Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 34 of 34

Thread: Kupiranje ushiju i repa

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva-Beograd
    Posts
    2,631
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne znamo!zao ga je meni,ali bice veci smeker ako ga kupiram )
    Kupiranje samo ne boli jer je pod anesteziom!a kasnije ga svrbi koliko ja znam.samo mu se stavi onaj luster da ne dira i to je to?


    Ko radi to najbolje u CG?

  2. #27
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Ja licno ne podrzavam zakon. Za ljepotu se sve trpi(a josh posebno ovakve stvari sa kojima imash problema nedelju-dvije i poslije kao da nije nista bilo).Neko gore spomenu da ti sin ili kcerka imaju klempave usi bili ih odfikario , pa koliko ja znam uveliko se kod nas operishu klempave ushi isto kao i nos,usne,ugradjuju se silikoni, rade se pirsinzi, tetovaze josh sto sta i to se sve trpe zbog ljepote.

    Gledao sam Dobermana i Cane Corso sa klempavim ushima i sa repom i mogu reci da ne lice na sebe, chak Cane Corso-a nisam odmah ni poznao nego sam mislio da bog zna koja rasa, a tek onaj rep od pola metra pa kad pocne da mashe okolo i da bije po noga i rushi sve okolo uzas

    Ja da se pitam ostavio bih to da odlucuje vlasnik sta on hoce, jer jednostavno nekima psima nikako ne stoje ushi i rep i kvare njihovu eleganciju chak nekima i smetaju velike ushi
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  3. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WOODSTOCK View Post
    ne znamo!zao ga je meni,ali bice veci smeker ako ga kupiram )
    Kupiranje samo ne boli jer je pod anesteziom!a kasnije ga svrbi koliko ja znam.samo mu se stavi onaj luster da ne dira i to je to?


    Ko radi to najbolje u CG?
    Obavezno kupiraj ! ipak to je CC !
    Imash u Bar,ne znam kod koga i dje ;p

    Dje cesh ga drzat ? i ocu li moc da ga provozam ponekad?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  4. #29
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WOODSTOCK View Post
    ne znamo!zao ga je meni,ali bice veci smeker ako ga kupiram )
    Kupiranje samo ne boli jer je pod anesteziom!a kasnije ga svrbi koliko ja znam.samo mu se stavi onaj luster da ne dira i to je to?


    Ko radi to najbolje u CG?
    Ako mene pitash ja bih to odradio, smatram da to nije neka trauma za njih jer se radi pod anesteziom, poslije nedelju, dvije zaraste i nikakvih problema , osim sto se mora paziti u taj period dok rarasta da se pas ne cese i da se redovno rana ispira i masira
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #30
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je vec takva rasa, onda bih i ja kupirao. Dogo Argentino, Doberman, stafordski terijer, CC, ako bih imao takvog psa, kupirao bih...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva-Beograd
    Posts
    2,631
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ok!imam jos mjesec i po da razmisli,ali vjerovatno cu da kupiram,ipak je mnogo ljepsi kupiran!
    napravili smo kucu u lastvi,pa sad tamo zivimo,mirnije je i ljepse nego u gradu!ima dvoriste veliko pa ce da se gali!

    naravno da ces moci!Samo da se upoznate malo bolje!Kad dodjem u bd,za 15ak dana javicu ti se!imas na faecbook neke slicice pa pogledaj!

    Jos mi je neko rekao da ima u bar,ja bi to da odradi najbolji covjek za to,ipak to je bitna stvar.

    Pa ako neko zna ko je dobar neka javi!

  7. #32
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    a ne bi ja to radio sanse nema... on je sretan takav kakav jeste

  8. #33
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bar
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da boli ali sami cin kupiranja nije bolan i bol traje kratko do narednog jutra,zato se psima daju i tablete protiv bolova ili sredstvo za smirenje da bi nekoliko sati normalno odmorili i odspavali ujedno.Nezgodno je kad pas razcese konce , e onda nastaju problemi,zato se stavlja takozvani abazur,pravilno "medicinsko zvono", asto se tice cane corsa meni su oni podjenako lijepi sa i bez kupiranim usima,samo mu rep kupirajte ako hocete.

    Ko se boji klempavog dobermana jos?

  9. #34
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je cc ljepsi sa prirodnim usima,ako ih pravilno drzi,samo da mu se kupira repic.
    tu rasu obozavam ali nikad je ne bih drzala bas zbog kupiranja,znam da to nije nista strasno ali ne bih mogla

    vidi kako je divan ovaj a nisu mu kupirane usi
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...024x768x24.png

    a evo drugi,sa kupiranim i on je super
    http://www.coloradocathouse.com/Cane%20Corso.jpg

    p.s.nemoj samo da dozvolis da mu ih kupiraju tako da mu ostanu samo dvije rupe na glavi,molim te,poludim kad to vidim...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •