View Poll Results: Moje mišljenje o McDonald's-u:

Voters
235. You may not vote on this poll
  • Potreban je glavnom gradu, ali cijene treba prilagoditi standardu stanovništva.

    70 29.79%
  • Potreban je glavnom gradu, cijene koje su na snazi u regionu smatram realnim.

    22 9.36%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori bio bih povremen gost!

    56 23.83%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori ne bih navraćao

    21 8.94%
  • U potpunosti nepotreban, zbog sumnjivog sastava hrane i visokih cijena.

    48 20.43%
  • U potpunosti nepotreban, prije svega zbog zaštite domaćih lanaca brze hrane.

    18 7.66%
Page 5 of 24 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 586

Thread: McDonald's u glavnom gradu, ANKETA

  1. #101
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,431
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Generalno je smiješno pričato kvalitetu brze hrane (iako je nekad kod male pijace stajao kiosk sa oznakom Brza eko hrana). Mada mi je bilo nekako sugestivno kad sam, prije nekoliko mjeseci, pročitao da je u Americi Mcdonald's svojim radnicima savjetovao da ne jedu u Mcdonald's.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #102
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Pogrešna ti je percepcija. Iako istražujem, nije mi zabranjeno da imam stav po pitanju Meka. Ja ga lično volim, i podržavam njegovo otvaranje. Samo, za razliku od vas, nikog ne napadam i spreman sam čuti (pročitati) sva mišljenja i stavove. Ne vidim u čemu je problem?
    Извини, шта подржаваш? Уништавање здравља људи? Је ли можемо прије но одговориш на то питање да се сложимо да је храна у Мек најгорег, ал убједљиво најгорег квалитета. И сад сходно томе, имамо ли ми даље о чему да дискутујемо с обзиром да ако си нормалан и паметан, здравље треба на првом мјесту да ти буде!

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  3. #103
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Извини, шта подржаваш? Уништавање здравља људи? Је ли можемо прије но одговориш на то питање да се сложимо да је храна у Мек најгорег, ал убједљиво најгорег квалитета. И сад сходно томе, имамо ли ми даље о чему да дискутујемо с обзиром да ако си нормалан и паметан, здравље треба на првом мјесту да ти буде!

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Po čemu je to hrana u McDonalds-u najgoreg kvaliteta? Đe ti imaš, crno na bijelo, dokazano i verifikovano da je hamburger u Mek išta gori od hamburgera sa nekog od podgoričkih kioska? Suve pretpostavke, stereotipi, rekla-kazala, nagađanja. Svako ima slobodu da vjeruje u šta hoće, ali ne i da to nameće kao činjenicu. Valjda smo se toliko kulturno uzdigli, ipak je 2014-ta...

    Što se tiče ovog drugog dijela posta (vezano za zdravlje i brigu o istom), ako krenemo na taj način doći ćemo do neminovnog zaključka kako ne postoji ništa na ovom svijetu što je apsolutno zdravo. Sve narušava zdravlje, samo je pitanje u kojoj mjeri. Eto, ja mogu sebi da dozvolim da jednom ili dva puta sedmično jedem u Mek, jer to volim. Ali ja neću pušit 2 kutije Drine dnevno, neću pit gajbu piva uveče, neću se drogirat - pa mi ti sad objasni kako to ja ne čuvam zdravlje.

  4. #104
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Evo da Vam olaksam, sad sam ceprkao po mail-u jer sam nedje slao email u McD, tacnije prosle godine u 31-og Maja u vezi otvaranja fransize u Podgorici. Evo vam i odgovor koji sam dobio. Ako ko ima para da ulozi moze im poslati obrazac sa podacima koje traze, pa ce ga kontaktirati. Taj obrazac imam jer su mi ga polasli u attachmentu, pa ako kome treba.... A odgovor glasi ovako...


    Dear Mr. ........ ,

    I refer to your inquiry to the European Press Office and would like to thank you for your interest about McDonald’s franchise opportunities in Montenegro.

    At the current time, we have no plans to develop McDonald’s restaurants in Montenegro in the near future. McDonald's will eventually seek franchisees one day for markets where we do not have a presence, including Montenegro.

    We have attached a short application form and would ask you or the person applying for a franchise to complete and return it along with a business résumé.

    Over the years, we have received a large number of applications from very highly qualified individuals interested in McDonald’s development in Montenegro. When the time is right for McDonald’s, we will contact those interested persons who we believe are best qualified to become franchisees. Of course the actual selection of a franchisee is always in McDonald’s sole discretion. We will decide on exactly when we wish to commence development based upon our own business priorities.

    Thank you for your expressed interest in McDonald's and continued patronage of our restaurants.

    Sincerely,

    Annouck Heinrichs


    Annouck Heinrichs | Franchising Coordinator
    McD Europe Franchising Sarl, Geneva
    Boulevard du Théâtre 3
    Case Postale 5454
    1211 Geneva 11, Switzerland
    Tel: +41 (0) 22 888 11 06 | Mobile: +41 78 655 97 06 | Fax: +41 (0) 22 888 11 27
    Mailing address: P.O.Box 5454 1211 Genčve 11| E-mail: [email protected]


    Pa ko ima para, PARA, neka ih kontaktira, posalje email, eto ga gore, pa mozda ga i pozovu kad budu dolazili u MNE, ali za sad sigurno nece.

    Dje ga je Rookie sad da napise

    Gasi!

  5. #105
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post

    E, jer je tržište slobodno i to. :hopelessness:
    I to se isto uzima u obzir prilikom analize tržišta. Nego, odosmo o off
    look right through me

  6. #106
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    ove kenjatore zdrave hrane bih samo pitao koliko su u zivotu popili litara koka kole, pojeli hamburgera i tome slicnog. Ne serite da vas zamolim. Ima kome se svidja, a kome ne, nek zaobidje u sirokom krugu.

  7. #107
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Pogrešna ti je percepcija. Iako istražujem, nije mi zabranjeno da imam stav po pitanju Meka. Ja ga lično volim, i podržavam njegovo otvaranje. Samo, za razliku od vas, nikog ne napadam i spreman sam čuti (pročitati) sva mišljenja i stavove. Ne vidim u čemu je problem?
    Mislim da nije pogrešna, jer osoba koja vrši anketu ne bi trebalo nikako da utiče na ispitanike ako hoće da dobije vjerodostojne odgovore.
    Nikog nisam napadao.

  8. #108
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Po čemu je to hrana u McDonalds-u najgoreg kvaliteta? Đe ti imaš, crno na bijelo, dokazano i verifikovano da je hamburger u Mek išta gori od hamburgera sa nekog od podgoričkih kioska? Suve pretpostavke, stereotipi, rekla-kazala, nagađanja. Svako ima slobodu da vjeruje u šta hoće, ali ne i da to nameće kao činjenicu. Valjda smo se toliko kulturno uzdigli, ipak je 2014-ta...

    Što se tiče ovog drugog dijela posta (vezano za zdravlje i brigu o istom), ako krenemo na taj način doći ćemo do neminovnog zaključka kako ne postoji ništa na ovom svijetu što je apsolutno zdravo. Sve narušava zdravlje, samo je pitanje u kojoj mjeri. Eto, ja mogu sebi da dozvolim da jednom ili dva puta sedmično jedem u Mek, jer to volim. Ali ja neću pušit 2 kutije Drine dnevno, neću pit gajbu piva uveče, neću se drogirat - pa mi ti sad objasni kako to ja ne čuvam zdravlje.
    Чекај мало, браниш ли ти себе, Мек, или своје убјеђење да Мек Доналдс није зло какво само идиоти не виде да јесте. Ако тражиш од мене да ти дам некакве доказе , сертификате итд и заиста вјерујеш да је Мек океј , ти си онда такође у огромној, сада већ планетарној заблуди. Шта је следеће, тема " Да ли је кока кола у ствари добра за људе" .
    Заиста је смијешно да ти мени тражиш некакве доказе за трулост Мек хране, а мимо свега се зна да су лидери ГМО .
    Твоји аргументи да је гајба пива, цигарете итд нездрав стоји, но не знам зашто то уплићеш у причу, кад искључиво причамо о Мек Доналдсу, и утицају на здравље људи. Ако ћеш ти да дођеш ође и тврдиш да ти требају докази о штетности те хране ти си један лицемјер и њихов заступник.
    Дај да зауставимо Мек Доналдс прво па можемо тражити начин како да зауставимо цигарете и гајбе пива након тога, значи једна по једна ствар. Ође смо још на вријеме јер гамад још нису стигла.


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  9. #109
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Mislim da nije pogrešna, jer osoba koja vrši anketu ne bi trebalo nikako da utiče na ispitanike ako hoće da dobije vjerodostojne odgovore.
    Nikog nisam napadao.
    Brate, ja nisam sportski komentator pa da ne smijem navijat ni za kog. isto, kao i vi, učestvujem u diskusiji i imam svoj stav. To što sam pokretač teme je puka slučajnost. Mogao je pokrenuti bilo ko...

  10. #110
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Чекај мало, браниш ли ти себе, Мек, или своје убјеђење да Мек Доналдс није зло какво само идиоти не виде да јесте. Ако тражиш од мене да ти дам некакве доказе , сертификате итд и заиста вјерујеш да је Мек океј , ти си онда такође у огромној, сада већ планетарној заблуди. Шта је следеће, тема " Да ли је кока кола у ствари добра за људе" .
    Заиста је смијешно да ти мени тражиш некакве доказе за трулост Мек хране, а мимо свега се зна да су лидери ГМО .
    Твоји аргументи да је гајба пива, цигарете итд нездрав стоји, но не знам зашто то уплићеш у причу, кад искључиво причамо о Мек Доналдсу, и утицају на здравље људи. Ако ћеш ти да дођеш ође и тврдиш да ти требају докази о штетности те хране ти си један лицемјер и њихов заступник.
    Дај да зауставимо Мек Доналдс прво па можемо тражити начин како да зауставимо цигарете и гајбе пива након тога, значи једна по једна ствар. Ође смо још на вријеме јер гамад још нису стигла.


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    To što koristiš uvrede govori samo o tebi kao ličnosti, tvojim mogućnostima da nešto razumiješ i na kraju, da o nečemu raspraviš. Na taj nivo se neću spuštati, tako da je ovo posljednji odgovor koji ćeš dobiti od mene, makar dok elementarno vaspitanje ne pokažeš.

    Jedem McDonald's kad god imam priliku. Živio sam 2 godine u gradu gdje mi je radnja bila preko puta zgrade, jeo sam tamo 8 do 12 puta mjesečno, nikad me ništa zaboljelo nije, niti sam ikakav zdravstveni problem imao. Dakle, ako mene pitaš Mek uopšte nije štetan. Ove bajke što pišeš nisu vrijedne čitanja, a kamoli odgovora. No ko mi je kriv što sam lud, pa ti odgovaram...

  11. #111
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Дај да зауставимо Мек Доналдс прво па можемо тражити начин како да зауставимо цигарете и гајбе пива након тога, значи једна по једна ствар. Ође смо још на вријеме јер гамад још нису стигла.


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    hhahahahahahahah Dajte ljudi maknite ovoga covjeka. hahahahha veli da izbaci piva. :lolblue: A sto ti pijes sunce moje, cijedis sargarepu po cijeli dan? Sadis li sto u bastu, imas li svoju stoku, pa imas domace fino zdravo meso, povrce, voce ne prskano, ne genetski modifikovano? Ne daj ovakve izjave. I cigare da zabranis, ko si ti da zabrani cigare, ko oce da pusi neka pusi, ko oce da jede McD neka jede, ko oce da jede hamburger iz Krune neka jede. Mogucnost izbora izvoli.

  12. #112
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Брао, то се односило на његов пост јер је он поменуо цигарете и пиво а мој пост је саркастичан одговор на његов.
    Следећи пут размисли прије но лупиш тако и прочитај редом што се пише.
    И одакле да ме макну то части ти?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  13. #113
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja iskreno ne znam zasto ljudima neke stvari smetaju, odnosno: Alkohol, cigare..a sad i Mek.

    Da me ne shvatite pogresno, cijenim naravno svako misljenje, i uvazavam ga. Ali mi nije jasno zasto ste za to da drugi ljudi te stvari ne konzumiraju? Nismo djeca od 10 godina, svako bira sto voli. Zasto bih ja sad bio zastupnik teorije da se zabrani rastan, jer ga ja ne volim?

    Nek se otvori Mek. Pa ko voli, poci ce da jede tamo. Ko ne voli, zaobilazit ce ga u sirokom luku, i sa merakom jesti u Perper, Krunu, Gurman..

  14. #114
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Brate, ja nisam sportski komentator pa da ne smijem navijat ni za kog. isto, kao i vi, učestvujem u diskusiji i imam svoj stav. To što sam pokretač teme je puka slučajnost. Mogao je pokrenuti bilo ko...
    Užasni argumenti.
    Treba li da ti iskopiram svoj prethodni post? Niko ti ne brani da imaš mišljenje, ali iznoseći ga javno, utičeš na vjerodostojnost ankete.
    Mislim da smo dovoljno otvarali glave sa ovim, gotova priča.

  15. #115
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    hhahahahahahahah Dajte ljudi maknite ovoga covjeka. hahahahha veli da izbaci piva. :lolblue: A sto ti pijes sunce moje, cijedis sargarepu po cijeli dan? Sadis li sto u bastu, imas li svoju stoku, pa imas domace fino zdravo meso, povrce, voce ne prskano, ne genetski modifikovano? Ne daj ovakve izjave. I cigare da zabranis, ko si ti da zabrani cigare, ko oce da pusi neka pusi, ko oce da jede McD neka jede, ko oce da jede hamburger iz Krune neka jede. Mogucnost izbora izvoli.
    Čovjek ili ne razumije ili neće da razumije. Pita me zašto branim Mek kad je nezdrav, ja mu rekoh da su i pivo i cigari nezdravi, pa ih niko ne brani. Veli da treba zdravlje da mi je na prvom mjestu, ja rekoh "dobro, ješću u u mek 2 puta nedeljno ali neću pušit, pit i drogirat se". I opet mu nije jasno...

  16. #116
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    To što koristiš uvrede govori samo o tebi kao ličnosti, tvojim mogućnostima da nešto razumiješ i na kraju, da o nečemu raspraviš. Na taj nivo se neću spuštati, tako da je ovo posljednji odgovor koji ćeš dobiti od mene, makar dok elementarno vaspitanje ne pokažeš.

    Jedem McDonald's kad god imam priliku. Živio sam 2 godine u gradu gdje mi je radnja bila preko puta zgrade, jeo sam tamo 8 do 12 puta mjesečno, nikad me ništa zaboljelo nije, niti sam ikakav zdravstveni problem imao. Dakle, ako mene pitaš Mek uopšte nije štetan. Ove bajke što pišeš nisu vrijedne čitanja, a kamoli odgovora. No ko mi je kriv što sam lud, pa ti odgovaram...
    Извини , одмах направи quote ђе сам те увриједио.
    Ако си се нашао увријеђен због ријечи лицемјер , онда ми то довољно говори.
    У праву си , заиста немамо шта причати даље кад овакве ствари пишеш, сад си показао праву слику, до сад си доста уздржан био.
    Ради мене једи сва 3 оброка у Мек и да те ништа не заболи, ово ти најискреније кажем, но је тешко преко екрана то знати. Ти чекај сертификате, доказе, црно на бијело, јер да то је битно, да теби они написмено све објасне. Е ово је чудо

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  17. #117
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Oprosti, nisam procitao to njegovo. Povlacim rijec. eaceful:

    I da se razumijemo, sve u velikim kolicinama je nezdravo pa bio to rastan sto veli Draka. A popit po koje pivo, nema tu nista lose.
    Last edited by Sh0ne; 30-06-14 at 13:40.

  18. #118
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    To što koristiš uvrede govori samo o tebi kao ličnosti, tvojim mogućnostima da nešto razumiješ i na kraju, da o nečemu raspraviš. Na taj nivo se neću spuštati, tako da je ovo posljednji odgovor koji ćeš dobiti od mene, makar dok elementarno vaspitanje ne pokažeš.

    Jedem McDonald's kad god imam priliku. Živio sam 2 godine u gradu gdje mi je radnja bila preko puta zgrade, jeo sam tamo 8 do 12 puta mjesečno, nikad me ništa zaboljelo nije, niti sam ikakav zdravstveni problem imao. Dakle, ako mene pitaš Mek uopšte nije štetan. Ove bajke što pišeš nisu vrijedne čitanja, a kamoli odgovora. No ko mi je kriv što sam lud, pa ti odgovaram...
    Potpuno pogrešno razmišljanje. Ima ljudi koji puše 20 godina i nikad ništa ne osjetiše što se pluća tiče, ali da mogu da ih vide, bila bi crna. Dakle, pušenje im šteti, samo to ne osjećaju trenutno. Mada kad bi potrčali malo...
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #119
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Oprosti, nisam procitao to njegovo. Povlacim rijec. eaceful:
    Eeee

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  20. #120
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Potpuno pogrešno razmišljanje. Ima ljudi koji puše 20 godina i nikad ništa ne osjetiše što se pluća tiče, ali da mogu da ih vide, bila bi crna. Dakle, pušenje im šteti, samo to ne osjećaju trenutno. Mada kad bi potrčali malo...
    Slažem se. Moguće je da pogrešno razmišljam, ali opet sam ubijeđen sa obrok u McDonalds-u 2 puta nedjeljno ima višestruko manji uticaj na zdravlje nego kutija-dvije duvana dnevno. A toga se niko ne zgražava. A Mek treba metlom ćerat jer, pazi sad, svi smo odjednom zabrinuti za to kako se ko hrani. A to što đeca (po svim istraživanjima) duvan, alkohol i lake droge probaju prvi put već sa 15-16 godina nikog ne zanima. I onda meni pojedini objašnjavaju licemjerstvo, samo jer stvari pravim imenom nazivam.

  21. #121
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    Ja iskreno ne znam zasto ljudima neke stvari smetaju, odnosno: Alkohol, cigare..a sad i Mek.

    Da me ne shvatite pogresno, cijenim naravno svako misljenje, i uvazavam ga. Ali mi nije jasno zasto ste za to da drugi ljudi te stvari ne konzumiraju? Nismo djeca od 10 godina, svako bira sto voli. Zasto bih ja sad bio zastupnik teorije da se zabrani rastan, jer ga ja ne volim?

    Nek se otvori Mek. Pa ko voli, poci ce da jede tamo. Ko ne voli, zaobilazit ce ga u sirokom luku, i sa merakom jesti u Perper, Krunu, Gurman..
    Лош ти је примјер, не можеш поредити раштан са Меком
    Не ради се о томе волиш ли га ил не, него да ли је тај Мек Доналдс добар за тебе или не. Раштан сви знамо колико јесте добар а Мек ???
    И зашто се не бисмо успротивили да нам доводе амерички бренд , лидер генетски модификоване хране, да нам се нација трује???
    Уопште се не ради о Круни , Гурману итд. Причамо о Мек Доналдсу.
    Напише ли још неко да му требају сертификати да је Мек лош , ГАСИ ову тему
    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  22. #122
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I rastan sa preceranim konzumiranjem moze da stvori kamen u bubregu? tako da mozemo porediti rastan

  23. #123
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    I rastan sa preceranim konzumiranjem moze da stvori kamen u bubregu? tako da mozemo porediti rastan
    Том логиком умјереном конзумацијом хране из Мек Доналдса ћемо побољшати здравље зар не
    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  24. #124
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Том логиком умјереном конзумацијом хране из Мек Доналдса ћемо побољшати здравље зар не
    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Tom logikom umjerenom konzumacijom iz Meka nam nece bit nista

  25. #125
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default


Page 5 of 24 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. McDonald`s u Podgorici [?]
    By Black_Pirate in forum Centralni
    Replies: 358
    Last Post: 20-07-13, 12:11
  2. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 18:15
  3. Pismo Glavnom Krivcu Za Sve
    By loken in forum Ekonomija
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-10, 22:45
  4. McDonald's Fantasy Football
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-08, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •