Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 258

Thread: Studije primijenjenog racunarstva

  1. #101
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,424
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Calasan je i asistent na ETF-u. Predaje Matematiku 3 i 4. Dobar je kao covjek, ali je los kao asistent. Previse prica u bradu, i uglavnom j bio okrenut tabli. Nista ga nisam mogao cuti.

    INace je dobar, i uopste nije strog.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    Calasan je i asistent na ETF-u. Predaje Matematiku 3 i 4. Dobar je kao covjek, ali je los kao asistent. Previse prica u bradu, i uglavnom j bio okrenut tabli. Nista ga nisam mogao cuti.

    INace je dobar, i uopste nije strog.
    To je tacno.
    She is only here to annoy herself!

  3. #103
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam sto se frchite bez veze,svako birA STO MU ODGOVARA,koji crni programeri ,evo ja sam dvije godine tamo ne upoznah da djaoljega ,svi istripovani kao znaju neshto,znaju neke cake ,nedje su pokupili neke fore,i prosipaju prichu ovo ono,,,,a to su budale ,puni nekih informacija ,sad bi znali prichat ,ma nema teme dje ti strucnjaci nebi patisali kolko znaju,,zna se ko zna ,ko neshto radi,ali ko radi bash neshto,imam jednoga druga ,taj ima pc evo 20 godina,i nije da ne zna neke jade crne,malo radi 3d grafiku,da kazem upucen je ...mi ono u prichu,pa druze sto neshto ne radish,pa kako to,a on izjednom ja da radim za 300e ,ma boze sacuva,ma reko imas pravo ....on je umislio da ima znanje,bi da radi projekte 5-6000 e minimum,evo ja neshto mislim pa kazem ,ja da imam znanje neko,pa nebi bilo vrata dje ja nebih pokucao i to agresivno bih napao ove jake firme,direktore, ma coveche ja znam daj da ti pokazem ko sam ja ,ma ja imam znanje ajde provjeri me ,pa ti vidji oli me zaposlit....e ti sto znaju,ti su dje treba ,ne raspravljaju oni ,koji je fakultet bolji ,a ti ne uche nikoga sto je bolje ,,,sve ovo ispricah ,da je stvarno glupo uporedjivat fakultete,evo sjetih se imam drugaricu zavrshila pmf prije neku godinu,ne zna djevojka ,nije cula za flash memoriju,ao veli mi ona ,pa svake godine izadje neshto novo ko ce to pratit,radi djevojka u pro monte,sve joj je na izvolte ,boli nju coshak i za flash i za programiranje ,ovaj momak sto je pitao da li da upishe ,,vrs,,,a upishi ajvanu,lako je ,da ufatish tu diplomu,da nedje udjesh ,u neku firmu ,pusti ti ove programere dje cesh vishe naucit ,a necesh nidje dok se prakse ne ufatish ,ne znam koji faks da upishesh..ja licno ne zanosim se ,a volim informatiku to je zvek,evo upisao sam cisko akademiju ,upisao sam microsoft onaj tobosh zvek od kursa za menadzera ,zavrsavam ove studije racunarstava,sto treba da kazem posle svega ovoga ,ja znam ja sam programer,e ako sam tako mi bog pomoga niti cu ikad bit ,no da mi je nedje da se zaposlim da me ledja ne bole ,
    pa cu lako ja za programiranje i kodove,i za kraj skidam kapu ,cijenim toga jednoga u 1000 koji je genije.poz

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Sudeći po ovim postovima, za koju godinu u Crnoj Gori ima da bude previše ovih novokomponovanih informatičara, programera, tj. nazovimo ih kako bilo. I ako pola od njih bude znalo za šta su dobili diplomu, biće dobro.


    Spale, trebali smo i mi u PG, pa nema veze sto bi nas šestoro bilo za jednim računarom.
    Haha, ja sam ova treća je li :P.
    Slažem se za ove likove, ali ljudi znaju zašto su na faxu. I vjeruj mi, dok su takvi i ti ćeš više naučiti, nego se ne obrćeš na fax. Vidimo se 26.02. na predavanja. Idem doma ujutro.

    Stefan123, moj ti je savjet da upišeš Matematičku gimnaziju, nego me strah da ti još ne znaš što je informatika, tako da se ne zalećeš mnogo. Ali vjeruj mi, ako završiš Matematičku gimnaziju, ne boj se ni jednog tehničkog fakulteta, pogotovo ne informatike. Matematiku ne doživljavaj kao monotono vježbanje zadataka do besvjesti. Logiku koju razviješ kroz matematiku, će ti olakšati kad budeš programirao. Inače, programiranje ako hoćeš da naučiš moraćeš sam da posvetiš dosta vremena tome.
    Ljubi tespale u glavu, pa koliko ces biti kuci, ako ces doci 26-tog, ja necu ici na fax dok ti ne dodjes hahhahha.
    btw: kako mi smijesno kako si ozbiljna odje..


    PS: da otkrijem da sandra/shake nije objektivna jer je ona PR(niko ne zna sta znaci PR) menadzer fakulteta, garant i pare neke lupa

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spale legendo nemoj ođe spam pravit s tim postovima. Nego, i onako smo daleko od teme pa nema veze. Daću ti koji dinar od menadžerstva... Haha što sam ozbiljna, pa fino pričam ljudima .

    pondeke svaka čast! Ja fax doživljavam (jes da mi je prvi semestar) kao neka osnovu za budući posao. Evo sad imam par predmeta iz programiranja, i što poslije toga da kažem da sam programer, LoL! Čak i ne planiram da budem programer, ali dok dođem do mog smjera i tu moram da naučim osnove.
    Sa našom diplomom možeš jedino dobro radno mjesto dobiti ako ti je prosjek baš dobar. Inače bez veze ništa nema. Zato sve što valja pobježe... Nego to je druga priča sad.

    Drugo, što mi zasmeta, što sve ide priča o curama i programiranju? Diskriminacija! Strašno :twisted: . Što ne navedete primjer kolege koji ništa ne zna a ne se za koleginice vatate. Ima dosta i nas u "IT svijetu", i biće nas, srećom (i po vas)!
    Always smiling :-)

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pondeke
    ja ne znam sto se frchite bez veze,svako birA STO MU ODGOVARA,koji crni programeri ,evo ja sam dvije godine tamo ne upoznah da djaoljega ,svi istripovani kao znaju neshto,znaju neke cake ,nedje su pokupili neke fore,i prosipaju prichu ovo ono,,,,a to su budale ,puni nekih informacija ,sad bi znali prichat ,ma nema teme dje ti strucnjaci nebi patisali kolko znaju,,zna se ko zna ,ko neshto radi,ali ko radi bash neshto,imam jednoga druga ,taj ima pc evo 20 godina,i nije da ne zna neke jade crne,malo radi 3d grafiku,da kazem upucen je ...mi ono u prichu,pa druze sto neshto ne radish,pa kako to,a on izjednom ja da radim za 300e ,ma boze sacuva,ma reko imas pravo ....on je umislio da ima znanje,bi da radi projekte 5-6000 e minimum,evo ja neshto mislim pa kazem ,ja da imam znanje neko,pa nebi bilo vrata dje ja nebih pokucao i to agresivno bih napao ove jake firme,direktore, ma coveche ja znam daj da ti pokazem ko sam ja ,ma ja imam znanje ajde provjeri me ,pa ti vidji oli me zaposlit....e ti sto znaju,ti su dje treba ,ne raspravljaju oni ,koji je fakultet bolji ,a ti ne uche nikoga sto je bolje ,,,sve ovo ispricah ,da je stvarno glupo uporedjivat fakultete,evo sjetih se imam drugaricu zavrshila pmf prije neku godinu,ne zna djevojka ,nije cula za flash memoriju,ao veli mi ona ,pa svake godine izadje neshto novo ko ce to pratit,radi djevojka u pro monte,sve joj je na izvolte ,boli nju coshak i za flash i za programiranje ,ovaj momak sto je pitao da li da upishe ,,vrs,,,a upishi ajvanu,lako je ,da ufatish tu diplomu,da nedje udjesh ,u neku firmu ,pusti ti ove programere dje cesh vishe naucit ,a necesh nidje dok se prakse ne ufatish ,ne znam koji faks da upishesh..ja licno ne zanosim se ,a volim informatiku to je zvek,evo upisao sam cisko akademiju ,upisao sam microsoft onaj tobosh zvek od kursa za menadzera ,zavrsavam ove studije racunarstava,sto treba da kazem posle svega ovoga ,ja znam ja sam programer,e ako sam tako mi bog pomoga niti cu ikad bit ,no da mi je nedje da se zaposlim da me ledja ne bole ,
    pa cu lako ja za programiranje i kodove,i za kraj skidam kapu ,cijenim toga jednoga u 1000 koji je genije.poz
    She is only here to annoy herself!

  7. #107
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shake samo cepaj te ispite,i ako bog da svakome neku vezu sjutra ,za neki posao,da zivi cojek normalno ,a ko ce da programira neka ga ,neka programira isprogramirala ga ova godina .pogle teme o adsl-u ,satelickom internetu ,i ko zna kakvome sve internetu,kolko tu rijechi ima,kolko strucnjaka ,pa ovako treba ,pa onako,lelechu skupo,jes skupo ali ja da sam neki strucnjak,ma ne strucnjak,no da oni primijete makar da radim neshto ozbiljno mene bi ga otac i majka uveli a odma,i to onaj xl a ovako vide blavora ,koji klapi po foruma,igra igrice ,chatuje i preko google-a se obrazuje .no opet velim nebi nekoga da nagazim ,ima talenata ali ovoliko ka odje na forum nema nidje

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Spale legendo nemoj ODJE spam pravit s tim postovima. Nego, i onako smo daleko od teme pa nema veze. Daću ti koji dinar od menadžerstva... Haha što sam ozbiljna, pa fino pričam ljudima ."

    Najljepse mi je pricat s tobom kad si u cg, jer onda nema foliranja: lepo, belo, ovde, mleko...

    Pa oces da budes strucnjak a da nemas programiranje kao predmet... Pa znas li da radnik u fabrici koji koristi malo napredniju masinu za obradu drveta, metala, plastike... mora da zna neke osnove programiranje da bi je koristio, a mi ocemo da zavrsimo neke racunarske fakultete i da kazemo: aaaa, neee, ja sam smjer formatiranje i instaliranje)))))))))


    hahahah, jesam li te iznerviro sad malo))))))))))

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Ne $ediš više pored mene! :twisted:
    Što pričaš to "bolan" haha? Koliko si ispita položio, sram te bilo... Bolje zagrij tu stolicu, nego što ođe postuješ.
    Always smiling :-)

  10. #110
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ladno je sad bogomi, terba dosta struje i drva da se kuca ugrije, pa onda stolica
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Ne $ediš više pored mene! :twisted:
    Što pričaš to "bolan" haha? Koliko si ispita položio, sram te bilo... Bolje zagrij tu stolicu, nego što ođe postuješ.
    Kralju od kad ja to $edim pored tebe? Vazda si ti $edjela pored mene)).
    Posalji mi poruku ja sam izgubio onaj novi tvoj cg broj...

  12. #112
    Join Date
    May 2004
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne bi doslo do bespotrebne svadje i debate, ja cu samo kao (jos malo) svrseni C-smjerovac toplo preporuciti taj smjer za ljude koji stvarno zele da se bave programiranjem, da nauce nesto ne samo da bi se 'frljali' pojmovima vec da bi to mogli primijeniti u praksi.

    Za sve informacije zainteresovani slobodno nek mi se obrate, ja spadam u 8 ljudi koji predstavljaju prvu generaciju ovog smjera, i mislim da sam kompetentna za pitanja vezana za c-smjer.

    Pozdrav

  13. #113
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zavodnica
    Za sve informacije zainteresovani slobodno nek mi se obrate, ja spadam u 8 ljudi koji predstavljaju prvu generaciju ovog smjera, i mislim da sam kompetentna za pitanja vezana za c-smjer.

    Pozdrav
    Sudeći po tvom nick-u tvoje kompetencije su neslućene

  14. #114
    Join Date
    May 2004
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by edin1
    Sudeći po tvom nick-u tvoje kompetencije su neslućene

    A ti sudis po nickovima?

    Vidim da si neupucen pa da ti objasnim.Nick je tu od davne 1998-me, i da ne bi bilo mnogo objasnjavanja svaki put ko sam i sta sam - ostao je tu ovih punih 8 godina.
    Gledaj na to kao niz karaktera raspoznavanja, a ne kao neciju osobinu. To je zapravo i svrha nick-a zar ne?
    Pozdrav

  15. #115
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    331
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zipa im filozofiju ...

    Nego, ono sto mene vise zanima od izbora skole je posao koji se dobija poslije toga.
    Dje sad radite vi koji ste zavrsili te silne skole?

  16. #116
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja radim kao lovac na ucijenjene glave :twisted: :mrgreen:
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    497
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam zaposlen kao budala u lokalnoj ludnici. da im malo popravim prosijek.
    while True:
    suplje, prazno = prazno, suplje

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Zavisi dje nadjes posao... Niko nas nije cimao poslije zavrsenog fakulteta da OBAVEZNO radimo kod njega... Uostalom, tako je sa svakim zavrsenim fakultetom... Bitno je znanje koje poneses iz skole, kao sto sam vec 1000x rekao, i to je ono sto su me pitali prilikom zaposljavanja... Tek kada je dogovor u nachelu bio postignut, pitali su me sto imam od skole da bi se mogla formirati plata, odnosno koeficijenat...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #119
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db
    imam ti i neke rokove iz baza podataka/naprednih baza podataka u elektronskom obliku, pa ću ti zakačiti ako te zanima.
    Zanima, zanima svaka pomoc je dobro dosla, a trebace mi mLogo pomoci oko ovog fax-a> Eo fataj mail da mi posalji sve sto mi moze bit od koristi !!! [email protected]
    Last edited by asta la vista; 21-03-06 at 20:55.

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako čujem, tj. vidim, ove godine nema gužve oko upisa na SPR :-) to mi se sviđa. Da nema neko ko je predao dokumenta, buduće kolege?
    Always smiling :-)

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by edin1
    Sudeći po tvom nick-u tvoje kompetencije su neslućene
    ona je bistra zenska kovrdzave kose,sto malo suska, ali zna po nesto nick joj je od kad je bila klinka napaljena,pa spopadala narod na chat sad se popravila :mrgreen: :twisted:

  22. #122
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tek sad primijetih koliko je ovaj Topic star (u internet godinama), ali je još uvijek aktuelan

  23. #123
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    /root/tmp
    Posts
    685
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NA koje faxove u inostranstu se moze poslije SPR?ZAnimaju me imena institucija,naravno ako je neko to trazio na netu da se ne bih sad smarao.
    Ja sam nasao Concordia u KAnadi koji, cini mi se ima magistarske studije Applied computer science.DA li je to to?

  24. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    space:\earth\europe\montenegro\bar
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default e ljudi izvinite

    ja se izvinjavam sto vam kvarim temu ali...
    upisao sam primjenjeno racunarstvo pa me interesuje u vezi knjiga!
    da li se dobijaju? ili sami nabavljaamo?
    What Goes Around...Comes Around! o_O !!@#$%^&*()_+
    <>?:"{}|00

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sami..............
    Always smiling :-)

Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Studije, koncepti!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-04, 06:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •