Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 71

Thread: rješavanje mikrozadataka na netu

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Get a Real Job Man...
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #27
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Get a Real Job Man...
    imam posao.. a ovo mi dodje kao mali dodatni prihod... nije puno, ali me veseli....

  3. #28
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    pazite ovo, anketa obicna i normalno odgovorim koliko imam godina oni kazu taj odgovor nije ocekivan ? kako ? sta? niko ne zna
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	aaaaaaaaaaaaaaa.jpg 
Views:	85 
Size:	8.9 KB 
ID:	124347  
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://csl.ink/1ZN

    zavrsih konacno regu sa drugogo kompa , boze kakva glupost, al ti smakne vrijeme fantasticno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #30
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post


    pazite ovo, anketa obicna i normalno odgovorim koliko imam godina oni kazu taj odgovor nije ocekivan ? kako ? sta? niko ne zna
    ako se tako nešto desi, moja preporuka svima je kad dobiju takav odgovor i sigurni ste da ste dobro riješili, u gornjem desnom uglu imate help i onda file a ticket, objasnite o čemu se radi, sve pristojno i vrlo brzo će vam odgovoriti na ticket...

    koji put vas čak i na nekom sićom, ali opet lijepo od njih...

  6. #31
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jednog kojeg često radim...pojavi se svaki dan... neki dan budu samo dva ili tri, a ima dana kad ih dodje preko tisuću pa lupam dok me oči ne zabole...

    radi se o zadatku usporedbe dvije boce vina, jesu li iste ili se razlikuju... pri tome se mora paziti da se zanemari godina...

    mogući odgovori: same, different, cant tell

    plaćen si tri centa po zadatkau, potrebno je manje od minute za jedan... kad ima posla, ovisno o koncentraciji, mogao sam natući 1,5 - 3,0 dolara po satu.. zadatak je level 1....

    slikica:



    stavio sam na ovom primjeru different jer je edna boca red wine, a druga merlot... treba paziti na detalje...

    sretno
    Baba

  7. #32
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se i ja ukljucim.
    Vec cetvrti mjesec zarađujem lovu na internetu. U avgustu sam zaradio 180$. Neko bi rekao da nije puno, ali meni nije malo. Ovaj mjesec ću izaći na 200$, uz platu, ovo me lijepo pogura.
    Naravno, u skladu s temom i ja zarađujem rješavanjem mikrozadataka, s tim što sam ja razvio neku svoju strategiju.
    Rješavam mikrozadatke na dva sajta, na već spomenutom ClixSensu i na Neobuxu. Svoja zapažanja od samog početka objavljujem na svom blogu http://mikrozadaci.blog.hr/ mislim da i početnici, a i oni malo iskusniji mogu tamo pronaći poneku korisnu informaciju.
    Naravno da i ja imam još puno toga da naučim, zato i jesam tu, da razmjenimo iskustva, da svako iznese svoju strategiju, da probamo zaraditi više.
    Ovima koji se tek planiraju uključiti treba jasno reći da ovdje neće zaraditi milione, teško da će zaraditi i hiljade dolara, ali par stotina mjesečno nije nedostižno.
    ključ svega je da izdrže prvih 7-10 dana tzv. testnu fazu dok ne dobiju Level 1, jer tu zapravo tek počinje prava igra. I po mom skromnom mišljenju ključ uspjeha leži u igranju na dva sajta.

    Bit ću tu ovih dana da razmjenimo iskustva.

    pozdrav
    Last edited by logme; 16-09-14 at 12:57. Reason: ispravka

  8. #33
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Na kraju se sve svede na to da se registrujemo preko linka na kojem ste vi referal.

    E da, samo da napomenem da je uvijek problem sa isplatom kod ovih sajtova. Ovaj sto se poslednji registrovao na forum ima vec account...

    Batalite se ljudi corava posla
    look right through me

  9. #34
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zapravo se svodi na to da ljude upoznam sa jednom od opcija da nešto zarade. Referali ... ima jako lijepo objašnjeno na blogu, zato sam i ostavio link na blog, a ne moj referal link. Da ljudi pročitaju i vide o čemu se radi.
    Ima jako puno sličnih sajtova koji ne isplaćuju. Lako ćete provjeriti, ukucajte na gulgu: "is nazivsajta a scam?" neko je ranije već pisao o ovome. Ova dva nisu scam, provjereno.
    Zapravo vidim da su neki nedavno počeli rješavati mikrozadatke, oni će biti najbolji protuargument prethodnom postu, kada se jave sa svojim isplatama, i to veoma brzo.
    Još jedan account? Ja? Ne, definitivno.

    Pozdrav

  10. #35
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedan od mojih najdražih taskova, svaki dan uhvatim koji, a danas mi baš dobro išlo...

    poduzeća vrlo često žele znati kako ih korisnici ocjenjuju na društvenim mrežama, pozitivno, neutralno ili negativno... 3 centa po zadatku, dosta brzo ide...


  11. #36
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by logme View Post
    Da se i ja ukljucim.
    Vec cetvrti mjesec zarađujem lovu na internetu. U avgustu sam zaradio 180$. Neko bi rekao da nije puno, ali meni nije malo. Ovaj mjesec ću izaći na 200$, uz platu, ovo me lijepo pogura.
    Naravno, u skladu s temom i ja zarađujem rješavanjem mikrozadataka, s tim što sam ja razvio neku svoju strategiju.
    Rješavam mikrozadatke na dva sajta, na već spomenutom ClixSensu i na Neobuxu. Svoja zapažanja od samog početka objavljujem na svom blogu http://mikrozadaci.blog.hr/ mislim da i početnici, a i oni malo iskusniji mogu tamo pronaći poneku korisnu informaciju.
    Naravno da i ja imam još puno toga da naučim, zato i jesam tu, da razmjenimo iskustva, da svako iznese svoju strategiju, da probamo zaraditi više.
    Ovima koji se tek planiraju uključiti treba jasno reći da ovdje neće zaraditi milione, teško da će zaraditi i hiljade dolara, ali par stotina mjesečno nije nedostižno.
    ključ svega je da izdrže prvih 7-10 dana tzv. testnu fazu dok ne dobiju Level 1, jer tu zapravo tek počinje prava igra. I po mom skromnom mišljenju ključ uspjeha leži u igranju na dva sajta.

    Bit ću tu ovih dana da razmjenimo iskustva.

    pozdrav
    Pozdrav Logme, dobro došao u klub

    Imam pitanje za tebe... ja sam na clixsensu i neobuxu, to su mi glavni kao i tebi.... imaš li možda kakvu informaciju o probuxu, nešto sam vidio na netu da su u problemima, da ne plaćaju... nešto tamo sitno gledam reklame, ali da ne radim džaba...

    Baba

  12. #37
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by babaroga1x View Post
    Pozdrav Logme, dobro došao u klub

    Imam pitanje za tebe... ja sam na clixsensu i neobuxu, to su mi glavni kao i tebi.... imaš li možda kakvu informaciju o probuxu, nešto sam vidio na netu da su u problemima, da ne plaćaju... nešto tamo sitno gledam reklame, ali da ne radim džaba...

    Baba
    Pozdrav

    Batali Probux, nema od toga više ništa. Čitam da im je ovo već treći put da puknu, pa se kao ponovo dignu, privuku nove korisnike, izrade ih i sve tako u krug. Valjda je gazda neki Brazilac, ista mu je skripta kao za dva sajta koji su također scam. Srećom meni je bio u neku ruku eksperimentalni, mislim da mi j epropalo 80c.
    Ja se držim kombinovanja ova dva. U mom slučaju to je dobitna kombinacija.

    Jesi li uhvatio večeras "Deal search relevance", ja gotovo svako veče uzmem od 2-4 dolara samo na tom zadatku.

    Pozdrav

  13. #38
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet uhvatio "Deal Search Relevance". Skoro 7 dolara samo na jednom zadatku, plus 12% bonusa, znači 8,5$.



    Pozdrav

  14. #39
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije sam ih radio, bili su mi jedan od najdražih zadataka... nemoj mi reći da ih opet ima?

    jel znaš kad ih se može naći? ja sam obično online kasno navečer...

  15. #40
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ispriča se ti sam sa sobom, neka si.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Evo i ja htjedoh isto da kazem... Nevjerovatno sta radi lik za 2 dolara dnevno
    look right through me

  17. #42
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by babaroga1x View Post
    prije sam ih radio, bili su mi jedan od najdražih zadataka... nemoj mi reći da ih opet ima?

    jel znaš kad ih se može naći? ja sam obično online kasno navečer...
    Upratio sam ih svako veče oko 19.30. Za pola sata uzmem od 2-4$. Da ništa drugo ne odigram, ovo mi je sigurnih 100$ mjesečno. Nije loše za džeparca ..
    Last edited by logme; 21-09-14 at 18:04. Reason: ispravak

  18. #43
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ispriča se ti sam sa sobom, neka si.
    znaš kaj druže?

    ako misliš da imam dupli account, lijepo me prijavi adminu pa neka provjeri logove i IP adrese...
    a ako me admin lijepo zamoli, bez problema pošaljem kopiju osobne poštom ili mailom vlasnicima ovog foruma...

    otvorio sam temu koja me zanima, na podforumu ekonomija.. ne zanima te tema? onda lijepo prošeći...

    ja isto ne ulijećem na teme o nogometu i automobila i ne pljujem ljude koji tamo pričaju

    P.S. dva dolara dnevno iznose preko 700 $ godišnje... to je još jedna plaća...

    LP
    Baba

    P.P.S.
    Logme, hvala na infu, nisam znao, super mi došlo.... preko 30 komada uhvatio u zadnjoj turi :unconscious:

  19. #44
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by babaroga1x View Post
    P.S. dva dolara dnevno iznose preko 700 $ godišnje... to je još jedna plaća...

    LP
    Baba

    P.P.S.
    Logme, hvala na infu, nisam znao, super mi došlo.... preko 30 komada uhvatio u zadnjoj turi :unconscious:
    U mom slučaju to su još 2-3 plate
    Ovaj mjesec ću izaći oko 200$, s tim da desetak dana nisam igrao, bio na moru. Volim reći pale mi pare s neba. Ja radim, imam sasvim solidnu platu, ali baš volim kad mi legnu pare od mikrozadataka.
    Uzeo sam premium članstvo na Clixsensu, sad su mi veći bonusi. Idući mjesec možda naguram malo ispod 250$. Naravno, na blogu http://mikrozadaci.blog.hr/ ću objaviti nova zapažanja, screen shot-ove isplata....

    Jutros brdo zadataka, malo obaveza na poslu, baš sam dobro iskoristio onaj zadatak "Find errors".

    Kako ide kod tebe?

  20. #45
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gotov mjesec, povukao pare, paypal ih proslijedio na račun... 155 $, skupilo se za par mjeseci...

    čekam task Image moderation, sitno je plaćen, ali se skupi... budem danas sutra stavio objašnjenje za one koji su zainteresirani...

  21. #46
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bio vrijedan prošli mjesec. Zaradio sam oko 200$
    Ovo se mora zaliti.

    Isplate i gomila savjeta na http://mikrozadaci.blog.hr/


    Živjeli
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	isplata_09.2014.jpg 
Views:	67 
Size:	2.9 KB 
ID:	124953  
    Last edited by logme; 02-10-14 at 18:39. Reason: ispravak

  22. #47
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    čestitam logme :_)

    meni je isto večeras dobro išlo, pojavili se opet taskovi s tagiranjem slika, level tri, ne znam jesi ih uhvatio...

    treba tagirati slike jel na njima ima vode (vodopad, rijeka, otoci i sl)... a znali su često i ovakve slike uletiti...


  23. #48
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam još uvijek level 2, na žalost nemam taj task.
    Ali večeras gomila zadataka, ne znam gdje ću prije
    Dobar ovaj zadatak gdje treba da nađeš radno vrijeme kafića, restorana na njihovom web sajtu ... 17 centi po zadatku, začas se dignem na par dolara.

  24. #49
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za one koji pokušavaju doći do levela 1, ima taskova, pronadji autora ili identificiraj članak.... treba koncentrirano pročitati upute i za par dana se dodje do levela 1...

    ja trenutačno lupam po "FIND EXPLICIT CONTENT", level 2, 2 centa po tasku, manje od minute po jednom, preko dolara u sat vremena danas, uz jutarnju kavicu...

    Baba

  25. #50
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od sinoć, uradio sam ih preko 250, laganih 5$ i accuracy lijepo poravljen.
    Ako ih nastave davati u ovolikom broju za par dana izlazim na level 3

    Pozdrav

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Agencija za mirno rješavanje radnih sporova
    By rain_wind_storm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-12-11, 13:58
  2. Utakmice na netu?
    By Matadorr in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-07, 13:23
  3. Bogotrazitelj na netu!
    By kuntabezkinte in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 23-08-06, 01:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •