View Poll Results: Moje mišljenje o McDonald's-u:

Voters
235. You may not vote on this poll
  • Potreban je glavnom gradu, ali cijene treba prilagoditi standardu stanovništva.

    70 29.79%
  • Potreban je glavnom gradu, cijene koje su na snazi u regionu smatram realnim.

    22 9.36%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori bio bih povremen gost!

    56 23.83%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori ne bih navraćao

    21 8.94%
  • U potpunosti nepotreban, zbog sumnjivog sastava hrane i visokih cijena.

    48 20.43%
  • U potpunosti nepotreban, prije svega zbog zaštite domaćih lanaca brze hrane.

    18 7.66%
Page 12 of 24 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 586

Thread: McDonald's u glavnom gradu, ANKETA

  1. #276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Lepinja i prilozi 35c? U pekare tu lepinju imaš za 15c a ja opet pričam o trgovinama na veliko. Majonez i kečap se kupuju na kante od 5kila i razlika u cijeni je velika u odnosu na mala pakovanja a tebi stave 2 kafene kašičice u hamburger.
    Svojevremeno sam htio da otvaram pečenjaru/gril pa sam sračunavao sve troškove pa otprilike znam kako se kreću cijene. Pa eto, kilo junećih ćevapa u Franci je 4.5eura a mi ne pričamo o junetini nego o govedini i svinjetini koje su znatno jeftinije. Nekima će biti smiješno al ti možeš bika od 500kg mrtve vage da uzmeš za 2eura u polutkama. Hrana je najveći biznis.
    Neka bude onda da je su sirovine za hamburger 0.8 EUR, mjesto 1 EUR - tj da za sve ostalo ostaje 0.7 EUR...a računica je još gora kad se u priču uvede PDV. Profitna margina je višestruko gora za hamburger od 1.5 EUR nego za espreso s mlijekom od 1.2 EUR - ja ne mogu da vjerujem da će gazda da pristane na takvo nešto, jer je hamburger u principu sirotinjska hrana, i ne jedu ga gurmani, već stanovništvo slabije kupovne moći, koje ne polaže puno na kvalitet... Znajući kako kod nas ugostitelji razmišljaju (čast rijetkim izuzecima), i znajući koliko je u ekonomiji važan princip da je nešto tek dovoljno dobro za tržište (a ne najbolje što može biti) - moje je mišljenje da je kvalitet mesa u prosječnom hamburgeru koji košta kao dojč kafa - katastrofalan...

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ili ako čovjek nema noge, nema se što žalit ako mu neko amputira ruke jer ionako noge nije imao. To je taj argument. Već imamo smeće, znači nema razloga da se ne uvozi još.
    Nema osnova da se zabrani da se uvozi još smeća. Na stranu što sam ja alergičan na to da mi država propisuje što je dobro za moje fizičko i mentalno zdravlje, a što ne - ko je taj mjerodavni koji treba da odredi da Meka ne treba da bude, a da treba na tržištu da bude lokalnih hamburgera čiji kvalitet niko ne provjerava, niti ima načina da provjerava?

    Ja sam mnogo veći protivnik kladionica i kazina nego roštilj-prčvara, smatram da je to veće zlo od bilo koje vrste hrane, jer je lakše smršati nego skinuti se s kocke - ali ni ja ne mislim da treba omogućiti Lob-u da radi, a zatvoriti Volcano - ako može jedno klađenje, može i drugo...


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Znači što je više heroina na otvorenom tržištu, to je bolje svima jer te niko bičem ne tjera da se špricaš.
    Kakva je to analogija? Ako legalizujemo heroin - onda je svejedno prodaje li ti ga Crnogorac ili Amerikanac. Ako legalizujemo cigare - nemoj da mi objašnjavaš kako treba da zabranimo Marlboro, malo li nam je Lovćena. Ako legalizujemo klađenje na fudbal - nemoj da mi braniš da igram Serie A, jer mi se ne igra na Zetu i Budućnost. Ako je pivo legalno, nemoj da mi pričaš da je Tuborg smeće, a Nik vrhunski lager, ja ću da procijenim. Ako je brza hrana legalna u Crnoj Gori - nemoj ti da mi biraš brend, sam ću da ga odaberem. Ja kao potrošač mogu samo da profitiram od konkurencije, a kao građanin oću da imam slobodu odlučivanja...

    Postavlja se samo pitanje šta ćemo da legalizujemo, đe ćemo da se pozicioniramo na skali od Saudijske Arabije do Holandije. Ali kad jednom to odlučimo, onda je unutar legalnog izbor na pojedincu, a tržište otvoreno za svakog ko ispoštuje zadatu regulativu.


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Niko nije ni rekao da je isključivo McDonald's hrana nezdrava. Ovo što si napisao je glupost.
    Niko nije to eksplicitno rekao, ali se implicira da je McDonalds nezdraviji od ostale brze hrane, što nije slučaj. McDonalds je samo zgodna meta zbog svoje veličine i sveprisutnosti. Da neko krene da istražuje lokalne lance brze hrane, neprijatno bi se iznenadio...

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Naslov teme je "McDonald's u glavnom gradu", a ne "Je li zdrava hrana u lokalnim ćumezima?". Ako je neko ovdje tvrdio da je zdrava, meni je promaklo.
    Tačno. I racionalan odgovor na pitanje o Meku u glavnom gradu bi bio "Neka otvore slobodno, ako misle da im se isplati, ni prvi ni poslednji restoran brze hrane u PG... Kad bi ga otvorili ja bi..." - i onda nastavak odgovora prema ličnim afinitetima "svratio ponekad tamo", "davio se u njihovoj hrani", "obilazio ih u širokom luku, jer ne volim njihovu hranu" i slično.

    Ja pokušavam da obrazložim zašto bi to bio racionalan odgovor, a to je nemoguće bez uključivanja u priču potencijalne konkurencije.

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Zato što PG restorani nemaju ni približno dovoljno veza i novaca da pritišću vlast i/ili tuže ljude koji dijele letke. Nemoguće je? Znači ova žena ne postoji? Dobro.
    McLibel slučaj mi je poznat - ali to McDonalds ne čini nelojalnom konkurencijom domaćim brzim hranama.

    Taj vid razmišljanja mi nije jasan - tako bi mi trebali da zabranimo dolazak svim multinacionalama. Zara i čitava Inditex grupa bi trebali se pokupe iz Delte i da odu iz Crne Gore, jer su nelojalna konkurencija domaćim buticima. Costa Coffee je bio nelojalna konkurencija domaćim kafeima? Ispostavilo se da im nije bio ni obična konkurencija, bez obzira na svu moć i pare. Treba li da stavimo rampu sjutra i KFC-u, Starbucks-u, Subway-u?

    Mi čak brzo to nećemo ni moći da učinimo, jer EU pravila nalažu jednake uslove za sve investitore. A ne vidim da je domaća industrija brze hrane trpjela bilo gdje zbog Meka, pa ni u najbližem okruženju... Mada bi ja iskreno volio da ta domaća industrija brze hrane bude do temelja uzdrmana otvaranjem Meka konkretno u Budvi. Prosto, zaslužili su da im neko uništi dosadašnji biznis model...

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    U čemu tačno je problem? Ljudi koji su protiv McD moraju podržavat jednake taktike protiv svih vrsta loše hrane, je li? Zato što... ti tako kažeš? To što su (neki) ljudi iracionalni ne znači da je ono što su rekli protiv McDonaldsa pogrešno.
    Ljudi koji su protiv McD moraju podržavat jednake mjere protiv svih restorana koji prodaju takvu (nesumnjivo nezdravu) vrstu hrane, ako hoće da budu principijelni. U suprotnom, to bi bilo kao da ekolozi traže zabranu uvoza VW auta, jer auta generalno zagađuju okolinu...ljude sa takvom logikom niti ko sluša, nit se šta pitaju...

  2. #277
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    A ja ne sporim da je tako, jer u njega ide komplet meso odjednom. Vola od 1tonu ne možeš iskoristit za šnicle itd nego se sve samelje. A stoji to da su pojedini namazani svim bojama što se tiče zarade, pa ima ih dosta koji dodaju soju itd u to meso(prezlu da ne pominjemo) al opet ima i dobrih, koji rade i zarađuju godinama a kvalitet je solidan kod njih. Vraćam se opet na ono rečeno da u Nk kod Miljanića možeš da uzmeš vješalicu za 2eura a vješalica je čisto meso, dok u hamburger idu i loj, masnoće razne itd. Hamburger je sam po sebi loš, nebitno ko ga pravio i ja to ne sporim niti sam probao.

  3. #278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,968
    Thanks Thanks Given 
    4,813
    Thanks Thanks Received 
    9,859
    Thanked in
    3,742 Posts

    Default

    Na ovaj forum zajednicko za vecinu je da ako postavis bilo kakvu anketu odje vazda ce pobijedit odgovor koji je da kazem tako "moralno najispravniji" a u stvarnosti (generalno govoreci u zemlji) je stanje sushta suprotnost pa iz toga proizilazi da ili odje dolazi samo skup moralnih velicina koji ce da hejtuju i "Bjekstvo iz Sosenka" ako treba samo zato jer je vecini to ostvarenje kul, ili odje pojedini imaju ozbiljnih problema.
    Sto vas boli kita oce li doc MC ili ne? Svi imamo pravo na izbor, ne ceraju ve puskom tamo. I za 3e i 11centi u Beogradu dobijes BigMac + pomfrit veliki + coca colu ili sto vec pijes (50c doplata za veliko pice) tako da ovi sto su gledali MC pored aut linije na reklame za vrijeme utakmice, suzdrzite se komentara kumim ve kapom. Uz to uzmem i jedan chizburger i ja sa svojih 190 sa 102kg se bas fino najedem i napijem tako da te price treba ti 15-20e da se najedes, ok mozda, ali malom procentu ljudi. Da se razumijemo, ljubitelj sam i nase junk hrane i zdrave hrane, na prste se moze prebrojat jela za koje cu rec da ne volim. Kad pomenuh nasu junk hranu, svjesni niste koliko je nezdrav pileci batak onaj tovljeni, mozda i najpopoularnije jelo odje posle hamburgera.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 09-07-14 at 00:09.
    War. War never changes.

  4. #279
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    E brate, ako si se najeo sa cizburgerom iz McD u Bg, ali bas ono svaka ti cast.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #280
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    @UberFactsMcDonald's is number 8 on the list of America's healthiest fast food restaurants.

  6. #281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,968
    Thanks Thanks Given 
    4,813
    Thanks Thanks Received 
    9,859
    Thanked in
    3,742 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E brate, ako si se najeo sa cizburgerom iz McD u Bg, ali bas ono svaka ti cast.
    Velim big mek + cizburger + veliki pomfrit i velika koka kola. E ne znam, prosjecno mi zna bit dovoljno.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    War. War never changes.

  7. #282
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otvoriste mi apetit za Mac. Veceras cu filiet o fish smazati. Nisam nista odavno
    Davor

  8. #283
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    nemoj no chicken nuggets, i slikaj mi to, nisam odavno vidio, a bas patim za tim

  9. #284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  10. #285
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo brate:



    Prijatno!
    Davor

  11. #286
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    uhhhhhh <3333333

  12. #287
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,566
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Barte pojeo bi ga pa da je od vepra
    Tu es mon héro!

  13. #288
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Barte pojeo bi ga pa da je od vepra
    Pa sta fali veprovini? To je prvoklasna divljac.
    Davor

  14. #289
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Vidi se da ima dosta ulja, a to znači da za mene nije.
    Mrzim hranu koja ima puno ulja.

  15. #290
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Vidi se da ima dosta ulja, a to znači da za mene nije.
    Mrzim hranu koja ima puno ulja.
    Uopste nije masno kada jedes. Cak nije ni chips masan. Vidi se da nisi nikada jeo McD

    Evo malo da se zalije:



    Ovo nije iz McDonald's-a doduse, ali je super
    Davor

  16. #291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I evo nutritivnih vrijednosti istog: http://www.wolframalpha.com/input/?i...ckenMcNuggets-

  17. #292
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    I evo nutritivnih vrijednosti istog: http://www.wolframalpha.com/input/?i...ckenMcNuggets-
    Da pojasnim. Rekao sam nije masno u smislu da se ne cijedi ulje kada se jede kao kod neke fast food hrane, nisam rekao da je lean.
    Davor

  18. #293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Da pojasnim. Rekao sam nije masno u smislu da se ne cijedi ulje kada se jede kao kod neke fast food hrane, nisam rekao da je lean.
    Ma znam. Nijesam ja odgovarao na tvoj post već se nadovezao na priču o McNuggets :-)

  19. #294
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Velim big mek + cizburger + veliki pomfrit i velika koka kola. E ne znam, prosjecno mi zna bit dovoljno.

    Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
    da brate, prastaj,a tek sad vidim da si bas tako i napisa. Ali to je onda isto ko da kazes bio sam u pekaru, pojeo picu, burek, kiflu i popio jogurt i to me otprilike zasitilo.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #295
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Ja to vidim kao dio mentaliteta pomenute grupacije ljudi: "zabraniti svima, kako prvenstveno ja ne bih pao u iskušenje da koristim."
    Znači ti si zato protiv totalne legalizacije svih droga? Da ti ne bi pao u iskušenje? Ne zato što je narkomanija štetna društvena pojava? Ili možda jesi za totalnu legalizaciju?


    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    ali ako se tako krene sa zabranjivanjima svega i svačega - gdje je kraj?
    Kraj je tamo đe oni koji čine štetu ovome društvu tu štetu saniraju ili je prestanu činit. Ako se mora pravit kompromis, on se određuje demokratski, a ne evropskim i svjetskim standardima, filozofiranjem raznih ekonomista i čimesvene.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nema osnova da se zabrani da se uvozi još smeća. Na stranu što sam ja alergičan na to da mi država propisuje što je dobro za moje fizičko i mentalno zdravlje, a što ne - ko je taj mjerodavni koji treba da odredi da Meka ne treba da bude, a da treba na tržištu da bude lokalnih hamburgera čiji kvalitet niko ne provjerava, niti ima načina da provjerava?
    Mjerodavni su ljudi koji plaćaju porez državi koja bi pružala zaštitu tome Meku. Njih ne zanima koliko je tebi stalo do tvojega zdravlja, ali ih zanima u kakvom društvu žive.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Niko nije to eksplicitno rekao, ali se implicira da je McDonalds nezdraviji od ostale brze hrane, što nije slučaj.
    Ko implicira?


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Tačno. I racionalan odgovor na pitanje o Meku u glavnom gradu bi bio "Neka otvore slobodno, ako misle da im se isplati, ni prvi ni poslednji restoran brze hrane u PG... Kad bi ga otvorili ja bi..." - i onda nastavak odgovora prema ličnim afinitetima "svratio ponekad tamo", "davio se u njihovoj hrani", "obilazio ih u širokom luku, jer ne volim njihovu hranu" i slično.
    Ne, racionalan odgovor bi bio "Ako meni nanosi bilo kakvu štetu za koju ne prihvatam bilo kakvu kompenzaciju ili mi nanosi bilo kakvu štetu za koju mi neće pružit odgovarajuću kompenzaciju, neka se ne otvori".


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    McLibel slučaj mi je poznat - ali to McDonalds ne čini nelojalnom konkurencijom domaćim brzim hranama. Taj vid razmišljanja mi nije jasan.
    McLibel slučaj je državna subvencija McDonaldu, pa neka nije "nelojalna konkurencija".


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Kakva je to analogija? Ako legalizujemo heroin - onda je svejedno prodaje li ti ga Crnogorac ili Amerikanac. Ako legalizujemo cigare - nemoj da mi objašnjavaš kako treba da zabranimo Marlboro, malo li nam je Lovćena. Ako legalizujemo klađenje na fudbal - nemoj da mi braniš da igram Serie A, jer mi se ne igra na Zetu i Budućnost. Ako je pivo legalno, nemoj da mi pričaš da je Tuborg smeće, a Nik vrhunski lager, ja ću da procijenim. Ako je brza hrana legalna u Crnoj Gori - nemoj ti da mi biraš brend, sam ću da ga odaberem. Ja kao potrošač mogu samo da profitiram od konkurencije, a kao građanin oću da imam slobodu odlučivanja.
    ...
    ...
    ...
    Ljudi koji su protiv McD moraju podržavat jednake mjere protiv svih restorana koji prodaju takvu (nesumnjivo nezdravu) vrstu hrane, ako hoće da budu principijelni. U suprotnom, to bi bilo kao da ekolozi traže zabranu uvoza VW auta, jer auta generalno zagađuju okolinu...ljude sa takvom logikom niti ko sluša, nit se šta pitaju...
    A ljudi koji su protiv heroina moraju podržavat jednake mjere protiv svih substanci štetnih po zdravlje. Ili ne? Nego ćeš nam ti propisat u okviru kojih kategorija moraju važit ista pravila?

  21. #296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Kraj je tamo đe oni koji čine štetu ovome društvu tu štetu saniraju ili je prestanu činit. Ako se mora pravit kompromis, on se određuje demokratski, a ne evropskim i svjetskim standardima, filozofiranjem raznih ekonomista i čimesvene.
    A po tebi nije demokratska praksa: ostaviti građanima na volju da biraju što će jesti?

  22. #297
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A po tebi nije demokratska praksa: ostaviti građanima na volju da biraju na što se troši novac koji im je uzela država?

  23. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    A po tebi nije demokratska praksa: ostaviti građanima na volju da biraju na što se troši novac koji im je uzela država?
    A po tebi je McDonalds = narodna kuhinja? :shock:

  24. #299
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    A po tebi nije demokratska praksa: ostaviti građanima na volju da biraju na što se troši novac koji im je uzela država?
    Pa upravo je to poenta. Prepustiti gradjanima na volju hoce li da jedu McD ili ne, ili pak neki drugi fast food, ili nece nikako jesti fast food nego ce doma skuhati socivo i napraviti domaci hljeb sa puterom i bijelim lukom.
    Davor

  25. #300
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    A po tebi je McDonalds = narodna kuhinja? :shock:
    U onoj mjeri u kojoj je njegovo postojanje uslovljeno subvencijama, neposrednim ili posrednim. Već sam govorio o tome. McDonald's može obstat na tržištu onoliko koliko njegova i vaša prava i slobode ne podrazumijevaju određenu odgovornost.

    Ja ne mogu određivat na što ćete vi trošit novac jer je to vaš izbor, a vi možete odredit da ja moram plaćat za sve negativne posljedice vašega izbora?

Page 12 of 24 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. McDonald`s u Podgorici [?]
    By Black_Pirate in forum Centralni
    Replies: 358
    Last Post: 20-07-13, 12:11
  2. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 18:15
  3. Pismo Glavnom Krivcu Za Sve
    By loken in forum Ekonomija
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-10, 22:45
  4. McDonald's Fantasy Football
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-08, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •