje sacekat koju godinu dok ne upoznamo osobu koja nas zaista ispunjava, nego li uci u brak sa nekim ko se tu zadesi, da bi eto i taj momenat u svom zivotu rijesili. Svi znamo nekog ko je u braku a voli bivsu curu / momka. Mucno je to.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Meni za ljubav View Post
    Brak je sad na cijeni samo pod znacima navoda. Djevojke se udaju da ne bi komsije ogovarale (sad pricam o ovim neplaniranim brakovima, kojih je ihaaaaaa)...potraju malo i onda svako svojoj kuci.

    A dje je tu ljubav i uzajamno postovanje? Pozrtvovanje, ulaganje u buducnost. Sprdnja stvarno.

    Ja nesto kontam da je bolje sacekat koju godinu dok ne upoznamo osobu koja nas zaista ispunjava, nego li uci u brak sa nekim ko se tu zadesi, da bi eto i taj momenat u svom zivotu rijesili. Svi znamo nekog ko je u braku a voli bivsu curu / momka. Mucno je to.
    Mislim da nije bas tako vezano za brak. Nije na manjoj cijeni brak kod ljudi, samo su dosla vremena kad vrlo lako izlazis iz loseg braka. To je velika razlika. Problem je upravo u toj lakoci izlaska iz braka, time se ljudi lako odlucuju na taj korak a samim tim su cesce i greske koje u vecini slucajeva nazalost ili na srecu zavrse sa djetetom "viska" pa se otimaju sa djetetom cije je vlasnistvo, kod koga ce vise da bude, pa svako svakog muci, pa se posvadjaju familije i vucu se po sudova...da ne pricam o djetetu koje sjutra cijeli zivot kuca na dvoje vrata a kako sva ta takva atmosfera utice na njegovo vaspitanje i pogleda na sam zivot.

    Mislim da ni jedna zena ne zeli da se uda zbog bilo koga a kamoli ne zbog komsija itd. Mislim da se prevazislo to razmisljanje. Mislim, ne zelim da vjerujem u to. Ipak je svima nedje duboko u srcu brak nesto sto je svetinja, mjesto na kojem se ostvarujes kao postovana supruga i majka. Mislim da svi slobodni ljudi nedje u sebi vjeruju u to koliko god zivjeli u zatrovanom svijetu. Ebi ga, ishod necega niko ne moze da predvidi.
    Naravno da treba cekati, mislim ne treba cekati uopste bilo sta, treba zivot zivjeti, uzivati u mladosti i svim spontanim trenucima pa kad se desi, desice se u nekom pravom momentu, bas po zelji i mjeri i to je to. Ne treba ocekivati nista unaprijed niti planirati takve stvari.

    Poslato sa HUAWEI P7-L10

  20. #70
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    meni je žao što je brak kao institucija na izdisaju.....što znam, meni on predstavlja oazu, mjesto gdje si svoj na svome i gdje su zajedno s tobom tvoji najdraži, mjesto gdje smo svi četvoro, petoro, šestoro, troje, "prvi među jednakima"....prvo roditelji i ti, posle tvoja djeca i ti sa njima...možda zato što sam malo starija od članica foruma i što sam učena, vaspitavana, usmjeravana, kako god, na bitno drugačiji način nego se danas uče, vaspitavaju i usmjeravaju ženska djeca, ne bih brak tek tako ispustila iz ruku...naravno, da je jasno da moja porodica u kojoj sam odrasla i ova koju sam stvorila sa mojim mužem i djecom funkcioniše isključivo po principu da je brak zajednica RAVNOPRAVNIH u svakom smislu ljudi, tako da ne govorimo o ikakvim torturama niti psiho-terapijama koje treba svakodnevno da trpi neko...naravno da ne, ali ne treba ni onog momenta kad se istripuješ da te jača polovina ne poštuje dovoljno ili ne razumije tvoje potrebe, bla bla, da se pakuju koferi ili njegovi ili njeni...
    Generalno vjerujem da je glavni uzrok što brakovi teže uspijevaju upravo ženska "sloboda" i njena sposobnost da se sama brine o sebi i potomstvu, kao i mogućnost da od roditelja potražiš i dobiješ svaku potporu i materijalnu i emotivnu i kakvu hoćeš onog momenta kad se osjetiš ugroženom.
    Nekad nije bilo tako i sigurno da bi mnoge žene i onda rado bile razvedene ali nijesu imale posla, škole a roditelje je bilo briga da sačuvaju "obraz" koji im prlja raspuštenica šćer, bitnije od njenih podliva i neprospavanih noći...danas nije tako...i neka nije!
    Ja nemam ćerku, nažalost, ali ne bih voljela da je ikad iko verbalno, a ne kako drugačije maltretira, imam dva sina i imaću, akobogda, dvije snahe, ne bih nikad voljela da čujem da moje diejte ikakvo nepoštovanje u bilo kom smislu iskazuje tim đevojkama i ne učim ih tome, naprotiv, tako da jesam za to da žene ne daju na sebe, ali...nijesam ni za to da se udaš "iz ljubavi" pa poslije dvije godine shvatiš da to nije ista ljubav jer ti se dopao kolega sa posla ili ti se upucava a lijep je kao bog i odmah ajmo u razvod....bolje se onda nikad ne udavat pa lijepo gajiti dijete što neko reče, kuća do kuće, svi se vole svi odvojeni! LJepota!

    znam da će me momci sad naHpast ali zbilja ovo mislim:
    Možda griješim, ali mislim da su žene "odgovorne" za nestabilnost modernih brakova, ali to je samo privid jer muškarci su vazda živjeli carski u ovom našem društvu, skitali, ganjali, varali a žene nemajući aternativu ćutale i pravile se da ne vide (ćuti, dobro je da ne bije-stara bapska uzrečica ) i vjerujem da su poštenije u ovim "prljavim" igrama, jednostavno ne žele da žive u laži pa danas kad su se "oslobodile" prosto prekidaju farsu...a muškarcima je ok dok šetaju i uživaju a ona ne zna, doma su dobri muževi, očevi (što ti fali, nikad ruku na tebe nijesam diga' ) i nema potrebe mijenjat ništa...žene su definitivino komplikovanija bića

    U svakom slučaju, za brak sam i ne daj na sebe ali i nemoj protiv braka
    e da, ne rekoh da je sve ovo što rekoh i glavni krivac što đevojke ne trče da se udaju...mislim da često nemaju ni primjere dobrog braka iz bližeg okruženja pa ih to smara i odgovara od evenutualnog razmišljanja o braku a kako vrijeme prolazi teže je biti u zajednici i manje si tolerantan...ovako ja ovo vidim
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #71
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    e da, ne rekoh da je sve ovo što rekoh i glavni krivac što đevojke ne trče da se udaju...mislim da često nemaju ni primjere dobrog braka iz bližeg okruženja pa ih to smara i odgovara od evenutualnog razmišljanja o braku a kako vrijeme prolazi teže je biti u zajednici i manje si tolerantan...ovako ja ovo vidim

    Može ali i ne mora.Stvari su jednostavnije,bar po meni...Ne može sebe zamisliti u braku,zajednici(vjerujem da ovo važi za oba pola) ukoliko nije pronašla čovjeka koji pokreće u njoj one male-velike a bitne stvari koje su tu negdje u njoj skrivene da ih čak ni ona ne primjećuje pod sivom svakodnevnicom a uz pomoć kojih ona sebe može da vidi kao nečiju ženu.Vjerujem i ja kao neki da svaka djevojka,žena duboko u sebi gaji tu sliku svoje porodice,doma i to što o tome pričaju ne znači da ginu da se udaju već da je samo ta slika kao nešto moguće lijepa,da teži toj nekoj tradiciji iz tog nekog vaspitanja ali jedna samosvjesna zrela žena o tome malo bolje razmišlja i zna da u to neće ući po bilo koju cijenu.Za to je jednostavno i prosto potrebno da se kockice slože,dva bića sretnu i zavole,ne zato što su to očekivali već baš zato što nisu.To da žene previše biraju ili muškarci previše očekuju,ili su oboje šokirani iskustvima oko sebe,sve to pada u vodu jer od svega toga ništa nema kad "nešto jače" počne da upliće svoje prste.Mudri su davno rekli: "Sve u svoje vrijeme",nekom prije,nekom kasnije al uprkos tome ako neko nije bio te sreće ili je prosto cio život protutnjao u nekoj ljubavi koja se nije mogla preboljeti ("sve prave ljubavi su tužne") vjerujem da je i taj neko našao opet ljubav u nekim drugim stvarima koje su ga ispunile dovoljno da sebe ne smatra nesrećnim i izgubljenim.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #72
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Đe ste žene, više vas bilo...
    Nemojte mi što zamjerit na ovu temu... Potrudiću se da budem kratak...
    Frapira me činjenica da đevojke od 25-6 godina vata panika oko udaje... 25, da... Možda i 24 ako nemaju momka, znam i takvih... A one koje imaju momke razbijaju glavu kad će i oće li ih uopšte zaprosit...
    Jedna se udala sa 25, a ova druga, najbolja drugarica je počela da otvara momku glavu o udaji, i puče veza na hiljadu komada...
    Kakvo je stanje na forum, jesu li ovđe zastupljene stare koke ili mlade piplice, koje žive život punim plućima, i koje se ne opterećuju običnim, zemaljskim stvarima kao što su materinstvo, kriza u Ukrajini, jajne ćelije i loš početak turističke sezone...? Koje čekaju da im se ljubav desi, da doleti mali Kupidon, da se sudare sa zgodnim neznancem ispred Doktor Brajera i tako to... I ja vala smatram da su to neke najljepše godine, treba ih pametno iskoristit, a ne računat kolko kubika mu ima Audi, je li jedinac i je li stan u Budvu njegov ili ga dijeli sa strikom...
    Opet, treba bit racionalan... Ako sa 25-6 godina nema stabilnu vezu, to je jeb—a situacija... Ono, treba prvo naći momka, pa onda provest sa njim barem godinu, možda i dvije... Što onda ako to pukne... Eto 30 godina, i ostade sama... Opet sve ispočetka... Sa 32 je već baba, ono, teško će je ko uzet, može se pokakit na sliku idealne familije, sin, ćerka, muž ( bosonogi, leže zagrljeni na bijelu kožnu garnituru) i onaj žuti kučak, svi se smiju, čak se i bizin kezi...
    Na kraju bude ono, daj što daš... - Nema veze što je ćelav, to su najbolji muškarci.. .- A i volim što je ovako puštio stomačić, ono, volim da ga štipkam... - Pa dobro, kako da mu se digne, kad je stalno pod stresom, što ako mu gazda da otkaz, pa ostane bez tih 320 €...
    Tako je žene, tada treba spuštit kriterijume, dobit dijete, i razvest se... Moj savjet...
    Mada, znam i one slučajeve đe se nije izvuka na vrijeme, i osta mlada sa 20 godina i stomakom do zuba... 22,3,4, nebitno... Pitanje je kolko se one osjećaju ispunjeno i zadovoljno svojim životom... Đe su ta putovanja, taj svijet, Venecija, Njujork o kojima pričaju... Izlasci do jutra, gangbang sa 3 crnca, Pariz, Abu Dabi, kamile i piramide...
    Ne znam, časti mi, nijesam pametan...
    Dje ste muskarci? nemojte mi sto zamijerit' potrudicu se da budem kratka. Frapira me cinjenica da muskarce oko 23-25 godina ...mozda i 26 ako nemaju djevojku (znam takvih) hvata panika sto su sami i niko ih nece. Udvaraju se kao australopiteci i nadaju se da ce im upalit' na prvi sastanak. Pa izadju sa curom (ako uspiju da "ulove" neku) i kocopere se uz jedno pivo, vade kljuceve i telefon na sto (zasto?) i misle samo na "kad cu je ispratit'" i napokon dodje taj dugoocekivani momenat da je isprati i uz put (prije kuce) dodje mu neka strasna ideja o kojoj je razmisljao cijelo jebeno vece, parkira se nedje i pocne prenemaganje kao nekakvi kokot pa: ajdeee aj samo da te poljubim...a nemoj tako, stani necu stvarno da onaj-ovaj nego opusti se. A ona : necu vodi me kuci. On: ajde jebote povescu te nisam neki silovateljista sta se bojis jadna evo te kuci ajd...samo me nemoj vise nikad zvat' jes' cula curko jedna nevaspitana!?

    I posle...covek spusti kriterijume(posto je ona cura bila bas lijepa) i ozeni komsinicu (bili u skoli zajedno) i napravi joj dijete i dok je ona trudna njega hvata neka panika ... ono boji se covek da mu se vise nikad ne digne a i tako je jer se boji trudnoce (a nije on trudan) ali hvata ga panika pa hoce da izdusi nedje i opet pocne kokotiranje ŕ la Australopitekus van kuce. I dodju mu svakakve ideje e da mi je u Amerjiku poc' da vidim svijet da podjem u neki striptiz bar da izdusim od ovog jadnog jebenog zivota punog stresa!

    Pa me zanima jeste li svi ovde takvi ili kako to ide? Ovi 30+ neka se ne javljaju njima je vec crka mis u gacama.

    e neznam casti mi nisam pametna

    ...ali mogu i ja srat' da 'ebe oca
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #73
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Danas se brak olako shvata. Drugarica mi je bila sa momkom uvezi 2 god, odlucili su da se uzmu, on njoj vjerenicni prstek a ona sebi drugog da isproba, istu noc mu je vratila i prsten i odustala od veselja. Iskreno, mislim da takvi ljudi ni ne zasluzuju da udju u bracnu zajednicu.
    But if you never try, you'll never know..

  24. #74
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    @Phenix imam 20 i kusur (al i dalje me zele). I ne planiram da se zenim i ako sam imao dosta prilika za tom ekskurzijom.

    Izlazio sam s' jednom djevojkom oko 2 god i jednu noc me pita "kakve su tvoje namjere, planiras li da me ozenis?". I kazem joj fino jos nisam spreman za brak, barem ne jos uvjek. I djevojka ladno raskine sa mnom. Sretoh je skoro u grad i cuh da je slobodna i javlja mi se i veli ima li sta novo? Reko vjerio sam se.. Vidjet njen izraz lica neprocjenjivo (onaj kiseli osmjeh, a pojede se ziva) i kaze e bas mi je milo...

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ovi 30+ neka se ne javljaju njima je vec crka mis u gacama.
    miš je na mjesto no struje fali
    She is only here to annoy herself!

Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 18-08-11, 00:49
  2. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-10, 15:13
  3. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-10, 09:07
  4. Mila ufatila panika--> nudi Vasingtonu Luku Bar i obalu
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-01-05, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •