View Poll Results: Moje mišljenje o McDonald's-u:

Voters
235. You may not vote on this poll
  • Potreban je glavnom gradu, ali cijene treba prilagoditi standardu stanovništva.

    70 29.79%
  • Potreban je glavnom gradu, cijene koje su na snazi u regionu smatram realnim.

    22 9.36%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori bio bih povremen gost!

    56 23.83%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori ne bih navraćao

    21 8.94%
  • U potpunosti nepotreban, zbog sumnjivog sastava hrane i visokih cijena.

    48 20.43%
  • U potpunosti nepotreban, prije svega zbog zaštite domaćih lanaca brze hrane.

    18 7.66%
Page 16 of 24 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast
Results 376 to 400 of 586

Thread: McDonald's u glavnom gradu, ANKETA

  1. #376
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post

    Ko će onda jesti tamo, ako će svi jesti tamo gdje jedu sada? Neki ljudi koji ne jedu inače ništa, nego čekaju McDonald's? Znači htio si reć da će ljudi jesti gdje i sada, ali rjeđe. (Kao da sam ja rekao da će se zatvoriti absolutno svaka prodavnica u kojoj sam ikada kupio neku hranu, ako samo jednom uđem u McDonald's.)

    .
    Zaboravio si jednu malu sitnicu... A to je da će ljudi jesti više, kao što jedu više i na zapadu, zbog fastfooda. Uklapa li se to u jednačinu ;-)


    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #377
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zavisi od toga što mjerimo: eure, kilograme, kalorije itd. To se uklapa, nego ti reče da se ne šalimo.

  3. #378
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka hran ima svoga kupca...
    sh

  4. #379
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sphc View Post
    Svaka hran ima svoga kupca...
    Tako je. Sve je stvar izbora i dubine dzepa. Ja recimo nikada ne bih kupio one salame i sunke sto se prave od bog zna cega, ili one sireve sto se prave od biljnih masnoca, ali to neko kupuje, ili zato sto ne moze kvalitetnije priustiti, ili zato sto mu se svidja. Sto ljudi,sto cudi.
    Davor

  5. #380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    ...
    Bla, bla, pisalo se već o tome... Ništa konkretno odgovorio nisi...


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ja mogu jednako reć tebi da je ovo tema o McDonaldsu i da ako se služiš elementarnom logikom: 1) treba da ti bude jasno da nema smisla jednako napadat ogromnu korporaciju koja troši milione na marketing, lobing, sudske sporove itd i majstor Žiku iz Leskovca i 2) nema smisla jednako rješavat problem koji postoji sada i problem koji još uvijek ne postoji.
    2) Problem brze hrane postoji sada, brendovi su nebitni.

    Na kraju krajeva, čemu velika polemika oko toga treba li nam Mek, kad će Mek dobiti sve dozvole za rad onog trenutka kad procjene da im se isplati da rade u CG, i kad krenu u proces otvaranja restorana. Od sad pa za 10 godina, to je neminovnost - jedini vid protesta će biti neodlazak u taj isti Mek... A ovde se vodi rasprava kao da nas neko nešto pita.

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Veći troškovi za ljekove i druge medicinske tretmane, čišćenje te plastike, obrazovanje mladih, kraći životni vijek, duža bolovanja itd, koliko je to radnih mjesta? Ne mjeri se sve radnim mjestima. Drugo, koliko je radnih mjesta zatvoreno otvaranjem McDonaldsa? Nećeš mi reći da ljudi kupuju hranu tamo povrh hrane koju inače kupuju, a ne umjesto.
    Lele...

    Pa si McDonalds našao da napadaš citirajući medicinske probleme (životni vijek i troškove liječenja)? U državi u kojoj svi puše kao Turci, gaze se što od kupovnog što od domaće pravljenog alkohola, i generalno se nezdravo hrane škart, jeftinim namjernicama (što zbog neznanja i niske kulture življenja, što zbog nemaštine) - jedan ili dva Mc restorana bi koštali građane zdravlja i državu para?! Tebi su baš ozbiljno pobrkani prioriteti...

    Jedno pitanje: da li je samo McDonalds nezdrav i nepoželjan u CG, ili se treba boriti i protiv dolaska Burger King, KFC, Pizza Hut, Subway, Wendy's i ostalih, ako bi nekad izrazili želju da otvore restoran u CG?

    Što se radnih mjesta tiče - osrednji McDonalds restoran napravi ~80 novih radnih mjesta, otprilike kao 4 domaća restorana. Plus aktivira domaći repro lanac, ako je moguće - nema nikakve štete i ako se poneđe skreše koje radno mjesto u ostalim brzim hranama, jer se radi o neto dobitku...

  6. #381
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Bla, bla, pisalo se već o tome... Ništa konkretno odgovorio nisi...
    Ne govorim bezveze. Prelistaj temu. Mislim da nema smisla da deseti put ponavljam istu priču zato što je tebi čitanje muka.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Problem brze hrane postoji sada, brendovi su nebitni.
    Može bit da su tebi nebitni. Razlika između tolike korporacije i "Krune" je ogromna i ne znam kako može bit nebitna.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pa si McDonalds našao da napadaš citirajući medicinske probleme (životni vijek i troškove liječenja)? U državi u kojoj svi puše kao Turci, gaze se što od kupovnog što od domaće pravljenog alkohola, i generalno se nezdravo hrane škart, jeftinim namjernicama (što zbog neznanja i niske kulture življenja, što zbog nemaštine) - jedan ili dva Mc restorana bi koštali građane zdravlja i državu para?! Tebi su baš ozbiljno pobrkani prioriteti...
    Ovo je tema o McDonaldsu, a ne o prioritetima našega društva. Cigarete i alkohol su drugi problem i druga tema.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Jedno pitanje: da li je samo McDonalds nezdrav i nepoželjan u CG, ili se treba boriti i protiv dolaska Burger King, KFC, Pizza Hut, Subway, Wendy's i ostalih, ako bi nekad izrazili želju da otvore restoran u CG?
    Treba se borit protiv bilo kakve strane kontrole nad našom hranom i bilo kakve propagande i subvencija nečega što šteti svima nama. To ne uključuje samo McDonald's.


    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Što se radnih mjesta tiče - osrednji McDonalds restoran napravi ~80 novih radnih mjesta, otprilike kao 4 domaća restorana. Plus aktivira domaći repro lanac, ako je moguće - nema nikakve štete i ako se poneđe skreše koje radno mjesto u ostalim brzim hranama, jer se radi o neto dobitku...
    Vjerovaćemo ti na riječ. Glupo bi bilo tražit neku dublju analizu.

  7. #382
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    a ne treba nam ništa, probao sam u nekolika mcdonaldsa hranu po svijetu, i mišljenja sam da je jedino za ljude koje je strah da probaju lokalnu kuhinju. npr. McDonalds u Bg na Slaviji - uđeš unutra, OK , klopa kao i u bilo kom McD aj da kažem da je OK cijene jbg-a, e sada pored ima jedna prodavnica klasične brze hrane-pristupačnija, jeftinija, kvalitetom ista ako ne i bolja a kvantitetom iznad McD-a. U McD idu šminke, da se neko pohvali da je bio u Meku - tja....a cijene su daleko iznad brze hrane koja se servira kod nas - tako da ako treba da se glasa Mek ili protiv, mišljenja sam da nam apsolutno ništa ne treba.
    između Meka i lokalne kuhinje - lokalna kuhinja pobjeđuje bez razmišljanja ali opet ukusi su razni - ko voli neka izvoli,narod je davno rekao dok je ovaca biće i šišanja
    ako se kojim slučajem otvori Mek - mjesec dana poslije toga ima da čujete nadriintelektualce i lokalne bogataše kako se hvale da su im djeca slavila rođus u Meku......ja tu ne vidim ništa naročito, ali ko vidi neka mu je sa srećom

  8. #383
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #384
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dzabe vam trud i ti video klipovi, ko je jeo jesce i dalje, koga zanima otici se da proba pa mu se mozda i svidi, postoji opet odredjeni dio ljudi koji i nece, kojima se i ne svidja. I na kutijama cigara stoje mnogo gore, bolesnije i jezivije slike pa se i dalje pusi.

  10. #385
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apsolutno saglasan! Ali kad znaš da te nešto truje nekako ti milije padne svjesno odricanje sebe. Tada činiš presedan.

    Ni ZA, ni PROTIV!

    ALI, što više znati, i iz što više uglova o jednoj temi je TEŽNJA bez premca, alternative i konkurencije.
    Bolji od sebe.

  11. #386
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    a ne treba nam ništa, probao sam u nekolika mcdonaldsa hranu po svijetu, i mišljenja sam da je jedino za ljude koje je strah da probaju lokalnu kuhinju. npr. McDonalds u Bg na Slaviji - uđeš unutra, OK , klopa kao i u bilo kom McD aj da kažem da je OK cijene jbg-a, e sada pored ima jedna prodavnica klasične brze hrane-pristupačnija, jeftinija, kvalitetom ista ako ne i bolja a kvantitetom iznad McD-a. U McD idu šminke, da se neko pohvali da je bio u Meku - tja....a cijene su daleko iznad brze hrane koja se servira kod nas - tako da ako treba da se glasa Mek ili protiv, mišljenja sam da nam apsolutno ništa ne treba.
    između Meka i lokalne kuhinje - lokalna kuhinja pobjeđuje bez razmišljanja ali opet ukusi su razni - ko voli neka izvoli,narod je davno rekao dok je ovaca biće i šišanja
    ako se kojim slučajem otvori Mek - mjesec dana poslije toga ima da čujete nadriintelektualce i lokalne bogataše kako se hvale da su im djeca slavila rođus u Meku......ja tu ne vidim ništa naročito, ali ko vidi neka mu je sa srećom
    U McDonald's idu šminke? Mora da se šališ. McDonald's je svugdje u svijetu hrana za najsiromašniji društveni sloj, zato i mi kad otputujemo neđe van SFRJ uglavnom tamo jedemo, jer para za $eđenje u restoran rijetko ko ima.

    To što bi se od McDonald's-a kod nas napravilo izletište za lokalne debeloglave bujere je druga priča, a i argument više za otvaranje jer je finansijski itekako održiv. Evropa i Amerika ne poznaju mentalitet našeg naroda niti 1%, inače bi ga neko davno otvorio i napunio se.

    Kod nas kafić bolje radi što je dojč kafa skuplja. To je činjenica koja nema logičko objašnjenje u ekonomiji, ali je 100% tačna i to svi znamo.

  12. #387
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    U McDonald's idu šminke? Mora da se šališ. McDonald's je svugdje u svijetu hrana za najsiromašniji društveni sloj, zato i mi kad otputujemo neđe van SFRJ uglavnom tamo jedemo, jer para za $eđenje u restoran rijetko ko ima.

    To što bi se od McDonald's-a kod nas napravilo izletište za lokalne debeloglave bujere je druga priča, a i argument više za otvaranje jer je finansijski itekako održiv. Evropa i Amerika ne poznaju mentalitet našeg naroda niti 1%, inače bi ga neko davno otvorio i napunio se.

    Kod nas kafić bolje radi što je dojč kafa skuplja. To je činjenica koja nema logičko objašnjenje u ekonomiji, ali je 100% tačna i to svi znamo.
    U BG McDonald's idu upravo šminke pošto je ista cijena "leskovačkog" po raznim Fast Food-ovima. Isto će biti i kod nas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #388
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    "Rakun"-a McDonalds - a meni ni iz džepa ni u džep, ja ću jesti gdje je jeftinije kad moram da jedem brzu hranu. a ovo za što je skuplja e pa tu se ne slažem, ako hoćeš da budeš viđen a ti lijepo budi viđen. Nije baš tačno da se u meku hrane najsiromašniji slojevi društva - osim toga imam jedno veliko pitanje za tebe:
    da li treba da glavni profit svega toga ide vani, da prodajemo šminku čiji će profit da ide van CG - zar nije bilo dosta toga. umjesto davanja benificaja meku zašto se ne pomognu lokalni privatnici, zašto se njima ne daju povlastice koje će napraviti da se stvori lokalni brend. zašto ne praviti nešto svoje?
    a brate ja sam u godinama kada negdje idem zbog hrane - a ne zbog toga što je neko poznati tu sjeo i podrignuo dok je jeo.
    generalno pitanje: do kada će da nam kopiranje i davanje bogastava radi svjetskog trenda bude glavni događaj - zašto ne utrošiš energiju na pravljenje sopstvanog brenda, sopstvenog imena

  14. #389
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    "Rakun"-a McDonalds - a meni ni iz džepa ni u džep, ja ću jesti gdje je jeftinije kad moram da jedem brzu hranu. a ovo za što je skuplja e pa tu se ne slažem, ako hoćeš da budeš viđen a ti lijepo budi viđen. Nije baš tačno da se u meku hrane najsiromašniji slojevi društva - osim toga imam jedno veliko pitanje za tebe:
    da li treba da glavni profit svega toga ide vani, da prodajemo šminku čiji će profit da ide van CG - zar nije bilo dosta toga. umjesto davanja benificaja meku zašto se ne pomognu lokalni privatnici, zašto se njima ne daju povlastice koje će napraviti da se stvori lokalni brend. zašto ne praviti nešto svoje?
    a brate ja sam u godinama kada negdje idem zbog hrane - a ne zbog toga što je neko poznati tu sjeo i podrignuo dok je jeo.
    generalno pitanje: do kada će da nam kopiranje i davanje bogastava radi svjetskog trenda bude glavni događaj - zašto ne utrošiš energiju na pravljenje sopstvanog brenda, sopstvenog imena
    Profit od Macdonald's-a ne ide nigdje vani, a ponajmanje u Ameriku. McDonald's kao vlasnik licence proda licencu i par osnovnih proizvoda. Mesom se lokalni Mac snabdjeva lokalno, povrce, krompir, voce, cak i sokovi i gazirana pica. Na australijskom McDonalds.com.au sajtu kaze "100 % Australian Angus Beef burger patties". U Norveskoj je riba za fillet-o-fish iskljucivo od lokalnih dobavljaca. Povrce za salate se isto kupuje od lokalnih dobavljaca. Na hrvatskom mcdonalds sajtu cak pise i ime farme odakle su jabuke itd. Znaci McDonalds nabavlja od lokalnih dobavljaca tamo gdje je to moguce, i gdje zakon tako nalaze. U Crnoj Gori naravno da se ne bi nabavljalo nista od lokalnih dobavljaca jer za tako nesto nema uslova zbog generalno lose poljoprivredne slike u zemlji.
    Davor

  15. #390
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Opet - ista priča, da li treba da uvozimo brendove, šta se to dobija mekdonaldsom što ne može da napravi neko lokalno?

  16. #391
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    Opet - ista priča, da li treba da uvozimo brendove, šta se to dobija mekdonaldsom što ne može da napravi neko lokalno?
    Ne moze svako da pravi hranu koju pravi McDonalds. Mozda je ta hrana nezdrava, ali je specificna. Osim toga potrebna je konkurencija. Niko domacim ugotiteljima ne brani da stvaraju sopstvene brandove. Recimo u nekoj od zemalja Latinske Amerike (mislim da je Chile u pitanju), McDonalds je potpuno obustavio poslovanje i napustio zemlju zato sto su ljudi preferirali neke lokalne brandove. U Skotskoj je decenijama najpopularnije gazirano pice bio Irn-Bru, a Coca Cola je bila na drugom mjestu. Niko nije branio Coca-Coli da prodaje svoje brandove u Skotskoj, ali ljudi su vise voljeli Irn-Bru. Tako da niko ne prani ni crnogorcima da stvaraju lokalne brandove, pa ako ljudi vise vole to, nece jesti u Mac-u. Ipak, ne treba zaboraviti da licencu za McDonald's uzima domaca firma. Onaj Irn-Bru sto sam pomenuo gore, na kraju je kompaniju koja ga proizvodi kupila The Coca Cola Company.
    Davor

  17. #392
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    A naravno da ne može svako da napravi hranu koju pravi McDonalds - mislim,nemaju svi pristupa genetski modifikovanoj hrani ( eto konačno se slažem sa tobom u nečemu Davorp) Odmah da rasčistimo nešto, ovo neće odlučiti ni ovaj forum ni niko, ovo će odlučiti oni čija riječ ima težinu. NPR da li si upoznad da je prije nekoliko godina Lidl ( lanac supremarketa, sa ne brendiranom robom) pokušao da otvori u CG supermarket.....i ništaaaaa nekome nije odgovaralo dakle treba prije svega gledati malo i na to: a mislim da ovaj komentar "možda je ta hrana nezdrava, ali je specifična" nije na mjestu. da li bi svome djetetu dao da jede hranu za koju postoji realna mogućnost da je GMO?, a sestri, bratu......
    p.s. i proliv je nezdrav, ali je specifičan

  18. #393
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kome nikome nije odgovaralo? Voliju ili Panto Market-u. Za Lidl i ostale trzne centre se ne sekiraj, otvorice se oni prije ili kasnije i u Crnoj Gori. Ponuda u supermarketima vam je jako siromasna, tako da sto se tice poslovnog dijela, neupitno je da ce im se isplatiti. EU ce od Crne Gore kad-tad traziti da potpise razne ugovore prilikom procesa EU integracija, a koji idu na ruku njihovim kompanijama - liberalizacija trzista. Evo gledam danas i od BIH se trazi da sve uvozi iz Hrvatske kao da je u CEFT-i, bez obzira sto BIH ne moze izvoziti u Hrvatsku, i to ce im na kraju i proci. Tako da ce biti onako kako EU zeli a ne Crna Gora, Bih ili Hrvatska. To sto u Crnoj Gori drzava stiti ove tajkune koji su vlasnici voli-ja, pante marketa i drugih centara, nece trajati dovijeka.
    Davor

  19. #394
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    ugovori koji idu na ruku njihovim kompanijama - liberalizacija trzista.
    Koje od to dvoje?


    Quote Originally Posted by davorp View Post
    To sto u Crnoj Gori drzava stiti ove tajkune koji su vlasnici voli-ja, pante marketa i drugih centara, nece trajati dovijeka.
    Umjesto toga će država štitit neke druge tajkune i nama će samim tim bit mnogo bolje?

  20. #395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ja ne mogu da razumijem da se kupci/potrosaci bune da imaju vecu ponudu hrane u svom gradu. Pa sve i da je to hrana koju vi ne konzumirate, ne razmisljate da ce mozda ta Kruna, Gurman itd. morati da poboljsaju kvalitet i uslugu svojih proizvoda ukoliko im opadne promet zbog vece konkurencije? Lose je imati dobar primjer poslovanja "u komsiluku"? Pored toga, kao sto neko vec rece, MC Donald's ne nudi samo hamburgere, vec i sejkove, sladolede, obroke za djecu u kojima dodje igracka (njihova pakovanja su odlican marketinski trik koji mami ljude,a pogotovo djecu).

    Ja prva ne jedem hamburgere i slicnu brzu hranu, i uvijek mi je bilo glupo kada vidim da recimo u Italiji dodje Amerikanac i umjesto da proba njihovu hranu (a po mom misljenju, imaju najbolju kuhinju na svijetu) on udje u MC. Iz kog god razloga oni to radili, takvih turista, koji idu na sigurne varijante ili kojima zbog nekog razloga ne odgovara da eksperimentisu sa hranom, uvijek ce biti.
    I dalje, ne mogu da pronadjem ni jedan razlog zasto bi po Podgoricu, kao grad, bilo lose da se otvori MC.
    To je to.

    To ce najprometniji restoran bit u Pg garantujem zivotom!
    Ne kapiram zaboga ovu OSTRU osudu na racun MC-a kako je nikakav i kako to ne treba, kako je njesra itd.
    Pa mali je ovo grad za vas vidim ja. Ne razumijem sto nekome smeta mogucnost IZBORA raznovrsnosti u glavnom gradu?
    Ja obozavam MC a vi sto srete tu o nezdravosti hrane ka da ste se rasli nedje na bijele dvorove imam jednu poruku - ne prdite.
    Jedete ovih mljevenih opanaka i pazuha u krunu svaku noc i bureka pa pijete svasta da utulite zgaravicu a ovamo mlatite kako vi MC ne valja.
    Ne razumijem ni ove sto cijelo vrijeme pominju nacionalnu nasu kuhinju kao nesto bolje, jeftinije itd. ada znamo da je domaca kuhinja zdravija coce niste toplu vodu izmislili
    Dako smo se nadrali vise te boranije, kupusa rastana, sarmi, drobova, telecih corbi, dzigerice i pilecega BIJELOG, ****em se u sred njega...nece nam utec ta zdravina nidje.
    Treba nam sto vise izbora, da se malo promijeni, da se popije neki milksejk studeni ponekad, da nam se promijeni ukus pljeskavice od soje sto nam uvaljuju po euro sa po`kila leba i po kila urnebes salate.

    Jesam li zaboravio da se nasmijem??


    Cekaj.....

    aaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahah ahahahahahahahahahahahhahaahahaha


    MC welcome m8, stipu ove crnjake

  21. #396
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zato što pravo na izbor imamo svi jednako, a ne isključivo ljudi koji vole hladni "milk-šejk".

  22. #397
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Niko je od ovoga napravio osudu - ako ti se pije milkshake a ti fino traži frape - i dobićeš isto ali ne brendirano a što se tiče zdravine - prvo će da zavlada gmo hrana, a onda će velike kompanije po vukoje*inama da prave farme biološke hrane i da ti je pordaju po paprenim cijenama.......tj mu*a za bubrege - **** golbalizaciju, treba težiti originalnosti

    ako misliš da je masa u pravu onda bi trebao da probaš go*no - ako ga jedu milioni muva mora da su u pravu -

  23. #398
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    nijesam za mc ali nijesam ni protiv, ako se nekome otvara neka otvori - ali ne treba od toga praviti neki događaj - jer to nije. Otvorio se McDonalds u Podgorici, trt da je sreće gledali bi da se u Crnoj Gori otvori neka fabrika a ne brza hrana - i ja ovim se odjavljujem sa ovog foruma jer ne želim da učestvujem u prmociji ovog topic-a kao ni njegove teme. Mišljenja sam da za CG ima važnijih tema od ove, a gdje će ljudi jesti brzu hranu svejedno je.
    ne vidim zašto bi po Pg bio dobro da se otvori, isto kao što neko ne vidi zašto bi bilo loše - na kraju krajeve treba da se ljudi od malena uče im roditelji imaju para da zakupe McD za jedno veče, treba od malih nogu da se uče da su djeca bogova a ne obični smrtnici koji kod kuće slave rođuse i kojima roditelji režu kolače......kad već mogu da imaju plaćenu poslugu za to...

  24. #399
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    Niko je od ovoga napravio osudu - ako ti se pije milkshake a ti fino traži frape - i dobićeš isto ali ne brendirano a što se tiče zdravine - prvo će da zavlada gmo hrana, a onda će velike kompanije po vukoje*inama da prave farme biološke hrane i da ti je pordaju po paprenim cijenama.......tj mu*a za bubrege - **** golbalizaciju, treba težiti originalnosti

    ako misliš da je masa u pravu onda bi trebao da probaš go*no - ako ga jedu milioni muva mora da su u pravu -

    Pa to vec imas u Crnoj Gori. Farme koje proizvode bio hranu, i onda je prodaju po paprenim cijenama, a drzava nema zakon o uzgoju organske hrane, niti je bilo kome izdata licenca, a opet se prodaje. Na Zapadu moras biti registrovan ako hoces da proizvodis organsko.
    Davor

  25. #400
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    To je to.

    To ce najprometniji restoran bit u Pg garantujem zivotom!
    Ne kapiram zaboga ovu OSTRU osudu na racun MC-a kako je nikakav i kako to ne treba, kako je njesra itd.
    Pa mali je ovo grad za vas vidim ja. Ne razumijem sto nekome smeta mogucnost IZBORA raznovrsnosti u glavnom gradu?
    Ja obozavam MC a vi sto srete tu o nezdravosti hrane ka da ste se rasli nedje na bijele dvorove imam jednu poruku - ne prdite.
    Jedete ovih mljevenih opanaka i pazuha u krunu svaku noc i bureka pa pijete svasta da utulite zgaravicu a ovamo mlatite kako vi MC ne valja.
    Ne razumijem ni ove sto cijelo vrijeme pominju nacionalnu nasu kuhinju kao nesto bolje, jeftinije itd. ada znamo da je domaca kuhinja zdravija coce niste toplu vodu izmislili
    Dako smo se nadrali vise te boranije, kupusa rastana, sarmi, drobova, telecih corbi, dzigerice i pilecega BIJELOG, ****em se u sred njega...nece nam utec ta zdravina nidje.
    Treba nam sto vise izbora, da se malo promijeni, da se popije neki milksejk studeni ponekad, da nam se promijeni ukus pljeskavice od soje sto nam uvaljuju po euro sa po`kila leba i po kila urnebes salate.

    Jesam li zaboravio da se nasmijem??


    Cekaj.....

    aaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahah ahahahahahahahahahahahhahaahahaha


    MC welcome m8, stipu ove crnjake
    Svaka čast. Od riječi do rjieči se potpuno slažem. Sve si objasnio, i to na svima razumljivom jeziku. Mljeveni opanci i pazusi. :lolblue:

    Božanski post.

Page 16 of 24 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. McDonald`s u Podgorici [?]
    By Black_Pirate in forum Centralni
    Replies: 358
    Last Post: 20-07-13, 12:11
  2. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 18:15
  3. Pismo Glavnom Krivcu Za Sve
    By loken in forum Ekonomija
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-10, 22:45
  4. McDonald's Fantasy Football
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-08, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •