Page 11 of 26 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 642

Thread: Panika, panika među ženama...

  1. #251
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Pa sta mogu ja sad? Sta je tu je. Meni je nekad bila najbolja. Ne mogu sad da pljujem ja za njom. Nista od toga nece biti bolje meni. Njoj ce biti gore. A ne sladim se tudjom nesrecom. Zato bolje precutati sve i srecno joj bilo.
    Ovo ti bješe fino rečeno(ako si bio iskren).
    Postoje ljudi kojima je prosto nemoguće nauditi na bilo koji način. Koji su sasvim svjesni sebe i svom položaju u odnosu na okolinu. Pa su samim tim toliko izdignuti iznad da ih ništa ne može dohvatiti i "uništiti" njihovo dostojanstvo.

  2. #252
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Imam djevojku 3g. Jos fax nijesam zavrsio produzih jednu godinu pa mi je i brak dalek jer zelim da steknem nesto da bih mogao da izdrzavam sebe i zenu kasnje i djecu. Ali eto prije neku noc se ja i djevojka dohvatismo teme braka i uopstena neka prica nista strasno. I u sred price radi ona ja se necu udavati niti radjati ne vidim sebe sad tako osim ako me ti za koju godinu ne zaprosis. Jako degutativna recenica. Samo sam je pitao uslovljavam li ja tebe cime ili tako nesto. Kad budem mislio da je vrijeme za brak a mi budemo zajedno ja cu da te zaprosim sigurno. A ti si potpuno slobodna da mi das 2 odgovora. DA ili NE. Nece se pucati u celo ako kaze ne. Mozda u nebo ako pristane. Samo treba biti iskren i reci to sto mislis da ne bi sjutra bio haos u braku.

    Ja kao muskarac od 23g (jos mlad i zelen za brak) mislim da je brak nesto sto zivot donosi i za mene licno nesto jako lijepo. Takvo razmisljanje potice od toga da su moji roditelji 33g u braku (mladi se uzeli) i prozivjeli sve i svasta za to vrijeme. I od najgorih do najljepsih stvari. Imaju 2 sina (razlika izmedju mene i brata je 10g upravo zbog tih losih stvari nego ajde) i danas kad ih vidim kako se vole i postuju odmah mi se stvori slika kako je brak lijepa institucija i kako svi treba da je iskuse.

    Normalno je da ne postoji nista savrseno. I ne treba ici u brak po svaku cijenu. Samo ako si siguran u sebe i u osobu sa kojom to zelis.
    Izmalerisao si sam sebe, kakav preokret. Oće to tako u životu. Mada je i ovaj stav tvoje cure posle 3g, što si gore napisao, malo čudan. Meni bi to bio dovoljan alarm, ne naravno da me vara, već da nam veza nije zdrava jer želimo različite stvari.

    Najgora stvar je čini mi se, što čovjek iz prevare ne može nikakav nauk za dalje da izvuče.

  3. #253
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Upalio se i meni alarm bio. Ali je juce odzvonio.

  4. #254
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ko zna zashto je to dobro Amfi...

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Amfi jel bila prica "ti si previse dobar za mene" i ono "treba mi malo vremena"?

    Nikad mi to nije bilo jasno, ako sam dobar za tebe cemu raskid? Ljepse je kad mi kaze otvoreno "smorio si me, ocu boljeg momka", a ne "ti si previse dobar za mene".

  6. #256
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ne, nije bilo uopste toga. Ja sam saznao sve

  7. #257
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne, nije bilo uopste toga. Ja sam saznao sve
    Ništa strašno, mlad, zdrav, lijep, obrazovan, naći ćeš lako drugu i bolju. Prevara u vezi je danas kao dobar dan i nije ništa strašno. E prevara u braku, tu su djeca... Gadna rabota.

  8. #258
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Potpuno logicno.

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko te zavlacila? Dan, nedelju, mjesec, godinu? Cemu to zavlacenje?

    Samo otvoreno djevojke i momci i necete pogrijesit.

  10. #260
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Bilo sta je bilo. Necemo o tome vise. Nema potrebe nikakve vise

  11. #261
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto ljeto je pred tobom, naci ces i ljepsu i bolju i pametniju, a ta ce kukat posle kad shvati sto je sama ucinjela.

    Sad ljeto, plaza, Exit... brzo ces je preboljet. Samo naprijed i bez ocajavanja.
    Last edited by DarkAngel; 12-07-14 at 22:50.

  12. #262
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Nije zavlachenje nikakvo, vrlo vjerovatno nije ni ona znala da ce ga prevarit (ili ne znam shta je vec uradila). Desila joj se neka bolja stvar (ili barem ona misli da je to bolja stvar u njenom zivotu) i onda je poshla ka toj nekoj boljoj osobi... Ipak su bili 3 godine zajedno.. Kladim se da nije ni ona znala da ce toga nekog drugog da nadje dok nije proshlo jedno 2 ipo godine veze izmedju Amfija i nje.. Ili mozda i vishe.. No, da ne mlatim previshe kad ne znam detalje.. Ja znam samo da me ovo podsjeca na primjer jednoga druga koji je izlazio 8 godina sa jednom djevojkom. Ona ga je varala jedno 2-3 mjeseca dok nije prelomila kod koga ce. Tachnije, bila je sa tim drugim i testirala ga tih 3 mjeseca da vidi je li on ozbiljan u namjeri da je zeni. A ovamo je ovoga moga druga drzala za siguricu dok vidi moze li shto sa ovim da napravi. U sluchaju da se ne uda za ovoga novoga, uvijek ima staroga zar ne?? e kuku...

  13. #263
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ljudi oduzi se ovo oko mog problema ja samo iznio moj novi stav o braku itd itd inace dje su ove zene da malo polemisu?

  14. #264
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    evo jedne...ne znam što bih ti rekla osim da mi se ne dopada nepoštenje ni u vezi niti u bilo kakvom odnosu...a ovo je ispalo nepošteno, koliko kontam (mada ne kontam sve i ne baš jasno) ali u svakom slučaju, ti si mlad i to nijesu 3 bačene godine, naprotiv Sve je to tvoje iskustvo, novo bogatstvo u životu i mogući nauk za ubuduće. Ovo je i trebalo da se desi, ne sumnjaj u to uopšte

    Mada, ne mogu da ne primijetim da previše ravnodušnosti pokazuješ za nekoga ko je nakon tro-godišnje ljubavi preko noći
    postao samac...čini mi se da bi uz ljutnju morao da osjećaš i bijes i poniženje i ljubomoru i svašta, barem u prvom naletu, dok ne "prespavaš" i shvatiš da si ti zapravo na dobitku pa se ne mogu oteti utisku da si možda negdje sam doprinio tome nečemu, šta god to bilo, a što je dovelo do razočarenja i raskida

    EDIT:više puta je rečeno, nema klipova, imaš teme gdje se ovo postavlja i ovo nije forum muzika!Tako da ne vidim što je važno??? Ostaću slobodan, neću se vezati, važno je samo dobro se zezati? I što će mu to pomoć?
    Last edited by zvoncica; 12-07-14 at 23:36.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #265
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Znas kako. Osoba sam takva od uvjek. Pruzicu sve ako vidim da je taj neko prema meni dobar. Prevari me u bilo kom obliku kraj. Sve sabijam u sebe i prikrivam i sad je prikrivanje ova ravnodusnost. Vjeruj mi dok je bila sa mnom sve sam joj pruzao. Paznje na tone. I sve sto ide uz to. Ali ne volim da me neko prevari ni pod razno. Za 3g sam mogao masu puta da budem sa nekom drugom. Nikad nijesam to ucinio jer bi me griza savjest izjedala pa bih i na dupe progovorio sta sam uradio

  16. #266
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Znas kako. Osoba sam takva od uvjek. Pruzicu sve ako vidim da je taj neko prema meni dobar. Prevari me u bilo kom obliku kraj. Sve sabijam u sebe i prikrivam i sad je prikrivanje ova ravnodusnost. Vjeruj mi dok je bila sa mnom sve sam joj pruzao. Paznje na tone. I sve sto ide uz to. Ali ne volim da me neko prevari ni pod razno. Za 3g sam mogao masu puta da budem sa nekom drugom. Nikad nijesam to ucinio jer bi me griza savjest izjedala pa bih i na dupe progovorio sta sam uradio
    Zato se to i desilo. Danasnje zene ne vole kad im poklanjas paznju, skidas zvijezde sa neba i pruzis 101% sebe. Kad to radis onda si dosadan, kreten, nisi inovativan i zanimljiv. Ali zato kad ih lemas, maltretiras, ponasas se dzukacki prema njima, kad ne maris za njih, kad ne trcis za njima, kad je se sjetis svaki drugi dan, sto si gori i losiji tip to one trce za tobom. E tako ti je to.

  17. #267
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razumijem te ja amfi, to je taj ponos koji proradi kod covjeka pa nekako neces da dozvolis sebi da patis za nekim ko te ne zasluzuje. I treba tako. U kolikoj god da sam ljubavi i dozivim takvu izdaju, ne bih imala za cim da patim. Za kim? Kad vec znas da si ispravan i da zasluzujes bolju, dobices je. Kraj price. Ovo je samo jedna lijepa stvar koja ti se desila da bi omogucila dolazak one prave osobe koja ce cijeniti to sto ima i sa kojom ces sigurno biti mnooogo srecniji. Eto tako ja uvijek gledam na to, pa bi se vjerovatno i meni cudili sto sam ravnodusna.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  18. #268
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Zvonce, ko je rekao da je to trebalo da mu pomogne?? Ili odmogne? To sam postavio jer smo ja i on i josh neko prichali o suboti veche i o tome kako su udavache izashle u grad... Nema to veze sa Amfijem nikakve..

  19. #269
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Zato se to i desilo. Danasnje zene ne vole kad im poklanjas paznju, skidas zvijezde sa neba i pruzis 101% sebe. Kad to radis onda si dosadan, kreten, nisi inovativan i zanimljiv. Ali zato kad ih lemas, maltretiras, ponasas se dzukacki prema njima, kad ne maris za njih, kad ne trcis za njima, kad je se sjetis svaki drugi dan, sto si gori i losiji tip to one trce za tobom. E tako ti je to.

    Neka ne uči ga krivom poslu.Zamisli kad bih sad rekla-jedna vas zezne i steknete neki ovakav otrov a jednu curu zeznu dva ili više a ona i dalje vjeruje da postoji neko kvalitetan.Mojne Duško.


    Mislim,inače,da ne postoji ni kod koga to što se zove ravnodušnost u trenutku kad udari neki grom u nas.Koliko smo u nešto uložili od toga nam zavisi i količina gadnih noćiju,još gadnijih jutara,sivih dana...dok ne doživimo onu tišinu u kojoj skontamo da smo prihvatili da se to baš nama desilo pa polako....dodje neko novi,srce opet živne itd...Mislim ima po nečeg u životu što se nikad do kraja ne prihvati,nešto težeg tipa okolnosti,pa nešto nam (valjda ta neka snaga u nama s kojom ipak život gledamo kao na dar sa nekim razlogom) u svemu tome pomogne da sa tim živimo.A ta ravnodušnost,to bi bilo nešto kao kad praviš neki bedem,izmedju svega što si ti i onoga što je neko ko te je razočarao kao čovjek(tu imamo i one baš šljam ljude) a dok napraviš treba malo vremena.Svaki dan po malo primijetiš vidika je na tu stranu sve manje(što znači da onaj tamo manje dopire do tebe) a onda svako u svoj dio i svako svoga posla.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #270
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Koga zmija ujede i guštera se boji...
    #fakenews

  21. #271
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Moze i ovako. Ko se jednom opekao i u jogurt duva.

  22. #272
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Danasnje zene ne vole kad im poklanjas paznju, skidas zvijezde sa neba i pruzis 101% sebe. Kad to radis onda si dosadan, kreten, nisi inovativan i zanimljiv. Ali zato kad ih lemas, maltretiras, ponasas se dzukacki prema njima, kad ne maris za njih, kad ne trcis za njima, kad je se sjetis svaki drugi dan, sto si gori i losiji tip to one trce za tobom. E tako ti je to.
    da, tako ti je to, tako nastaju nasilnici i agresivci.


    To što si ti imao par loših iskustava znači da su sve žene takve, hmm?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  23. #273
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Amfi to je pravi stav, idemo dalje ona je na gubitku a ne ka ovaj moj, strecam svaki put kad iz zgrade izlazim oće li me sačekat rafal po nogama.

  24. #274
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Zato se to i desilo. Danasnje zene ne vole kad im poklanjas paznju, skidas zvijezde sa neba i pruzis 101% sebe. Kad to radis onda si dosadan, kreten, nisi inovativan i zanimljiv. Ali zato kad ih lemas, maltretiras, ponasas se dzukacki prema njima, kad ne maris za njih, kad ne trcis za njima, kad je se sjetis svaki drugi dan, sto si gori i losiji tip to one trce za tobom. E tako ti je to.
    Ovo što si opisao se naziva psihičko i fizičko zlostavljanje...

  25. #275
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    da, tako ti je to, tako nastaju nasilnici i agresivci.


    To što si ti imao par loših iskustava znači da su sve žene takve, hmm?
    Kako nastaju i zasto ne znam, ali znam da vise preferirate takve momke, imas milion primjera oko sebe. Eto i AmFi je bio po njegovoj prici, pazljiv, brizan i slicno i sta je dobio.... Ne znaci da su sve zene takve, ali ona manjina koja nije, nedje se sakrila ili je jednostavno nema, valjda svakoj posle nekog vremena dosadi paznja, tako da dok se ne pojavi, ajde da furamo taj fazon. Jer, nesto definitivno mora da se mijenja. A zasto zene vole negativce i lose momke sa kojima imaju totalnu suprotnost od onoga sto bi trebalo biti normalno-to je vec na vama, a da je zdravo-sigurno da nije.

Page 11 of 26 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 18-08-11, 00:49
  2. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-10, 15:13
  3. što muškarci govore o ženama - nije istina
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-10, 09:07
  4. Mila ufatila panika--> nudi Vasingtonu Luku Bar i obalu
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-01-05, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •