Page 13 of 210 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast
Results 301 to 325 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    12-18 mjeseci out. znaci vjerovatno ga gledamo u martu, ali 2016.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ako je neko slucajno propustio scalabrinejevo i'm coming home pismo...

    http://www.csnne.com/page/exclusive-...n-scalabrine-0

    I’m not promising a championship. I know how hard that is to deliver. We’re not ready right now. No way. Of course, I want to win next year, but I’m realistic. I’m only a broadcaster - what could I really do?

    car.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #303
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ma koliko god realistican da je mozemo da preskocimo ovu sezonu, e se zna pobjednik. o hejl brajan

  4. #304
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pop presao igricu 5 puta pa sad poceo da se zajebava uzimajuci prvo Messinu pa sad neku zenu za pomocne trenere.Jos vele da je Tony Parker bio sa njom jedno vrijeme A u SAD kolektivni orgazam zbog rodne ravnopravnosti i revolucionarnog poteza Spursa.

  5. #305
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shawn Marrion u CLE i pored vece ponude Pacersa. Zamirisalo prstenje. Sad su stvarno prejaki.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #306
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Minesota, izgleda, može da sprema doček za Viginsa, Beneta i prvog pika u 2015.

    Nekako bi Klivlend bio veća atrakcija da su ovi momci ostali, ali ovaj safe bet stavlja do znanja svima šta žele i da je bilo dosta čekanja.

  7. #307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    pominje se da bi thad young isao u sotu, a bennett u philu. fali tu jos par komadica kompletne slagalice, vjerovatno hotahota ide, kao i neki marginalci.

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Pop presao igricu 5 puta pa sad poceo da se zajebava uzimajuci prvo Messinu pa sad neku zenu za pomocne trenere.Jos vele da je Tony Parker bio sa njom jedno vrijeme A u SAD kolektivni orgazam zbog rodne ravnopravnosti i revolucionarnog poteza Spursa.
    mislim da su pacersi imali neku gospodju u strucnom stabu prije 10-ak godina. ne mogu se sjetit imena, niti pozicije koju je pokrivala, niti da je tada bilo neke drame oko toga.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #308
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    pominje se da bi thad young isao u sotu, a bennett u philu. fali tu jos par komadica kompletne slagalice, vjerovatno hotahota ide, kao i neki marginalci.



    mislim da su pacersi imali neku gospodju u strucnom stabu prije 10-ak godina. ne mogu se sjetit imena, niti pozicije koju je pokrivala, niti da je tada bilo neke drame oko toga.
    Ja sam cuo da su Cavsi imali ranije neku zenu pripravnika koja nije ni sa timom putovala nit je imala neku ozbiljniju ulogu, godinu dana angazman, nisam cuo za Pacerse mada je moguce da je slicna situacija bila.A da je ova sto su Spursi sad doveli prva zena pomocni trener u NBA.Bar ovi na Yahoo NBA tako kazu.

  9. #309
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Prije nekoliko mjeseci sam mislio da ce ovaj put allstar iz Minesote otic u LA, ali jbg.
    Big score sa Merionom Klivlenda, sad dobijaju i znacajnu ddefanzivu.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam siguran da CLE nece odje stati i da ce dovesti jos nekog. Lebron dobija najbolju ekipu u nba, koja bi i bez njega bila vrhunska, a sa njim je prvi favorit. Shawn je totalna klasa i jedan od najkorisnijih igraca u ligi. Osim velike trojice, tu su i Varejao, Thompson, Waiters, Mike Miller, James Jones, Shawn Marrion a prakticno sigurno jedan izmedju Ray Allena i Billupsa ako ne i oba. Ja nesto ne vidim nacin da im se na istoku iko suprostavi.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  11. #311
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ja sam siguran da CLE nece odje stati i da ce dovesti jos nekog. Lebron dobija najbolju ekipu u nba, koja bi i bez njega bila vrhunska, a sa njim je prvi favorit. Shawn je totalna klasa i jedan od najkorisnijih igraca u ligi. Osim velike trojice, tu su i Varejao, Thompson, Waiters, Mike Miller, James Jones, Shawn Marrion a prakticno sigurno jedan izmedju Ray Allena i Billupsa ako ne i oba. Ja nesto ne vidim nacin da im se na istoku iko suprostavi.
    Klivlend trenutno trazi iskusnog centra kojeg bi mogao da dovede za buduci 1st round pik, ne bi im ni backup plej skodio ali izgleda da ce morati da ga uzmu van ovog Love trejda jer prema Wojnarovskom nije Philla ukljucena u trejd vec je cista razmjena Love za Bennet,Wigginsa i 1st round protected pik.Od imena koja se pominju dosad tu su Kosta Koufos i Mozgov.Bice zanimljivo gledati Minnesotu sledece godine sa svim ovim atletama u vidu Wigginsa,Lavine,Dieng pa i Bennet donekle jer zadnji put kad je Rubio izgledao dobro to je bilo u ruki sezoni dok je oko sebe imao isto atletske tipove kojim je bacao lob pasove poput Derika Williamsa,Wesa Johnsona i Beaslya koliko god to smijesno zvucalo

    Marion zapravo jos nije konacno u Klivlendu vec se pominje kao da su Cavsi favoriti za njega dok bi Pacersi mogli da mu ponude vise para preko DPE od Georga.Ray Allen je isto nedavno izjavio kako ga je dosta ljudi zvalo a medju njima Doc Rivers,Spursi,Cavsi, Heat a moguce da se u trku ukljuce i Mavsi i Bullsi pa stoga on misli da zasluzuje vise od vet minimuma iako ima tip 39 godina i tesko da ce mu bilo ko dati vise od toga.Ja isto smatram da su Cavsi prvi favorit na Istoku ali nijesu ni Bullsi za bacanje pogotovo ako ih povrede zaobidju.

  12. #312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja sam cuo da su Cavsi imali ranije neku zenu pripravnika koja nije ni sa timom putovala nit je imala neku ozbiljniju ulogu, godinu dana angazman, nisam cuo za Pacerse mada je moguce da je slicna situacija bila.A da je ova sto su Spursi sad doveli prva zena pomocni trener u NBA.Bar ovi na Yahoo NBA tako kazu.
    starost. cavsi.
    Lisa Boyer was a "volunteer assistant coach" on John Lucas' coaching staff for the Cleveland Cavaliers back in 2002. Boyer participated in the home practices and was on the side next to assistant Chuck Person for all of the Cavs' home games, but did not travel with the team. At the time, only two assistant coaches were allowed to sit on the team bench, so Boyer and Person had to be situated nearby but not directly on the bench.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #313
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    starost. cavsi.
    Lisa Boyer was a "volunteer assistant coach" on John Lucas' coaching staff for the Cleveland Cavaliers back in 2002. Boyer participated in the home practices and was on the side next to assistant Chuck Person for all of the Cavs' home games, but did not travel with the team. At the time, only two assistant coaches were allowed to sit on the team bench, so Boyer and Person had to be situated nearby but not directly on the bench.
    Ova Becky je isto prosle godine sjedjela iza klupe Spursa dok su igrali kuci pa je izgleda sad unaprijedjena.

  14. #314
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Beki je prva koja ce zvanicno bit asistent, Liza Bojer je bila nezvanicno tu jer 2002. u nba si moga na utakmicu da imas maximum 2 pomocna trenera na klupu.

    To je ta prica koju sam prica prije nedje, nije Pet Rajli fantastican gm koliko se pricalo o tome. Jes dobar i sve pohvale ali LeBron je taj koji je dovodio igrace u Majami vise nego Rajli. Evo sad svi slobodni oce u Klivlend.
    Sto mislite, kako ce se snac Lav u Cle? Mislim da ce mu u lijepom sjecanju ostat ove neke brojke od prosle dvije godine..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #315
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    I kontra pitanje, koliko ce se Bosu brojke vracat.

  16. #316
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Sto mislite, kako ce se snac Lav u Cle? Mislim da ce mu u lijepom sjecanju ostat ove neke brojke od prosle dvije godine..
    Boli ga uvo, bar ima neke realne sanse da se domogne prstena. Mada, ono mlad je, mozda je moga kasnije razmisljat o tome.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #317
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I dalje mislim da niko sa Istoka (pa ni Klivlend) nema sansi protiv SAS/OKC/LAC.Mislim da ce Istok kao cjelokupna konferencija proci nesto bolje u odnosu na Zapad (bolje nego prosle sezone),ali ko god da osvoji Zapad,tesko da ce imati pravog rivala nakon toga.
    Raise my hammer,take my aim

  18. #318
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    I dalje mislim da niko sa Istoka (pa ni Klivlend) nema sansi protiv SAS/OKC/LAC.Mislim da ce Istok kao cjelokupna konferencija proci nesto bolje u odnosu na Zapad (bolje nego prosle sezone),ali ko god da osvoji Zapad,tesko da ce imati pravog rivala nakon toga.
    Zamisljam da na kraj regularne sezone ukrsta prvi sa Zapada sa osmim sa Istoka, drugi sa Zapada sa sedmim sa Istoka i tako redom, jedino bi prvi sa Istoka bio favorit u tim duelima.

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    I kontra pitanje, koliko ce se Bosu brojke vracat.
    Siugrno ce mu vece bit nego do sad u Majami. Pogledaj mu nedje statistiku u utakmicama kad igra i kad ne igra James.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #319
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trojka koju Hames sad ima u Klivlendu je definitivno jača od onoga što bi Boš i Vejd pružali ove godine, ili od onoga što su dali prethodne sezone.
    Ali govorimo ipak o osvajanju titule, a za to je potreban nešto dublji roster u kojem se zna svačija uloga, Majami je to imao, Klivlend to još uvijek nije zaokružio.
    Dolazak Meriona i Alena bi možda nešto zakrpio, ali Tristan i Dion moraju da pokažu da su odrasli.
    Fino je vidjet da se Varežao polako vratio prethodne sezone nakon tri godine pakla, on bi mogao da odigra najbitniju ulogu ukoliko ga zdravlje posluži.
    Indijana neće bit dovoljno ozbiljna bez Džordža (i Stivensona) pa računam na borbu Kavaljera sa Čikagom u finalu Istoka.
    Last edited by [kinetic]; 08-08-14 at 20:20.

  20. #320
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cikago je jedno ogromno 'ako' od ekipe.U kakvom ce stanju biti Rouz,koliko se Gasol i Noa uklapaju,koliko je Batler napredovao,koliko ce Mirotic i MekDermont da doprinesu,gomila pitanja.Mogu do Finala,mogu i da fasuju u prvoj rundi.
    Raise my hammer,take my aim

  21. #321
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Zamisljam da na kraj regularne sezone ukrsta prvi sa Zapada sa osmim sa Istoka, drugi sa Zapada sa sedmim sa Istoka i tako redom, jedino bi prvi sa Istoka bio favorit u tim duelima.



    Siugrno ce mu vece bit nego do sad u Majami. Pogledaj mu nedje statistiku u utakmicama kad igra i kad ne igra James.
    Sve jasno i nijesam pita hoce li, no u kojoj mjeri. Volio bih da ga vidim ka prije dobro borbenog, a ne ono boli me tuki kad imam ova dva radnika za mene, a tu je jos jedan faktor, nije gladan titule/para(u nekoj ruci).

  22. #322
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jang-Benet razmjena izmedju File i 'Sote.Ovako besramano tenkovanje odavno nisam vidio,al ajd.S druge strane,odlicno im ide.Ako Embiid i Noel dozive prosjecno zdrave karijere,u buducnosti imaju mozda najsmrtonosniju trojku lige sa njima dvojicom i MCW.Dodajte na to Beneta,skoro sigurnog top5 pika na 2015 draftu,njihove sopstvene ...

    Akonto Bulsa,sa svih strana stizu izjave da covjek nikad nebi pomislio da je Rouz imao ikakvu povredu skorije,sudeci po igri na USA treninzima.Vidjecemo na prvenstvu koliko je to tacno,ali to od njega bas i nije zacudjujuce.To moze biti dobra,ali i losa vijest za Cikago,s obzirom na to da u paketu idu i izjave da se nimalo ne pazi i ne dozira eneregiju s kojom igra.
    Last edited by Need2rock; 09-08-14 at 01:07.
    Raise my hammer,take my aim

  23. #323
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Jang-Benet razmjena izmedju File i 'Sote.Ovako besramano tenkovanje odavno nisam vidio,al ajd.S druge strane,odlicno im ide.Ako Embiid i Noel dozive prosjecno zdrave karijere,u buducnosti imaju mozda najsmrtonosniju trojku lige sa njima dvojicom i MCW.Dodajte na to Beneta,skoro sigurnog top5 pika na 2015 draftu,njihove sopstvene ...

    Akonto Bulsa,sa svih strana stizu izjave da covjek nikad nebi pomislio da je Rouz imao ikakvu povredu skorije,sudeci po igri na USA treninzima.Vidjecemo na prvenstvu koliko je to tacno,ali to od njega bas i nije zacudjujuce.To moze biti dobra,ali i losa vijest za Cikago,s obzirom na to da u paketu idu i izjave da se nimalo ne pazi i ne dozira eneregiju s kojom igra.
    Nemoj Sarica zaboraviti Momak je kosarkaski miljama ispred svakog u rosteru Sixersa.Oko Rosea je vazda bila hype masina od trenutka kad je draftovan do MVP-a pa preko ovih povreda.I prosle sezone se najavljivao kao jaci nego ikad, povreda je proslost, ceka nas jos jedna MVP sezona i onda na kraju tip je bio sjenka samog sebe prije povrede.Ne bih se ja puno hvatao za te "izjave"

  24. #324
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pored sve price ne vidim Chi kao konkurenta Cle. Igrace paklenu odbranu, to je sigurno, al nijesam siguran da ce ofanzivno moci iz noci u noc da se nose sa protivnicima.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #325
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    evo se otvori sutacija za CLE da uzme i Hiberta - kad ga nude za Dragića što je valjda PHO odbio paket Tompson Vejters bi mogao da odradi posao. Irving, James, Love, Hibert - uz gomilu veterana ( Miler, i npr Alen, Merion i još par poluleševa koji mogu da stoje i pogode otvoreni šut) već ove godine bi mogli do titule

    http://www.ekipa24.si/clanek/kosarka...b0dbdbd/dragic

Page 13 of 210 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •