Page 14 of 210 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast
Results 326 to 350 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #326
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Hibert drvo po meni nikakav značajni faktor nije za neku ekipu on prije svega loptu ne umije da ufati kod skoka.Spor u odbrani dok je u napadu samo tako ograničen.
    Možda bi se preporodio u drugi tim ko zna
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #327
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Slusam sinoc na RTS-u prije utakmice pita Sarenac Karadzica: 'posle otkaza Durenta (i nabroji sve ostale koji ne igraju), mislite li da je Amerika i dalje prvi favorit, ili ipak Spanija ima vece sanse?' i ovaj odgovora da bi ipak Spanija trebala da ima vece sanse zbog domaceg terena...e kakve gluposti necu cut od tih strucnjaka koji nisu svjesni da kad bi svih ovih 16 igraca otkazalo da bi oni opet bili prvi favoriti :-)

    ali bekovska linija obecava brzu kosarku: Rose, Curry, Irving, Lillard, Harden...
    sto mislite koja cetvorica ce otpasti? cini mi se da je najrealnije da otpadnu: Korver i Plumlee...za ostale nisam siguran...
    Centarska linija mi se, osim Davisa, uopste ne svidja...

  3. #328
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Slusam sinoc na RTS-u prije utakmice pita Sarenac Karadzica: 'posle otkaza Durenta (i nabroji sve ostale koji ne igraju), mislite li da je Amerika i dalje prvi favorit, ili ipak Spanija ima vece sanse?' i ovaj odgovora da bi ipak Spanija trebala da ima vece sanse zbog domaceg terena...e kakve gluposti necu cut od tih strucnjaka koji nisu svjesni da kad bi svih ovih 16 igraca otkazalo da bi oni opet bili prvi favoriti :-)

    ali bekovska linija obecava brzu kosarku: Rose, Curry, Irving, Lillard, Harden...
    sto mislite koja cetvorica ce otpasti? cini mi se da je najrealnije da otpadnu: Korver i Plumlee...za ostale nisam siguran...
    Centarska linija mi se, osim Davisa, uopste ne svidja...
    Ja ocekujem nesta ovako 12 igraca.
    Rose,Curry,Irving
    Harden,Thompson,DeRozan
    Parsons,Korver
    Davis,Faried
    Cousins,Drummond

    Mada svakako moze da se desi da Plumlee upadne umjesto Cousinsa ili Drummonda jer po izvjestajima iz USA kampa momak najvise pokazuje od njih.Ja sam htio da Wall bude taj treci PG ali sad je sigurno da ce Irving ici zbog Duke veze sa americkim trenerom.

    Svakako prejaka ekipa gdje je mozda lider upitan ali bi to trebao da bude ili Rose ili Curry.Gledajuci napadacki za njih ne bi trebalo da bude problema ali su defanzivno slabiji, mada kad pogledas da su im Spanci glavni konkurenti ovaj tim ne bi trebao da ima problema protiv njih, bez ako se ne desi neki raspad ili domacinsko sudjenje.Ne znam hoce li forsirati brzu kosarku ali svakako imaju atletski najmocniju ekipu za to, za mene su prvi favoriti za zlato i dalje.

  4. #329
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    The sale of the Los Angeles Clippers has closed. Steve Ballmer is officially the new owner.
    Vrijednost imovine mu se procjenjuje na 20 milijardi $

  5. #330
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Pa Kevin Lav ipak nije prešao u Klivlend jel?
    Na sajtu Klivlenda ga nema u ekipi.
    Ipak ništa od toga.

  6. #331
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    čeka se da prođe 30 dana od viginsovog potpisivanja ugovora pa da se odradi i zvanično. sve dogovoreno, valjda i benet ide u 76, jang u minesotu

  7. #332
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Aha. Zafaljujem.
    Mada su uglavnom ova 3 igrača (Džejms, Irving, Lav) sebični jako, pitanje je kako će se to uklopit a i treba dobra klupa za visoke domete.
    No vidjet ćemo.
    Ja dajem ove godine San Antoniu i Dalasu (koji se odlično pojačao) najveće šanse za titulu.

  8. #333
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Pa Kevin Lav ipak nije prešao u Klivlend jel?
    Na sajtu Klivlenda ga nema u ekipi.
    Ipak ništa od toga.
    Praktično je sve tu gotovo, mada mogu da probude duhove Dejvida Šterna još uvijek.

    While Love reportedly told the Cavs he would re-sign with the team next summer for five years, $120 million, sources told ESPN that no such agreement is in place.
    “In addition, under NBA rules, such an agreement would be illegal, and, if proven, it potentially could be grounds for the league to block this trade and dole out punishment to both teams,” ESPN reports.
    Last edited by [kinetic]; 21-08-14 at 18:34.

  9. #334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    klay 8? bravo im ga.
    a kobo je ionako zen.
    sjutra objava love-wigginsa trejda. najnovije informacije su da 'sota ne salje bennetta u sixerse, vec shveda, mbah a moutea i miamijev pik sa drafta. znaci na krilima naredne sezone: wiggins, young, bennett, shabazz, budinger, brewer + martin i la vine na SG/SF. svi izmedju 200 i 206 visine, niko odbranu ne igra, niko nije neki jaci skakac, niko nema fizikalije za ol' school cetvorku, niti konstantan sut za tri za stretch 4.
    slijedi jos 10 godina pakla.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  10. #335
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    klay 8? bravo im ga.
    a kobo je ionako zen.
    sjutra objava love-wigginsa trejda. najnovije informacije su da 'sota ne salje bennetta u sixerse, vec shveda, mbah a moutea i miamijev pik sa drafta. znaci na krilima naredne sezone: wiggins, young, bennett, shabazz, budinger, brewer + martin i la vine na SG/SF. svi izmedju 200 i 206 visine, niko odbranu ne igra, niko nije neki jaci skakac, niko nema fizikalije za ol' school cetvorku, niti konstantan sut za tri za stretch 4.
    slijedi jos 10 godina pakla.
    Od tih tu igraca samo cini mi se Brewer igra solidnu odbranu dok se za Wigginsa isto predvidja da ce biti u najmanju ruku defanzivac Brewerovog kalibra.Napravila se velika guzva na tim krilnim pozicijama a nidje nijednog iznadprosjecnog igraca tamo.Sto se 4ki tice tu ce vjerovatno biti Young i Bennet sa svojim nekonstantnim sutem.Bilo bi dobro kad bi se Baree trsili nekako nego ga niko nece.

    Inace ja sam procitao da ce 'Sota sledece godine da forsira run and gun sa Rubiom i ovom djecinom sa zadnja 2 drafta i koliko god to smijesno zvucalo Rubio je najbolje izgledao u ruki sezoni kad su sa njim igrali atlete poput Wes Johnsona,Beaslya i Derricka Williamsa pa nesto slicno ocekujem i sledece sezone. vjerovatno ce biti lijepi za gledanje ali nece vidjeti plejofa.Ocekujem ovako nesta:

    Rubio/Mo Williams
    Martin/Lavine/Budinger
    Wiggins/Brewer/Shabazz
    Young/Bennet/Hummel
    Pekovic/Dieng/Turiaf

  11. #336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    mora se to izbalansirati nekako, nadam se da ce poslati 2 trojke za 1 valjanu cetvorku. mada sumnjam da bi dobili ista bolje od ... thada younga, koji je OK igrac, i dovoljno mlad i dovoljno iskusan. brewer jeste dobar defanzivac, ali se precesto kocka i ide na kradje, i generalno je zabavan gledanje, ali frustrirajuc za trenere.
    a sto se run and gun-a tice... saunders je stalno forsirao neki pozicioni napad sa dosta suteva sa poludistance, nesto sto odavno nije u modi, a osim martina, ovdje nema igraca koji ima konstantan sut van reketa.
    nikad nije kasno da se covjek od 60 godina promijeni.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  12. #337
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da im je nekako najlogicniji sledeci korak trejd Pekovica.Jasno je koji je tip ofanzive mora da forsira ekipa sa Rubiom,bezbroj mladih,eksplozivnih spoljnih igraca i Jangom kao niskom cetvorkom.I njegova igra i igra ekipe ce da pate ostane li.Ocekujem do All-Stara trejd.Uostalom,Minesoti trenutno nista ne treba igrac od tridesetak godina i 12 miliona godisnje plate,koliko god dobar bio.
    Raise my hammer,take my aim

  13. #338
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    mora se to izbalansirati nekako, nadam se da ce poslati 2 trojke za 1 valjanu cetvorku. mada sumnjam da bi dobili ista bolje od ... thada younga, koji je OK igrac, i dovoljno mlad i dovoljno iskusan. brewer jeste dobar defanzivac, ali se precesto kocka i ide na kradje, i generalno je zabavan gledanje, ali frustrirajuc za trenere.
    a sto se run and gun-a tice... saunders je stalno forsirao neki pozicioni napad sa dosta suteva sa poludistance, nesto sto odavno nije u modi, a osim martina, ovdje nema igraca koji ima konstantan sut van reketa.
    nikad nije kasno da se covjek od 60 godina promijeni.
    Tesko da bi dobili ista bolje od Thada Younga kao sto kazes, a i ove trojke tesko da se mogu unovciti za neku 4ku bolju od Younga jer realno slabo ko od njih ima neku vrijednost sa obzirom na ugovore koje imaju.Tacno je to sto kazes da se kocka puno u odbrani ali je malo igraca danas koji se ne kockaju, Igoudala se kocka koliko i Brewer pa je on dio All-defensive tima uglavnom zbog reputacije od ranije i zato sto on igra u Warriorse a ovaj u Wolvese.

    Ja se sjecam da je Saunders forsirao taj mid range sut kod svojih plejmejkera u svojim ekipama, i dosta nekih dugih dvojki sto ja mislim kod Rubia nece moci da se primjeni.Veliki problem 'Sote prosle sezone je sto je Martin uzimao loptu Rubiu koji bi coskario umjesto da njemu daju loptu jer je najefektivniji sa loptom u rukama, da bi Martin radio ovo sto ti pricas, uzimao loptu kod pozicionog napada kako bi uzimao suteve sa poludistance, pa vidjesmo kako je na kraju uticalo na rezultat i istorijski losu sezonu Rubia gledano statisticki.

    Naisao sam na BR na ovaj podatak sto mi je bio bas cudan da je prosle od svih PG u NBA koji imaju 6 ili vise asistencija po utakmici Rubio predzadnji u usage rate, u smislu da mu prosle sezone nije dozvoljeno da kontrolise napad kao ranije(link)
    Usage rate
    Kevin Love (28.4%)
    Kevin Martin (24.8%)
    JJ Barea (24.4%)
    Shabazz (23.3%)
    AJ Price (23%)
    Pekovic (22.5%)
    Alexy Shved (21.3%)
    Derrick Williams (18.1%)
    Chase Budinger (17.2%)
    Gorgui Dieng (17%)
    Corey Brewer (16.4%)
    Ricky Rubio (16.4%)

  14. #339
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://bleacherreport.com/articles/2...untold-stories

    Mali dio onoga sto ga cini mnogo vecim od jednog kosarkasa,makar za mene.Hodajuca inspiracija
    Raise my hammer,take my aim

  15. #340
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    oce li se igrati fantasy ove godine drugari

  16. #341
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako nekog zanima,odlican clanak o advanced stats pomami u NBA.

    http://www.slate.com/articles/sports...problem.2.html
    Raise my hammer,take my aim

  17. #342
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,757
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Malo WNBA magije



    To je Joakim Noa stajl :mrgreen:


  18. #343
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pa deee steeeee cavulje.. Moj offseason zavrsen..Sada pocinje WC pa onda se polako ulazi u novu paklenu sezonu...

    Burno ljeto, nema sto..Nema potrebe da radimo recap..Najvise sam izgubio ja kao fan Heat-a , ali dobro..Moje srce lezi u South Beach i uz D.Wade-a tako da sam tu pronasao utjehu
    Najveca zelja za ovu sezonu jeste da se sretnemo sa Cavsima u postseason..

  19. #344
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Otplati li kucu (game 4 sjecas se?)? Cuo sam da ti je ostalo da radis za jos jos sobu, hodnik i plocice i kupatilo?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #345
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Otplati li kucu (game 4 sjecas se?)? Cuo sam da ti je ostalo da radis za jos jos sobu, hodnik i plocice i kupatilo?
    Dobio sam 100 kuca na Miami..A samo nekoliko izgubio . Ako se sjecas duplira sam kuce na Game 2 ECF i Game 2 Finals To su ti vec 4 kuce

    Btw. Dovedosmo Shannon Brown-a.. 1 year/$1.3 million

    Ne znam sto ce nam ovoliko igraca na poziciji 1 i 2 ali dobro..Od viska glava ne boli

    Ako sto, Brown ce donijeti dobrih zakucavanja u AA Arenu
    Last edited by miha; 27-08-14 at 23:21.

  21. #346
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Dobio sam 100 kuca na Miami..A samo nekoliko izgubio . Ako se sjecas duplira sam kuce na Game 2 ECF i Game 2 Finals To su ti vec 4 kuce

    Btw. Dovedosmo Shannon Brown-a.. 1 year/$1.3 million

    Ne znam sto ce nam ovoliko igraca na poziciji 1 i 2 ali dobro..Od viska glava ne boli

    Ako sto, Brown ce donijeti dobrih zakucavanja u AA Arenu
    Ne znam za Senona, bio je u Spurse i ocekiva sam od njega nesto zanimljivo ali nista posebno nije ucinio. Inace svidja mi se kakvu ekipu sklapa Majami osim nerealnog max ugovora za Bosa..
    Nista to kad si onu kucu izgubio. Ono nije bila kuca nego vila :-D
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #347
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Klipersi istakli kandidaturu za najgluplji trejd sezone.Jos kad se uzme u obzir da je taj isti Dudley bio polovina paketa koji su dobili za Bledsoe-a ...
    Raise my hammer,take my aim

  23. #348
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne znam za Senona, bio je u Spurse i ocekiva sam od njega nesto zanimljivo ali nista posebno nije ucinio. Inace svidja mi se kakvu ekipu sklapa Majami osim nerealnog max ugovora za Bosa..
    Nista to kad si onu kucu izgubio. Ono nije bila kuca nego vila :-D
    Nije nam se dalo za 3peat, jbg.. Bolji je pobijedio.. A i previše bi bilo kuća Prije neki dan sam nešto uporedjivao titulu Miami-a 2012 i ovu sad Spursa.. Jedna ključna stvar koju sam zapazio jeste da su oba tima godinu prije toga doživjeli gadne poraze i da su se sledeće godine vratili sa nevjerovatnom motivacijom i osvojili.. Pa se zapitah, jel to treba da bi osvojio titulu..ta vatrena motivacija i želja za iskupljenjem?.. Svi znamo što je Lebron doživio 2011 u finalu i sa kakvim mindset-om je igrao sledeće sezone, kao i Spursi prošle..I jedni i drugi su samo jedno imali na umu, a to je REDEMPTION. i to je put to titule bio praktično isti.. Spursi su se zamalo okliznuli protiv Mavsa, dok je Miami zamalo ispao od Bostona ali tad smo vidjeli Jamesa kao nikad prije..

    A Boshu je dat ugovor ovoliki samo da ne podje u Houston.. Dako opravda te pare .. Ne priznajem ništa ispod 20&10 po utakmici.. Bićemo fina ekipa.. Wade već kažu izgubio dosta kg i planira da igra 75+ utakmica.. Odlazak Lebrona je možda najbolja stvar koja je Wade-u mogla da se desi ovako kasno u karijeri da krene remotivisan i ponovo "gladan".. Mislim da će Granger bit dobar sa klupe.. Wade i Bosh sad obojica u prvom planu.. Nastaviće Miami po starom receptu samo što ove sezone neće biti "coasting" kroz regularni dio nego se igra za što bolju poziciju

  24. #349
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Dalas je sastavio finu ekipicu, osim prodaje Meriona.
    Što mislite za ovu godinu?
    Može li što napravit?

  25. #350
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    fino im izgleda ekipa, ali ne mogu da zamislim da bi mogli da izbace SA, LAC ili OKC, a teško i GSW, MEM ili POR ako su im glavni igrači u komadu.
    među 8 bi trebalo da budu sigurni, a za posljednje mjesto i ispadanje od SA u prvom krugu neka se kolju HOU i NO

Page 14 of 210 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •