Page 101 of 113 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 2824

Thread: Republika Srbija - unutrašnja i spoljna politika

  1. #2501
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Vecinski je narod izabrao Vucica i njegove satelite tako da te lako demantovat. Ne interesuje me sta govori df, imam svoje misljenje. Gradjanima se svidja njegova politika, ono sto radi, prica i zato ga konstantno drze na vlasti. A tek ce da zajase...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Dobro je neko davno rekao ne mrze Srbi Sloba zbog toga sto je no sto nije ispunio ono sto je obecao.Biras Happy Nestorovica ovo mi lici kao kod nas u proslim vremenima kad Hrvati dobiju glasove po Andrijevici i Zabljaku. Mada opet ce Vucko da nina Dacica, tako da Srbiji ce trebati jos jedno 15 godina i jos toliko izbora da se dozovu pameti ako se dozovu.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  3. #2502
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ajdeee @Massaro prije svega si propustio moj post da je raspisivanje vanrednoh izbora u Srbiji od strane SNS-a prije svega kršenje Ustava Srbije.

    Srećno vi bilo na proljeće regularno priznavanje nezavisnog Kosova ka što je cilj cijele operacije.

    Zahvalite na svemu onima te ste ih poslali u CG ođe da litijaše.

    https://x.com/Charligula/status/1736...606655819?s=20

    Gledate nam dom đe gori kojemu ste vatru dali gledajte ga i smijte se dok se i vaš je zapali.

    Ahh,ahh da Srbija na kraju krajeva će jednog dana ući u NATO i treba da uđe u NATO jer Srbiji je mjesto tamo a sve ostalo je BULŠIT.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    To za priznanje Kosova slusamo bar desetak godina. Evo samo sto nije na proljece.

    A za ovo drugo tvoje i tog lika sa twittera kojeg linkujes...pa ne znam kome se obracas.

    Ja nijesam razocaran padom DPS-a u Crnoj Gori, a ni ovim rezultatima izbora u Srbiji. Ne vidim te pozare nidje

  4. #2503
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,425
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Nestorovićev osmeh može da se takmiči sa u back tu back godinama prvim osmehom estrade sredinom devedesetih Bekijem Bekićem. Back to back Beki Bekić. You see what I did there? Do you? Do you?
    Last edited by NHM; 17-12-23 at 22:23.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #2504
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,161
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    To za priznanje Kosova slusamo bar desetak godina. Evo samo sto nije na proljece.

    A za ovo drugo tvoje i tog lika sa twittera kojeg linkujes...pa ne znam kome se obracas.

    Ja nijesam razocaran padom DPS-a u Crnoj Gori, a ni ovim rezultatima izbora u Srbiji.
    Slušaš a nikako da ti se naglas reče,veliš?

    Koga lažeš ti izvini da te zamolim.

    Kosovo odavno nije dio Srbije ili što je ona Milica Zavetnica kroz šumu neku išla nedavno ka gerila kakva.Ja tamo recimo u Prištinu sa pasošem Crne Gore regularno mogu otići na kafu u Prištinu.

    A Kosovo može biti dio Srbije kad Srbija postane dio NATO pakta i EU jel ti taj dio jasan ili misliš da ti je s druge strane ka neko ko ne zna o čemu priča?
    Viđi kako massaro meni su gori neki u CG pojmaši no ti jer su paljevine obične a ti odlično znaš i što pišeš i o čemu pričaš ali sve to radiš užasno proračunato.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 17-12-23 at 22:26.
    No pasaran!

  6. #2505
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,693
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Vecinski je narod izabrao Vucica i njegove satelite tako da te lako demantovat. Ne interesuje me sta govori df, imam svoje misljenje. Gradjanima se svidja njegova politika, ono sto radi, prica i zato ga konstantno drze na vlasti. A tek ce da zajase...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    kojim gradjanima? svim? postoji Srbija snsa koju nam serviraju svakog dana preko javnih klozeta od medija, ona koja je prema njima najbolja, dje cvetaju ruže. a stvarna Srbija su one kolone ljudi po BGu, kupljeni sportisti, ucijenjeni ljudi zarad posla. sns se sprdao sa svojim gradjanima par dana posle onakvih užasnih tragedija, ne postoji partija koja više prezire svoj narod od snsa. sns je dobar samo mandi i dfovcima sa dna kace i nekolicini ljudi sa foruma. većinski je odje narod birao dps do 2020. godine pa jesu li svi Crnogorci glasali dps? naravno da ne, no su ga ti isti Crnogorci i ostavili bez vlasti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #2506
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E pogledaj ljigavaca koji se javljaju u 23 i 20 i čitaju rezultate sa nekih malih biračkih mjesta. Umjesto danas da su prekinuli glasanja u toku lopovluka. Kakva banda nesposobnih idiota i bezmudaša. Sve ih je stvorio Đilas posrani mediokriteti gadni.

    Derry

  8. #2507
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post


    predsjednik Parlamenta nezavisne države je na pres konferenciji partije koja duže od deceniju uništava Srbiju i koja bi najradije da ikako može uništila državu iz koje dolazi četnički vojvoda. mada za masnog četnika i svu ovu ekipu oko njega CG i ne postoji i Crnogorce mrze iz dna duše kao i većina glasača snsa i dfa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vojvoda...kao neki najobicniji potrcko jadov. Pi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  10. #2508
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Znaci i beograd se izgubio
    Jel moguce bio sam gore ove dane svi su pricali to je to. Pada
    Cak i neki nasi stari ljigavci na let pricaju nema sta u bg ne mozemo

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. #2509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    DF slavi najjace. Ideja vodilja.

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #2510
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,161
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    E pogledaj ljigavaca koji se javljaju u 23 i 20 i čitaju rezultate sa nekih malih biračkih mjesta. Umjesto danas da su prekinuli glasanja u toku lopovluka. Kakva banda nesposobnih idiota i bezmudaša. Sve ih je stvorio Đilas posrani mediokriteti gadni.

    Derry
    Oni su pravo da ti rečem ništa drugo no saučesnici.

    Prekršio je Ustav Srbije prije svega kad je raspisa prevremene izbore da su mOOdaši trebalo je na to da reaguju ali nisu.

    Sad će lijepo po parlamentu da se raspodjele ka nikome ništa.Sve je to bilo jasno kad je raspisa izbore.

    I ovu kamaru što je dovezao iz Bosne to je deceniju tako.


    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  13. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  14. #2511
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Slušaš a nikako da ti se naglas reče,veliš?

    Koga lažeš ti izvini da te zamolim.

    Kosovo odavno nije dio Srbije ili što je ona Milica Zavetnica kroz šumu neku išla nedavno ka gerila kakva.Ja tamo recimo u Prištinu sa pasošem Crne Gore regularno mogu otići na kafu u Prištinu.

    A Kosovo može biti dio Srbije kad Srbija postane dio NATO pakta i EU jel ti taj dio jasan ili misliš da ti je s druge strane ka neko ko ne zna o čemu priča?
    Viđi kako massaro meni su gori neki u CG pojmaši no ti jer su paljevine obične a ti odlično znaš i što pišeš i o čemu pričaš ali sve to radiš užasno proračunato.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Pa ne znam sto onda pises o tom priznanju Kosova kao nekoj bitnoj stvari, kad po tebi Kosovo ionako nije dio Srbije?
    E pa bice da je priznanje od Srbije ipak zaista bitno.
    Bitno je bas NATOu kao sponzoru nezavisnosti Kosova, da bi sutra mogli reci "e vidite, Krim nije isto sto i Kosovo...Srbija je priznala Kosovo..."

    Moze teoretski i tako, ali EU i NATO bi morali spremiti bas bogat paket aranzman, da bi im to proslo.

  15. #2512
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,161
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa ne znam sto onda pises o tom priznanju Kosova kao nekoj bitnoj stvari, kad po tebi Kosovo ionako nije dio Srbije?
    E pa bice da je priznanje od Srbije ipak zaista bitno.
    Bitno je bas NATOu kao sponzoru nezavisnosti Kosova, da bi sutra mogli reci "e vidite, Krim nije isto sto i Kosovo...Srbija je priznala Kosovo..."

    Moze teoretski i tako, ali EU i NATO bi morali spremiti bas bogat paket aranzman, da bi im to proslo.
    Ajde ne pravi se naivan.

    Kako se ti praviš naivan to je čudo neviđeno.

    Srbija dobije 2.2 milijarde EUrića zamisli mi u CG možemo o tome da sanjamo ali se *****rluk nastavlja sa Rusijom od koje ima nula ulaganja a još je Taaadić im preda NIS.

    Kosovo veliš?Koliko prosječnom Srbinu u Srbiji a tek Beograđaninu zaista puca za isto?

    Ajde kad će vojska na Kosovo da se vrne?Kome ti ođe serviraš bulšit reci lijepo koliko bi se Srbije realno regrutovalo da ratuje tamo?Evo ja ću to reći - NIJEDAN.Niko više neće da šalje sinove Radoičiću i Vučiću za njihove idiotluke viđeli smo svi to kolektivno na primjeru Banjske.Posebno što su obojica ispalili 6 hitaca u leđa Olivera zamisli koji je pazi sad bio Srbin što im nije po mjeri.

    SNS je mafija a ti to znaš odlično no ovo pričam da ne pomisliš da sam ja budala naivna koja to ne zna.A slobodno nastavljaj.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 17-12-23 at 22:49.
    No pasaran!

  16. #2513
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Nestorović: Biće novih izbora u Beogradu!

    "Odmah mogu da kažem da neće biti koalicije u klasičnom smislu. Iznosićemo predloge, podržaćemo svaki konstruktivan predlog, niko normalan se neće suprotstaviti rešavanju parkinga u Beogradu ili kanalizacije, ali u suštini - biće jako teško formirati gradsku vlast i da će biti novih izbora, verovatno brzo ili neke velike trgovine, u kojoj ne želimo da učestvujemo. Nismo se okupili da bismo trgovali. Nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu, znam da smo dobra udavača i nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu", rekao je Branimir Nestorović, lider i nosilac liste "Mi - glas iz naroda", koja će po svemu sudeći imati odlučujuću ulogu u formiranju vlasti u glavnom gradu.






    poslato sa Ultra Galaxy mašine S23

  17. #2514
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Sto radi bluemoon, oce oci da iskopa nocas

  18. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  19. #2515
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    Nestorović: Biće novih izbora u Beogradu!

    "Odmah mogu da kažem da neće biti koalicije u klasičnom smislu. Iznosićemo predloge, podržaćemo svaki konstruktivan predlog, niko normalan se neće suprotstaviti rešavanju parkinga u Beogradu ili kanalizacije, ali u suštini - biće jako teško formirati gradsku vlast i da će biti novih izbora, verovatno brzo ili neke velike trgovine, u kojoj ne želimo da učestvujemo. Nismo se okupili da bismo trgovali. Nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu, znam da smo dobra udavača i nećemo podržati ni jednu, ni drugu stranu", rekao je Branimir Nestorović, lider i nosilac liste "Mi - glas iz naroda", koja će po svemu sudeći imati odlučujuću ulogu u formiranju vlasti u glavnom gradu.






    poslato sa Ultra Galaxy mašine S23
    Znaci on ce biti neki kontrolni faktor SNS-a u vlasti kao nekoc SDP sto je bio kontrolni faktor u DPS vladi hahahahahahaha

    Nije se ocekivalo mnogo od Nestorovica al svaka mu cast sto je uspio ovoliko glasova da dobije, volio bi da vidim profil osobe koja je njega glasala

  20. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  21. #2516
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Pa ovi iz SNSa kojima je rečeno da ne zaokruže 1 već 14.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #2517
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ajde ne pravi se naivan.

    Kako se ti praviš naivan to je čudo neviđeno.

    Srbija dobije 2.2 milijarde EUrića zamisli mi u CG možemo o tome da sanjamo ali se *****rluk nastavlja sa Rusijom od koje ima nula ulaganja a još je Taaadić im preda NIS.

    Kosovo veliš?Koliko prosječnom Srbinu u Srbiji a tek Beograđaninu zaista puca za isto?

    Ajde kad će vojska na Kosovo da se vrne?Kome ti ođe serviraš bulšit reci lijepo koliko bi se Srbije realno regrutovalo da ratuje tamo?Evo ja ću to reći - NIJEDAN.Niko više neće da šalje sinove Radoičiću i Vučiću za njihove idiotluke viđeli smo svi to kolektivno na primjeru Banjske.Posebno što su obojica ispalili 6 hitaca u leđa Olivera zamisli koji je pazi sad bio Srbin što im nije po mjeri.

    SNS je mafija a ti to znaš odlično no ovo pričam da ne pomisliš da sam ja budala naivna koja to ne zna.A slobodno nastavljaj.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Bez 20 milijardi eura direktnih investicija i ekspresnog prijema u EU, necemo ni da pricamo o priznanju Kosova.
    To je bas onako neki minimum minimuma za priznanje da je samo nasa teritorija sui generis i da je Putin i Lavrov ne trebaju stalno porediti sa Krimom, Donbasom i ostalim predmetima ruske SVO.

  23. #2518
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Znaci on ce biti neki kontrolni faktor SNS-a u vlasti kao nekoc SDP sto je bio kontrolni faktor u DPS vladi hahahahahahaha

    Nije se ocekivalo mnogo od Nestorovica al svaka mu cast sto je uspio ovoliko glasova da dobije, volio bi da vidim profil osobe koja je njega glasala
    Cudni likovi, ali ima ih koliko hoces oko tebe. Teoreticari zavjere, ravnozemljasi, antivakseri...Djokovic bi vjerovatno glasao za njega.

  24. #2519
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,161
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Aj vidi ti đe će Srbija da završi tvojom logikom neđe đe i Bjelorusija.

    Prelijepo.A makse massaro sa tvojom pričom koju očito serviraš sagovornicima koji meni nisu ni do prvog levela a kamoli đe dalje u intelektu.Kad budeš prihvatio nisu svi sagovornici levela patetike i trule priče možda nekad u budućnosti nastavimo dalje.Da se ne zamajavamo više na obostrano zadovoljstvo.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. #2520
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post


    predsjednik Parlamenta nezavisne države je na pres konferenciji partije koja duže od deceniju uništava Srbiju i koja bi najradije da ikako može uništila državu iz koje dolazi četnički vojvoda. mada za masnog četnika i svu ovu ekipu oko njega CG i ne postoji i Crnogorce mrze iz dna duše kao i većina glasača snsa i dfa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vece nepostovanje prema gradjanima Srbije i prema funkciji koju obavlja a time i prema gradjanima Crne Gore odavno neko nije pokazao. Da ne govorimo koliko je srozao samog sebe kao politicki pion i potrcko diktatora iz Beograda.

  26. #2521
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Ada vi kao da niste znali da ce bit tamo?
    Kako se sve nesto cudimo ociglednim stvarima sprdnja
    Ocekujem najezdu grafita vezanih za kosovo, prizren i slicno u narednim nedeljama

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  28. #2522
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Nek neko ovim strucnjacima sa N1 objasni da su samo kontrolori iz Savnika lijek protiv migracije glasaca.
    Imam utisak kao da se prvi put srecu s tim.

  29. #2523
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Vucic je za manje od 15 godina uspio da uradi ono sto je Milo ovdje pokusavao i samo djelimicno uspio za 30 godina. Izborna kradja na ovakvom nivou se ni koda nas nikad nije desavala. Organizovano dovodjenje biraca autobusima je taktika koja je bukvalno svojstvena samo autoritarnim rezimima poput Rusije i Bjelorusije. Ako neko misli da nece biti posljedica, grdno se vara. I EU i Amerika, ako do sad nisu znali, sad znaju sta je Vucic.

    A sto se domacih Vuckofila tice, ne znam sta da kazem o tim ljudima. Kao prvo moze li se za njih reci da su ljudi a ne neki organizam na nizem stupnju razvoja? Prosto je nevjerovatno da neka odrasla, donekle pismena osoba moze da gleda sta se u Srbiji desava i da likuje kao da se desavaju dobre stvari, a ovamo prosipa pricu kako je DPS zlo najvece. A Vucic je, kao i Djukanovic, bukvalno autokrata koji je intimno povezan sa organizovanim kriminalom.

    Svako ko mrzi DPS bi morao da mrzi i SNS iz istih razloga. Svako ko misli da Milo treba da ide u zatvor bi trebao da misli da Vucic treba da ide u zatvor, iz istih razloga.

    To nas dovodi do nekih zakljucaka. Ako ne mislite tako, onda ste: 1) glupi kao ku*ac ili 2) nije vam smetao ni Milo ni DPS ni organizovani kriminal. Smetalo vam je sto vasi nisu mogli da rade to sto je DPS radio.

    I u tom slucaju ste glupi kao ku*ac, da se razumijemo. Samo ste uz to i teski licemjeri.

    A glasace DF-a bih pitao: kakvu vlast mislite da mozete da ocekujete od ljudi koji se dive takvom covjeku? Postenu, koja ce da se zalaze za EU, za vladavinu prava, za ljudska prava?
    Last edited by VanjaTheMan; 17-12-23 at 23:27.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  30. The Following 14 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  31. #2524
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Vucic je za manje od 15 godina uspio da uradi ono sto je Milo ovdje pokusavao i samo djelimicno uspio za 30 godina. Izbona kradja na ovakvom nivou se ni koda nas nikad nije desavala. Organizovano dovodjenje biraca autobusima je taktika koja je bukvalno svojstvena samo autoritarnim rezimima poput Rusije i Bjelorusije. Ako neko misli da nece biti posljedica, grdno se vara. I EU i Amerika, ako do sad nisu znali, sad znaju sta je Vucic.
    A jes vala, umjesto avionima da dovode ko i svaki demokratski rezim

  32. #2525
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    A jes vala, umjesto avionima da dovode ko i svaki demokratski rezim
    Znaci priznajes da to nije dobra praksa.

    Odlicno. Sad umjesto sto izigravas Vucicevu podguznu muvu, osudi takvu praksu.

    Ali bi dodatno trebalo da se upoznas malo i sa terminom Carousel voting. Mozda ce ti biti jasnije u cemu je razlika izmedju avionom dovedenih glasaca i onih koje dovode autobusom. Povezi to sa time da se na birackim mjestima u Srbiji organizovano ne koristi ultraljubicasta svjetlost za provjeru da li je birac vec glasao. Mozda napokon ukapiras sta je Vucicev rezim.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  33. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


Page 101 of 113 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Republika Hrvatska - unutrašnja i vanjska politika
    By starwalker in forum Politika generalno
    Replies: 193
    Last Post: Yesterday, 21:05
  2. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 05-03-20, 10:52
  3. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 10-06-14, 12:20
  4. P: PSP 1000 - 90 eura. PS3 igre, cijene unutra
    By chatnick in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 28-08-11, 11:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •