Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 137

Thread: Savsrenstvo...

  1. #51
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [QUOTE=rebel]tacno si me opisala hehe...mada nemam oci kao krava
    a i smrsao sam u zadnje vrijeme

    hehe,ne primichi mi se e cu nekakvo zlo uchinjet
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  2. #52
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb

    hehe,ne primichi mi se e cu nekakvo zlo uchinjet
    kome,sebi ili meni?
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto je sa cinjenicom da je ljepota prolazna :mrgreen:

    ma i neke simpaticne nesavrsenosti u kombinaciji sa jednim posebno njegovanim duhom su ipak bolja kombinacija nego razne monike i pamele, seke aleksic, koje setaju nasim gradom.... kao sto rece neko prije mene, sve se sisaju po istom sablonu, neukusno se oblace, podvode se modi i stilu jelene karleuse, svaka druga ima ispeglanu kosu i siske... na sto bi licile mnoge da nisu ofarbane, da ne stavljaju sminku i ne misle o svakom detalju svog cijenjenog tijela? Neka ostanu bez tih mogucnosti e garantujem da bi mnoge ostale vjecno neudavane :mrgreen:

  4. #54
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slichan je bio topic ranije...ja ne bih voljela da budem sa savrshenim mushkarcem...ja bih da budem sa nekim ko cje da chini da se osjecjam savrsheno!!!

  5. #55
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    svaka druga ima ispeglanu kosu i siske... :
    A ja siske osisah...(a nisam zbog mode nego cisto da nesto promijenim malo) E pustam ih sad...

    A vidjoh sinoc jednu u bijeli korset intimni i samo jaknu preko...QQ....
    Last edited by Artemis; 02-05-06 at 14:14.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #56
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by rebel
    kome,sebi ili meni?
    najprije sebi-e bi mi to kraj bio
    odma' bi mi "neki" grobnicu iskopali
    a,najfgore shto bi se tebi moglo desiti jeste neka upala mishica:twisted:
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  7. #57
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    Kako izgleda lice vaseg savrsenog/e momka/cure?

    I jos jedno pitanje. Da li ste ikada sreli po vasem ukusu curu savrsenog izgleda. I da li ste je upoznali? (ovo je vec drugo pitanje )

    Kao tinejdzerka nisam imala nikakvu sliku o tome kako on treba da izgleda, samo sam znala da se moramo dobro razumjeti.. Cak kad sam razmisljala na tu temu, u mislima bih preferirala nekog ne-bas-foto-modela-vise-zivog-covjeka koji ce me razumjeti telepatijom.

    Zivot se, kao i obicno, nasalio, pa me je zapao neko s kim se bas ne razumijem telepatski (a ja zamisljala da je to najvaznije,lol), a savrsenog lika.
    Ono sto hocu zapravo da priznam je sljedece: kao mala sam voljela crtati, i uhvatila sam sebe kako crtam uglavnom jednu te istu facu (poslije sam ukapirala da je to lik slican mome; i inace slikari vole da slikaju likove koji lice na njih - Olja Ivanjicki je dobar primjer).
    Elem, kad je naisao Mr. Pravi, ispostavilo se da izgleda bas kao likovi kakve sam crtala i da je skup svih fizickih osobina koje su mi se oduvijek najvise svidjale.
    Najozbiljnije, nisam mislila da ce tako biti niti sam birala po fizickom kriterijumu, naprosto je tako zivot namjestio... Dakle, njegov lik je moj savrseni lik. Nema savrsenijeg za mene. (Jos samo da hoce nositi frizuru koja se meni svidja, a koju je nosio kao tinejdzer, ih...)

    U zakljucku, mislim da vecina ljudi preferira izgled slican svome - mrsavi mrsave, bucmasti bucmaste, i sl. (Cak je i Brad Pitt na kraju zavrsio sa Joliejevom koja je likom bas isti tip kao on - srednja gradja tijela, ne bas mrsava, okruglo lice, pune usne, mali nos..)
    Last edited by odli; 09-06-06 at 05:46.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sto mogu reci je da nema vise poverenja izmedju muskog i zenskog pola,sve sto u zadnje vrijeme cujem je da mnogo parova raskidaju zbog prevare,razvode se poslje mnogo godina zajedno,zbog prevare...pa tako vam preporuchujem da zaboravite ^savrsenstvo^ i da se vratite realnosti!!!
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  9. #59
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    savrshen???
    pozitivan, visoko lucidan... i shto je najbitnije--treba da me ne sputava... shto nije teshko... mada, nije ni prelako
    kad bi to znao, dakle--da me pusti, morao bi i da me razumije, da zna zashto mi to treba, i pod tim bi imao u sebi sve osobine koje ja trazim kod mushkarca... naravno---prije svega je potreban "klik"=ono nehsto, kad jednostavno znash...

    a fizicki... svi momci koji su mi se svidjali ( uz par izuzetaka, da budem iskrena ) imali su jaq, coshkastu vilicu... znaci--naglashen angulus mandibulae je 1st requirement :mrgreen:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh ja postaviH od savrsenog link na sve i svasta ima i mjesec dana...
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Recimo da sam postala izuzetno izbirljiva..(moja baba svaki dan ponavlja"Bice birala Birka izabrala ... Mirka"),ma neka ce,ima da ga svecom trazim dok ga ne nadjem Nekad je bilo "nije bitan izgled bitno je ono iznutra" e klinac..ispade ako je truo spolja,truo je iznutra.. Pochelo je da me grozno iritira shto vecina ovdashnjih momaka uopshe ne brine o sebi..Kume,ako imash "tepih dug pola metra" depiliraj se,jer vecinom izgleda ochajno (na nekolicini je krajnje simpatichno ) ,svaki(skoro) je u stanju da 10 dana nosi isto,dok ne odnese majci da mu opere,pa to je 16 min. posla malo pervola i blista (i divnoo mirishe,uzgred).. Ne znam shto je problem malo trchati,malo u teretanu pa bi na takvu gradju i stomachic bio krajnje sladak..Summa summarum vecina nimalo ne vodi rachuna o sebi (kao da je ta briga o sebi iskljuchivo za djevojke).. Daklem,savrshen je onaj "pristojne ambalaze i josh pristojnijeg sadrzaja"..
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volis Feminizirane Momke?

    Kad kazes da si postala mnogo probirljiva strasno me podsjetilo na moju situaciju. U roku od 5 minuta liku nadjem 15 mana- Jesam li ja savrsena? Nisam...ali cim mu nadjem manu ne zelim dalje da upoznajem. Rezultat svega? I have been single and looking for the past 2 years!

    Perfect Man?
    Sve zavisi od harizme, vazduha i moje ludosti.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Volis Feminizirane Momke?
    Feminizirane (josh jedna predrasuda u nizu)...ne...jednostavno volim kad neko vodi rachuna o sebi

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    ad kazes da si postala mnogo probirljiva strasno me podsjetilo na moju situaciju. U roku od 5 minuta liku nadjem 15 mana- Jesam li ja savrsena? Nisam...ali cim mu nadjem manu ne zelim dalje da upoznajem. Rezultat svega? I have been single and looking for the past 2 years!
    Oh,darling... join the club
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tammy
    Pochelo je da me grozno iritira shto vecina ovdashnjih momaka uopshe ne brine o sebi..Kume,ako imash "tepih dug pola metra" depiliraj se,jer vecinom izgleda ochajno (na nekolicini je krajnje simpatichno ) ,svaki(skoro) je u stanju da 10 dana nosi isto,dok ne odnese majci da mu opere,pa to je 16 min. posla malo pervola i blista (i divnoo mirishe,uzgred).. Ne znam shto je problem malo trchati,malo u teretanu pa bi na takvu gradju i stomachic bio krajnje sladak..Summa summarum vecina nimalo ne vodi rachuna o sebi (kao da je ta briga o sebi iskljuchivo za djevojke).. Daklem,savrshen je onaj "pristojne ambalaze i josh pristojnijeg sadrzaja"..
    Dje zhivish ti??? Ja neshto kod Podgorichana to ne primijetih...
    Never Complain, Never Explain

  15. #65
    Join Date
    May 2006
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Dje zhivish ti??? Ja neshto kod Podgorichana to ne primijetih...
    momci su ođe uredniji od đevojaka. mada sto jes jes moglo bi i bolje. ako ista, uzet taj sapun pa u morachu. ruzno je kad npr. podjes u neki "bolji" restoran a ono konobar znojav i bazdeljav te sluzi. a dosa si da ijesh. nije rijetka pojava.
    vjerovatno ova mi prica nema veze sa topicom.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina
    Dje zhivish ti??? Ja neshto kod Podgorichana to ne primijetih...
    Nemam pojma kakvi su Podgorichani..nisam dugo bila tamo..govorim o "uzorcima" koje primjecujem u svom okruzenju..je l' da...
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  17. #67
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Sve sto mogu reci je da nema vise poverenja izmedju muskog i zenskog pola,sve sto u zadnje vrijeme cujem je da mnogo parova raskidaju zbog prevare,razvode se poslje mnogo godina zajedno,zbog prevare...pa tako vam preporuchujem da zaboravite ^savrsenstvo^ i da se vratite realnosti!!!

    Eh, jadnicak, sto ti pricas a zivis u Italiji...
    Pa poznato je da su Italijani najgori na svijetu po pitanju nevjerstava.
    Vrati se malo 'vamo u civilizaciju gdje se jos moze naci morala i postenja, da ti se povrati vjera u ljude...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne generalizuj odli. Nije sve tako crno u ostalom svijetu, a ni kod nas ne mirishu ruzhe dje se god okrenesh.
    Never Complain, Never Explain

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli
    Eh, jadnicak, sto ti pricas a zivis u Italiji...
    Pa poznato je da su Italijani najgori na svijetu po pitanju nevjerstava.
    Vrati se malo 'vamo u civilizaciju gdje se jos moze naci morala i postenja, da ti se povrati vjera u ljude...
    jao jao jao

    mislim da je ovaj diskutant u pravu sto se tice zapazanja a kome si uputila opasku....
    nemoral i nepostenje nikada nisu bili izrazeniji nego sada, pa i kod nas... mnoge stvari su izdeformisane pocevsi od nipodistavanja moralnih vrijednosti pa do potpune nepokornosti jednostavnim Bozijim zakonima ljubavi...i zar da pricamo o nekakvom moralu i postenju a znamo da i u Crnoj Gori nije bas nealarmantan podatak da se svaki treci brak rasturi a svaki drugi se odrzava kompromisom zbog nekakvog "srecnog zivota djece".....

    problem je najcesce nezrelost, nepromisljeno odabiranje zivotnog saputnika, jer da li je zapravo sreca imati pored sebe "manekenski tip, keltski gradjen"? Ili da li je sva poenta utapanja sazeta u nekom tipu zene neodoljivih oblina?

    Oh, ja znam da je ovo tema koja bi mogla obuhvatiti mnogo sta oko cega se zapravo vecina zenskih glavica opredjeljuje ili gradi svoj stav....no, ipak, ne vidjeh ni puno srecnih lijepih parova niti sam srecu vidio kod ultra bogatih spojeva.... ipak, duh je duh a tijelo je tijelo....a covjek se radja nag.....

    savrsenstvo je vise dar unutrasnjeg truda i izgradjivanja ili onoga sto radimo na sebi, jer kako je pisano "kuca i imanje nasljedjuje se od otaca a od Gospoda je razumna zena".....

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Sve sto mogu reci je da nema vise poverenja izmedju muskog i zenskog pola,sve sto u zadnje vrijeme cujem je da mnogo parova raskidaju zbog prevare,razvode se poslje mnogo godina zajedno,zbog prevare...pa tako vam preporuchujem da zaboravite ^savrsenstvo^ i da se vratite realnosti!!!
    ne, nije poenta zaboraviti savrseno vec se truditi biti savrsen po Bozijim nacelima ljubavi, tj raditi na unutrasnjem izgradjivanju i dostizanju savrsenog.... ipak, nema savrsene ljepote, a ova opaska moze vaziti za one koji ocekuju previse sto se fizicke ljepote tice, to je za mene jedna anomalija razmazenosti i prevelike mastovitosti i umisljenosti licnosti...ja ipak vise volim slatke nesavrsenosti... osloboditi zenu recimo loseg "tripa" o malim grudima je uvijek dobra stvar

  21. #71
    ciara Guest

    Default

    Savrsenstvo ne postoji, to je iluzija.
    Kad se covjek zaljubi, njemu je ta osoba savrsena i najljepsa na svijetu?zar ne?
    Sto se tice savrsentsva ne znam. Jednostavno, dok pricam sa nekim momkom, dovoljno je poslije par recenica da vidim moze li to dalje.
    Svidja mi se tip momka koji je duhovit, opusten, koji umije''dvije da progovori'' a ne da zijeva okolo, da mi nije dosadno s njim, jer kroz pricu stvaram cjelokupan utisak o toj osobi, i upravo ta prica moze da prekrije te fizicke nesavrsenosti, da u njemu imam i prijatelja, savjetnika, druga, drugaricu, momka...sve to. Ali ispade da je to savrsenstvo koliko vidim

  22. #72
    Join Date
    May 2006
    Location
    No Sleep Area
    Posts
    101
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam upoznala savrsenog momka po izgledu,ali sam i saznala da je gay - bem ti savrsenstvo
    a upoznala sam i devojku koja savrseno izgleda
    mada se slazem sa tim da savrsenstvo ne postoji
    psychedelic quest, medition of what is human nature, beating the other side...

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li i ona gay ? :mrgreen:
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  24. #74
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam sam sebi savrshen ......a shto se djevojke tiche samo neka je luda lako cemo za sve ostalo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #75
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco
    ja sam sam sebi savrshen ......a shto se djevojke tiche samo neka je luda lako cemo za sve ostalo
    Luda i brza! :mrgreen:
    Never Complain, Never Explain

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •