Page 7 of 210 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    iiiiiii ... preplacivanje je pocelo!

    jodie meeks - detroit - 19.5 miliona za 3 sezone (sumnjam da bi neko ponudio preko 4 po sezoni, ali eto...)
    marcin gortat - washington - 60 za 5 sezona (ugovor ravan pekmenovom)
    shaun livingston - golden state - 16 za 3 sezone (milo mi je za njega da se napokon omrsi)
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #152
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni je Livingston vazda bio prosjek, jeste coek hodajuci missmatch i koristan u pravom sistemu ali je rijetko glup igrac bar ovo sto je igrao u Netse mi ostavilo takav utisak.No se ovi Netsi raspadose, Ode Blatche,ode Livingston,otic ce najvjerovatnije i Anderson(on mozda u Heat zavrsi ne bih se zacudio), Pierce bi takodje mogao otici u neki drugi tim, nemaju pikova, nemaju tipova koje mogu trejdovati za nesta sve u svemu, masa preplacenih igraca koje niko nece, ogromni gubici, kako su krenuli ne bih se zacudio da im Mirza startuje od sledece sezone ili da ga trejduju nekom za neku sitninu(volio bih da vidim kako bi Mirza izgledao u Spursima i dumrem).

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    a, covjek nakon one povrede dobro hoda, a ne da igra profi kosarku. u top 10 najdrazih igraca mi je, ali ne znam vrijedi li pola tih para.
    a netsi... ne bi me cudilo da prohorov proda svoju igracku, nesto se slabo oglasava u zadnje vrijeme, bojim se da mu je dosadila.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  4. #154
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jebeno ne mogu da vjerujem da postoje GM-ovi koji ce onolike pare Gortatu i Miksu da daju.SVG vrsi i GM posao u Detoritu,right?
    Raise my hammer,take my aim

  5. #155
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Unija igraca obavijestila sve igrace da se pripreme na moguci lockout poslije sezone 2016-2017 i da svoje ugovore potpisuju tako da poslije te sezone ne postaju free agentsi..

    Peti Mils mora na operaciju ramena i ceka ga pauza od 7 mjeseci tako da najranije do januara a najrealnije do marta nece igrat. I pored toga Spursi i on rade na produzetku ugovora..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  6. #156
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bredli uzeo 32 miliona za 4 sezone,ako ostane zdrav (relativno,makar) mozda ih i opravda.
    That being said,mislim da Rondo moze da krene da se pakuje.
    Raise my hammer,take my aim

  7. #157
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Holins novi trener Netsa, ocekujem da Mirzu posalju nedje do trade deadlinea jer Hollins ne mirise ove evropske igrace.Bila bi fora da ode u Majami umjesto recimo Lewisa, sprdnja bi se napravila od njega i Lebrona

  8. #158
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Bredli uzeo 32 miliona za 4 sezone,ako ostane zdrav (relativno,makar) mozda ih i opravda.
    That being said,mislim da Rondo moze da krene da se pakuje.
    Bredli je ovih dana govorio kako se u Bostonu osjeća kao kod kuće, ista situacija je i sa Rondom.
    Predsjednik želi da Rondo ostane još dugo godina, i ovaj želi isto.

    Što se tiče njegove želje da potpiše ugovor na $100 miliona:

    Rondo cannot sign an extension for $100 million. The longest extension any player can sign is four years, including any years left on his existing contract, so the biggest deal Rondo could sign right now is three more years at less than $45 million. Rondo would be eligible for a five-year deal worth more than $100 million next summer, but he would first have to reach unrestricted free agency.
    Last edited by [kinetic]; 02-07-14 at 16:40.

  9. #159
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Razumije li ko sta Orlando radi? Daju Afflala prakticno za nista, draftuju Gordona, pozdrave Nelsona koji je sa njima 10 godina, a ovamo uzimaju otpatke poput Willie Greena i Bena Gordona.

  10. #160
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ginobili najvjerovatnije propusta SP, dva mjeseca pauze zbog povrede desnog skocnog zgloba..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  11. #161
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,523
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    European forward Damjan Rudez has reached agreement on a three-year deal with the Indiana Pacers, league sources told Yahoo Sports

    Potpuno nejasan potez Indijane.

  12. #162
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikola u Čikagu, kad će sezona?

  13. #163
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi se cude samo zato sto se tip zove Damjan Rudez a da je neki Maureece Jefferson ljude bi boljela patka, tip donosi ono sto Pacersima treba - poene sa klupe jer je tip dobar suter, niko od njega nece ocekivati da bude superstar vec da bude igrac zadatka, pogodi otvoren sut i tu je kraj.Kad pogledas drugu petorku Pacersa sa tipovima poput C.J. Watsona koji jedini umije nesta da pogodi okruzen Rasual Butlerom.Mahinmiem koji polaganje ne moze pogoditi ako nije sam,Scolom koji se raspao,i Copelandom cini mozda jednu od najgorih klupa od ovih jacih ekipa.

  14. #164
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,523
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Jasno je da ce Rudez biti igrac zadatka , niko ne ocekuje od njega Ol Star partije , ali je meni potpuno nelogicno da liku od 28 ili 29 godina u ruki sezoni dajes trogodisnji ugovor za koji ces dobiti zauzvrat coskarenje i garrabage point , a vamo se ciganisu sa ugovorom Stephensona. Ne znam , cini mi se da od onih trejdova prije plej-ofa poceli su da lutaju i donose neke lose odluke.

  15. #165
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Jasno je da ce Rudez biti igrac zadatka , niko ne ocekuje od njega Ol Star partije , ali je meni potpuno nelogicno da liku od 28 ili 29 godina u ruki sezoni dajes trogodisnji ugovor za koji ces dobiti zauzvrat coskarenje i garrabage point , a vamo se ciganisu sa ugovorom Stephensona. Ne znam , cini mi se da od onih trejdova prije plej-ofa poceli su da lutaju i donose neke lose odluke.
    Ne slazem se ni ja sa ciganisanjem za Stephensona, bila je ponuda 44 miliona na 5 godina i ovaj valjda to odbio, mogu Pacersi napraviti mjesta za njega ako hoce i Rudezu je ugovor 1.1 mil po sezoni i to 2 sezone dje je treca godina team opcija i ne znam dal je garantovana.Turner ce otici, pominje se otkup Scole, sad ih dovode u vezu i sa Stuckyem iz Detroita to bi tek bio promasaj da njega uzmu umjesto Lancea iako je Lanca pomalo munjen u glavu.

    U medjuvremenu Spursi potpisase Millsa na 3 godine

  16. #166
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lowry nazad u Toronto za vrlo,vrlo razumnih 48 miliona za 4 sezone.S kakvim je ugovorima poceo offseason nisam ocekivao ispod 15 po sezoni za njega.
    Raise my hammer,take my aim

  17. #167
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Lowry-ju eto ugovor da pjeva od srece (precijenjen). Koliko ono Monta prima? 6 po sezoni?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  18. #168
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Monta prima 8 i u odnosu na ovo sto je dobio recimo Meeks, stvarno je premalo placen. On je platio ceh zbog igranja u divljem Milwaukeeju sa divljim saigracima, a kod dobrog trenera i sa kvalitetnim igracima oko sebe imao je dobru sezonu. Lowry je recimo u suprotnoj situaciji - u godini ugovora nepravedno izostavljen sa All Stara, sigurno bolji igrac od DeRozana i htio je da ostane u Torontu (sto ga cini valjda jednim od tri covjeka koja su to htjela od kad postoji fransiza) pa su ga ovi preplatili.

    inace Manu, vidjeh da ste doveli izvjesnog Cottona (bold move!), nedraftovanog plejmejkera i to odmah na dvije godine. znajuci Spurse, to je MVP finala 2017. bacih pogled na highlightse, momak gradjom i igrom neodoljivo podsjeca na Abdul-Raufa - a to ne moze biti lose.

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    meni lici na pattyja millsa. pomalo divlji niski bek koji je vise suter nego asistent, ali je morao da radi obije uloge na malom koledzu.
    samo da ne ispadne novi jonny flynn.

    lowry nije previse preplacen, realna cijena bi bila mozda milion godisnje manje.
    bradleyevih 8 po sezoni mi je preplacivanje.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #170
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    @To Madeira pravo da ti recem nista o njemu nisam zna dok i ja ne vidjeh highlightse, svidjelo mi se to sto vidjeh ali to sad treba prenijet u nba i u priliku koju ce dobit. Onako agresivan sa niskim tezistem moze dosta toga da doprinese. Ocekivan je to potez Spursa s obzirom da je Mils out do marta a i tada kad se vrati ko zna kakav ce bit (neuigran) tako da je malo jedan backup plej Parkeru (Joseph) jer ce Toni ove godine dooosta odmarat... Ovaj potez izvjesno ukazuje na to da ce Boner ili Bejns morat trazit drugi tim, sto zbog salaryja sto zbog maksimum broja igraca. Inace Spursi dobro zainteresovani za Batlera i starijega Gasola..

    Lowry je dosa do prve runde plejofa na slabom Istoku i posteno receno igrac je koji ne moze sam da napravi toliku razliku da ih povuce nedje dalje od toga. Monta je opravda i zaradio svaki dolar ove godine i kad su Spursi igrali protiv Dalasa u prvu rundu od Monte sam traume dozivljava' bukvalno svaki napad....
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  21. #171
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Taj Cotton ce vjerovatno igrati Pattyevu ulogu, mozda dijeliti minute sa Josephom dok se Patty ne vrati.Ta druga godina mora da nije garantovana pa ce u zavisnosti od toga kako se pokazu Joseph i Mills gledati sto ce sa njim, mada ne mislim da ce se mnogo zadrzati.

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ovaj potez izvjesno ukazuje na to da ce Boner ili Bejns morat trazit drugi tim, sto zbog salaryja sto zbog maksimum broja igraca. Inace Spursi dobro zainteresovani za Batlera i starijega Gasola..

    Lowry je dosa do prve runde plejofa na slabom Istoku i posteno receno igrac je koji ne moze sam da napravi toliku razliku da ih povuce nedje dalje od toga. Monta je opravda i zaradio svaki dolar ove godine i kad su Spursi igrali protiv Dalasa u prvu rundu od Monte sam traume dozivljava' bukvalno svaki napad....
    Ja imam osjecaj da ce prije pozdravit Red Mambu, mada eo Bertans raskide ugovor sa Partizanom mozda i njega dovedu u ljetnju ligu Gasol rece da planira da ode tamo dje vec bude neki superstar najvj. dje Melo ode tu ce i on mada kazu da je OKC favorit.Ako Diaw ode, sto ne mislim da ce se desiti, ja ocekujem ili njega ili McRobertsa u Spurse.

    Lowry zasad izbjego ovu tendenciju preplacivanja igraca i po meni dobio je taman, ni previse ni premalo.Toronto nije odavno plejofa gledao i jos je odigrao sezonu zivota i to mu je na kraju donijelo ovaj ugovor.Bice zanimljivo gledati sto ce biti u PHX jer se pominju razni sign and trade za Bledsoa, kad bi mogli Rocketsi ako Mela dovedu da odrade Parsons i Pelicans pik to bi bilo fino za obje strane.Dok se nedavno pojavise Pacersi sa interesovanjem za Dragica.
    Last edited by MrTwister; 03-07-14 at 15:47.

  22. #172
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bullsi navodno zainteresovani za Gasola.
    Koji bi to svrs bio gledati njega i Nou.
    Raise my hammer,take my aim

  23. #173
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Taj Cotton ce vjerovatno igrati Pattyevu ulogu, mozda dijeliti minute sa Josephom dok se Patty ne vrati.Ta druga godina mora da nije garantovana pa ce u zavisnosti od toga kako se pokazu Joseph i Mills gledati sto ce sa njim, mada ne mislim da ce se mnogo zadrzati.



    Ja imam osjecaj da ce prije pozdravit Red Mambu, mada eo Bertans raskide ugovor sa Partizanom mozda i njega dovedu u ljetnju ligu Gasol rece da planira da ode tamo dje vec bude neki superstar najvj. dje Melo ode tu ce i on mada kazu da je OKC favorit.Ako Diaw ode, sto ne mislim da ce se desiti, ja ocekujem ili njega ili McRobertsa u Spurse.

    Lowry zasad izbjego ovu tendenciju preplacivanja igraca i po meni dobio je taman, ni previse ni premalo.Toronto nije odavno plejofa gledao i jos je odigrao sezonu zivota i to mu je na kraju donijelo ovaj ugovor.Bice zanimljivo gledati sto ce biti u PHX jer se pominju razni sign and trade za Bledsoa, kad bi mogli Rocketsi ako Mela dovedu da odrade Parsons i Pelicans pik to bi bilo fino za obje strane.Dok se nedavno pojavise Pacersi sa interesovanjem za Dragica.
    Malo je trenutno igraca u nba koje bih sad pozelio prije Dijaoa. Odbrana koju igra protiv svake pozicije, raznovrsnost u napaD i poslusnost u sistemu koji praktikuje Pop malo ko bi onako ispostova i odradio. Sto mislis kako bi se Bertans pokaza u nba? Ofkors ako bi idje uspio to su Spursi ali nesto mi je premekan jos..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  24. #174
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dirk 3 godine,30 miliona.On,Monta i Tajson uzimaju ispod 30 miliona sledce sezone.Mogu u principu da gadju koga god hoce,ne znam jedino dal mogu Lebronu max da daju.I jos da im ostane da pokupe par dobrih veterana.
    Ako Dirk i Tajson ostanu zdravi,Monta ostane zdrav u glavu,nabodu Mela,recimo,to izgleda zajebano.Za ljeto-2 skockat ekipu i osvojit Zapad zvuci nemoguce,ali imali bi sanse.
    Raise my hammer,take my aim

  25. #175
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Malo je trenutno igraca u nba koje bih sad pozelio prije Dijaoa. Odbrana koju igra protiv svake pozicije, raznovrsnost u napaD i poslusnost u sistemu koji praktikuje Pop malo ko bi onako ispostova i odradio. Sto mislis kako bi se Bertans pokaza u nba? Ofkors ako bi idje uspio to su Spursi ali nesto mi je premekan jos..
    Ne mislim ja da bi Bertans bio nesta mnogo bolji od Red Mambe, nego je mladji vjerovatno bi bio jeftiniji i bio bi neki garbage time/missmatch igrac ko sto je Bonner.Bertans nema NBA tijelo nekako izgleda premekan i ima nekako zenska zbijena ramena, mozda igrac sa najgorim upper body od svih sto sam gledao, mora pod hitno da se malo napuca ako misli u NBA.Sto se Dijaoa tice, citao sam nedje neki clanak o njemu, dje kaze da njemu igra mnogo zavisi od okruzenja i od ljudi sa kojima igra. u Sarlotu je bilo svakakvih incidenata sa njim, dok toga zasad u Spursima nema i sve su naznake da mu Spursi odgovaraju i po stilu igre i po okruzenju jednostavno dobar fit, prvenstveno zbog toga ja mislim da on nece nidje i da bi vjerovatno on odbio i vece pare da ostane u Spursima.Ovaj Anderson sto su ga draftovali izgleda ko neki Diaw tip igraca pa bi i zbog njega bilo fino da ostane jer bi mogao da mu bude mentor.Millsa su vec potpisali sto je bas onaj dzentlmenski potez sa obzirom na povredu zbog koje ce odsustvovati vise od pola sezone.

Page 7 of 210 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •