View Poll Results: Svejedno mi je oću li imati muško ili žensko dijete?

Voters
121. You may not vote on this poll
  • Da

    93 76.86%
  • Ne

    28 23.14%
Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast
Results 401 to 425 of 435

Thread: Kult muškog djeteta

  1. #401
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Vala i ti banaliziješ niti smo u ratove,niti nam je zemlja zemljoradnička a i da jes danas mašina više odrađuje no čovjek jedino ako se fizički gleda muško što može više da obavi je da istovara džakove u Okov i Voli.

    To što kult ne prati trendove tako je to sa kultovima.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  2. #402
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ja imam firmu potrebni su mi radnici, bolje da ih napravim nego da ih rentiram!
    )

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  3. The Following 6 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  4. #403
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    E to je druga priča danas bi svaki a se rodi kravatu da li partijsku da li pravničku.

    Majstora i radnika ni za lijek uvoze se sa svih strana od Turske preko Indije što ćeš tako ti je to sa Crnogorcima.Jel i to kult muškog đeteta u Crnu Goru,svaki za direktora?Lol

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  5. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  6. #404
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ja imam firmu potrebni su mi radnici, bolje da ih napravim nego da ih rentiram!
    )

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Zavisi od branše i vrste posla, ali žene su u 90% slučajeva bolji radnici (ako nije u pitanju fizički posao)...
    #fakenews

  7. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  8. #405
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zavisi od branše i vrste posla, ali žene su u 90% slučajeva bolji radnici (ako nije u pitanju fizički posao)...
    Sto bi rekao pokojni Leslie Nielsen, a vazi i za radnike

    Woman makes the best hostages. They're smaller, easier to take along, eat less, smell nice
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  10. #406
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    _______________

    OT:

    Dobiješ sina nakon 4 ćerke, pucaš, oduzmeš se od ponosa... a on ti izraste u transića, non-binary... ili neku sličnu konstrukciju
    A jedna od cerki ti izraste u Anu Brnabic ili Mariju Serifovic pa si kvit.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #407
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A jedna od cerki ti izraste u Anu Brnabic ili Mariju Serifovic pa si kvit.
    Nemoj Serifovicku i Brnabitch u isti kos kumim te kapicom

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  12. #408
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Kakve veze ima oće li sin ili ćerka izrasti u geja ili dekadno čeljade? Valjda roditelji nisu planirali da ih hebu kad odrastu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  14. #409
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Bogumi da mu otac zna..Nije to u skladu sa kuRtom tradicije.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 31-01-24 at 13:07.
    No pasaran!

  15. #410
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Karikiraš ođe se u stvari ne govori o tome što želi neko ka slobodna jedinka no što su projekcije roditelja pa otud i selektivni abortus jer nauka napreduje a na ove prostore primitivizam opstaje i eto nauke u službi primitivizma.

    A to ko će što da čini ka odrasla jedinka sa svojim tijelom,životom itd njegova sloboda izbora za tako što opet ulaženje u zonu privatnosti bilo čije opet izlazi na viđelo primitivizam.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Pa šta ćemo, slobodu izbora da biram šta sam ili da abortiram, ali da ne priznajemo nekom slobodu izbora selektivnog abortusa? Jer ovi što to biraju su odrasle jedinke i to je tijelo njihovo.

    I što na ove prostore? Eno oni Makronovi roditelji lijepo rekli - ok, ali nije nam milo. Što je u ćudi ljudskoj, nema toga roditelja što bi da mu dijete bude lgbtiq, no strejt i da ima đecu. Prihvatiću, ali for the record nije mi milo. Može biti da ih ima što bi voljeli da im ćerka abortira, pa i selektivno.

  16. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  17. #411
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Pa šta ćemo, slobodu izbora da biram šta sam ili da abortiram, ali da ne priznajemo nekom slobodu izbora selektivnog abortusa? Jer ovi što to biraju su odrasle jedinke i to je tijelo njihovo.

    I što na ove prostore? Eno oni Makronovi roditelji lijepo rekli - ok, ali nije nam milo. Što je u ćudi ljudskoj, nema toga roditelja što bi da mu dijete bude lgbtiq, no strejt i da ima đecu. Prihvatiću, ali for the record nije mi milo. Može biti da ih ima što bi voljeli da im ćerka abortira, pa i selektivno.
    Jes no selektivni abortus je izbor kulta muškog đeteta nije žene.To statistički je zabrinjavajuće u CG i na Kosovo tako veli statistika.

    Povela bi ja takve očeve u Igalo da vide onu đecu sa cerebralnom paralizom ili da pričaju sa majkama koje nikad nisu mogle postati majke jer imaju problem sa sterilitetom jer su goMna koja bi da smaknu neki plod samo zato što je ŽENSKO.
    A ženu ko pita ima još te svijesti u našu zemlju milu đe ipak muškarac ka se do te mjere pita.
    Last edited by Bluemoon; 31-01-24 at 16:09.
    No pasaran!

  18. #412
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Postoji li slučaj selektivnog abortusa ako je 4-5-ta trudnoća,nosi se muško a sve sinovi prije toga i zašto ne?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  19. #413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Valja starcima ipak kad imaju jednu cerku nikad udatu, bez djece. Valja posebno kad je snaha koja zivi pod istim krovom sa njima nikakva.

    Naopakog li svijeta.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  21. #414
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Što se tiče muško-ženskih poslova, ne zaboravite očevi da vam sinove jedva čeka da dočeka zla-tašta-vještica No ih DOBRO osposobite da se U SAMOM startu obračunaju s njom, inače ne osta ništa muško U njima osim onoga NA njima
    Ja kad sam se ženio žena me doživljavala(jer sam je izmanipulisa) kao princa iz bajki na bijelom konju(mada je poslije u nekom rekordnom roku promijenila mišljenje), ali mi ni na kraj gluposti nije bilo da me i tašta doživila slično ALI samo kao bijelog konja i ostala je dosledna(nije mijenjala mišljenje) sve do danas, a ubijeđen sam da će i umrijet s tim

  22. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:


  23. #415
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Što se tiče muško-ženskih poslova, ne zaboravite očevi da vam sinove jedva čeka da dočeka zla-tašta-vještica No ih DOBRO osposobite da se U SAMOM startu obračunaju s njom, inače ne osta ništa muško U njima osim onoga NA njima
    Ja kad sam se ženio žena me doživljavala(jer sam je izmanipulisa) kao princa iz bajki na bijelom konju(mada je poslije u nekom rekordnom roku promijenila mišljenje), ali mi ni na kraj gluposti nije bilo da me i tašta doživila slično ALI samo kao bijelog konja i ostala je dosledna(nije mijenjala mišljenje) sve do danas, a ubijeđen sam da će i umrijet s tim
    Jes majka veli za svog sina da je car pa je snaha vještica,a isto joj je i sa kćerkom pa joj je zet konj.
    Ahahah đe si ti vidio roditelje da realno sagledaju svoja čeda i da niko na svijet nije njima ravan.

    Zato su vicevi o svekrvama i taštama uvijek unerbesno smjehotresno unebersni.
    No pasaran!

  24. #416
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Karikiraš ođe se u stvari ne govori o tome što želi neko ka slobodna jedinka no što su projekcije roditelja pa

    A to ko će što da čini ka odrasla jedinka sa svojim tijelom,životom itd njegova sloboda izbora za tako što opet ulaženje u zonu privatnosti bilo čije opet izlazi na viđelo primitivizam.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Ali trendovi u SAD i VB pokazuju interesantno stanje stvari, koliko kod nas ima nezadovoljnih onime kako du ih roditelji smandrljali ko zna...
    "...In 2021, about 42,000 children and teens across the United States received a diagnosis of gender dysphoria, nearly triple the number in 2017, according to data Komodo compiled for Reuters. Gender dysphoria is defined as the distress caused by a discrepancy between a person’s gender identity and the one assigned to them at birth...The Komodo analysis of insurance claims found 56 genital surgeries among patients ages 13 to 17 with a prior gender dysphoria diagnosis from 2019 to 2021. Among teens, “top surgery” to remove breasts is more common. In the three years ending in 2021, at least 776 mastectomies were performed in the United States on patients ages 13 to 17..."

    Overall, the analysis found that at least 121,882 children ages 6 to 17 were diagnosed with gender dysphoria from 2017 through 2021."




    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  25. #417
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kakve veze ima oće li sin ili ćerka izrasti u geja ili dekadno čeljade? Valjda roditelji nisu planirali da ih hebu kad odrastu.
    Eee, ali tako se narušava prirodni tok stvari jer, kso što neko neđe nspisa, svrha života je da se razmnožiš a gej sin/ćerka je kočnica opstanka

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  26. #418
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ali trendovi u SAD i VB pokazuju interesantno stanje stvari, koliko kod nas ima nezadovoljnih onime kako du ih roditelji smandrljali ko zna...
    "...In 2021, about 42,000 children and teens across the United States received a diagnosis of gender dysphoria, nearly triple the number in 2017, according to data Komodo compiled for Reuters. Gender dysphoria is defined as the distress caused by a discrepancy between a person’s gender identity and the one assigned to them at birth...The Komodo analysis of insurance claims found 56 genital surgeries among patients ages 13 to 17 with a prior gender dysphoria diagnosis from 2019 to 2021. Among teens, “top surgery” to remove breasts is more common. In the three years ending in 2021, at least 776 mastectomies were performed in the United States on patients ages 13 to 17..."

    Overall, the analysis found that at least 121,882 children ages 6 to 17 were diagnosed with gender dysphoria from 2017 through 2021."




    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Pravi poštovalac kulta muškog djeteta uopšte ne tretira sve što je napisano na stranom jeziku.
    ...zato prevedi mi ovo

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  28. #419
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jes majka veli za svog sina da je car pa je snaha vještica,a isto joj je i sa kćerkom pa joj je zet konj.
    Ahahah đe si ti vidio roditelje da realno sagledaju svoja čeda i da niko na svijet nije njima ravan.

    Zato su vicevi o svekrvama i taštama uvijek unerbesno smjehotresno unebersni.
    To jeste istina što zboriš, ali ja sam mislio na nešto drugo. Tj. jedan(i najčešći) od načina na koji žene preuzimaju APSOLUTNU vladavinu u braku a sve skriveno pod plaštom neke ravnopravnosti. Konačan epilog je kad žena izdaje naredbe ISPOD GLASA "svojoj ljubavi" koja prećutno više to nije Jer je magija privlačnosti nestala... odnosno kapitulirala. Kapiraš li??? Znam da nisi u stanju da ukapiraš

  29. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:


  30. #420
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Pa neću razumjeti jer nemam potrebu da manipulišem nekim za mene je to viša matematika.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  31. #421
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jes no selektivni abortus je izbor kulta muškog đeteta nije žene.To statistički je zabrinjavajuće u CG i na Kosovo tako veli statistika.

    Povela bi ja takve očeve u Igalo da vide onu đecu sa cerebralnom paralizom ili da pričaju sa majkama koje nikad nisu mogle postati majke jer imaju problem sa sterilitetom jer su goMna koja bi da smaknu neki plod samo zato što je ŽENSKO.
    A ženu ko pita ima još te svijesti u našu zemlju milu đe ipak muškarac ka se do te mjere pita.
    Mene intersuje jedna stvar,zasto te iste zene ne mrsnu tu splacinu no nastave da zive s' njim.Znam par djevojaka dje su ih momci na javim mjestima samarali(mogu mislit sta im rade iza zatvorenih vrata)i dalje su s' tim istim fukarama.Da li neko treba da zali takvi budalu?
    Last edited by Randy Orton; 01-02-24 at 11:43.

  32. #422
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Vjerovatno jer im je to prihvatljivo (već viđeno) ponašanje između muškarca i žene.
    Ne treba žaliti, ali možeš pitati, kad nasilnik nije prisutan, da li misli da joj je to maximum koji može da dobaci u odnosu sa muškarcem. Jer uvijek može bolje. A i gore. Zametneš joj sjeme da dUma.
    Last edited by tigrovo_oko; 01-02-24 at 11:56.
    "I shut my mouth and hold the light"

  33. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  34. #423
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Može biti više faktora između ostalog da je prihvatljiv model kako tigrovo oko napisa (obično su to ljudi iz takvih porodica đe je neko odrastao gledajući oca svog u tome),a može biti i onaj psihološki momenat žrtva/nasilnik đe to pređe u patološki odnos.
    Ti si u pravu kad kažeš da je svima koji smo u drugačijim okolnostima i odrasli i podignuti sasvim normalno izaći iz takvog bolesnog odnosa no eto postoje ti slučajevi koje navodiš da i dalje ostaju u ulozi žrtve.Znam i ja jedan primjer doduše više je u relaciji idi mi/dođi mi đe nasilnik roni suze pokajničke i opet isto.Nema ko je nasilnik ko jednom podigne ruku na ženu ćeraj *ovno tu se slažem u potpunosti.

    I ođe se piše šta ako muško dijete se ispostavi da više naginje ka muškarcima.Evo jedno trik pitanje jel bi neko lakše podnio da mu je sin nasilnik ili gej?Tururu.
    Last edited by Bluemoon; 01-02-24 at 14:27.
    No pasaran!

  35. #424
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jes majka veli za svog sina da je car pa je snaha vještica,a isto joj je i sa kćerkom pa joj je zet konj.
    Ahahah đe si ti vidio roditelje da realno sagledaju svoja čeda i da niko na svijet nije njima ravan.

    Zato su vicevi o svekrvama i taštama uvijek unerbesno smjehotresno unebersni.
    Kako to sad zet da je konj? Zar zet nije vazda bio magarac?


    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Eee, ali tako se narušava prirodni tok stvari jer, kso što neko neđe nspisa, svrha života je da se razmnožiš a gej sin/ćerka je kočnica opstanka

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Dako se snađe ostalih 8 milijardi ljudi sa opstankom ljudskog roda i bez pojedinačnih doprinosa neheteroseksualnih ljudi. Pri čemu neheteroseksualnost odavno nije prepreka za razmnožavnje. Vještačke oplodnje za neheteroseskualne osobe sa jajnicima i matericom, surogat kao opcija za sve njih zajedno, uključujući i ove sa jajnicima i matericom.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  36. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  37. #425
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    U oravu si NHM,ko nema zeta nema ni magareta

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kult vođe
    By Kliker17 in forum Religija i filozofija
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-13, 23:27
  2. Replies: 59
    Last Post: 30-12-10, 13:21
  3. čudo od djeteta
    By milicaaaaaaa in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 01-10-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •